Najważniejsze informacje w skrócie

  • Ciesz się podwójnym smakiem ciemnej czekolady i chrupiących orzechów.
  • Dostarcza aż 12 g białka w każdym batonie.
  • Jest w pełni bezglutenowy.
  • Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów.
  • Składa się ze składników, które możesz zobaczyć i wymówić.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

BE-KIND Protein Dark Chocolate Nut 12x50g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

220,31 zł

367,18 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – śr. 7 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Batony czekoladowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Nestle Lion White, baton, czekolada, 24 batony
Nestle Lion White, baton, czekolada, 24 batony
252,91 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
254,93 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg, Obraz wygenerowany przez AI
Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
6 490,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
305,07 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Twix Xtrapoliuretan (batony 30x75g)
Baton czekoladowy Twix Xtrapoliuretan (batony 30x75g)
129,40 zł/1kg
323,51 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
184,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Kind 411252, Snack bars, Czekolada, Orzechy, Sól morska, 40 g
Kind 411252, Snack bars, Czekolada, Orzechy, Sól morska, 40 g
341,94 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
164,13 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla BE-KIND Protein Double Dark Chocolate Nut
BE-KIND Protein Double Dark Chocolate Nut
392,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Cacao Hazelnut Wafer - Kakao Haselnuss Waffelschnitte 30g
Cacao Hazelnut Wafer - Kakao Haselnuss Waffelschnitte 30g
148,00 zł/1kg
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Schokoladenriegel - Creamy Strawberry 33g
Schokoladenriegel - Creamy Strawberry 33g
270,61 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Maltesers Teasers (24 x 35g)
Maltesers Teasers (24 x 35g)
131,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
131,14 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla BE-KIND 396666 BE-KIND Caramel Almond & Sea Salt Nut Bar 12 batonów
BE-KIND 396666 BE-KIND Caramel Almond & Sea Salt Nut Bar 12 batonów
341,94 zł/1kg
164,13 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nut Butter Bar Peanut Butter vegan 50g
Nut Butter Bar Peanut Butter vegan 50g
268,20 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla KitKat Sckokoriegel Mini 12560777 167g 400St
KitKat Sckokoriegel Mini 12560777 167g 400St
88,22 zł/1kg
589,32 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Baton - Coconut Mylk Chocolate 40g
Baton - Coconut Mylk Chocolate 40g
335,25 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Nestlé KitKat ChunKy
Nestlé KitKat ChunKy
2 687,00 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
147,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
201,58 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
106,26 zł/1kg
40,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Coconut & Cream 33g
Baton czekoladowy Coconut & Cream 33g
270 606,06 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Corny Haferkraft Protein Kakao 3 x 40 g
Corny Haferkraft Protein Kakao 3 x 40 g
143,00 zł/1kg
17,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Milka Strawberry & Crispies, 36,5 g
Baton czekoladowy Milka Strawberry & Crispies, 36,5 g
134,74 zł/1kg
177,05 zł
Sprzedawca: Candyspot

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Podwójny smak dzięki bogatej mieszance pysznej ciemnej czekolady, chrupiących orzechów i 12 g białka dla wyjątkowego zastrzyku energii.

  • Bez glutenu
  • Bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów
  • Składniki, które można zobaczyć i wymówić
  • 12 g białka
Lista składników
Składniki: Orzeszki ziemne, migdały, ciemna czekolada (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, niskotłuszczowe kakao w proszku, emulgator - lecytyna sojowa, ekstrakt waniliowy), chrupki z białka jaja (izolat białka sojowego, skrobia z tapioki, sól), syrop glukozowy, miód, masa kakaowa, emulgator - lecytyna sojowa, sól morska. (Może zawierać: mleko, inne orzechy).
Informacja o wartościach odżywczych
Na 100 g: Energia 2228 KJ Energia 535 kcal Tłuszcz 34 g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 7,6 g Węglowodany 31 g Węglowodany, w tym cukier 17 g Błonnik 6,5 g Białko 23 g Ekwiwalent soli 0,48 g
Waga
600 g
Firma spożywcza
Mars GmbH
Nazwa handlowa
Baton proteinowy z mieszanką orzechów (54%) z orzeszkami ziemnymi (38%), migdałami (15%) i ciemną czekoladą (15%).
Producent
BE-KIND
EAN
5000159527101

Lista składników
Składniki: Orzeszki ziemne, migdały, ciemna czekolada (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, niskotłuszczowe kakao w proszku, emulgator - lecytyna sojowa, ekstrakt waniliowy), chrupki z białka jaja (izolat białka sojowego, skrobia z tapioki, sól), syrop glukozowy, miód, masa kakaowa, emulgator - lecytyna sojowa, sól morska. (Może zawierać: mleko, inne orzechy).
Informacja o wartościach odżywczych
Na 100 g: Energia 2228 KJ Energia 535 kcal Tłuszcz 34 g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 7,6 g Węglowodany 31 g Węglowodany, w tym cukier 17 g Błonnik 6,5 g Białko 23 g Ekwiwalent soli 0,48 g
Waga
600 g
Firma spożywcza
Mars GmbH
Nazwa handlowa
Baton proteinowy z mieszanką orzechów (54%) z orzeszkami ziemnymi (38%), migdałami (15%) i ciemną czekoladą (15%).
Producent
BE-KIND
EAN
5000159527101
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Kind 411252, Snack bars, Czekolada, Orzechy, Sól morska, 40 g
Kind 411252, Snack bars, Czekolada, Orzechy, Sól morska, 40 g
341,94 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
164,13 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
293,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
117,26 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla BE-KIND PROTEIN Riegel Caramel Nut 12x50g
BE-KIND PROTEIN Riegel Caramel Nut 12x50g
541,58 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
324,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla BE-KIND Protein Double Dark Chocolate Nut
BE-KIND Protein Double Dark Chocolate Nut
392,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ketchup z przyprawą curry Hela ekstra ostry dla wszystkich miłośników przypraw 800ml
Ketchup z przyprawą curry Hela ekstra ostry dla wszystkich miłośników przypraw 800ml
20,63 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 800ml
Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 800ml
18,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
18,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hela Ketchup Mayo Mix Czosnkowy z wegańskim majonezem 300ml
Hela Ketchup Mayo Mix Czosnkowy z wegańskim majonezem 300ml
37,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zdalnie sterowany pojazd X-Monster dla dzieci i młodzieży
Zdalnie sterowany pojazd X-Monster dla dzieci i młodzieży
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 203
542,84 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla BE-KIND Protein Crunchy Peanut Butter 12x50g
BE-KIND Protein Crunchy Peanut Butter 12x50g
437,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
262,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml
Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml
74,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Whole Curry G.Ketchup D.800ml
Whole Curry G.Ketchup D.800ml
18,57 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mars Snickers High Protein Bar 57g Oryginalny (55g)
Mars Snickers High Protein Bar 57g Oryginalny (55g)
15,00 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
221,67 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
128,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Hurtownia PL Batonik czekoladowy Kinder Bueno White Ferrero 90 x 39 g
Hurtownia PL Batonik czekoladowy Kinder Bueno White Ferrero 90 x 39 g
1 083,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
308,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 3 opakowania mieszanych mini słodyczy (Snickers, Twix, Bounty, Mars), każda waga 3,0 kg (łącznie 3 x 296 sztuk)
3 opakowania mieszanych mini słodyczy (Snickers, Twix, Bounty, Mars), każda waga 3,0 kg (łącznie 3 x 296 sztuk)
1 131,40 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
125,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Twix Xtrapoliuretan (batony 30x75g)
Baton czekoladowy Twix Xtrapoliuretan (batony 30x75g)
323,51 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
129,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg, Obraz wygenerowany przez AI
Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
305,07 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
6 490,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hurtownia PL Batonik czekoladowy Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
Hurtownia PL Batonik czekoladowy Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
296,97 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
253,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mars Schokoladenriegel doppelpack, 24x 2 Riegel
Mars Schokoladenriegel doppelpack, 24x 2 Riegel
330,62 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
196,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
184,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lion - Baton czekoladowy - 24 batony
Lion - Baton czekoladowy - 24 batony
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
268,07 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
265,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Duplo White 40s (40x18,2g)
Duplo White 40s (40x18,2g)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
238,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
327,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SUPERSONIC Tubka Mocy 6×50 g – 3× Karmel i 3× Malina, Bez Dodatku Cukru
SUPERSONIC Tubka Mocy 6×50 g – 3× Karmel i 3× Malina, Bez Dodatku Cukru
43,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Karmel 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Karmel 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
43,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Malina 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Malina 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
43,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nestle Lion White, baton, czekolada, 24 batony
Nestle Lion White, baton, czekolada, 24 batony
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
254,93 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
252,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
86,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
75,11 zł
Sprzedawca: Heartforcards
274,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)
Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
154,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,69 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polskie batoniki czekoladowe Sekacz Batoniki waflowe z nadzieniem karmelowym „Toffi” (38 x 32 g) Wisła
Polskie batoniki czekoladowe Sekacz Batoniki waflowe z nadzieniem karmelowym „Toffi” (38 x 32 g) Wisła
178,05 zł
-10,14 zł
167,91 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
138,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Batony czekoladowe  Sekacz Batony waflowe z nadzieniem kakaowym (38x32g) Wisła
Batony czekoladowe Sekacz Batony waflowe z nadzieniem kakaowym (38x32g) Wisła
171,86 zł
-4,12 zł
167,74 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
137,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g
Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
5,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies