4,3



Na podstawie 19 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Steel Seal Uszczelka głowicy cylindrów Uszczelka głowicy Uszczelniacz silnika 473ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
862,99 zł
1 824,50 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Uszczelki do pojazdów silnikowych i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Środek Do Uszczelniania Chłodnicy Radiator Stop Leak 300Ml / Motul
115,30 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Uszczelka głowicy cylindrów ENGITECH ENT010029
699,18 zł/1m
549,99 zł
-27,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
522,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ENGITECH ENT010117 Uszczelka głowicy cylindrów
627,99 zł
-88,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
539,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelka głowicy cylindrów ENGITECH ENT010058
6 999,83 zł/1kg
431,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
419,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelka głowicy cylindrów ENGITECH ENT010157
1 297,03 zł/1kg
469,99 zł
-29,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
440,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw uszczelek, silnik ENGITECH ENT000461
871,41 zł/1kg
658,99 zł
-49,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
609,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REINZ 02-31158-01 Zestaw uszczelek głowicy cylindrów
3 983,25 zł/1kg
477,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw uszczelek, silnik ENGITECH ENT000390
522,99 zł
-69,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
453,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelka głowicy cylindrów
91,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Uszczelka głowicy cylindrów ENGITECH ENT010155
1 341,15 zł/1kg
480,99 zł
-25,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
455,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ENGITECH ENT000129 Komplet uszczelek silnika
1 351,99 zł
-228,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 123,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelka głowicy cylindrów ENGITECH ENT010033
1 653,54 zł/1kg
480,99 zł
-18,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
462,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelka głowicy cylindrów ENGITECH ENT010030
1 999,96 zł/1kg
489,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelka głowicy cylindrów ELRING 687.055
1 211,24 zł/1kg
1 015,99 zł
-47,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
968,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelka głowicy cylindrów ENGITECH ENT010139
1 110,85 zł/1kg
579,99 zł
-69,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
510,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ELRING uszczelka głowicy cylindrów
2 857,84 zł/1kg
561,99 zł
-19,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
542,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

CORTECO 414125P Uszczelka głowicy cylindrów
329,47 zł/1kg
62,60 zł
Sprzedawca: AutoTuning

REINZ 41-70580-00 Uszczelka głowicy cylindrów
6 416,50 zł/1kg
384,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ELRING 792.810 Uszczelka głowicy cylindra
6 199,91 zł/1kg
681,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelka głowicy cylindrów ENGITECH ENT010039
465,99 zł
-16,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
449,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Uszczelniacz STEEL SEAL do ch uszczelek głowicy cylindrów 473 ml / pojemność silnika do 2400 cm3
STEEL SEAL® - inteligentne rozwiązanie do naprawy ch uszczelek głowicy cylindrów:Steel Seal to alternatywa dla wymiany uszkodzonej uszczelki głowicy cylindrów, która została wypróbowana i przetestowana na rynku od 1999 roku. Odbywa się to za ułamek kosztów i robocizny naprawy mechanicznej w specjalistycznym warsztacie i ma unikalne zalety i główne różnice w stosunku do konwencjonalnych "uszczelniaczy chłodnic" ch na rynku:
1. Ze względu na swój termiczny sposób działania ("termochemiczny proces wiązania"), STEEL SEAL® może być precyzyjnie nakładany na nieszczelną uszczelkę głowicy cylindrów po stronie płynu chłodzącego i zapewnia, co do zasady, naprawę poprzez trwałe uszczelnienie. Odbywa się to bez konieczności demontażu silnika i wymiany poszczególnych części.
2. Bezwłóknowa formuła (bez wypełniaczy i substancji stałych) nie pozostawia osadów i pozostałości w układzie chłodzenia.
Jedynym warunkiem zastosowania STEEL SEAL® jest uruchomienie silnika i jego praca przez 60 minut w trybie stacjonarnym bez przegrzania.
Grupa docelowa:Samochody osobowe i wszystkie inne pojazdy chłodzone wodą, w których wymiana nieszczelnej uszczelki głowicy cylindrów nie jest już ekonomicznie opłacalna.
Informacje o produkcie
Zawiera:
Kwas krzemowy, sól sodowa, kwas krzemowy, sól potasowa, etanodiol
Ostrzeżenia:
H373 - Może powodować uszkodzenie narządów poprzez długotrwałe lub narażenie powtarzane.
H319-Powoduje poważne podrażnienie oczu.
H335 - Może powodować podrażnienie dróg oddechowych.
H315-Powoduje podrażnienie skóry.
wskazujące środki ostrożności
P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu.
P102 Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
P260 Nie wdychać oparów.
P271 - Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
P280 Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu.
P305+P351+P338- W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie
P312 W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem.
P405 Przechowywać pod zamknięciem.
P501 Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi/krajowymi przepisami
- Producent
- Steel Seal
- Zawartość
- 0.473 l
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 5053406000650
- Numer producenta
- SSAT
- Producent
- Steel Seal
- Zawartość
- 0.473 l
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 5053406000650
- Numer producenta
- SSAT
Uwaga!
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H319: Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. H336: Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. H225: Wysoce łatwopalna ciecz i pary.
Pasuje również do tego

Uniwersalna pompa transferowa Pompa ręczna do wody Benzyna Olej napędowy Płyn Ręczna pompa transferowa Paliwa Pompa ssąca Pompa benzynowa 2m Retoo
12,79 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Płyn Do Chłodnic 5L Czerwony Jakość G12 -35°C Na Dodatkach Basf Radiator Coolant / Ma Professional
7,55 zł/1l
37,77 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
39,18 zł/1l
202,00 zł
-6,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Przedłużacz do kabli solarnych, czerwono-czarny, 4–6 mm², z zamontowaną wtyczką, 2 x 5 m, 6 mm²
90,80 zł/1m
453,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: IK-Handelsgruppe

LEGO City Ekspresowy pociąg pasażerski, Zabawka dla Dziecka do Budowania Zdalnie Sterowanej Kolejki dla Dzieci, Lokomotywa, Wagony, 24 odcinki torów i 6 minifigurek, Prezent dla 7-latka, 60337
552,26 zł
Sprzedawca: KITSTORE

Dodatek Do Oleju Silnikowego 300Ml Płukanka Do Ukł. Olejowego / Oil Schlamm Spulung
226,97 zł/1l
70,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,09 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Bestway 58142, Pasek testowy do wody, Zasadowość, Bez chloru, Ph, 42 g, 95 mm, 160 mm, 42 mm
19,04 zł
Sprzedawca: Bambule

Continental Cross King 24x2,00 (50-507) drut czarny 0101688
220,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Aga Tunel foliowy MR4003CH 3x2x2 m
233,71 zł
Sprzedawca: Aga24

BALDUR Garten – zestaw 2 odpornych na zimę bananowców, rośliny w doniczkach, bananowiec włóknisty (Musa basjoo), roślina bananowa, odporna na zimę roślina wieloletnia, owoce jadalne
490,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Środek do czyszczenia hamulców Środek do czyszczenia części Środek do czyszczenia hamulców BREMSENSPRAY 500 ml
29,92 zł/1l
15,50 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,96 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Goobay 44177, Automatyczna, Zapalniczka, 5 V, Czarny
22,40 zł
Sprzedawca: VISO

BGS 68000 Pneumatyczny młotek udarowy 1,4 kg
685,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

zestaw 4 pasków bagażowych i 4 przywieszek bagażowych w kolorze - jako przywieszki adresowe do walizek i bagażu - paski bagażowe do podróżowania i latania
46,98 zł
Sprzedawca: tkgruppe

zestaw akcesoriów do malowania diamentów 5D 90s Narzędzie do przechowywania zdjęć Naklejki Haczyki Przyssawki Taca Pióro woskowe do układania diamentów Dzieci Retoo
64,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biały, Prosty, Prosty
49,95 zł/1m
49,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

100 kart Pokémon - język niemiecki - losowo posortowane i potasowane, w tym Emiro TopLoader
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Pilot SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
213,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Bar's One-Step Cylinder Head Gasket Sealant 600ml
137,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRIXIAMOTO

brykiet węglowy REKORD 25kg Brykiety węglowe Paliwo premium z węgla brunatnego
171,24 zł/1kg
4 280,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Portfel męski Frentree® ze skóry nappa z ochroną RFID, 15 przegródek na karty, portfel w formacie pionowym, czarny
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Czarny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
259,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Samsung GU43DU7199U, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, Kryształowe, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 664,00 zł
-162,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 501,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dealsupply

Wyłaz dachowy MPK Vision Vent S eco z przyciemnianego przezroczystego szkła Okno dachowe Maska dachowa 28 x 28 z roletą + moskitiera
340,99 zł
Sprzedawca: pro-Styling

szkło ochronne 2X (wyświetlacz + kamera) do Samsung Galaxy A53 5G z folią pancerną, szklana soczewka kamery Full 9H
50,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 74% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
74%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
11%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
11%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 kwietnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super cudowne lekarstwo!
Co za świetna rzecz, na początku byłem sceptyczny, ale działa cudownie. Należy również używać go dokładnie tak, jak opisano na butelce!!! Wielkie dzięki chłopaki i dziewczyny!
Oceniono dnia 1 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Bardzo dobra jakość i działa bardzo dobrze.
Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasuje
Dobry
Oceniono dnia 16 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
syper
syper
Oceniono dnia 22 września 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
NAPRAWA GŁOWICY CYLINDRÓW
JEŚLI POSTĘPUJESZ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI, NIC NIE MOŻE PÓJŚĆ ŹLE, ZROBIŁBYM TO PONOWNIE
Oceniono dnia 31 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gówno to jest
To jest totalny smark, który sprawia, że więcej jest zepsutych zamiast całych
Oceniono dnia 26 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw uszczelek silnika do Yamaha XV750 Virago 1981-1987
247,56 zł
Sprzedawca: ZS2Radteile

Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
591,51 zł
Sprzedawca: Netmoto

Zestaw uszczelek silnika kompletny Zestaw uszczelek do Yamaha YP Majesty 125 4T SE021 SE066



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
219,49 zł
Sprzedawca: ZS2Radteile

Zestaw uszczelek cylindra ATHENA
494,51 zł
Sprzedawca: Netmoto

Zestaw uszczelek silnika do Honda XL600R XLR600 PD03 PD04
163,32 zł
Sprzedawca: ZS2Radteile
816,60 zł/1kg

Uszczelki Silnika Honda Cx 500 Gl 500 - Komplet
443,10 zł
Sprzedawca: Netmoto

Silnik testowy Athena przed Suzuki VS 1400 Intruder GL/GLP 87-02
436,31 zł
Sprzedawca: Netmoto

Zestaw uszczelek cylindra Athena do Yamaha XJ 1100 82
436,31 zł
Sprzedawca: Netmoto

Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
407,21 zł
Sprzedawca: Netmoto

Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
355,50 zł
Sprzedawca: Netmoto

Kompletny zestaw uszczelek silnika ATHENA P400220850400/2
345,71 zł
Sprzedawca: Netmoto

Athena Big Bore 497cc przed Yamaha YZ 450 F rok 18 - 19 / Yamaha YZ 450 FX rok 19 - 20
310,21 zł
Sprzedawca: Netmoto

CENTAURO kompletny zestaw uszczelek silnika
300,51 zł
Sprzedawca: Netmoto

Zestaw uszczelek kolektora dolotowego, gumowe, zielone, 94811014501, zamiennik dla Cayenne 4,5 l V8 2003-2006



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
146,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 460,00 zł/1kg

Zestaw zaślepek głowicy cylindrów i bloku 3914035, mocny zestaw uszczelek do Cummins 4bt 6bt 12 V 5,9 l 1989-1998
156,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
380,49 zł/1kg

Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
287,60 zł
Sprzedawca: Netmoto

Gasket Kit Top End Ktm
289,54 zł
Sprzedawca: Netmoto

1 para zakrzywionych uszczelek drzwi samochodowych, odpornych na zużycie, zakrzywionych uszczelek gumowych do T5 GP T6 T5.1
124,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 240,00 zł/1kg

Tuningowy kolektor dolotowy + uszczelka do Minarelli horizontal, np. Yamaha Aerox, MBK Nitro
41,64 zł
Sprzedawca: ZS2Radteile
416,40 zł/1kg

16 SZTUK uszczelek trzonka zaworu 0000534758 Zestaw uszczelek trzonka 6 mm do Peugeot 206 207 301 308S 408
111,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
3 700,00 zł/1kg