4,8



Na podstawie 19 opinii
Tit dumpling 100 x ok. 90 g bez siatki
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
176,34 zł
19,59 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Pokarm podstawowy dla ptaków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Więcej informacji o reklamie
Leimüller – karma dla kaczek (ziarna) 25 kg6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Więcej informacji o reklamie
Słonecznik czarny dla ptaków 5kg27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop

Karma tłuszczowa 25 kg, karma dla ptaków, karma na ściółkę, karma dla dzikich ptaków, mieszanka dla dzikich ptaków
5,86 zł/1kg
146,40 zł
Sprzedawca: boni-shop

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Karma dla dzikich ptaków 30 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
125,10 zł
-10,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Vitakraft Vita Garden Protein Mix - 1kg
30,69 zł/1kg
30,69 zł
Sprzedawca: VISO

Dehner Natura Premium – kulki dla sikorek bez siatki, całoroczna karma dla dzikich ptaków bogata w białko i energię, karma dla dzikich ptaków, 100 sztuk po 90 g (9 kg), karton z produkcji posiadają FSC®
301,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

wildtier liebe Edel Mehlwürmer suszone 800g I Suszone mączniki dla ptaków i jeży I Suszone mączniki, karma dla ptaków - pokarm owadzi dla ptaków ogrodowych
339,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

DELI NATURE 15-028522 Menu 5 Stars dla papug - 2500 g
34,85 zł/1kg
87,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Beduco BIRDELICIOUS PYRRHULA - GIMPEL | 750g
259,60 zł/1kg
194,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Vetafarm NeoCare - Pokarm do ręcznego karmienia piskląt 450g
65,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Pałeczki orzechowe dla dzikich ptaków, 2 szt
12,61 zł
Sprzedawca: boni-shop

Vitapol VITALINE Gadu Gadu 20g
4,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Chrupiący pasternak dla wszystkich papug 125g
10,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

ERDTMANN Vogelfutter / Sonnenblumenkerne – 15er Vorteilset
228,70 zł/1kg
228,70 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Prestige Premium Budgies - 20 kg
345,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

JR FARM Kolby Amarantus - Jagoda - Malina do chrupania dla kanarków130g
11,00 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Chrupiąca Gruszka dla wszystkich papug 100g
8,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Karma dla ptaków, karma tłuszczowa dla dzikich ptaków, pierogi z sikorkami 100 x ok. 90 g bez siatki
Karma uzupełniająca dla dzikich ptaków
Pierogi z sikorkami można wieszać w ogrodzie przez cały rok. Jest to najpopularniejszy pokarm tłuszczowy dla dzikich ptaków.
- 100% naturalnych składników
- Jakość kontrolowana przez Ambrosia
- Dla wszystkich dzikich ptaków
Waga jednego pieroga ok. 90 gramów
Skład: pszenica, łój wołowy, nasiona słonecznika, owies, kukurydza, sorgo, węglan wapnia
Uwaga:
Nasze pierogi z sikorkami nie zawierają żadnych atraktantów ani wzmacniaczy smaku. Daj dzikim ptakom czas na przyzwyczajenie się do pierogów z sikorkami.
Może minąć kilka dni, zanim je zaakceptują. Należy również pamiętać, że dzikie ptaki zachowują się inaczej w stosunku do pożywienia w zależności od pory roku. Możliwe, że niektóre pierogi dla sikor nie mają idealnego kształtu lub są połamane w momencie dostawy.
Nasze kule tłuszczowe są wolne od dodatków i mają naturalne wiązanie. W wysokich temperaturach (np. po dostarczeniu w samochodzie dostawczym) naturalne wiązanie może ulec osłabieniu. Możesz użyć połamanych kul jako pokarmu rozproszonego. W niższych temperaturach kule tłuszczowe mają twardszą konsystencję. Wystarczy lekko rozgnieść kule ręcznie.
Ułatwia to ptakom jedzenie w zimnych porach roku. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.Przed zakupemnależy zapoznać się z niniejszą instrukcją.
- Waga
- 9000 g
- Zawartość wilgoci
- 8%
- Skład paszy
- Pszenica, łój wołowy, nasiona słonecznika, owies, kukurydza, sorgo, węglan wapnia
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Liczba sztuk
- 100
- EAN
- 4058569150281
- Numer producenta
- 42262-1
- Producent
- KLASEBO®
- Numer zezwolenia
- AT185
- Waga
- 9000 g
- Zawartość wilgoci
- 8%
- Skład paszy
- Pszenica, łój wołowy, nasiona słonecznika, owies, kukurydza, sorgo, węglan wapnia
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Liczba sztuk
- 100
- EAN
- 4058569150281
- Numer producenta
- 42262-1
- Producent
- KLASEBO®
- Numer zezwolenia
- AT185
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Karta charakterystyki (PDF)
Pasuje również do tego

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

wildtier liebe Edel Mehlwürmer suszone 800g I Suszone mączniki dla ptaków i jeży I Suszone mączniki, karma dla ptaków - pokarm owadzi dla ptaków ogrodowych
339,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Moritz lody cukiernicze kapsułki czekoladowe w rożku 200 g
48,30 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Odbiornik DVB-T2 HDMI HD Digital USB Mediaplayer TV HEVC H.265 PVR Ready IPTV Timeshift Internet Ethernet SCART DVB-T MPEG 4 Retoo
79,99 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Leżak ogrodowy Merxx "Ipanema" - eukaliptus, z poduszką czerwoną/beżową
724,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Logitech B100, Oburęczny, Optyczny, USB Typu-A, 800 DPI, Czarny
35,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
67,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Dehner Natura Premium karma dla dzikich ptaków, karma ziarnista / karma miękka, karma całoroczna o wysokiej zawartości białka / wysokiej zawartości energii, wysokiej jakości karma dla dzikich ptaków, 5 kg
239,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Ergonomiczna nakładka na materac - nakładka z pianki termoelastycznej - wymiary 90x200 cm
279,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Owalna Deska Sedesowa Z Cichym Zamykaniem, Biała Lumarko!
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Pojemnik Z Pokrywą Do Przechowywania Home Box 30L Uniwersalny Organizer
59,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Relaxdays – wiszący uchwyt na kulki z orzechami dla sikorek, karmnik dla dzikich ptaków, słupek z daszkiem, żelazo, 31 cm, ciemnozielony
62,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Karma tłuszczowa 25 kg, karma dla ptaków, karma na ściółkę, karma dla dzikich ptaków, mieszanka dla dzikich ptaków
5,86 zł/1kg
146,40 zł
Sprzedawca: boni-shop

Poduszka ortopedyczna 40x80 z pianką z pamięcią kształtu dla indywidualnego komfortu snu
239,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Karmnik Drewniany 21,5 cm Budka dla Ptaków z Daszkiem Domek dla Wróbli Opalany
103,96 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

20 sukulentów w doniczce 5,5 cm, 5 odmian 8-15 cm - Sukulenty LE
78,25 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Karma dla dzikich ptaków 30 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
125,10 zł
-10,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

3 sztuki Drzewko truskawkowe ok. 30 cm Arbutus unedo - krzew truskawkowy - kwitnący zimą i śródziemnomorski krzew
77,81 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Tit dumpling 200 x ok. 90 g bez siatki
11,55 zł/1kg
236,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Tit dumpling 200 x ok. 90 gramów z siatką
8,48 zł/1kg
152,67 zł
Sprzedawca: boni-shop

Karma dla sikor Premium z owadami 200 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
9,47 zł/1kg
170,40 zł
Sprzedawca: boni-shop

Pieróg z cyckiem 100 x ok. 90 g z siatką
21,24 zł/1kg
191,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 84% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
84%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 16% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
16%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość pasuje
Waga 20,5 kg
Jakość jest dobra, moje ptaki nie mogą się doczekać nadchodzącej zimy - są pod dobrą opieką! Szybka dostawa, z przyjemnością ponownie.
Oceniono dnia 30 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
sikorkowe pierogi
Waga 9 kg
Dostawa dotarła następnego dnia i ani jeden pieróg nie został zepsuty. Wróble i sikorki je uwielbiają.
Oceniono dnia 26 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pierogi z cycem
Waga 20,5 kg
Dostawa była niezwykle szybka, a jakość jak zawsze bardzo dobra
Oceniono dnia 7 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Waga 9 kg
Jest z miłością akceptowany przez ptaki w ogrodzie.
Oceniono dnia 27 listopada 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pieróg z sikorką
Waga 20,5 kg
Szybka dostawa, dobrze zapakowane i zjedzone przez ptaki.
Oceniono dnia 3 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nic się nie zepsuło! Dobra jakość.
Waga 18 kg
Dobra jakość.
Oceniono dnia 26 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło bardzo dobrze! Dziękuję bardzo
Waga 20,5 kg
Wszystko było w porządku!
Oceniono dnia 5 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
dobry
Waga 9 kg
dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
139,99 zł
Sprzedawca: Posh

Zeqeey Wiszący pojemnik na nasiona dzikich ptaków Słonecznik Serce Pojemnik na orzeszki ziemne
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
267,98 zł
Sprzedawca: Agrarzone
10,72 zł/1kg

TRUX Karma dla ptaków dzikożyjących zimujących drobna 10kg
59,99 zł
Sprzedawca: PremiumKarmy
4,00 zł/1l

Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
74,99 zł
Sprzedawca: Posh

Hamak dla ptaków, zimowy, ciepły, pluszowa kryjówka, żółty wzór ananasa, przeznaczony dla papug, nimf i kakadu
240,98 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Pasza dla kur 15 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
90,58 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich, na cały rok, 25 kg (Classic) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
152,97 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,12 zł/1kg

Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,46 zł/1kg

Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
81,95 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Posh

POSH Karma dla dzikich ptaków 10 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
69,00 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller Karma dla ptaków dzikich 5 kg (klasa premium bez pszenicy) – bezpszeniczna karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna z ziarnami słonecznika
102,06 zł
Sprzedawca: Agrarzone
20,41 zł/1kg

Słonecznik czarny dla ptaków 5kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Słonecznik czarny dla ptaków 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL