Smak:

Wanilia

PowerBar Protein Plus Low Sugar (pudełko 16 Riegel à 35g)

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

277,63 zł

2 776,30 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Batony proteinowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla SUPERSONIC Koktajl Proteinowy 560 g – Karmel, 24 g Białka, 16 Porcji
SUPERSONIC Koktajl Proteinowy 560 g – Karmel, 24 g Białka, 16 Porcji
129,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
Zdjęcie produktu dla Puszka tabliczek czekolady pro (20X50g)
Puszka tabliczek czekolady pro (20X50g)
386 679,98 zł/1kg
193,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
Zdjęcie produktu dla Chrupiący Baton Proteinowy (15X60G)
Chrupiący Baton Proteinowy (15X60G)
173 125,00 zł/1kg
170,41 zł
-4,21 zł
166,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
Zdjęcie produktu dla zoe Whey Protein, 250 g - Choco Hazelnut Rocher
zoe Whey Protein, 250 g - Choco Hazelnut Rocher
314,68 zł/1kg
78,67 zł
Sprzedawca: PolleoSport
Zdjęcie produktu dla Snickers Hi-Protein Bars Original - 12x55g
Snickers Hi-Protein Bars Original - 12x55g
291,48 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
192,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla POWERBAR ProteinPlus 52% Cookies&Cream 1(20x 0 Cookies&Cream 0 Cookies&Cream Jeden rozmiar
POWERBAR ProteinPlus 52% Cookies&Cream 1(20x 0 Cookies&Cream 0 Cookies&Cream Jeden rozmiar
13,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla AllStars Whey Crisp white Chocolate Cookie Crunch Proteinriegel 50g
AllStars Whey Crisp white Chocolate Cookie Crunch Proteinriegel 50g
10,39 zł/1kg
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla IronMaxx Vegan 30 High Protein Bar - 24 batony po 35 g o smaku ciasteczek migdałowych
IronMaxx Vegan 30 High Protein Bar - 24 batony po 35 g o smaku ciasteczek migdałowych
318,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
267,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Baton wysokobiałkowy USN Trust Crunch - 12 Riegel a 60 g Cookies & Cream
Baton wysokobiałkowy USN Trust Crunch - 12 Riegel a 60 g Cookies & Cream
236,92 zł/1l
170,58 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla PowerBar 52% Protein Plus, opakowanie zawierające 20 sztuk po 50 g – smak Cookies and Cream
PowerBar 52% Protein Plus, opakowanie zawierające 20 sztuk po 50 g – smak Cookies and Cream
6 455,60 zł/1l
322,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla CORNY 3007315 CORNY Your Protein Bar Cookie 30% baton proteinowy 12 batonów
CORNY 3007315 CORNY Your Protein Bar Cookie 30% baton proteinowy 12 batonów
390,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
210,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla PowerBar Protein Plus 30% PremiumProtein Chocolate 15x55g
PowerBar Protein Plus 30% PremiumProtein Chocolate 15x55g
309,87 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
255,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Baton M&M´s HiProtein - 51 g, czekoladowy
Baton M&M´s HiProtein - 51 g, czekoladowy
272,55 zł/1kg
13,90 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)
Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)
192 263,89 zł/1kg
138,43 zł
Sprzedawca: FITADIUM
Zdjęcie produktu dla Premir Protein Baton wysokobiałkowy, 40g
Premir Protein Baton wysokobiałkowy, 40g
5 913,50 zł/1kg
236,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla POWERBAR Protein Multiflavour Box - 14 batonów Powerbar MIXBOX
POWERBAR Protein Multiflavour Box - 14 batonów Powerbar MIXBOX
573,69 zł/1kg
275,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Batony proteinowe Barebells 12x 55g
Batony proteinowe Barebells 12x 55g
234,68 zł/1kg
154,89 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla BE-KIND PROTEIN Riegel Caramel Nut 12x50g
BE-KIND PROTEIN Riegel Caramel Nut 12x50g
541,58 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
324,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla HIGH PROTEIN COOKIE Słony karmel 50g
HIGH PROTEIN COOKIE Słony karmel 50g
73,17 zł/1kg
4,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Baton proteinowy BioTech 20 x 35g
Baton proteinowy BioTech 20 x 35g
216,23 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
151,36 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Powerbar Protein+ Low In Sugars, waniliowy, 35 g

Dla aktywnych sportowców, którzy poszukują najwyższej jakości białka w smacznym batonie, a jednocześnie dbają o spożycie węglowodanów. Batony PROTEIN PLUS o niskiej zawartości cukru są doskonałym wyborem po ćwiczeniach lub między aktywnościami w ciągu dnia, ponieważ dostarczają najwyższej jakości białka wspomagającego masę mięśniową i zawierają nie więcej niż 1,6 g cukru na 35 g batonu!

  • Wysokiej jakości białko o wysokiej zawartości procentowej w batonie
  • Bardzo niska zawartość węglowodanów i cukru w batonie
  • Bez aspartamu
  • Odpowiedni dla wegetarian
  • Doskonały smak

SKŁADNIKI:

Białka mleka (kazeina wapniowa, izolat białka serwatkowego), polidekstroza, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol, glicerol), polewa z mlecznej czekolady z substancjami słodzącymi (18%) [substancja słodząca (maltitol), masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, emulgator (lecytyna sojowa), aromat], odtłuszczone mleko w proszku, olej rzepakowy, białko sojowe, aromat, emulgator (lecytyna sojowa). Może zawierać śladowe ilości orzechów, orzeszków ziemnych i glutenu.

Wartości odżywcze dla 100 g:

  • Energia kJ (kcal): 1343 (322)
  • Tłuszcz: 10 g
  • 4,4 g w tym nasycone
  • Węglowodany: 34 g
  • W tym cukry: 4,5 g
  • W tym alkohole wielowodorotlenowe: 28 g
  • Błonnik: 12 g
  • Białko: 29 g
  • Sól: 0,21 g



PowerBar Protein Plus Low Sugar Box | Białko | Regeneracja mięśni | Trening Najważniejsze cechy batonów PowerBar Protein Plus Low Sugar: - 30% białka na baton- Tylko 8,6 g węglowodanów i 0,9 g cukru na baton- Bez białka kolagenowego- Bez aspartamu- Pyszny smak- Przyjemnie puszysta konsystencja Co zawierają batony Protein Plus Low Sugar? Batony zawierają stosunkowo mało cukru (mniej niż 1 gram na baton), ale dostarczają około 10 g białka, które składa się z białka serwatkowego i kazeinianu wapnia. Czym jest białko serwatkowe? Białko serwatkowe, znane również jako białko serwatkowe, to wysokiej jakości białko uzyskiwane z serwatki. Serwatka to płyn, który powstaje podczas produkcji sera. Białko serwatkowe ma wysoką wartość biologiczną, co oznacza, że zawiera wiele niezbędnych aminokwasów, które mogą być łatwo wchłaniane i wykorzystywane przez organizm. Jest to popularny suplement, zwłaszcza w fitnessie i kulturystyce, ponieważ może pomóc w budowaniu mięśni i regeneracji mięśni po wysiłku. Istnieją różne formy białka serwatkowego, w tym koncentrat, izolat i hydrolizat. Koncentrat białka serwatkowego zawiera zwykle około 70-80% białka, a także niewielkie ilości węglowodanów i tłuszczów. Izolat białka serwatkowego jest dalej przetwarzany w celu usunięcia tłuszczu i laktozy, co skutkuje wyższą zawartością białka wynoszącą około 90%. Hydrolizat białka serwatkowego jest wytwarzany przez enzymatyczne rozszczepienie, w którym białko jest rozkładane na mniejsze peptydy. Prowadzi to do szybszego wchłaniania w organizmie. Kiedy warto spożywać białko serwatkowe? Ogólnie rzecz biorąc, białko można również przyjmować poprzez zbilansowaną lub bogatą w białko dietę. Jednak w przypadku sportowców siłowych i wytrzymałościowych, kulturystów lub innych osób wykonujących intensywną pracę fizyczną często pożądane jest dostarczenie organizmowi dodatkowego białka w celu utrzymania lub nawet budowy mięśni. Suplementy białka serwatkowego są zatem odpowiednie dla tej grupy osób jako uzupełnienie zbilansowanej diety.
Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
Kolor
Niebieski
Producent
Powerbar
Waga
100 g
Liczba sztuk
1
Smak
Wanilia
Zawartość
1050 ml
Lista składników
Białko MLEKA (kazeinian wapnia, izolat białka serwatkowego), substancja wypełniająca (polidekstroza), substancje utrzymujące wilgoć (sorbitol, glicerol), czekolada MLEKA z substancją słodzącą (18%) [substancja słodząca (maltitol), Masło kakaowe, pełne MLEKO w proszku, masa kakaowa, masło klarowane (MLEKO), emulgator (lecytyny (SOYA)), aromat], odtłuszczone MLEKO w proszku, olej rzepakowy, białko SOYA, aromaty, emulgator [lecytyny (SOYA)]. Może zawierać: PSZENICĘ, JĘCZMIEŃ, OWIES, ORZESZKI ZIEMNE, MIGDAŁY, ORZECHY LASKOWE, ORZECHY NERKOWCA, PISTACJE.
Informacja o wartościach odżywczych
zgodnie z opisem oferty
Zalecany sposób podawania
1-2 batony dziennie. Jako część zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Może mieć działanie przeczyszczające, jeśli jest spożywany w nadmiarze.
Firma spożywcza
Active Nutrition International GmbH - PowerBar - Zielstattstraße 42 - 81379 München - Deutschland
Nazwa handlowa
PowerBar Protein Plus Low Sugar (pudełko 16 Riegel à 35g)
EAN
4029679996892
Numer producenta
YZ-4DOC-XIH1

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
Kolor
Niebieski
Producent
Powerbar
Waga
100 g
Liczba sztuk
1
Smak
Wanilia
Zawartość
1050 ml
Lista składników
Białko MLEKA (kazeinian wapnia, izolat białka serwatkowego), substancja wypełniająca (polidekstroza), substancje utrzymujące wilgoć (sorbitol, glicerol), czekolada MLEKA z substancją słodzącą (18%) [substancja słodząca (maltitol), Masło kakaowe, pełne MLEKO w proszku, masa kakaowa, masło klarowane (MLEKO), emulgator (lecytyny (SOYA)), aromat], odtłuszczone MLEKO w proszku, olej rzepakowy, białko SOYA, aromaty, emulgator [lecytyny (SOYA)]. Może zawierać: PSZENICĘ, JĘCZMIEŃ, OWIES, ORZESZKI ZIEMNE, MIGDAŁY, ORZECHY LASKOWE, ORZECHY NERKOWCA, PISTACJE.
Informacja o wartościach odżywczych
zgodnie z opisem oferty
Zalecany sposób podawania
1-2 batony dziennie. Jako część zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Może mieć działanie przeczyszczające, jeśli jest spożywany w nadmiarze.
Firma spożywcza
Active Nutrition International GmbH - PowerBar - Zielstattstraße 42 - 81379 München - Deutschland
Nazwa handlowa
PowerBar Protein Plus Low Sugar (pudełko 16 Riegel à 35g)
EAN
4029679996892
Numer producenta
YZ-4DOC-XIH1
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Baton Powerbar Protein Plus tylko 107 Kcal - niskocukrowy baton proteinowy, baton fitness
Baton Powerbar Protein Plus tylko 107 Kcal - niskocukrowy baton proteinowy, baton fitness
280,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
295,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2781
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Snickers Protein Powder 875g
Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Snickers Hi-Protein Bars Original - 12x55g
Snickers Hi-Protein Bars Original - 12x55g
291,48 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
192,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla POWERBAR ProteinPlus 52% Cookies&Cream 1(20x 0 Cookies&Cream 0 Cookies&Cream Jeden rozmiar
POWERBAR ProteinPlus 52% Cookies&Cream 1(20x 0 Cookies&Cream 0 Cookies&Cream Jeden rozmiar
13,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla IronMaxx Vegan 30 High Protein Bar - 24 batony po 35 g o smaku ciasteczek migdałowych
IronMaxx Vegan 30 High Protein Bar - 24 batony po 35 g o smaku ciasteczek migdałowych
318,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
267,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla AllStars Whey Crisp white Chocolate Cookie Crunch Proteinriegel 50g
AllStars Whey Crisp white Chocolate Cookie Crunch Proteinriegel 50g
10,39 zł/1kg
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla CORNY 3007315 CORNY Your Protein Bar Cookie 30% baton proteinowy 12 batonów
CORNY 3007315 CORNY Your Protein Bar Cookie 30% baton proteinowy 12 batonów
390,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
210,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Baton wysokobiałkowy USN Trust Crunch - 12 Riegel a 60 g Cookies & Cream
Baton wysokobiałkowy USN Trust Crunch - 12 Riegel a 60 g Cookies & Cream
236,92 zł/1l
170,58 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla POWERBAR ISOACTIVE Red Fruit 1,320g (6) 0 Red Fruit 0 Red Fruit One Size
POWERBAR ISOACTIVE Red Fruit 1,320g (6) 0 Red Fruit 0 Red Fruit One Size
144,70 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
191,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla PowerBar 52% Protein Plus, opakowanie zawierające 20 sztuk po 50 g – smak Cookies and Cream
PowerBar 52% Protein Plus, opakowanie zawierające 20 sztuk po 50 g – smak Cookies and Cream
6 455,60 zł/1l
322,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 2034
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla OatSnack - batonik owsiany, 1 x 65 g, smak: jogurtowo-truskawkowy
OatSnack - batonik owsiany, 1 x 65 g, smak: jogurtowo-truskawkowy
504,13 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
37,81 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
Zdjęcie produktu dla PowerBar Protein Plus 30% PremiumProtein Chocolate 15x55g
PowerBar Protein Plus 30% PremiumProtein Chocolate 15x55g
309,87 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
255,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Marabou Roll Mint Czekolada mleczna z miętowym toffi 78 g
Marabou Roll Mint Czekolada mleczna z miętowym toffi 78 g
208,08 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla ESN Designer Bar Box 12x45g
ESN Designer Bar Box 12x45g
290,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
157,08 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
Zdjęcie produktu dla Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kawa Starbucks NESS Creamy Vanilla
Kawa Starbucks NESS Creamy Vanilla
897,86 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
50,28 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Baton M&M´s HiProtein - 51 g, czekoladowy
Baton M&M´s HiProtein - 51 g, czekoladowy
272,55 zł/1kg
13,90 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Creano 072-e, Biała herbata, Jaśmin, Owoc dzikiej róży
Creano 072-e, Biała herbata, Jaśmin, Owoc dzikiej róży
414,61 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
74,63 zł
Sprzedawca: BioCare
Zdjęcie produktu dla Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
512,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mars Snickers White HiProtein Powder 455 g biaa czekolada-karmel-orzech ziemny / Biako serwatkowe / Pyszne biako serwatkowe o niepowtarzalnym smaku batonw Snickers White
Mars Snickers White HiProtein Powder 455 g biaa czekolada-karmel-orzech ziemny / Biako serwatkowe / Pyszne biako serwatkowe o niepowtarzalnym smaku batonw Snickers White
219,08 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
99,68 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Mars Snickers High Protein Bar 57g Oryginalny (55g)
Mars Snickers High Protein Bar 57g Oryginalny (55g)
20,07 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka
Zdjęcie produktu dla Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Tresor Choco Nut, Poduszki, 410 g, Nakrętka
Kellogg Company Tresor Choco Nut, Poduszki, 410 g, Nakrętka
137,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
56,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 305
323,78 zł
-18,45 zł
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Josera JosiCat Sterilised Classic, Dorosły, Każda rasa, Kukurydza, Drób, Ryż, Łososiowy, 10 kg, Nie zawiera aromatów żywnościowych
Josera JosiCat Sterilised Classic, Dorosły, Każda rasa, Kukurydza, Drób, Ryż, Łososiowy, 10 kg, Nie zawiera aromatów żywnościowych
10,93 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
109,32 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Pyszny batonik
Smak Czekolada
Oceniono dnia 25 lutego 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Pyszna i uczciwa cena
Smak Czekolada
Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Smak Czekolada
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla SUPERSONIC Koktajl Proteinowy 560 g – Karmel, 24 g Białka, 16 Porcji
SUPERSONIC Koktajl Proteinowy 560 g – Karmel, 24 g Białka, 16 Porcji
129,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
Zdjęcie produktu dla SIS GO Energy Bake (12 x 50 g) Truskawkowe – Żywność funkcjonalna – Przekąski białkowe
SIS GO Energy Bake (12 x 50 g) Truskawkowe – Żywność funkcjonalna – Przekąski białkowe
127,28 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
212,13 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Puszka tabliczek czekolady pro (20X50g)
Puszka tabliczek czekolady pro (20X50g)
193,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
386 679,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Scitec Nutrition Choco Pro 50 g podwjna czekolada / Batony proteinowe, ciasteczka i brownies / Pyszny wysokobiakowy baton czekoladowy
Scitec Nutrition Choco Pro 50 g podwjna czekolada / Batony proteinowe, ciasteczka i brownies / Pyszny wysokobiakowy baton czekoladowy
193,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
386 679,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chrupiący Baton Proteinowy (15X60G)
Chrupiący Baton Proteinowy (15X60G)
170,41 zł
-4,21 zł
166,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
173 125,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Misura Batony proteinowe 56% migdały 120g
Misura Batony proteinowe 56% migdały 120g
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
166,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla HIGH PROTEIN COOKIE Słony karmel 50g
HIGH PROTEIN COOKIE Słony karmel 50g
4,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
73,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Baton Warszawski - Brownie KETO 50g
Baton Warszawski - Brownie KETO 50g
9,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
178,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla AllStars Whey Crisp white Chocolate Cookie Crunch Proteinriegel 50g
AllStars Whey Crisp white Chocolate Cookie Crunch Proteinriegel 50g
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,39 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Protein Brownie, 75 g - Podwójna czekolada
Polleo Sport Protein Brownie, 75 g - Podwójna czekolada
13,08 zł
Sprzedawca: PolleoSport
Zdjęcie produktu dla Baton Warszawski - Brownie 50g
Baton Warszawski - Brownie 50g
11,49 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
208,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OstroVit | The Bar / Protein Bar Strawberry
OstroVit | The Bar / Protein Bar Strawberry
8,83 zł
Sprzedawca: FIT1EU
147,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lekkerland 150363, Czekolada mleczna, 40 g, 1 szt.
Lekkerland 150363, Czekolada mleczna, 40 g, 1 szt.
12,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
301,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport 50% Protein Bar, 50 g - Choco Crisp
Polleo Sport 50% Protein Bar, 50 g - Choco Crisp
10,93 zł
Sprzedawca: PolleoSport
218,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Baton daktylowy z kokosem i migdałami 40g
Baton daktylowy z kokosem i migdałami 40g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
88,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport 31% Protein Bar, 35 g - Kokos
Polleo Sport 31% Protein Bar, 35 g - Kokos
6,56 zł
Sprzedawca: PolleoSport
187,43 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BE KIND Baton z orzechami prażonymi w miodzie i solą morską bezglutenowy 40g
BE KIND Baton z orzechami prażonymi w miodzie i solą morską bezglutenowy 40g
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
299,00 zł/1kg