Wysokiej jakości silikon. Idealnie dopasowuje się do uszczelnianych powierzchni. Odporny na wysokie temperatury do +350oC. Spełnia wymagania producentów samochodów (O.E.M. - Original Equipment Manufacturer). Zastępuje tradycyjne uszczelki: korkowe, papierowe, filcowe, azbestowe i gumowe. Dzięki recepturze SENSOR SAFE jest bezpieczny dla sond lambda stosowanych w nowoczesnych samochodach z elektronicznym wtryskiem paliwa. Odporny na: oleje, smary, płyny chłodnicze itp. Może być stosowany do wszystkich modeli i marek samochodów m.in. do uszczelnienia: pokryw zaworów, uszczelek termostatu, misek olejowych, pokryw wału rozrządu, pomp wodnych, pokryw mostów tylnych oraz wielu innych elementów, w których wymagana jest szczelność i odporność na wysokie temperatury.
SPOSÓB UŻYCIA:
Powierzchnia musi być sucha, oczyszczona z kurzu, brudu, tłuszczu oraz resztek starego uszczelnienia.
Rozprowadzić niewielką ilość silikonu na powierzchni. Nadmiar usunąć za pomocą np. noża zamoczonego w wodzie z mydłem...
SILICONE Silikon czarny, +350°C, 85 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,90 zł
116,47 zł / 1kg
+ wysyłka od 19,95 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe akcesoria do wyposażenia wnętrz i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
samochód
71,61 zł
Sprzedawca: SecureTrade
Więcej informacji o reklamie
Silikonowe zatyczki do uszu Tech-Protect QuietFit, czarne
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
16,51 zł
Sprzedawca: PREMAR
Etui Kufryplus Z145 czarno-szare S
152,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Mata antypoślizgowa silikonowa, czarna
6,48 zł
Sprzedawca: Amracing
Podkładki, 900 szt.
27,11 zł
Sprzedawca: Amracing
Atemabweiser
79,32 zł
Sprzedawca: TTW-Offroad
12 Rolek Po 160
150,68 zł
Sprzedawca: TTW-Offroad
PLASTIPOX Profesjonalny klej do plastiku, 25 g
20,60 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Złącze ośmiokrotne
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,30 zł
Sprzedawca: Carmotion-PL
Plastikowa obudowa 021-002-033
75,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
kwmobile 40218.01, Etui, Czarny, 41,5 mm, 78,8 mm, 11 mm, 16 g
144,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Penetrujący smar silikonowy, 400 ml
14,60 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Aluminiowe etui w kolorze czarnym
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
67,63 zł
Sprzedawca: Optik-Dietrich
Ściągaczka silikonowa 30 cm, ostrze 30 mm
13,31 zł
Sprzedawca: Amracing
Pro-X elements 4060-0000-0002_M
169,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A Forged Tool 25010245, 12 g
27,72 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wysokiej jakości silikon. Idealnie dopasowuje się do uszczelnianych powierzchni. Odporny na wysokie temperatury do +350oC. Spełnia wymagania producentów samochodów (O.E.M. - Original Equipment Manufacturer). Zastępuje tradycyjne uszczelki: korkowe, papierowe, filcowe, azbestowe i gumowe. Dzięki recepturze SENSOR SAFE jest bezpieczny dla sond lambda stosowanych w nowoczesnych samochodach z elektronicznym wtryskiem paliwa. Odporny na: oleje, smary, płyny chłodnicze itp. Może być stosowany do wszystkich modeli i marek samochodów m.in. do uszczelnienia: pokryw zaworów, uszczelek termostatu, misek olejowych, pokryw wału rozrządu, pomp wodnych, pokryw mostów tylnych oraz wielu innych elementów, w których wymagana jest szczelność i odporność na wysokie temperatury.
SPOSÓB UŻYCIA:
Powierzchnia musi być sucha, oczyszczona z kurzu, brudu, tłuszczu oraz resztek starego uszczelnienia.
Rozprowadzić niewielką ilość silikonu na powierzchni. Nadmiar usunąć za pomocą np. noża zamoczonego w wodzie z mydłem.
Uszczelniacz zaczyna schnąć po 5 minutach, po 1 godzinie jest odporny na dotyk. Zastyga w pełni po 24 godzinach.
Nadmiar zastygłego silikonu można usunąć przy pomocy ostrego narzędzia.
Po każdym użyciu zakręcać tubę.
Szczegóły produktuTyppojemnika: TubaWaga [g]: 85Zakrestemperatur do [°C]: 350
Silikon K2 do uszczelniania części silnika czarny 85g
Wysokiej jakości silikon, bezpieczny dla sond lambda, komputerów pokładowych, spełnia wymagania producentów samochodów (O.E.M. - Original Equipment Manufacturer). Zastępuje tradycyjne uszczelki korkowe, papierowe, filcowe, azbestowe i gumowe. Dzięki formule SENSOR SAFE nie uszkadza sond lambda w nowoczesnych samochodach z elektronicznym wtryskiem paliwa. Odporny na: olej, smary, płyny chłodzące itp. Ma zastosowanie do wszystkich typów i marek samochodów do uszczelniania: pokryw komory termostatu, misek olejowych, pokryw pompy wodnej, zaślepek przyłączy chłodzenia i innych. Odporna na temperatury do +350°C. Dostępna w 2 kolorach: czarnym i szarym 411408
Zestaw lutownicy z walizką Stacja lutownicza Temperatura 300°C 5 grotów Pompka do rozlutowywania Podstawka pod lutownicę Pęseta Gąbka do czyszczenia Zestaw lutowniczy 60W 17 szt
70,46 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
28,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zestaw hantli SONGMICS, hantle z łączącą stalową rurką, hantle 2 w 1, 2 x 15 kg, trening, trening fitness, podnoszenie ciężarów w domu
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(698)Liczba wystawionych ocen: 698
278,74 zł
Sprzedawca: Lumarko
SILICONE Silikon do +204°C, bezbarwny, 85 g
121,18 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,30 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
FLOWABLE SILICONE Silikon pływający, do +200°C, 21g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
22,96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-7%
21,35 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Silikon czerwony "płynna uszczelka" +350°C, 21g
1 233,33 zł/1kg
25,90 zł
Sprzedawca: PolisElectro
SILIKON CZERWONY LUZ Wysokotemperaturowa płynna uszczelka, do +350°C, 21g
142,38 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
2,99 zł
Sprzedawca: Metler
Masa uszczelniająca 1500°C 310ml Odporna na wysoką temperaturę silikonowa rura piecowa
731,71 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
226,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
SILICONE Silikon szary, +350°C, 85 g
127,06 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,80 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Walizka narzędziowa KANWOD na 1452 części | Skrzynka narzędziowa, zestaw narzędzi w walizce na kółkach | Zestaw narzędzi do domu, garażu i warsztatu
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(210)Liczba wystawionych ocen: 210
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Pasta Montażowa Do Układów Wydechowych 150G Do 1200°C / Ma Professional
62,00 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,30 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
SILICONE Silikon czerwony, +350°C, 85 g
194,24 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
16,51 zł
Sprzedawca: PREMAR
Makita E-08713, Czarny, Niebieski, 120 przyb.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(140)Liczba wystawionych ocen: 140
164,83 zł
Sprzedawca: AutoHotarek
K2 Uszczelniacz układu wydechowego B205 Tube 21g
142,38 zł/1kg
2,99 zł
Sprzedawca: Metler
Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
1 747,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(860)Liczba wystawionych ocen: 860
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
rozrusznik samochodowy 5 w 1 z kablem rozruchowym i sprężarką powietrza 150PSI Rozrusznik 6000A 12000mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(197)Liczba wystawionych ocen: 197
256,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Urządzenie diagnostyczne OBD2 Narzędzia diagnostyczne do samochodów Uniwersalny ręczny skaner diagnostyczny do samochodów Skaner kodów OBDII Czytnik kodów usterek pojazdu Retoo
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
94,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Tv Box Android 13 Set Smart Media Player Quad Core Streaming 4k Bluetooth 5 4x1.5Ghz H.265 WiFi Ethernet Full HD HDMI z pilotem 2/16GB Retoo
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(230)Liczba wystawionych ocen: 230
149,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-34,90 zł
114,99 zł
Sprzedawca: Retoo
11szt Eleganckie pokrowce na 5 foteli samochodowych w komplecie ze sztucznej skóry - białe
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
Magnetyczne pudełko do przechowywania w bagażniku samochodu Tesla Model Y, wykonane z materiału TPE, produkcji Elvix
69,00 zł
Sprzedawca: SecureTrade
Multifunkcyjny HUD Head-Up Display z kablem GPS – prędkość, temperatura, napięcie, kilometry, duża czcionka, automatyczna regulacja jasności
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Baskany
Rozsuwana ładowarka samochodowa AutoSky 4w1 z funkcją szybkiego ładowania USB C A KFZ
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
84,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Autosky
SucceBuy zwijana pokrywa bagażnika do Toyota RAV4 2019-2024, wodoodporna ochrona bagażnika, odporna na promieniowanie UV tylna pokrywa wykonana ze stopu aluminium i materiału PVC
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
286,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
VOLVO XC90 osłona fotela kierowcy z masażem OE 39866788
518,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VOLVO_OE
VOLVO XC60 ochronna mata zaladunkowa bagażnik OE
501,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VOLVO_OE
Listwy okienne do Ford Tourneo Custom V362 2013-2023 stal nierdzewna chrom 8x
401,83 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: omacfrance
zestaw siłowników liniowych 2PCS 12V 30 cali 0,35"/s 220lbs/1000N Stopień ochrony IP54
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ucohome
VOLVO V40 V40CC Mata grzewcza siedzenia OE 32272561
482,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VOLVO_OE
Listwy ochronne drzwi bocznych do VW Tiguan 2016-2022 chrom 4szt
319,95 zł
Sprzedawca: omacfrance
Listwy okienne do Ford Tourneo Custom V362 2013-2023 chrom 8x