Zawartość:

50 ml

ABERCROMBIE&FITCH First Instinct Sheer EDP 50ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

68,22 zł

1 364,40 zł / 1l

+ 24,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX
Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX
8 332,00 zł/1l
833,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla VERSET Ceix for Him edp 100ml
VERSET Ceix for Him edp 100ml
1 256,40 zł/1l
125,64 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
12 263,00 zł/1l
613,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
91,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch First Instinct Woman Woda perfumowana, 100ml
Abercrombie&Fitch First Instinct Woman Woda perfumowana, 100ml
1 699,60 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
169,96 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch Authentic Woman Woda perfumowana, 100ml
Abercrombie&Fitch Authentic Woman Woda perfumowana, 100ml
1 627,40 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
162,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch First Instinct Blue Woman Woda perfumowana, 100ml
Abercrombie&Fitch First Instinct Blue Woman Woda perfumowana, 100ml
1 516,90 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
151,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli , Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Różowy pieprz, Green mandarin,Pink pepper, Kwiat pomarańczy
Roberto Cavalli , Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Różowy pieprz, Green mandarin,Pink pepper, Kwiat pomarańczy
2 073,33 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
155,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch - First Instinct Together for Her EDP 50ml
Abercrombie & Fitch - First Instinct Together for Her EDP 50ml
1 346,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
67,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch Away Woman woda perfumowana dla kobiet 50 ml
Abercrombie & Fitch Away Woman woda perfumowana dla kobiet 50 ml
2 168,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
108,44 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch First Instinct for Her EDP 100 ml W
Abercrombie & Fitch First Instinct for Her EDP 100 ml W
1 308,00 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
130,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch First Instinct Together for Her EDP 100 ml W
Abercrombie & Fitch First Instinct Together for Her EDP 100 ml W
937,50 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
93,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ajmal - Aristocrat Him EDP 75ml
Ajmal - Aristocrat Him EDP 75ml
1 605,73 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
120,43 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla VERSET Ikal edp 50ml
VERSET Ikal edp 50ml
1 236,40 zł/1l
64,03 zł
-3%
61,82 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 787,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
178,75 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla CHRISTINA AGUILERA Unforgettable EDP 50ml
CHRISTINA AGUILERA Unforgettable EDP 50ml
978,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
48,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla MUGLER Alien EDP Refillable 15ml
MUGLER Alien EDP Refillable 15ml
11 047,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
165,71 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lattafa Pride Nebras Elixir Edp Spray
Lattafa Pride Nebras Elixir Edp Spray
1 286,10 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
128,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau De Parfum Herrenparfm Choice 50ml
VERSET Eau De Parfum Herrenparfm Choice 50ml
1 683,40 zł/1l
84,17 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Affection EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Affection EDP 100ml
1 117,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
111,70 zł
Sprzedawca: Tersorte

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

png ABERCROMBIE&FITCH First Instinct Sheer EDP 50ml Abercrombie&Fitch 085715167620

Producent : ABERCROMBIE&FITCH 
Rodzaj : Woda Perfumowana
Pojemność : 50ml
Premiera zapachu : 2019

 

First Instinct Sheer marki Abercrombie & Fitch to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet stworzone Jean-Marc Chaillan i Celine Barel.

 

Nuty zapachowe :
-nuta głowy : górskie powietrze, bergamotka i różowy pieprz;
-nuta serca : hibiskus, kwiat pomarańczy i konwalia;
-nuta bazy : bursztyn, piżmo i nuty drzewne.

 





Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer Eau de Parfum Women First Instinct Sheer, genialny kwiatowy zapach, to czysta radość we flakonie. Od świeżego otwarcia zmysłów po lekki akord kwiatowy, to natychmiastowa rozkosz, która pozostawia ciepły i przewiewny ślad. Górne nuty musującej bergamotki, doprawionej różowym pieprzem, otulone są przezroczystym, zwiewnym akordem. Serce jest pełne zapału - kolorowy hibiskus i zroszona konwalia podkreślają jasne kwiaty pomarańczy w radosnym bukiecie. Suche nuty subtelnego piżma, kremowego drewna i słodkiego bursztynu dodają długotrwałej warstwie ciepła tej niewymagającej wysiłku kompozycji. Wystawny zapach, który emanuje radością i został stworzony dla kobiety, która podąża za swoim pierwszym instynktem.

First Instinct Sheer marki Abercrombie & Fitch to słodki orientalno-kwiatowy zapach dla kobiet. Nuty początkowe obejmują świeżą bergamotkę, górskie powietrze i subtelny różowy pieprz. Kwiatowe serce to połączenie kwiatu pomarańczy, hibiskusa i konwalii. Ciepły bursztyn, piżmo i nuty drzewne uzupełniają bazę.Wprowadzony na rynek w 2019 roku.



First Instinct Sheer to kobiecy zapach zaprojektowany przez perfumiarzy Celine Barel i Jean Marc Chaillan. Został wprowadzony na rynek przez Abercrombie Fitch w 2019 roku. Górne nuty bergamotki, różowego pieprzu i górskiego powietrza nadają perfumom orzeźwiające otwarcie.



Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer.


Woda perfumowana dla kobiet.


50 ml



Pozwól, aby w Parfum Abercrombie & Fitch EDP First Instinct Sheer 50 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Abercrombie & Fitch!



  • Płeć: Kobieta
  • Pojemność: 50 ml
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: First Instinct Sheer
Od 64,12 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktów:
AFH Fulfillment NL B.V.
Laarderhoogtweg 25
1101 EB - Amsterdam
+12058923750
[email protected]



Woda perfumowana First Instinct Sheer marki Abercrombie & Fitch została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 50 ml wybranego zapachu.

Woda perfumowana First Instinct Sheer marki Abercrombie & Fitch została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.

First Instinct Woman jest inspirowany pierwszym zauroczeniem między dwojgiem nieznajomych, momentem, w którym iskrzy po raz pierwszy. Zapach uosabia magię tej chwili. Uczucie, które trudno ująć w słowa - ale w zapach.

Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer Edp Spray 16762 USA karton @ 1 fles x 50 ml
Waga
0.22 kg
Zawartość
50 ml
Składniki
w opisie
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
0085715167620
085715167620
85715167620
Numer producenta
JTI-110746440

Waga
0.22 kg
Zawartość
50 ml
Składniki
w opisie
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
0085715167620
085715167620
85715167620
Numer producenta
JTI-110746440
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch Authentic Woman Woda perfumowana, 100ml
Abercrombie&Fitch Authentic Woman Woda perfumowana, 100ml
1 627,40 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
162,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch First Instinct Sheer Woman Woda perfumowana, 30 ml
Abercrombie&Fitch First Instinct Sheer Woman Woda perfumowana, 30 ml
2 832,67 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
84,98 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 211,30 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
121,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch First Instinct Woman Woda perfumowana, 100ml
Abercrombie&Fitch First Instinct Woman Woda perfumowana, 100ml
1 699,60 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
169,96 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch First Instinct for Her EDP 30 ml W
Abercrombie & Fitch First Instinct for Her EDP 30 ml W
3 725,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
111,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch First Instinct Blue Woman Woda perfumowana, 100ml
Abercrombie&Fitch First Instinct Blue Woman Woda perfumowana, 100ml
1 516,90 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
151,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
736,10 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 536
73,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 973
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
996,67 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 327
59,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
973,81 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
102,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 117,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 279
411,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Hermes Kelly Caleche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol,..., 1 szt.
Hermes Kelly Caleche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol,..., 1 szt.
4 089,20 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
408,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
127,84 zł
-41,71 zł
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 166
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla ABERCROMBIE&FITCH First Instinct Woman EDP 50ml
ABERCROMBIE&FITCH First Instinct Woman EDP 50ml
3 354,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
167,74 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
722,11 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 323
64,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 536
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Galatea woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Maison Alhambra Galatea woda perfumowana dla kobiet 100 ml
821,90 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
82,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ana Abiyedh Leather Woda perfumowana, 60 ml
Lattafa Ana Abiyedh Leather Woda perfumowana, 60 ml
2 011,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
120,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 245
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Lattafa Musamam Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Musamam Woda perfumowana, 100 ml
1 399,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
139,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1030
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
633,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 114
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 30 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wprowadzanie w błąd
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l