Filtr oleju FILTRON OP 545/2

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,00 zł

14,60 zł-2%

+ wysyłka od 19,95 zł

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 29 – pt. 30 października
Nasze najlepszeoferty
Filtry oleju i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Filtron Op 621
Filtr Oleju Filtron Op 621
16,30 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 567/2
Filtr oleju FILTRON OP 567/2
60,14 zł
Sprzedawca: ProAuto
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 635
Filtr oleju FILTRON OP 635
19,60 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 619/2
Filtr oleju FILTRON OP 619/2
61,84 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 592/9
Filtr oleju FILTRON OP 592/9
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
58,17 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 543/1
Filtr oleju FILTRON OP 543/1
33,52 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 532/2
Filtr oleju FILTRON OP 532/2
19,60 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 587/3
Filtr oleju FILTRON OP 587/3
61,25 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 629/1
Filtr oleju FILTRON OP 629/1
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,39 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 631
Filtr oleju FILTRON OP 631
76,16 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 626/6
Filtr oleju FILTRON OP 626/6
66,91 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 594
Filtr oleju FILTRON OP 594
69,50 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 564/1
Filtr oleju FILTRON OP 564/1
29,58 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Filtron Op 518
Filtr Oleju Filtron Op 518
32,93 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 612
Filtr oleju FILTRON OP 612
21,69 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 643/3
Filtr oleju FILTRON OP 643/3
14,40 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 519
Filtr oleju FILTRON OP 519
60,06 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju FILTRON OP 543/2
Filtr oleju FILTRON OP 543/2
40,61 zł
Sprzedawca: AutoTuning
A diagram showing the dimensions of an oil filter, with the filter itself shown in the foreground.
Filtr oleju FILTRON OP 629/2
19,60 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Filtron Op 580/8
Filtr Oleju Filtron Op 580/8
36,28 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Filtr oleju FILTRON Artykuł: OP 545/2



Informacje o produkcie
Konstrukcja filtra: Filtr Spin-on
Wysokość [mm]: 85
Rozmiar gwintu: M 20 X 1,5
Średnica zewnętrzna [mm]: 69
Średnica wewnętrzna 1 [mm]: 63
Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 55
SVHC: Brak substancji SVHC!

Numery OE


Numery te są numerami artykułów oryginalnych części odpowiednich producentów

FIAT 46347171
FIAT 46544820
FIAT 46751179
FIAT 55230822
FIAT 55256470
FIAT 6001073249
FIAT 71736161
FIAT 71765459

Lista pojazdów:



WAŻNE INFORMACJE


Ze względu na nasz model biznesowy, mamy możliwość zaoferowania ORYGINALNEGO filtra oleju przy zakupie tego elementu FILTRON oil filter item: OP 545/2 możemy wysłać ORYGINALNĄ CZĘŚĆ od producenta. Zamiast repliki FILTRON otrzymasz oryginalną część o oryginalnym numerze części: 71736161.
Zwykle oferuje to znaczną wartość dodaną. Należy pamiętać, że w rzadkich przypadkach, np. w przypadku części tuningowych lub specjalnych, mogą wystąpić odchylenia od tego artykułu.

Filtr oleju pasuje do: ALFA ROMEO MITO; FIAT 500, 500 C, 500L, BRAVA, BRAVO I, BRAVO II, DOBLO, DOBLO CARGO, DOBLO/MINIVAN, FIORINO, FIORINO/MINIVAN, FULLBACK, GRANDE PUNTO 0.9CNG-3.8 09.80-

Filtr oleju

Filtr oleju FILTRON OP545 / 2
Kompatybilny z urządzeniami producentów
Fiat
Producent
FILTRON
Waga
0.26 kg
Zakres dostawy
1
EAN
5904608025456
Numer producenta
OP 545/2

Kompatybilny z urządzeniami producentów
Fiat
Producent
FILTRON
Waga
0.26 kg
Zakres dostawy
1
EAN
5904608025456
Numer producenta
OP 545/2
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla OVENTROP Ölfilter/Entlüfter "Toc-Duo-3" G3/8 IG x G3/8 AG, Siku 25-40my
OVENTROP Ölfilter/Entlüfter "Toc-Duo-3" G3/8 IG x G3/8 AG, Siku 25-40my
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
463,57 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Vw 1,0-1,5Tsi 14- Up/Golf Vii/Viii/Passat/Polo/Caddy
Filtr Oleju Vw 1,0-1,5Tsi 14- Up/Golf Vii/Viii/Passat/Polo/Caddy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
51,07 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Hiflofiltro Hf 204
Filtr Oleju Hiflofiltro Hf 204
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
37,90 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Liqui-Moly Wymiana oleju Kanister - objetosc 10l
Liqui-Moly Wymiana oleju Kanister - objetosc 10l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
116,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRIXIAMOTO
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Vw Up Skoda Citigo Seat Mii 2011-
Filtr Oleju Vw Up Skoda Citigo Seat Mii 2011-
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
21,00 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla filtr oleju BMW ..
filtr oleju BMW ..
124,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRIXIAMOTO
Zdjęcie produktu dla Aluminiowy zbiornik paliwa Zbiornik paliwa Uniwersalny zbiornik paliwa 10 l Zbiornik paliwa
Aluminiowy zbiornik paliwa Zbiornik paliwa Uniwersalny zbiornik paliwa 10 l Zbiornik paliwa
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
352,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Zdjęcie produktu dla Złącze filtra oleju 4,0 l. Filtr oleju Jeep Wrangler YJ TJ Cherokee XJ 91-06
Złącze filtra oleju 4,0 l. Filtr oleju Jeep Wrangler YJ TJ Cherokee XJ 91-06
29,57 zł
Sprzedawca: ASP-Eberle
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Filtron Op 518
Filtr Oleju Filtron Op 518
32,93 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Olej silnikowy Motul 8100 X-Clean 5W-30 5 litrów
Olej silnikowy Motul 8100 X-Clean 5W-30 5 litrów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
224,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju B&S krótki CZĘŚĆ ORYGINALNA 492932S
Filtr oleju B&S krótki CZĘŚĆ ORYGINALNA 492932S
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
59,86 zł
Sprzedawca: Betkowski_Service
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju KNECHT OC 977/1
Filtr oleju KNECHT OC 977/1
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,42 zł
Sprzedawca: ProAuto
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju HENGST FILTER Artykuł: E11H D57
Filtr oleju HENGST FILTER Artykuł: E11H D57
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
597,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju MANN-FILTER HU 719/7 x
Filtr oleju MANN-FILTER HU 719/7 x
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
22,20 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Db Klasa A,B,C,E, Cla,Cls,Glc 01.08-
Filtr Oleju Db Klasa A,B,C,E, Cla,Cls,Glc 01.08-
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
35,40 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Opel 1,8 16V 00-(Wkład) Signum/Vectra
Filtr Oleju Opel 1,8 16V 00-(Wkład) Signum/Vectra
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
27,00 zł
-2%
26,20 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Vw 1,6/2,0Tdi 09-
Filtr Oleju Vw 1,6/2,0Tdi 09-
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,80 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Vw 1,6/2,0Tdi 2012-
Filtr Oleju Vw 1,6/2,0Tdi 2012-
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
34,00 zł
-2%
33,10 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju MANN-FILTER HU 6002 z
Filtr oleju MANN-FILTER HU 6002 z
37,70 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Uniwersalny aluminiowy zbiornik ogniwa paliwowego o pojemności 10 l/2,5 galona z czujnikiem poziomu
Uniwersalny aluminiowy zbiornik ogniwa paliwowego o pojemności 10 l/2,5 galona z czujnikiem poziomu
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
357,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju Hiflo HF152
Filtr oleju Hiflo HF152
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
35,90 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Citroen, Fiat, Ford, Land Rover, Mini, Opel, Peugeot, Toyota, Volvo
Filtr Oleju Citroen, Fiat, Ford, Land Rover, Mini, Opel, Peugeot, Toyota, Volvo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
24,20 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Smar Do Łańcuchów 400Ml Biały / Liqui Moly / Motocykle
Smar Do Łańcuchów 400Ml Biały / Liqui Moly / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
67,45 zł
-8%
61,40 zł
Sprzedawca: RiderGroup
Zdjęcie produktu dla Smar wielofunkcyjny LM40 LIQUI MOLY 400ml /spray/ 3391
Smar wielofunkcyjny LM40 LIQUI MOLY 400ml /spray/ 3391
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,05 zł
-7%
31,37 zł
Sprzedawca: RiderGroup
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Dacia, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Nissan, Renault, Subaru
Filtr Oleju Dacia, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Nissan, Renault, Subaru
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,10 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Hiflofiltro Hf 303
Filtr Oleju Hiflofiltro Hf 303
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,60 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Filtr oleju KNECHT OC 458
Filtr oleju KNECHT OC 458
21,35 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Motocyklowa pokrywa filtra oleju / pokrywa filtra oleju do Harley # HF1
Motocyklowa pokrywa filtra oleju / pokrywa filtra oleju do Harley # HF1
396,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MOTEA-ONLINE
Zdjęcie produktu dla Aluminiowy zbiornik na olej z filtrem 0,75 l 3 m wąż nylonowy w oplocie AN10
Aluminiowy zbiornik na olej z filtrem 0,75 l 3 m wąż nylonowy w oplocie AN10
375,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Zdjęcie produktu dla Aluminiowy zbiornik paliwa Zbiornik paliwa Uniwersalny zbiornik paliwa 10 l Zbiornik paliwa
Aluminiowy zbiornik paliwa Zbiornik paliwa Uniwersalny zbiornik paliwa 10 l Zbiornik paliwa
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
352,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Zdjęcie produktu dla 15-częściowy zestaw lejków do wlewu oleju z filtrem w wersji plastikowej Lejek do wlewu oleju silnikowego
15-częściowy zestaw lejków do wlewu oleju z filtrem w wersji plastikowej Lejek do wlewu oleju silnikowego
322,59 zł
Sprzedawca: Easybuy
Zdjęcie produktu dla PCP filtr oleju filtr powietrza separator oleju woda węgiel aktywny wysokociśnieniowy zestaw pompy 35 Mpa z rurką do słabych cieczy korozyjnych
PCP filtr oleju filtr powietrza separator oleju woda węgiel aktywny wysokociśnieniowy zestaw pompy 35 Mpa z rurką do słabych cieczy korozyjnych
137,17 zł
Sprzedawca: Easybuy
Zdjęcie produktu dla 10 szt. filtr oleju wlew oleju uniwersalny adapter lejek lejek szyjka wlewu oleju
10 szt. filtr oleju wlew oleju uniwersalny adapter lejek lejek szyjka wlewu oleju
182,97 zł
Sprzedawca: Easybuy
Zdjęcie produktu dla 8-częściowy wlew filtra oleju Uniwersalny lejek wlewu oleju silnikowego do samochodu Regulowany
8-częściowy wlew filtra oleju Uniwersalny lejek wlewu oleju silnikowego do samochodu Regulowany
165,77 zł
Sprzedawca: Easybuy
Zdjęcie produktu dla 1 L aluminiowa butelka przelewowa płynu chłodzącego do chłodnicy zbiornik wyrównawczy
1 L aluminiowa butelka przelewowa płynu chłodzącego do chłodnicy zbiornik wyrównawczy
231,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Zdjęcie produktu dla Zespół filtra paliwa 7111-296 Zamiennik Odpowiedni do Massey Ferguson 133 135 140 145 165 168 175 178
Zespół filtra paliwa 7111-296 Zamiennik Odpowiedni do Massey Ferguson 133 135 140 145 165 168 175 178
142,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Aluminiowy zbiornik na olej Pojemnik na olej 200 ml do BMW N54 335i 535i
Aluminiowy zbiornik na olej Pojemnik na olej 200 ml do BMW N54 335i 535i
214,80 zł
214,80 zł
Darmowa wysyłka20zł zniżki
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Zdjęcie produktu dla Aluminiowy pojemnik na olej do BMW 335i 535i N54
Aluminiowy pojemnik na olej do BMW 335i 535i N54
214,80 zł
214,80 zł
Darmowa wysyłka20zł zniżki
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Zdjęcie produktu dla Separator paliwa/wody S3227, zamiennik separatora oleju/wody, filtr paliwa do statków, jachtów, akcesoria do łodzi
Separator paliwa/wody S3227, zamiennik separatora oleju/wody, filtr paliwa do statków, jachtów, akcesoria do łodzi
197,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 6% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla 2,5-litrowy aluminiowy przelewowy zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego Uniwersalny zbiornik wody
2,5-litrowy aluminiowy przelewowy zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego Uniwersalny zbiornik wody
147,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Zdjęcie produktu dla Kolektor oleju Zbiornik oleju 2-portowy Uniwersalny Aluminiowy PCV 2 * Ciecz
Kolektor oleju Zbiornik oleju 2-portowy Uniwersalny Aluminiowy PCV 2 * Ciecz
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
188,40 zł
188,40 zł
Darmowa wysyłka20zł zniżki
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Zdjęcie produktu dla TOHATSU olej filtry do 4-stroke outboards Osculati 17.504.10
TOHATSU olej filtry do 4-stroke outboards Osculati 17.504.10
66,97 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
Zdjęcie produktu dla 4-częściowy filtr oleju, 420256188 KN152 HF152 Zamiennik filtra oleju do CAN AM 330 400 450 500 2003-2017
4-częściowy filtr oleju, 420256188 KN152 HF152 Zamiennik filtra oleju do CAN AM 330 400 450 500 2003-2017
96,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Korek obudowy filtra oleju, pokrywa obudowy filtra oleju, pokrywa obudowy filtra oleju, korek filtra oleju, pokrywa filtra oleju silnika, pokrywa filtra oleju
Korek obudowy filtra oleju, pokrywa obudowy filtra oleju, pokrywa obudowy filtra oleju, korek filtra oleju, pokrywa filtra oleju silnika, pokrywa filtra oleju
105,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Filtr powietrza, motocyklowy filtr powietrza, filtr powietrza ATV, filtr powietrza Dirt Bike, filtr powietrza skutera
Filtr powietrza, motocyklowy filtr powietrza, filtr powietrza ATV, filtr powietrza Dirt Bike, filtr powietrza skutera
76,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24