2,5



Na podstawie 4 opinii
Vegan Protein - 750g : Vanilla I proszek I roślinne białko wieloskładnikowe I białko I białko I białko grochu I białko ryżu I wysoka zawartość białka I budowa mięśni I utrzymanie mięśni I słodzik ze stewii I bez inżynierii genetycznej I bezglutenowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
447,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
373,99 zł-74zł
498,65 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Karmel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal214,73 zł/1kg
208,07 zł
-12,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Więcej informacji o reklamie
Hero.Lab | Instant Whey Protein | Wysokiej jakości koncentrat serwatki truskawkowy331,24 zł/1l
248,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Izolat białka serwatkowego bez smaku308,44 zł/1l
215,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Polleo Sport Białko grochu i ryżu, 454 g - Čokoláda211,83 zł/1kg
96,17 zł
Sprzedawca: PolleoSport

nutri+ 3K Protein Powder - Wegańskie białko w proszku bez laktozy - Chocolate-Brownie
362,37 zł/1l
362,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Nutri+ Vegan Natures Protein 500g czekolada
599,60 zł/1kg
299,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Protein 85 - 900g : Banan I 30 porcji I Proszek I Białko wieloskładnikowe I Białko sojowe I Kazeina I Białko pszeniczne I Suplement witaminowy
535,54 zł/1l
481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Izolat białka sojowego - 750g : wanilia I proszek I soja I białko roślinne I białko I niemodyfikowane genetycznie I wysoka zawartość EAA I dobra rozpuszczalność I budowa mięśni I utrzymanie mięśni I wegańskie I bezglutenowe
583,32 zł/1l
454,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

nutri+ Vegan Natures Protein - Białko w proszku bez słodzika - Neutralne 500 g
480,12 zł/1l
240,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

nutri+ 6K Protein Powder 1000 g - wegańskie białko w proszku Wysokobiałkowe mleko bananowe
369,78 zł/1kg
369,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

nutri+ wegańskie białko w proszku 6K, puszka 1000 g
446,99 zł/1kg
446,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Yummy Vegan Protein - 450g : Vanilla Cream I proszek I doskonały smak I wieloskładnikowe białko roślinne I białko dyni I białko fasoli I białko grochu I białko migdałów I białko konopi I kompletny profil aminokwasowy I wysoka wartość biologiczna I wolne od GMO I wolne od laktozy I wolne od glutenu
772,63 zł/1l
434,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

QNT Vegan Protein - 500g worek Chocolate Muffin
280,00 zł/1l
140,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

IronMaxx 100% Vegan Protein Zero - 500g-Beutel Cookies & Cream
579,30 zł/1kg
289,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Biotiva Vegan Protein Powder 900g z upraw ekologicznych
339,83 zł/1kg
305,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

KoRo VEPRO_002, Niemcy
548,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

100% złota serwatka (2,27 kg)
424 724,41 zł/1kg
1 078,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Darmowa od wartości zamówienia 20,-
Wegańskie białko w proszku na bazie białka ryżowego i izolatu białka grochu
- wieloskładnikowe białko w 100% pochodzenia roślinnego
- 80%* wysokiej jakości białka
- 100% wegańskie
- Naturalna słodycz dzięki stewii
- Doskonała rozpuszczalność
* dotyczy smaku Natural - inne smaki mogą się różnić (patrz informacje o wartości odżywczej)
Nowe białko wegańskie!
Vegan Protein to roślinna alternatywa dla podawania wysokiej jakości białka od Peak Performance Products. Matrix łączy w sobie dwa najskuteczniejsze źródła białka pochodzenia roślinnego: izolat białka ryżu i izolat białka grochu. Połączenie to umożliwia znaczny wzrost wartości biologicznej jako oznaka jakości białka w diecie w porównaniu do podawania jako pojedyncze białko. Produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i dlatego jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów wegetariańskiego / wegańskiego stylu życia. Osoby z nietolerancją pokarmów pochodzenia zwierzęcego, takich jak produkty mleczne lub jaja, również uznają Vegan Protein za doskonałą alternatywę dla pokrycia dziennego zapotrzebowania na białko. Nie dodano również żadnych sztucznych substancji słodzących. Vegan Protein uzyskuje lekką słodycz dzięki zastosowaniu naturalnego słodzika - stewii. Powszechnie wiadomo, że spożycie białka sprzyja wzrostowi mięśni w fazie budowania i utrzymaniu mięśni w fazie redukcji, a także bierze udział w utrzymaniu prawidłowego stanu kości.
Rozwiązanie dla wegetarian i wegan!
Każdy, kto przyjmuje wegetariański lub nawet wegański styl życia, jest zobowiązany do poszukiwania alternatyw opartych na roślinach, aby pokryć swoje dzienne zapotrzebowanie na białko. To, co kiedyś było postrzegane jako główny problem takiego stylu życia, teraz jest uważane za doskonale rozwiązywalne zadanie. Rozwiązanie od Peak Performance Products nazywa się Vegan Protein. Połączenie izolatu białka grochu i izolatu białka ryżu zapewnia podaż aminokwasów, która przewyższa nawet niektóre źródła białka zwierzęcego. Wynika to z matrycy niezbędnych aminokwasów wynikającej z połączenia, która jest bardzo podobna do matrycy własnego białka organizmu. Dzięki niskiej zawartości węglowodanów i kwasów tłuszczowych, Vegan Protein nadaje się do wszystkich diet i celów sportowych.
Jak działa białko wegańskie?
Z wyjątkiem białka sojowego, roślinne źródła białka cieszą się wątpliwą reputacją słabej jakości białka w porównaniu do źródeł białka zwierzęcego, które jest określane przez wartość biologiczną. Wartość biologiczna wskazuje, ile białka spożytego z pożywieniem można przekształcić w białko własne organizmu. Rozwiązanie stosowane przez Vegan Protein polega na sprytnym połączeniu kilku źródeł białka (w tym przypadku izolatu białka grochu i izolatu białka ryżu), które wzajemnie się uzupełniają, zapewniając w ten sposób matrycę niezbędnych aminokwasów, która jest bardzo zbliżona do tej w ludzkim ciele. Dzięki procesowi ekstrakcji, produkt taki jak Vegan Protein umożliwia również wchłanianie białka bez spożywania dużych ilości kalorii pochodzących z węglowodanów lub kwasów tłuszczowych. Sprawia to, że jest to prawdziwa alternatywa dla wszystkich rodzajów diet i celów sportowych. Osoby, które mają problemy z nietolerancją białek pochodzenia zwierzęcego, uznają Vegan Protein za idealny produkt - w 100% wegański i wolny od sztucznych słodzików!
- Przechowywanie i użytkowanie
- Spożyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Przechowywać zamknięte, suche, chronione przed światłem i w normalnej temperaturze pokojowej.
- Producent
- Peak Performance Products S.A.
- Waga
- 750 g
- Liczba sztuk
- 26
- Smak
- Wanilia
- Zawartość
- 780 ml
- Lista składników
- Izolat białka ryżowego 49%, izolat białka grochu 49%, aromat, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancja słodząca (glikozydy stewiolowe).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zobacz ilustrację
- Zalecany sposób podawania
- Spożywać jedną porcję dziennie, składającą się z 30 g białka wegańskiego (2 miarki) zmieszanego z 300 ml wody. Zaleca się przygotowanie w shakerze lub blenderze. Aby uzyskać optymalne wyniki, szczególnie skuteczne jest spożywanie rano, po przebudzeniu oraz przed i po treningu.
- Firma spożywcza
- Peak Performance Products S.A., Luxemburg
- Nazwa handlowa
- Koncentrat w proszku do produkcji smakowego napoju białkowego dla sportowców z substancjami słodzącymi (nie dla smaku naturalnego).
- EAN
- 5453001863832
- Numer producenta
- 004086
- Przechowywanie i użytkowanie
- Spożyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Przechowywać zamknięte, suche, chronione przed światłem i w normalnej temperaturze pokojowej.
- Producent
- Peak Performance Products S.A.
- Waga
- 750 g
- Liczba sztuk
- 26
- Smak
- Wanilia
- Zawartość
- 780 ml
- Lista składników
- Izolat białka ryżowego 49%, izolat białka grochu 49%, aromat, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancja słodząca (glikozydy stewiolowe).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zobacz ilustrację
- Zalecany sposób podawania
- Spożywać jedną porcję dziennie, składającą się z 30 g białka wegańskiego (2 miarki) zmieszanego z 300 ml wody. Zaleca się przygotowanie w shakerze lub blenderze. Aby uzyskać optymalne wyniki, szczególnie skuteczne jest spożywanie rano, po przebudzeniu oraz przed i po treningu.
- Firma spożywcza
- Peak Performance Products S.A., Luxemburg
- Nazwa handlowa
- Koncentrat w proszku do produkcji smakowego napoju białkowego dla sportowców z substancjami słodzącymi (nie dla smaku naturalnego).
- EAN
- 5453001863832
- Numer producenta
- 004086
Pasuje również do tego

Protein 85 - 900g : Banan I 30 porcji I Proszek I Białko wieloskładnikowe I Białko sojowe I Kazeina I Białko pszeniczne I Suplement witaminowy
535,54 zł/1l
481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Activlab Whey Protein – Koncentrat Białka Serwatkowego WPC, Banan, 500 g
99,80 zł/1kg
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Vegan Protein - 750g : Salted Peanut Caramel I proszek I roślinne białko wieloskładnikowe I białko I białko grochu I białko ryżu I wysoka zawartość białka I budowanie mięśni I utrzymanie mięśni I słodycz ze stewii I bez inżynierii genetycznej I bezglutenowy
579,47 zł/1l
451,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

QNT Vegan Protein - 500g worek Chocolate Muffin
280,00 zł/1l
140,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Obsessive Whey Protein Complex 100%, Proszek, Izolat białka serwatkowego, Karmel, L-alanina, L-Arginina, L-aspartic acid, L-Cysteina, Kwas L-glutaminowy, L-glycine, L-Histidina,..., 95% protein-mix (ultrafiltrated whey protein concentrate WPC (from milk), whey protein isolate WPI..., Take 1-3 portions a day – before breakfast, between meals, after training or before sleep. Add 1...
260,70 zł/1kg
182,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

dla ciebie moc białka wanilia
351,13 zł/1l
263,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Activlab WPC 80 Standard 700 g – Koncentrat Białka Serwatkowego WPC, Wysokobiałkowa Odżywka, Wanilia
89,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Protein 85 - 900g : Vanilla I 30 porcji I Proszek I Białko wieloskładnikowe I Białko sojowe I Kazeina I Białko pszeniczne I Suplement witaminowy
446,66 zł/1kg
401,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Weider Protein 80 Plus 500g
264,00 zł/1kg
132,00 zł
Sprzedawca: Bionic

Ser Piórko kostka 225g Sery z Goliszewa
82,52 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Weider vegan protein, odżywka białkowa, czekolada brownie, proszek, 750g 17672
629,05 zł/1l
257,54 zł
-131,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,81 zł
Sprzedawca: FITADIUM
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
50%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
712,37 zł
Sprzedawca: FIT1EU
278,81 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
712,37 zł
Sprzedawca: FIT1EU
278,81 zł/1l

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
436,91 zł
Sprzedawca: PolleoSport
192,47 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
463,77 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,02 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
463,77 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,51 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,16 zł
Sprzedawca: FIT1EU
237,97 zł/1l

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
382,88 zł
Sprzedawca: FIT1EU
191,44 zł/1kg

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)
395,48 zł
Sprzedawca: FITADIUM
219,71 zł/1l

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg