4,6



Na podstawie 75 opinii
Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
136,97 zł
5,48 zł / 1kg
+ 79,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Pokarm podstawowy dla ptaków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Czarne nasiona słonecznika 20 kg, karma dla ptaków9,71 zł/1kg
242,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Więcej informacji o reklamie
Karma tłuszczowa 25 kg, karma dla ptaków, karma na ściółkę, karma dla dzikich ptaków, mieszanka dla dzikich ptaków5,86 zł/1kg
146,40 zł
Sprzedawca: boni-shop

Więcej informacji o reklamie
Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Więcej informacji o reklamie
Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg6,46 zł/1kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop

Karma dla dzikich ptaków 30 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
125,10 zł
-10,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Dehner Natura Premium karma dla dzikich ptaków, nasiona słonecznika, całoroczna karma o wysokiej zawartości białka / energii, wysokiej jakości karma dla dzikich ptaków, 20 kg
336,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Vitakraft Vita Garden Protein Mix - 1kg
30,69 zł/1kg
30,69 zł
Sprzedawca: VISO

25 kg Pasza zbożowa Premium PLUS dla kurcząt, gęsi i kaczek
5,46 zł/1kg
136,56 zł
Sprzedawca: boni-shop

Dehner Natura Premium karma dla dzikich ptaków, karma ziarnista / karma miękka, karma całoroczna o wysokiej zawartości białka / wysokiej zawartości energii, wysokiej jakości karma dla dzikich ptaków, 5 kg
239,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Tit dumpling 200 x ok. 90 gramów z siatką
8,48 zł/1kg
152,67 zł
Sprzedawca: boni-shop

wildtier liebe Edel Mehlwürmer suszone 800g I Suszone mączniki dla ptaków i jeży I Suszone mączniki, karma dla ptaków - pokarm owadzi dla ptaków ogrodowych
339,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

POSH Karma dla dzikich ptaków 25 kg - 4-sezonowa mieszanka Premium
110,04 zł
-15,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Versele Laga Australian Parakeet Loro Parque Mix 20kg - pokarm dla nimf i innych średnich australijskich papug
186,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Erdtmanns 030021, Mieszanka, 1 kg, Uniwersalne
218,92 zł/1kg
218,92 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Versele Laga Milletsprays 300g żółte proso w kłosach dla wszystkich papug
24,19 zł/1kg
24,19 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

ERDTMANN Vogelfutter / Sonnenblumenkerne – 15er Vorteilset
228,70 zł/1kg
228,70 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Słonecznik czarny dla ptaków 5kg
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Deli Nature 51 - Parakeets Base Pokarm dla Papużek Falistych 20kg
9,90 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Deli Nature 83 Mieszanka dla dzikich ptaków 15 kg
170,50 zł/1kg
170,50 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka premium Nasiona słonecznika
Nowa ulepszona receptura!
Karma uzupełniająca dla dzikich ptaków.Naturalna karma na cały rok.
Naturalne zasoby pokarmu dla dzikich ptaków stają się coraz bardziej ograniczone z powodu ingerencji człowieka. Dlatego, w zależności od regionu, zwykle zaleca się dokarmianie dzikich ptaków przez cały rok.
Naturalna karma dla dzikich ptaków o wysokiej zawartości tłuszczu, przeznaczona do karmienia nie tylko w zimne dni, ale także przez cały rok. Nasza karma ziarnista 25 kg dostarcza dzikim ptakom wszystkich niezbędnych składników odżywczych, aby zapewnić ich rozwój i zachowanie gatunku dla przyszłych pokoleń.
Karmę można podawać w karmniku lub na chronionym żerowisku naziemnym. Należy pamiętać o regularnym dokarmianiu, ponieważ ptaki przyzwyczajają się do swojego żerowiska i polegają na Twojej pomocy. Nasza karma dla ptaków jest idealna dla dzikich ptaków przez cały rok i zawiera różne składniki, takie jak tłuszcze i inne ważne składniki.
Karmę należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Stacja karmienia i jej konserwacja:
- Chronić przed deszczem i śniegiem
- Ustawione w dobrze widocznym miejscu
- Chronić przed drapieżnikami (np. kotami)
- Regularnie czyścić z resztek jedzenia i ptasich odchodów
Skład:
- Kukurydza żółta ekstra drobna
- Pszenica ekstra sortowana
- Sortowane czarne nasiona słonecznika
- Sorgo czerwone
- Jęczmień drobno łamany
- Proso białe
- Proso złote
- Darisaat egipski
- Nasiona słonecznika w paski Iregi
- Nasiona mozgi kanaryjskiej
- Siemię lniane brązowe
- Groch łamany
- Krokosz barwierski
- Rzepak czarny
Ambrozja kontrolowana
Uwaga:
Ponieważ jest to produkt naturalny, wygląd i proporcje mieszania mogą się nieznacznie różnić.
Nasza 25-kilogramowa karma rozsypywana to wysokiej jakości mieszanka dla dzikich ptaków, która zawiera niezbędne składniki, takie jak nasiona słonecznika i orzeszki ziemne. Mieszanka ta zapewnia, że ptaki otrzymują składniki odżywcze, których potrzebują przez cały rok. Nasiona słonecznika, w szczególności karma dla ptaków 25 kg, oraz orzeszki ziemne są niezbędnymi składnikami tej zbilansowanej diety. Nasza karma dla ptaków 25 kg została specjalnie opracowana, aby wspierać dzikie ptaki przez cały rok i optymalizować ich dietę.
- Waga
- 25000 g
- Zawartość wilgoci
- 8%
- Skład paszy
- Pszenica, nasiona słonecznika, sorgo, owies, orzeszki ziemne
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Dzikie ptaki
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4058569150236
- Numer producenta
- 42259-1
- Producent
- KLASEBO®
- Numer zezwolenia
- AT185
- Waga
- 25000 g
- Zawartość wilgoci
- 8%
- Skład paszy
- Pszenica, nasiona słonecznika, sorgo, owies, orzeszki ziemne
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Dzikie ptaki
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4058569150236
- Numer producenta
- 42259-1
- Producent
- KLASEBO®
- Numer zezwolenia
- AT185
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Karta charakterystyki (PDF)
Pasuje również do tego

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop

Karma tłuszczowa 25 kg, karma dla ptaków, karma na ściółkę, karma dla dzikich ptaków, mieszanka dla dzikich ptaków
5,86 zł/1kg
146,40 zł
Sprzedawca: boni-shop

Czarne nasiona słonecznika 20 kg, karma dla ptaków
9,71 zł/1kg
242,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Karma dla dzikich ptaków 30 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
125,10 zł
-10,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Dehner Natura Premium karma dla dzikich ptaków, nasiona słonecznika, całoroczna karma o wysokiej zawartości białka / energii, wysokiej jakości karma dla dzikich ptaków, 20 kg
336,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Karma dla sikor Premium z owadami 200 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
9,47 zł/1kg
170,40 zł
Sprzedawca: boni-shop

Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
74,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Tit dumpling 200 x ok. 90 gramów z siatką
8,48 zł/1kg
152,67 zł
Sprzedawca: boni-shop

wildtier liebe Edel Mehlwürmer suszone 800g I Suszone mączniki dla ptaków i jeży I Suszone mączniki, karma dla ptaków - pokarm owadzi dla ptaków ogrodowych
339,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

25 kg Pasza zbożowa Premium PLUS dla kurcząt, gęsi i kaczek
5,46 zł/1kg
136,56 zł
Sprzedawca: boni-shop

JR Farm, krople dla gryzoni bez zbóż, smak marchwi, 140g x 8 sztuk
69,87 zł/1kg
78,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik silos karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - biały / szary
261,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Pollin-Electronic

kamera zewnętrzna 16 MP 1080P Wykrywanie pola Kamera na podczerwień 2,0-calowy kolorowy wyświetlacz TFT Kamera do użytku w dzień i w nocy Wodoodporność IP66 12 języków? Opcjonalnie
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

Karma dla dzikich ptaków 10 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
68,61 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
![Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
36,84 zł
Sprzedawca: TR8

Ogrodzenie z siatki drucianej 1 m x 25 m, rozmiar oczek 19 mm
11,54 zł/1m
288,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EinsPreis

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporny, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
72,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Varta 06032, Jednorazowa bateria, CR2032, Lit, 3 V, 5 szt., 230 mAh
24,86 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Organiczny zestaw nasion warzyw (10 odmian) - organiczny zestaw nasion warzyw idealny na taras, balkon i do ogrodu
18 015,00 zł/1kg
180,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

vidaXL Budki dla ptaków 4 szt. Drewno 12x12x22 cm
106,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 73% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
73%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
8%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
Waga 25 kg
Szybka dostawa. Pasza wypadła bardzo dobrze podczas kontroli wizualnej. Dobra mieszanka kukurydzy, dwóch różnych nasion słonecznika i wielu różnych ziaren. Ptaki będą teraz musiały zrobić test smaku, ale myślę, że karma go przejdzie.
Oceniono dnia 13 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Właściwości
Waga 25 kg
Mały rozmiar ziarna jest bardzo korzystny, ptaki nie lubią tak długich ziaren. Odmiana jest również warta swojej ceny. Podajemy ok. 45 kg rocznie.
Oceniono dnia 10 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Karma dla ptaków
Waga 25 kg
Karma dla ptaków bardzo dobra mieszanka, dobra jakość. dobry stosunek ceny do jakości. Można tylko polecić.
Oceniono dnia 16 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super jedzenie - super sprzedawca.
Waga 25 kg
Wszystkie ptaki w naszym ogrodzie bardzo lubią rozsypaną karmę. Sprzedawca jest szybki z wysyłką i mieliśmy dobrą i szybką komunikację, gdy mieliśmy reklamację. Mogę gorąco polecić tego sprzedawcę!
Oceniono dnia 25 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra mieszanka bez owsa
Waga 25 kg
Jest to zdecydowanie najlepsza mieszanka dla dzikich ptaków, jaką kiedykolwiek miałem. Przede wszystkim nie zawiera owsa.
Oceniono dnia 26 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ptaki to uwielbiają
Waga 25 kg
Ptaki bardzo ją lubią. Jest dobrze wymieszana, małe łobuziaki nie zostawiają żadnych resztek. Super!
Oceniono dnia 7 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość
Waga 25 kg
Nasze ptaki ogrodowe są zachwycone, gdy patrzy się, jak jedzą.
Oceniono dnia 16 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pokarm ze ściółki dla dzikich ptaków
Waga 25 kg
Karma jest dobra; ptaki i wiewiórki naprawdę ją lubią! Karma została dostarczona szybko! Cena też jest w porządku! Jestem bardzo zadowolony! Dziękuję bardzo!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
139,99 zł
Sprzedawca: Posh

Zeqeey Wiszący pojemnik na nasiona dzikich ptaków Słonecznik Serce Pojemnik na orzeszki ziemne
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
267,98 zł
Sprzedawca: Agrarzone
10,72 zł/1kg

TRUX Karma dla ptaków dzikożyjących zimujących drobna 10kg
59,99 zł
Sprzedawca: PremiumKarmy
4,00 zł/1l

Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
74,99 zł
Sprzedawca: Posh

Pasza dla kur 15 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
90,58 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Posh

Hamak dla ptaków, zimowy, ciepły, pluszowa kryjówka, żółty wzór ananasa, przeznaczony dla papug, nimf i kakadu
240,98 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Leimüller – karma dla ptaków dzikich, na cały rok, 25 kg (Classic) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
152,97 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,12 zł/1kg

Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
81,95 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Posh

Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,46 zł/1kg

POSH Karma dla dzikich ptaków 10 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
69,00 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller Karma dla ptaków dzikich 5 kg (klasa premium bez pszenicy) – bezpszeniczna karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna z ziarnami słonecznika
102,06 zł
Sprzedawca: Agrarzone
20,41 zł/1kg

Słonecznik czarny dla ptaków 5kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Słonecznik czarny dla ptaków 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL