Kundal Protein Bonding Damage Care Kuracja bez spłukiwania 130 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
100,92 zł
776,31 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konturówki do ust i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Konturówka do ust Sweed105 869,16 zł/1kg
113,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Artdeco Mineral Lip Styler 07 0,4g129 100,00 zł/1kg
51,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

KUNDAL Volume
755,85 zł/1l
98,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Daeng Gi Meo Ri - Vitalizing Scalp Pack For Hair-Loss - Kuracja przeciw wypadaniu wosw - 145 ml
417,31 zł/1l
60,51 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Lador - Keratin Layered Oil Mist - dwufazowy keratynowy spray do wosw - 130 ml
880,62 zł/1l
114,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lador - Szampon Wonder Bubble - 50 ml
397,40 zł/1l
25,83 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,87 zł
Sprzedawca: Tersorte

Olej rycynowy Bionoble Huile Ricin, 500 ml
376,16 zł/1kg
263,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Daeng Gi Meo Ri Professional Honey Therapy Shampoo 500 ml - Szampon odżywczy
173,04 zł/1l
86,52 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

ENOUGH - 8 Peptide Sensation Pro Balancing Cream - 50 ml
1 189,40 zł/1l
59,47 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kundal - Honey & Macadamia Body Wash (Baby Powder) - 500 ml
168,64 zł/1l
84,32 zł
Sprzedawca: somnia24

ENOUGH - Collagen Whitening Moisture Foundation #21 - Rozjaniajcy makija kolagenowy - 100 ml
379,60 zł/1l
37,96 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Błyszczyk do ust Glow (Lip Perfector) 12 ml, 16
10 406,67 zł/1l
124,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Loreal Konturówka do ust Color Riche 126 1.2
10 770,00 zł/1kg
43,08 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lador - Perfect Hair Fill-Up - Intensywna skoncentrowana pielęgnacja włosów zniszczonych i łamliwych - 1x13 ml
30,00 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

KUNDAL Odżywczy krem do ciała z mlekiem sojowym o delikatnym zapachu wanilii 150 ml
158,44 zł/1l
79,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lador - Wonder Balm - Cudownie odywcza odywka proteinowa - 50 ml
565,40 zł/1l
36,75 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,27 zł
Sprzedawca: Tersorte

LEBELAGE - Zestaw maseczek witaminowych w kapsułkach - 28 ml
1 356,43 zł/1l
37,98 zł
Sprzedawca: somnia24

CP-1 - LPP Collagen Repair Hair Mask - Kolagenowa regenerująca maska do włosów - 300 ml
226,63 zł/1l
97,00 zł
-29,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,99 zł
Sprzedawca: ISEI

ENOUGH - Collagen Moisture Foundation SPF15 - Kolagenowy podkad nawilajcy odcie #21 - 100 ml
387,90 zł/1l
38,79 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kundal Beer Yeast Scalp Shampoo - Piwno-drożdżowy szampon do włosów HERB MINT - 500 ml
233,16 zł/1l
127,91 zł
-11,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
ZALETY:
- Łatwy w użyciu.
- Łatwy w użyciu.
- Widoczny połysk i miękkość włosów.
- Głębokie odżywienie.
- Zwiększa sprężystość włosów.
KLUCZOWE SKŁADNIKI:
- białko roślinne
- olej makadamia
- różowy kompleks
UŻYCIE:
Nałożyć odpowiednią ilość produktu na długości wilgotnych włosów, Nie spłukiwać.
Może być również stosowany na suche włosy jako produkt przed stylizacją.
ODPOWIEDNI DLA:
Odpowiedni do włosów zniszczonych i osłabionych.
Maska do włosów - z naturalnymi składnikami i witaminami
- Zawartość
- 130 ml
- Składniki
- Cyclopentasiloksan, Woda / Aqua, Glikol butylenowy, Dimetykonol, Alkohol cetylowy, Gliceryna, Behentrimonium chlorek, Alkohol stearylowy, Cetrimonium chlorek, Alkohol izopropylowy, Alkohol myrystylowy, Ekstrakt z kwiatu róży centifolia, Glikol kaprylowy, Alkohol laurylowy, 1,2-heksanodiol, Maltoza, Ekstrakt z kwiatu hibiskusa sabdariffa, Ekstrakt z kwiatu tulipana gesneriana, Ferment chlorelli, Olej z migdałów słodkich (Prunus amygdalus dulcis), Olej z pestek pistacji (Pistacia vera), Ekstrakt z kwiatu gardenii taitensis, Olej z nasion drzewa kukui (Aleurites moluccanus), Olej z nasion makadamii (Macadamia ternifolia), Olej z nasion drzewa marula (Sclerocarya birrea), Propanediol, Polisorbat 20, Kwas cytrynowy, Cytrynian sodu, Hydrolizowane białko sojowe, Hydrolizowane białko kukurydzy, Hydrolizowane białko pszenicy, Glicyna, Seryna, Kwas glutaminowy, Glikol benzylowy, Kwas asparaginowy, Leucyna, Hydrolizowane glikozaminoglikany, Hialuronian sodu, Alanina, Lizyna, Arginina, Tyrozyna, Fenylalanina, Prolina, Treonina, Walina, Izoleucyna, Octylododan-1,2-diol, Histydyna, Cystyna, Metionina, Hialuronian sodu (kroskopolimer), Hydrolizowany kwas hialuronowy, Hydroksypropylotrimonium hialuronian, Kwas hialuronowy, Octan hialuronian sodu, Disodium EDTA, Hydroksyacetofenon, Chlorfenesyna, Kompozycja zapachowa, Alfa-izometyl jonon, Limonen, Heksylicynamal, Linalol
- Producent
- Kundal
- EAN
- 8809809429737
- Zawartość
- 130 ml
- Składniki
- Cyclopentasiloksan, Woda / Aqua, Glikol butylenowy, Dimetykonol, Alkohol cetylowy, Gliceryna, Behentrimonium chlorek, Alkohol stearylowy, Cetrimonium chlorek, Alkohol izopropylowy, Alkohol myrystylowy, Ekstrakt z kwiatu róży centifolia, Glikol kaprylowy, Alkohol laurylowy, 1,2-heksanodiol, Maltoza, Ekstrakt z kwiatu hibiskusa sabdariffa, Ekstrakt z kwiatu tulipana gesneriana, Ferment chlorelli, Olej z migdałów słodkich (Prunus amygdalus dulcis), Olej z pestek pistacji (Pistacia vera), Ekstrakt z kwiatu gardenii taitensis, Olej z nasion drzewa kukui (Aleurites moluccanus), Olej z nasion makadamii (Macadamia ternifolia), Olej z nasion drzewa marula (Sclerocarya birrea), Propanediol, Polisorbat 20, Kwas cytrynowy, Cytrynian sodu, Hydrolizowane białko sojowe, Hydrolizowane białko kukurydzy, Hydrolizowane białko pszenicy, Glicyna, Seryna, Kwas glutaminowy, Glikol benzylowy, Kwas asparaginowy, Leucyna, Hydrolizowane glikozaminoglikany, Hialuronian sodu, Alanina, Lizyna, Arginina, Tyrozyna, Fenylalanina, Prolina, Treonina, Walina, Izoleucyna, Octylododan-1,2-diol, Histydyna, Cystyna, Metionina, Hialuronian sodu (kroskopolimer), Hydrolizowany kwas hialuronowy, Hydroksypropylotrimonium hialuronian, Kwas hialuronowy, Octan hialuronian sodu, Disodium EDTA, Hydroksyacetofenon, Chlorfenesyna, Kompozycja zapachowa, Alfa-izometyl jonon, Limonen, Heksylicynamal, Linalol
- Producent
- Kundal
- EAN
- 8809809429737
Pasuje również do tego

Clarins Crayon Lèvres, 1,2 g, Nude, Roseberry, Kobiety, ISODODECANE , SYNTHETIC WAX, HYDROGENATED POLYCYCLOPENTADIENE, POLYBUTENE, NYLON-12,..., 1 szt.
1 106,56 zł/1l
135,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

ENOUGH - Collagen Moisture Foundation SPF15 - Kolagenowy podkad nawilajcy odcie #13 - 100 ml
358,10 zł/1l
37,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,81 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Maybelline Color Sensational Konturówka do ust 10 Nude Whisper, 0,28 g
2 816,50 zł/1kg
56,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Jane Iredale Just Kissed Błyszczyk do ust i policzków Forever Red (3 g)
4 877,33 zł/100ml
146,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D – kosmetyk, pielęgnacja
12,43 zł/100ml
31,07 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

ARTDECO 13.889, TRIISODECYL TRIMELLITATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, POLYETHYLENE, SYNTHETIC WAX, DIISOSTEARYL..., Po użyciu kredki do ust nałóż pomadkę bezpośrednio lub za pomocą pędzelka.
10 222,50 zł/1kg
40,89 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Uniwersalna farba do tkanin Ideal Tout Rn Un, fuksja, 230 g
425,47 zł/1kg
127,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Revlon Colorstay Overtime Lipcolor 380 Always Sienna 2ml
38 725,00 zł/1l
77,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revolution konturówka do ust Satin Kiss Cupcake Pink
16 990,00 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: Revolution

Givenchy, Givenchy, Contour, Lip Liner, 05, Corail Decollete, 1.1 g
33,53 zł/1l
114,00 zł
Sprzedawca: BeautyShop

Clarins Lipliner Pencil, 1,2 g, Beżowy, Kobiety, Olejek jojoba, ISODODECANE , SYNTHETIC WAX, HYDROGENATED POLYCYCLOPENTADIENE, POLYBUTENE, NYLON-12,..., 1 szt.
1 109,84 zł/1l
135,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Jane Iredale Just Kissed Błyszczyk do ust i policzków Forever Red (3 g)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
146,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 877,33 zł/100ml

Konturówka do ust Sweed
113,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
105 869,16 zł/1kg

MAC Kredka do ust (kamień) 1,45 g
105,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
73 041,38 zł/1kg

Maybelline Colour Drama Lip Liner - Love My Pink 130 Kredka Do Ust
14,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Konturówka Do Ust Maybelline Color Drama Intense Pencil 510 Red Essential
14,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet
2 128,57 zł/1kg

Gosh, Velvet Touch, Vegan, Waterproof, Contour, Lip Liner, 016, The Red, 1.2 g
139,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
116 658,33 zł/1kg

Manhattan Lasting Perfection Lipliner Fb. 18
16,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
167 700,00 zł/1kg

Manhattan Lasting Perfection Lipliner Fb. 24
17,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
170 200,00 zł/1kg

Paese The Kiss Lips konturówka do ust 03 Lovely Pink, 0.3 g
56,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 664,00 zł/1kg

Manhattan Lasting Perfection Lipliner Fb.59Y
16,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Manhattan Lasting Perfection Lipliner Fb. 45
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Manhattan Lasting Perfection Lipliner Fb.70
16,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
167,70 zł/1kg

Artdeco Mineral Lip Styler 07 0,4g
51,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
129 100,00 zł/1kg