5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Stapiz Acid Balance Hair Acidifying Emulsja zakwaszająca włosy, 300ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,39 zł
91,30 zł / 1l
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Kuracje do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2














3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1







5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Rabat 5% od 2 szt.

Więcej informacji o reklamie
Inoar Marokańska Kuracja Keratynowa Prostująca Włosy 2 L325,00 zł/1l
650,00 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS

Więcej informacji o reklamie
Felps nanoplastia acai BLOND 250ml mocna prostowanie włosów999,96 zł/1l
249,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Więcej informacji o reklamie
Natureza Magic Brush escova Maracuja - 500ml521,98 zł/1l
260,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Więcej informacji o reklamie
Felps Quiabo XBTX 300 g maska prostująca do włosów666,63 zł/1l
199,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

BIOXCIN Odżywka-Krem do Włosów Kolagen i Biotyna 250ml
880,20 zł/1l
220,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Indola Care Repair Treatment 250 ml
239,17 zł/1kg
71,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Ryor Hair Care Spray keratynowy do włosów 250 ml
214,88 zł/1l
53,72 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Nanoil Argan Hair Maska do włosów z olejkiem arganowym, 300ml
168,07 zł/1kg
67,23 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Odżywka do włosów kręconych Shea Moisture Coconut & Hibiscus, 326ml
324,10 zł/1kg
162,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Biovax Regenerujący szampon tonujący do włosów blond i siwych, 200ml
134,95 zł/1l
28,57 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC

Indola Care Root Activating Lotion Treatment 8 × 7 ml
952,52 zł/1kg
98,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Maska do włosów MORFOSE Milk Therapy - 250 ml
153,68 zł/1l
38,42 zł
Sprzedawca: GlossyShopDE

Pokrzywowa kuracja do włosów floracell, 30 ml TON
249,33 zł/1l
7,48 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kuracja do włosów Retterspitz, lotion 125 ml
266,76 zł/1kg
39,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Ybera BOTULINICA - BIOTOX Volumizer Filler 500ml
561,98 zł/1l
280,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Felps Liss Espress termoochrona do wlosow - 230 ml
786,91 zł/1l
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Felps Leave-in regeneracyjna termoochrona do włosów - 140ml
607,07 zł/1l
84,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

BYPHASSE Mleczko aktywujce skrt wosw 250ml
61,04 zł/1l
15,26 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Sassoon Mask Sassoon Care Illuminating Restore Mask 170ml
888,41 zł/1l
151,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kerasilk Volume Spray 50 ml
826,67 zł/1kg
62,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Emulsja zalecana do stosowania po zabiegu koloryzacji. /Ekstrakty owocowe wchodzące w skład emulsji działają zakwaszająco na łuski włosów, zamykając je, co pozwala zachować intensywność i głębię koloru. /Ekstrakty z owoców cytrusowych oraz winogron zapobiegają nadmiernemu wysuszeniu, działają antystatycznie i neutralizują ujemny ładunek włosów. /Proteiny jedwabiu zapewniają intensywną odbudowę włosów, sprawiając, że stają się miękkie, lśniące i łatwe w układaniu. Emulsja zawiera filtr UV, który zapewnia włosom dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV.
Emulsja zakwaszająca z serii Acid Balance o kwaśnym pH, zalecana jest do pielęgnacji włosów po profesjonalnych zabiegach koloryzacyjnych. Zawarte ekstrakty owocowe, idealnie zakwaszają włosy, dzięki czemu następuje zamknięcie łuski włosa, pozwala to doskonale chronić intensywność i głębię koloru włosów. Ekstrakty z owoców cytrusowych oraz z winogron dostarczają włosom bogatych składników odżywczych, nadając im naturalny zdrowy wygląd, połysk i elastyczność. Zapobiega nadmiernemu wysuszeniu, neutralizując ujemny ładunek włosa działają elektrostatycznie. Proteiny jedwabiu intensywnie regenerują łuski włosa, dzięki czemu włosy są miękkie, lśniące i lepiej się układają. Zawarty w balsamie filtr dodatkowo chroni włosy przed promieniowaniem UV.
Produkt w opakowaniu 300 ml.
- Działanie: ochrona koloru
- Kod producenta: ST301
Stapiz Acid Balance Emulsion 300ml
Emulsja Acid Balance polecana jest do pielęgnacji włosów po zabiegach koloryzacji.Wyciągi z owoców cytrusowych i winogron doskonale zakwaszają włosy, zamykając łuskę włosa i zapewniając doskonałą ochronę intensywności i głębi koloru. Ponadto odżywiają włosy i nadają im naturalny, zdrowy wygląd, połysk i elastyczność. Zawarty w balsamie filtr przeciwsłoneczny dodatkowo chroni włosy przed promieniowaniem UV.
Stosowanie:
Niewielką ilość emulsji nanieść na wilgotne włosy, wmasować i pozostawić na 5 minut. Następnie dokładnie spłukać.
STAPIZ ACID BALANCE LOTION 300ML
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Stapiz Acid Balance Hair Acidifying Emulsja zakwaszająca włosy, 300ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 300ML
- EAN
- 5904277710769
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Stapiz Acid Balance Hair Acidifying Emulsja zakwaszająca włosy, 300ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 300ML
- EAN
- 5904277710769
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Stapiz Acid Balance Hair Acidifying Emulsja zakwaszająca włosy, 1000ml
48,08 zł/1l
48,08 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Stapiz Acid Balance Hair Acidifying Szampon zakwaszający do włosów, 300ml
69,87 zł/1l
20,96 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Stapiz Szampon zakwaszający do włosów, 1000ml
24,07 zł/1l
24,07 zł
Sprzedawca: AllYour

Ogrodowa Poduszka 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
41,27 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Casaria Sztuczna choinka 150 cm z metalowym stojakiem 310 końcówek Szybki montaż Dekoracja świąteczna Choinka Choinka PVC Zielona
102,72 zł
-2,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Słuchawki APPLE AirPods (3. generacja)
557,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Conceptum Hypnose, Wookece292, dywan, biały, poliester, 100 x 150 cm
137,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Komoda FCH, szafka do przechowywania z 5 szufladami z tkaniny, metalowa rama, biała, 66,00x33,00x73,00cm
341,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Huśtawka ogrodowa Aria 51442, wisząca, ze stelażem, wiszący fotel ze stelażem, poduszki i kurtyna sprężynowa
818,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Maska do włosów z KERATYNĄ KOLAGENEM - Keratin Kormesic 1000 ml
45,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Koc plażowy Bez piasku 200 x 200, 2-6 osób Wodoodporny koc piknikowy Odporny na piasek koc kempingowy XXL Ultralekki kompaktowy koc Retoo
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Nowoczesny narożnik w kształcie litery U z podłokietnikami HORTENZIE – czarny / biały
2 054,00 zł
Sprzedawca: VenetiPL

Fotel wiszący Aria 51443, z ramą, składany fotel wiszący z poduszkami i zawiasem sprężynowym, 95 x 95 x 196 cm
818,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - szary, PAROS 06
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Makita DCL180ZB, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Niebieski, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchy
267,34 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Miękki pluszowy dywan włochacz szary 160x220 cm xxl
108,00 zł
Sprzedawca: Living-Essence

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Masseno Narożnik ASPRA z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt U, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
1 999,00 zł
Sprzedawca: masseno

Narożnik Masseno NAKO z funkcją spania w kształcie litery U, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa, sofa rozkładana, zestaw wypo
2 149,00 zł
Sprzedawca: masseno

Narożnik KOS PIK z funkcją spania, w kształcie litery L, sofa z pojemnością, sofa do salonu, kanapa, sofa, rozkładana sofa, zestaw wypoczynkowy – czarny, KRONOS 07
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Masseno Narożnik POTARO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
1 499,00 zł
Sprzedawca: masseno

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
1 499,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Samochód elektryczny dla dzieci Mercedes Gtr, z pilotem 2.4G, reflektorami LED, MP3, klaksonem i muzyką, czarny
566,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Brazylijski zabieg na włosy Boto (rzeźba włosów) - INOAR



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
655,00 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
218,33 zł/1l

Inoar Marokańska Kuracja Keratynowa Prostująca Włosy 2 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
650,00 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
325,00 zł/1l

Spray regeneracyjny Limba Cosmetics Total Revitalizer Treatment Spray
309,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
1 033,30 zł/1l

Inoar Marokańska Kuracja Keratynowa do Prostowania Włosów 1 L Tylko Keratyna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
562,00 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
562,00 zł/1l

Produkt do prostowania włosów Felps czarna edycja 1000 ml butelka z pompką
599,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
599,99 zł/1l

Montibello Hop Ultra Repair Haarspitzen Reparaturcreme, 75ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
433,25 zł/1kg

Olaplex Lotion Step No.2 Bond Perfector



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
1 641,24 zł
Sprzedawca: VogueVista
820,62 zł/1l

Szampon i kuracja do prostowania włosów Omnia Taninoplastia 2L
583,45 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
291,73 zł/1l

INOAR - G.Hair Keratin Smoothing System Kit, kuracja zapobiegająca utracie objętości, 1 litr Just Keratin
553,64 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
553,64 zł/1l

LOVE POTION HAIR PROFESSIONAL Zestaw Nanoplastyka Do Wlosow 2x1000ml
480,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
240,50 zł/1l

Nanoplastia Natureza Natural Therapy Zestaw
449,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
225,00 zł/1l

Maxwell Sky Blond Botoks Do Włosów - 500Ml
300,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
601,98 zł/1l

Love Potion Repair Keratyna do włosów Krok 2 - 1000 ml
320,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
320,99 zł/1l

Ybera GENOMA Sellador Cuticular Pro-Geno 500 g - Termoochronna do włosów
265,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
531,98 zł/1l

Natureza Cosmo Power keratyna - 500ml
259,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
519,98 zł/1l

Felps nanoplastia acai BLOND 250ml mocna prostowanie włosów
249,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
999,96 zł/1l

Nioxin Serum 3D Intensive Care Night Density Rescue



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
207,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 542,71 zł/1l

Maska do pielęgnacji włosów VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,90 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
712,67 zł/1l

Bien Cacau Keratin Smoothing System 750ML



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
272,30 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
1 089,20 zł/1kg