4,4



Na podstawie 26 opinii
Babaria Sun & Protect SPF0 Galaretka Brązująca 300ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,00 zł
15,00 zł / 100ml
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
2h 48m 43s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml163,30 zł/100ml
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF626,16 zł/100ml
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Xpel Argan Oil Hair Treatment 50ml
450,40 zł/1l
22,52 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nanobrow Eyebrow Serum regenerująca odżywka do brwi, 5ml
42 800,00 zł/1l
214,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt

Neoretin Discrom Control Gel Creme 40ml
439,97 zł/100ml
175,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Babaria Sun & Protect SPF0 Krem Brązujący + Gratisy
15,00 zł/100ml
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Ecran Sun Lemonoil Protect Invisible Spray Spf50 250ml
40,52 zł/100ml
101,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Piz Buin Tan & Protect Intensiving Lotion SPF15 150ml
29,18 zł/100ml
43,77 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Babaria Sun Reflections Galaretka ochronna do opalania Spf15 300ml
22,96 zł/100ml
68,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Topicrem Sun Protect Spray SPF50+ 150ML
51,24 zł/100ml
76,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Ecran Sun Lemonoil Oil Spray Spf30 250ml
388,00 zł/1l
97,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF15 200ml
24,50 zł/100ml
49,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Eucerin Sun Spray Sensitive Protect SPF50+ 200ml
67,77 zł/100ml
135,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Spray SPF 30 150 ml
34,72 zł/100ml
52,08 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Sebamed Baby Sun SPF30 balsam dla dzieci - 200ml
516,60 zł/1kg
103,32 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Isdin Fotopotector Hydrolotion protect detoxify spf 50 200ml
66,34 zł/100ml
132,68 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Nivea Sun Kids Protect and Care Spf50 Spray 270ml
47,04 zł/100ml
127,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

A derma protect mleczko spf50 250ml
106,45 zł/100ml
266,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

i+m Naturkosmetik Balsam do opalania Sun Protect Sensitive SPF 30
61,53 zł/100ml
262,02 zł
-200,49 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,53 zł
Sprzedawca: taleoo

Nivea Sun Protect & Moisture Sun Lotion SPF 30 200 ml
37,03 zł/100ml
74,05 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Marzysz o fantastycznej opaleniźnie i zadbanej skórze? W takim razie żel do opalania Coco Exotic Babaria (200 ml) jest dokładnie tym, czego szukałaś! Teraz możesz cieszyć się kremem do opalania Babaria i innymi produktami samoopalającymi lub olejkami do opalania naszych w 100% oryginalnych marek.
- Płeć: Unisex
- Pojemność: 200 ml
Babaria Sun & Protect SPF0 Galaretka Brązująca 300ml Z naturalnymi ekstraktami z orzecha kokosowego i marchwi dla opalonej i promiennej skóry. Zawiera mineralne filtry przeciwsłoneczne i witaminę B3, która redukuje przebarwienia i zaczerwienienia, zapewniając świetlistość. Witamina B2 reguluje produkcję łojotokową skóry oraz beta-karotenu o działaniu przeciwutleniającym. Jest to produkt do ciała. Rozprowadzić równomiernie przed wyjściem na słońce. Aby zachować ochronę, należy często powtarzać aplikację, szczególnie po spoceniu, kąpieli lub wysuszeniu. Właściwości: Zapewnia skórze potrzebne nawilżenie Łatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmu Przyspiesza naturalny proces opalania Intensyfikuje i wydłuża opaleniznę Produkt jest łagodny dla skóry i ekologiczny Preparat jest wodoodporny Sposób użycia: Przed pobytem na słońcu nanieś dostateczną ilość na skórę całego ciała. Powtarzaj w zależności od potrzeb, przede wszystkim po kąpieli, wytarciu ciała ręcznikiem lub przy nadmiernym poceniu. Nie pozostawaj zbyt długo na słońcu, nawet wtedy, gdy używasz środków do ochrony przeciwko promieniowaniu słonecznemu.
Babaria Exotic Bronze Tanning Jelly Coconut 300ml jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i dlatego jest wysoce zalecany. Nadaje skórze piękny naturalny brązowy kolor bez ścierania się i plam. Ma również bardzo przyjemny kokosowy zapach. Ponadto nawilża skórę i chroni ją przed wysuszeniem.
Babaria Exotic Bronze Galaretka opalająca Spf0 Kokosnuss 300 ml
Babaria Exotic Bronze Tanning Jelly Spf0 Coconut 300ml
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- aqua
- Producent
- Babaria
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8410412490115
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- aqua
- Producent
- Babaria
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8410412490115
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Babaria Sun Reflections Galaretka ochronna do opalania Spf15 300ml
22,96 zł/100ml
68,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Łóżko do masażu, fotel kosmetyczny, krzesło do zabiegów, fotel do masażu, fotel do tatuażu, fotel kosmetyczny z obrotową poduszką, kolor czarny
872,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
431,60 zł/100ml
64,74 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Leżaczek Bujaczek Elektryczny - MoMi KENANI Ciemnoszary - Bluetooth, Muzyka, Pilot
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lustro na całą długość, lustro toaletowe, lustro stojące, 45 × 155 cm, montaż na ścianie i na stojaku podłogowym
256,99 zł
-37,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
219,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore

Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
98,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Olvy - urządzenie do nakręcania zegarków na 6 zegarków, oświetlenie LED, drewniane pudełko, wyjątkowo cichy silnik Mabuchi, elastyczna poduszka na zegarek, nakręcarka do zegarków
431,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Remington CI9532, Lokówka, Ciepły, 150 °C, 210 °C, Czarny, 3 m
174,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

INF Czytnik kart TYPE-C do SD i TF, ABS, 18cm, do Windows/Mac/Android - 2 szt.
53,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

AVANA iPhone 14 Pro Max szkło pancerne ochrona ekranu 9H antyszpiegowska ochrona ekranu 2 szt
43,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Inteligentny hula-hoop, regulowany, do ćwiczeń, fitness, trening brzucha, obręcz do gimnastyki - SPINSLIM, różowy
60,40 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

axentia stojak na pojemniki 235177 plastikowy 120l
47,85 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Elektryczna maszyna do tkania dywanów? Profesjonalna maszyna z pętlą i runem
728,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

Zestaw 2 okrągły stolik kawowy okrągły nowoczesny marmurowy biały złoty | Wohnling
778,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FineBuy_de

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Żel intensywnie opalający CARROTEN 150ml
622,73 zł/1l
93,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Denver SCK-5400BLACK, 2 szt., Czarny
2 695,36 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Komoda Selsey Bemmi 3-drzwiowa, beżowa z czarnymi nogami, 150 cm
2 084,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Paski do wybielania zębów z technologią No-Slip Profesjonalne wybielanie do wybielania białych zębów Ray of Smile® (28 pasków)
5 300,00 zł/1kg
265,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA - MoMi ESTELLE CZARNY - MAŁY LEKKI WALIZKA
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

Zestaw 6 szklanek do latte macchiato o pojemności 300 ml z uchwytem oraz 6 łyżeczek ze stali nierdzewnej Szklanki do kawy Szklanki do herbaty
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sendez_GmbH

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 138,70 zł/1l
413,87 zł
Sprzedawca: Sykz

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 81% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
81%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
4%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
12%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Brązowa opalenizna
Świetna opalenizna, jednocześnie pielęgnuje skórę
Oceniono dnia 28 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Mogę go tylko polecić. Świetny zapach i dobra konsystencja do nakładania na skórę.
Oceniono dnia 11 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny
Uwielbiam go, zapach jest fantastyczny, dobrze się rozprowadza
Oceniono dnia 28 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka i nieskomplikowana wysyłka
Krem świetnie się nakłada i naprawdę opala
Oceniono dnia 16 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo dobry
nie ma lepszego produktu! świetny!
Oceniono dnia 21 lipca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czarny dzięki temu kremowi
Tylko godny polecenia
Oceniono dnia 22 sierpnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pachnie bardzo dobrze
Super przyjemny
Oceniono dnia 30 lipca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
5 gwiazdek
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
351,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 172,53 zł/100ml

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,82 zł
Sprzedawca: apohealth
209,64 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,48 zł
Sprzedawca: apohealth
60,38 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 192,82 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
325,13 zł
-25,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
300,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
600,00 zł/100ml

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg