4,9



Na podstawie 14 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, Bursztyn, Bergamotka, Cynamon, Kokos, Jaśmin, Konwalia, Piżmo, Orchidea, Brzoskwinia, Nawilżający
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,89 zł
22,91 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balsam do rąk i ciała NEROLI JASMINE516,68 zł/1l
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Nawilżający balsam - masło do ciała JAŚMIN1 097,13 zł/1l
173,72 zł
-9,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
164,57 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu534,47 zł/1l
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Żel doccia Aegyptus 250ml - Tesori d'Oriente51,48 zł/1l
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
34,77 zł/1l
18,63 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra 24649, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Orchidea
22,91 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Amber & Argan, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Uniwersalne
22,91 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Shower Gel Mint and Lime, Żel pod prysznic, 250 ml, Kobiety, Ciało, Bursztyn, Jaśmin, Konwalia, Limonka, Mięta, Piżmo, Orchidea, Jaśmin, Piżmo
23,72 zł/1l
5,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Doccia Classico, Żel pod prysznic, 250 ml, Ciało, 1 szt.
23,72 zł/1l
5,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic Mint & Lime, 400 ml
34,77 zł/1l
20,76 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
51,90 zł/1l
20,76 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Gold & Spices, 250 ml
24,43 zł/1kg
7,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel pod prysznic Muschio Bianco 250ml - Felce Azzurra
27,08 zł/1l
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Żel do mycia Vanilla & Ebano, 650 ml
21,27 zł/1kg
14,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic Karite Butter, 400 ml
34,77 zł/1l
14,94 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra, Żel do mycia ciała Moon Flowers, 650 ml
27,12 zł/1l
23,37 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,63 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Micellare, 250 ml
24,43 zł/1kg
7,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Men, Szampon & Żel Fresh Ice, 250 ml
25,73 zł/1kg
7,72 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Shampoo & Shower Power Sport Energyzing, 400 ml, 2w1 Szampon i Żel pod prysznic, Mężczyźni, Odżywiający, Butelka, Bursztyn, Bergamotka, Drzewo sandałowe
33,77 zł/1l
13,51 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żel pod prysznic Felce Azzurra Bergamota i Cedru 650 ml
CARUNO
️
ŻEL POD PRYSZNIC FELCE AZZURRA BERGAMOTA I CEDRU 650 ML
Poczuj orzeźwiającą moc natury z żelem pod prysznic Felce Azzurra Bergamota i Cedru! Ta wyjątkowa kompozycja zapachowa przeniesie Cię wprost do słonecznych włoskich sadów, gdzie świeżość bergamotki łączy się z ciepłym aromatem cedru. Idealny sposób na rozpoczęcie dnia pełnego energii lub relaksujący wieczór po ciężkim dniu. Zanurz się w bogatej pianie, która delikatnie oczyści Twoją skórę, pozostawiając ją miękką, gładką i odświeżoną. Odkryj sekret włoskiej pielęgnacji z Felce Azzurra i pozwól sobie na chwilę luksusu w swojej codziennej rutynie!
Marka Felce Azzurra to symbol włoskiej tradycji i elegancji w pielęgnacji ciała. Od ponad 100 lat tworzy produkty, które łączą w sobie wysoką jakość składników, unikalne kompozycje zapachowe i dbałość o detale. Każdy produkt Felce Azzurra to zaproszenie do świata zmysłowych doznań i relaksujących rytuałów. Żel pod prysznic Bergamota i Cedru to doskonały przykład tej filozofii – połączenie orzeźwiającego zapachu i delikatnej formuły, które sprawią, że Twoja skóra będzie wyglądać i czuć się wspaniale.
- ️
Żel pod prysznic Felce Azzurra Bergamota i Cedru to idealny wybór dla osób, które cenią sobie naturalne składniki i orzeźwiające zapachy. Formuła produktu została wzbogacona o składniki nawilżające, które chronią skórę przed wysuszeniem i pozostawiają ją miękką i gładką. Żel doskonale się pieni i łatwo spłukuje, nie pozostawiając uczucia lepkości. Możesz go stosować codziennie, aby cieszyć się świeżością i energią przez cały dzień.
EUROPE DISTRIBUTION GROUP SP. Z O.O., producent Felce Azzurra, dba o najwyższą jakość swoich produktów. Składniki są starannie wyselekcjonowane, a proces produkcji podlega rygorystycznym kontrolom jakości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz produkt, który jest bezpieczny dla Twojej skóry i środowiska. Wybierając Felce Azzurra, wybierasz włoską tradycję i gwarancję satysfakcji. Poczuj różnicę i pozwól sobie na chwilę luksusu w swojej codziennej pielęgnacji!
ŻEL POD PRYSZNIC FELCE AZZURRA BERGAMOTA I CEDRU
- Orzeźwiający zapach bergamotki i cedru
- Delikatna formuła odpowiednia dla każdego typu skóry
- Skutecznie oczyszcza i nawilża skórę
- Pozostawia skórę miękką i gładką
- Włoska jakość gwarantowana przez EDG
- Duża pojemność 650ml - wystarcza na długo
- Idealny do codziennego stosowania
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 229916
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 229916
- 0%+1.00PLN)] [C=0%|S-1szt.]
- Pojemność: 650 ml
- Kraj pochodzenia: Włochy
- Kraj producenta: Włochy
- Dodatkowe informacje.
Żel pod prysznic Felce Azzurra Bergamota i Cedru 650 ml
CARUNO Numer: 8001280068010, PGD-8466-229916. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Higiena/Kąpiel i prysznic/Żele pod prysznic
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Żel pod prysznic Felce Azzurra Bergamota i Cedru 650 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
- Typ produktu:
- Żel pod prysznic
- Pojemność:
- 650 ml
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Przeznaczenie:
- Ciało
- Perfumowane:
- Tak
- Zapach:
- Bursztyn, Bergamotka, Cynamon, Kokos, Jaśmin, Konwalia, Piżmo, Orchidea, Brzoskwinia
- Efekt pielęgnacji:
- Nawilżający
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Jaśmin, Piżmo
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Włoski kosmetyk do mycia ciała, który charakteryzuje się niesamowitym aromatem bergamotki oraz cedru. Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne i nawilżające.
Żel Bagnoschiuma fresco 650ml - Felce Azzurra
Oryginalny żel pod prysznic lub do wanny w dużej butelce 650 ml. Produkt renomowanej włoskiej marki Felce Azzura, która słynie z fantastycznych kompozycji zapachowych. Żel o zapachu cedru i bergamotki.
Felce Azurra Waschgel 650Ml Bergamotte&Amp;Jasmin
- Jednostka miary: szt
- Wysokość: 26.00
- Szerokość: 6.00
- Długość: 7.50
Felce Azzurra Bergamot & Jasmine to wyjątkowy żel pod prysznic, który dostarcza energii i odświeżenia, wspierając Twoje codzienne wyzwania. Formuła żelu łączy zapach bergamotki, znanej z właściwości antydepresyjnych, oraz jaśminu, który działa rewitalizująco. Aromat kwiatów cedru dodatkowo wspomaga antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe działanie produktu.
Felce Azzurra Bergamot & Jasmine jest testowany dermatologicznie, co gwarantuje bezpieczeństwo i zgodność z naturalnym pH skóry. Idealny dla osób, które pragną rozpocząć dzień z nową dawką energii i pewnością siebie.
Odkryj nową jakość pielęgnacji z Felce Azzurra Bergamot & Jasmine. Zamów teraz i poczuj moc natury na własnej skórze!
Pojemność: 650 ml
PAGLIERI Felce Azzurra FRESCO Badedusche Bergamotte & Jasmin 650 ml
FELCE AZZURRA_Shower Gel żel pod prysznic Bergamot&Cedro 650ml
- Waga
- 700 g
- Zawartość
- 650 ml
- Składniki
- Felce Azzurra Żel do mycia Bergamot & Jasmine, 650 ml
- Producent
- EAN
- 8001280068010
- Numer producenta
- 8001280068010 h2jc
- Waga
- 700 g
- Zawartość
- 650 ml
- Składniki
- Felce Azzurra Żel do mycia Bergamot & Jasmine, 650 ml
- Producent
- EAN
- 8001280068010
- Numer producenta
- 8001280068010 h2jc
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Białe piżmo
21,49 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 24649, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Orchidea
22,91 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Żel do mycia ciała Moon Flowers, 650 ml
27,12 zł/1l
23,37 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,63 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra 8001280062117, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Sosna, Różowy, Pomarańczowy, Różowy, Sosna, Pomarańczowy, Paczula, Lawenda
19,94 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
34,77 zł/1l
18,63 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra Classico, Mydło w płynie, Niebieski, 300 ml, 1 szt.
21,87 zł/1l
6,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Shampoo & Shower Power Sport Energyzing, 400 ml, 2w1 Szampon i Żel pod prysznic, Mężczyźni, Odżywiający, Butelka, Bursztyn, Bergamotka, Drzewo sandałowe
33,77 zł/1l
13,51 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Muschio Bianco 250ml - Felce Azzurra
27,08 zł/1l
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
585,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
100,50 zł/1kg
32,83 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,15 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra Spray do prasowania 750 ml
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Perfumy do prania Felce Azzurra Classica 220 ml
135,86 zł/1l
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Shower Gel Mint and Lime, Żel pod prysznic, 250 ml, Kobiety, Ciało, Bursztyn, Jaśmin, Konwalia, Limonka, Mięta, Piżmo, Orchidea, Jaśmin, Piżmo
23,72 zł/1l
5,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Amber & Argan, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Uniwersalne
22,91 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Men Szampon & Żel Cool Blue, 400 ml
27,98 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Odświeżacz w żelu White Musk, 140g
42,20 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280409578, 1 szt.
15,59 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Felce Azzurra Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
51,90 zł/1l
20,76 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Felce Azzurra 24650, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Kokos
22,91 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
123,52 zł/1l
30,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Doccia Classico, Żel pod prysznic, 250 ml, Ciało, 1 szt.
23,72 zł/1l
5,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dezodorant spray Classico 150ml - Felce Azzurra
99,13 zł/1l
14,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Żel do mycia Vanilla & Ebano, 650 ml
21,27 zł/1kg
14,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniałe doznania pod prysznicem
Ten żel pod prysznic jest niezwykle wydajny i bardzo delikatny dla skóry. Pozostawia na skórze długotrwały zapach, a jej gładkość jest wyraźnie odczuwalna.
Oceniono dnia 26 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę piękny zapach
Zapach jest po prostu niesamowicie dobry. Mógłby się trochę bardziej pienić, ale zapach to rekompensuje. Jest też bardzo trwały.
Oceniono dnia 19 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Vielen Dank, es kam schnell an und ich bin Ihnen dankbar
Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zapach
Super długotrwały zapach
Oceniono dnia 28 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło bardzo dobrze
Żel pod prysznic, którego lubię używać.
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,40 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,60 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 228,40 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,50 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,90 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
199,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
997,10 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,72 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
931,20 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,67 zł/1l