Linola Hand Creme, krem do rąk 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,76 zł
65,01 zł / 100ml
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do rąk i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Krem do rąk LEMONGRASS MANDARIN126,20 zł/100ml
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Atrix Krem Intensywnie Chroniący150M118,50 zł/100ml
59,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Florena 82508 Florena Stärkende Pflege Handcreme 100,0 ml11,86 zł/100ml
11,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Linola Hand Forte pielęgnacja skóry, krem 50 ml597,08 zł/1kg
42,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Allergika delikatny krem do rąk 50 ml
491,02 zł/1kg
43,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem do rąk Dermasence Adtop 50 ml
67,82 zł/100ml
33,91 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Eucerin pH5 Hand Cream Krem do rąk, 75 ml
46,76 zł/100ml
35,07 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bepanthol Derma regenerujący balsam do rąk, krem 50 ml
102,86 zł/100ml
51,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin - AtopiControl Hand Cream 75ml
6 169,00 zł/100ml
61,69 zł
Sprzedawca: apohealth

EXCIPIAL Repair Wrażliwy krem do rąk, 50 ml Krem
759,86 zł/1kg
53,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem do rąk Retterspitz, 50 ml Krem
683,28 zł/1kg
43,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Isdin Ureadin Nawilżający krem do rąk 50ml
2 800,00 zł/100ml
28,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Gerlasan krem do rąk z mocznikiem 40 ml
57,62 zł/100ml
23,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Krem do rąk z rumiankiem Herbamedicus 125 ml
55,31 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Regenerujący krem do rąk (Reparative Hand Cream), 100 ml
5 506,00 zł/100ml
55,06 zł
Sprzedawca: apohealth

Neutrogena Krem do rąk 75 ml skoncentrowany
38,40 zł/100ml
19,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jurlique, Citrus, Hydrating, Hand Cream, 40 ml
210,45 zł/100ml
84,18 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Weleda Creme Weleda regenerujący krem do rąk rokitnik 50ml
98,22 zł/100ml
49,11 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Krem do rąk Neutrogena 50ml
235,26 zł/100ml
117,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Vollare Hand Cream Nawilżający krem do rąk z kwasem hialuronowym, 100 ml
840,00 zł/1kg
126,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- dla suchych, zestresowanych dłoni
- Krem do stosowania na skórę
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 9221091
Linola Krem do rąk 75 ml - Prezentacja: Krem - Temat: Pielęgnacja rąk i paznokci
- Waga
- 75 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Isononanoate, Sucrose Distearate, Ethyl Linoleate, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Pentaerythrityl Distearate, Pentylene Glycol, Glyceryl Caprylate, Poliakrylan sodu, tokoferol, kwas p-anyżowy, stearyoiloglutaminian sodu, palmitynian cetylu, guma ksantanowa, olej roślinny, kwas hydroksyfenylopropamidobenzoesowy, wodorotlenek sodu, olej sojowy, lecytyna, chlorek sodu, palmitynian askorbylu.
- Producent
- Linola
- EAN
- 404888224422404048882244224
- Numer producenta
- 24423
- Waga
- 75 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Isononanoate, Sucrose Distearate, Ethyl Linoleate, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Pentaerythrityl Distearate, Pentylene Glycol, Glyceryl Caprylate, Poliakrylan sodu, tokoferol, kwas p-anyżowy, stearyoiloglutaminian sodu, palmitynian cetylu, guma ksantanowa, olej roślinny, kwas hydroksyfenylopropamidobenzoesowy, wodorotlenek sodu, olej sojowy, lecytyna, chlorek sodu, palmitynian askorbylu.
- Producent
- Linola
- EAN
- 404888224422404048882244224
- Numer producenta
- 24423
Pasuje również do tego
Bestseller




3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15Rabat 5% od 2 szt.Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(2440)Liczba wystawionych ocen: 2440




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6






3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14

Miękki pluszowy dywan włochacz szary 160x220 cm xxl
108,00 zł
Sprzedawca: Living-Essence

Linola Hand Forte pielęgnacja skóry, krem 50 ml
597,08 zł/1kg
42,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Linola forte mleczko do skóry, balsam 200 ml
415,20 zł/1l
83,04 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe Nawilżająca emulsja do mycia, 473 ml
139,11 zł/1l
65,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Balsam ochronny Linola 100 ml
79,00 zł/100ml
79,00 zł
Sprzedawca: Zahnco24

Curaprox, BE YOU Zestaw pasta do zębów, 6 sztuk + Szczoteczka, 1 sztuka
973,10 zł/1l
97,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

(FR) Avene, Woda termalna, 300 ml (3282779003131)
43,60 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml
238,16 zł/1kg
107,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Materac ortopedyczny z zimnej pianki z 7 strefami | 140x200 H2 & H3 - optymalne wrażenia ze snu dzięki doskonałemu rozkładowi nacisku
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
190,05 zł/1kg
70,32 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Linola skin milk light, balsam 200 ml
397,05 zł/1l
79,41 zł
Sprzedawca: apohealth

Linola, Dusch und Wasch, Żel pod prysznic, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
243,30 zł/1l
72,99 zł
Sprzedawca: apohealth

TIGER BALM Balsam do szyi i ramion, krem 50 g
493,33 zł/1kg
37,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

La Roche Posay Effaclar Gel Micro Peel 400 ml
255,17 zł/1l
102,07 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Effaclar H Iso-Biome, Krem myjący, 390 ml
93,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Dywany z krótkim włosiem Unicolor – jednokolorowe dywany w nowoczesnym stylu Dywan do salonu Kolor: Krem Rozmiar: 160 cm x 230 cm
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SIMPEX24

TePe Angle Szczoteczki międzyzębowe 0,7 mm Żółte, 6 sztuk
2 122,50 zł/1kg
42,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Olejek chiński z 3 inhalatorami olejek z mięty pieprzowej, 100 ml olejku eterycznego
1 562,90 zł/1l
156,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Witamina B complex-ratiopharm kapsułki, 120 kapsułek
1 284,40 zł/1kg
140,00 zł
Sprzedawca: Zahnco24

Basica Direct Alkaline Microbeads Sticks, 80 szt. Saszetka
544,73 zł/1kg
170,50 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Sebium H2O Micellar Water, Kobiety, 500 ml, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Butelka, AQUA/WATER/EAU PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES SODIUM CITRATE ZINC GLUCONATE COPPER SULFATE...
103,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GUM Trav-Ler, 6 szt.
246,90 zł/1kg
24,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem nawilżający CeraVe - do suchej i bardzo suchej skóry twarzy i ciała
78,60 zł/100ml
78,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Specjalne puszyste nici Meridol 50 sztuk
510,80 zł/1m
51,08 zł
Sprzedawca: apohealth

OMNI BiOTiC SR-9 saszetka z proszkiem
1 276,50 zł/1kg
174,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Linola Szampon forte, 200 ml Szampon
402,45 zł/1l
80,49 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Atoderm Creme Ultra, Krem Ultranawilzajacy i wzmacniajacy, 500 ml
121,70 zł/1l
60,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Accu-Chek Instant Set mg/dl, 1 St
137,22 zł
Sprzedawca: apohealth

ciśnieniomierz naramienny boso medicus X
209,82 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
81,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw Satin Hands Biała herbata i cytrusowy płyn zmiękczający do rąk
238,20 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
476,40 zł/1kg

Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem na noc - uzupełnienie 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
351,34 zł
Sprzedawca: VogueVista
702,68 zł/100ml

Vaseline | Intensive Care 100ml - Krem do Rąk, z Keratyną, Nawilżający, Mocne Paznokcie, Miękkie Dłonie



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,99 zł/100ml

Farmona velvet hands kremo-maska do dłoni 500 ml
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
9,40 zł/100ml

WEIHRAUCH KAFFERLIMETTE Intensywny krem do rąk
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Farmona hands repair nawilżający sorbet do dłoni 500 ml
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,80 zł/100ml

Krem do rąk WHITE TUBEROSE
42,31 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
141,03 zł/100ml

Krem do rąk LAVENDER NEROLI YLANG
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Intensywnie nawilżający krem do rąk o zapachu grejpfruta i kokosa
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

PINK LOTUS ALMOND - Intensywny krem do rąk z migdałami
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Intensywnie nawilżający krem do rąk SANDALWOOD SPICE
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk CEYLON TEA YLANG
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk NEROLI JASMINE
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk YLANG LAVENDER
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk LEMONGRASS MANDARIN
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Odbudowujący krem do rąk Sisley Reparatice
269,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
359,81 zł/100ml

Estée Lauder Re- Nutrix v Intensywne wygładzanie krem kolor kobieta



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
269,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
269,21 zł/100ml

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
30,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,33 zł/100ml

Farmona Professional Przeciwstarzeniowe serum do dłoni, 200 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,00 zł/100ml

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
181,94 zł
Sprzedawca: apohealth
18 194,00 zł/100ml