5,0



Na podstawie 3 opinii
Stapiz Repair&Shine Maska do włosów, 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
57,47 zł
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Maski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml37,99 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Aussie MINUTE MIRACLE maska do włosów Unisex - 250 ml33,15 zł/100ml
82,88 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Xpel Argan Oil Hydrating Hair Mask 220 ml28,54 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Syoss Maska Do Włosów Intense Repair 400 Ml147,96 zł/1kg
36,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Stapiz Volume Maska do Włosów, 1000 ml
54,48 zł/1kg
59,93 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Stapiz Sleek Line Blond Mask Maska z jedwabiem do włosów blond zapewniająca platynowy odcień, 1000ml
43,57 zł/1l
43,57 zł
Sprzedawca: AllYour

Stapiz dla mężczyzn
46,63 zł/1l
46,63 zł
Sprzedawca: AllYour

Stapiz Blush Blond Maska do włosów, 1000 ml
53,99 zł
Sprzedawca: Premium-Beauty

Anti Damage keratynowa maska do włosów zniszczonych, 200ml
157,35 zł/1kg
36,19 zł
Sprzedawca: Katomix

Maska do włosów KJMN Vanilla Shine, 1000 ml
54,37 zł/1l
54,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Gliss 4-in-1 Regenerująca maska, 400ml
69,98 zł/1kg
34,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Kallos KJMN Maska aloesowa, 1000 ml
15,52 zł/1l
15,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico YouthLock Maska do włosów, 150 ml
423,33 zł/1l
63,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

HERBATINT Regenerująca maska do włosów 200 ml
248,70 zł/1l
49,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

ITOXX Color Mask maska do włosów 1000 ml
57,29 zł/1l
61,36 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

stapiz Argan' de Maske 1000 ml
78,77 zł/1l
83,55 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,77 zł
Sprzedawca: Katomix

Interpharma Loxygen Maska do włosów 300 ml
486,90 zł/1l
146,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

ITOXX Nutri Mask maska do włosów 1000 ml
57,29 zł/1l
61,36 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Kallos Maska do włosów Coconut, 1000 ml
15,52 zł/1l
15,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Stapiz Sleek Repair Maska do włosów 250 ml
CARUNO
️
STAPIZ SLEEK REPAIR MASKA DO WŁOSÓW 250 ML
Odkryj tajemnicę pięknych i zdrowych włosów z maską Stapiz Sleek Repair. Ta wyjątkowa formuła została stworzona, aby intensywnie regenerować i odżywiać włosy, przywracając im naturalny blask i elastyczność. Idealna dla włosów suchych, zniszczonych i potrzebujących intensywnej pielęgnacji. Dzięki niej Twoje włosy staną się gładkie, miękkie i pełne życia.
Stapiz to polska marka, która od lat specjalizuje się w produkcji profesjonalnych kosmetyków do włosów. Produkty Stapiz są cenione przez fryzjerów i klientów indywidualnych za wysoką jakość i skuteczność. Marka nieustannie dąży do innowacji, wykorzystując najnowsze technologie i składniki aktywne, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Misją Stapiz jest tworzenie kosmetyków, które nie tylko pielęgnują, ale także chronią włosy, zapewniając im zdrowy wygląd i piękno na co dzień. Dzięki Stapiz Twoje włosy zawsze będą wyglądać jak po wizycie w salonie fryzjerskim.
Maska Stapiz Sleek Repair to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną intensywnie zregenerować swoje włosy. Regularne stosowanie maski sprawi, że włosy staną się mocniejsze, bardziej odporne na uszkodzenia i pełne blasku. Maska doskonale sprawdza się w pielęgnacji włosów farbowanych, rozjaśnianych oraz po zabiegach chemicznych, takich jak trwała ondulacja. Dzięki niej włosy odzyskują zdrowy wygląd i naturalną witalność.
- ️
Unikalna formuła maski Stapiz Sleek Repair zawiera składniki aktywne, które głęboko penetrują strukturę włosa, nawilżając go od wewnątrz. Proteiny jedwabiu wzmacniają włosy, nadając im gładkość i elastyczność. Olej arganowy odżywia włosy, chroniąc je przed przesuszeniem i uszkodzeniami. Witamina E działa jako silny antyoksydant, chroniąc włosy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dzięki temu Twoje włosy będą zdrowe, mocne i pełne blasku.
Sposób użycia: Na umyte, wilgotne włosy nałożyć odpowiednią ilość maski, rozprowadzić równomiernie na całej długości włosów, omijając skórę głowy. Pozostawić na 5-10 minut, a następnie dokładnie spłukać wodą. Dla uzyskania najlepszych efektów, zaleca się stosowanie maski 1-2 razy w tygodniu. Maska Stapiz Sleek Repair to niezastąpiony element pielęgnacji włosów, który przywróci im zdrowy wygląd i piękno.
STAPIZ SLEEK REPAIR MASKA DO WŁOSÓW 250 ML
- Intensywna regeneracja - głęboko nawilża i odżywia włosy.
- Wzmacnia strukturę włosa - zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się końcówek.
- Przywraca blask - włosy stają się lśniące i pełne życia.
- Ułatwia rozczesywanie - włosy są gładkie i łatwe do ułożenia.
- Chroni przed uszkodzeniami - tworzy barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi.
- Nadaje miękkość i elastyczność - włosy są przyjemne w dotyku i sprężyste.
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 232811
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 232811
- 0%+1.00PLN)] [C=0%|S-3szt.]
- Dodatkowe informacje.
Stapiz Sleek Repair Maska do włosów 250 ml
CARUNO Numer: 5904277710813, PGD-E609-232811. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Włosy/Pielęgnacja/Maski
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Stapiz Sleek Repair Maska do włosów 250 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Maska z jedwabiem do włosów zniszczonych od Stapiz odżywia i regeneruje strukturę włosów. Nadaje połysku i jedwabistości. Sleek Line Repair Mask /dostarcza dawkę wilgoci, która przywróci miękkość i dobry stan włosów.
Polecana jest do pielęgnacji włosów suchych oraz po zabiegach chemicznych. Dzięki wyciągom roślinnym i proteinom jedwabiu głęboko odżywia strukturę włosa od nasady aż po same końce, przywraca im miękkość i sprężystość. Maska łatwo rozprowadza się na włosach ułatwiając ich rozczesywanie i układanie, przywraca włosom zdrowy wygląd powoduje, że stają się one silniejsze, bardziej lśniące i gładsze w dotyku. Systematyczne stosowanie maski sprawia, że włosy odzyskują piękny, zdrowy wygląd oraz poprawia się ich kondycja.
250ml
- Kod producenta: ST003
- Model
- REPAIR
- Waga
- 280 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Stapiz Repair&Shine Maska do włosów, 250 ml
- Producent
- EAN
- 5904277710813
- Model
- REPAIR
- Waga
- 280 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Stapiz Repair&Shine Maska do włosów, 250 ml
- Producent
- EAN
- 5904277710813
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Stapiz Sleek Repair Szampon I Odżywka Do Włosów 300 Ml
67,77 zł/1l
20,33 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Stapiz Sleek Line Repair Szampon z jedwabiem do włosów, 1000ml
40,38 zł/1l
40,38 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
37,24 zł/1l
37,24 zł
Sprzedawca: AllYour

Stapiz Sleek Silk Odżywka Wygładzająca Do Włosów 30 Ml
759,00 zł/1l
22,77 zł
Sprzedawca: AllYour

Stapiz Sleek Repair Balsam Do Włosów 1 Litr
20,67 zł/1l
20,67 zł
Sprzedawca: AllYour

Stapiz Volume Maska do Włosów, 1000 ml
54,48 zł/1kg
59,93 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Maska do włosów z KERATYNĄ KOLAGENEM - Keratin Kormesic 1000 ml
45,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Stapiz dla mężczyzn
46,63 zł/1l
46,63 zł
Sprzedawca: AllYour

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Alfaparf Milano - Semi di Lino Moisture Nutritive Mask (dry hair) 500ml
169,94 zł/1l
84,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Stapiz Sleek Line Blond Mask Maska z jedwabiem do włosów blond zapewniająca platynowy odcień, 1000ml
43,57 zł/1l
43,57 zł
Sprzedawca: AllYour

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, Aluminium, Thermo-Spot
150,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6,1"), 2556 x 1179 pikseli, 128 GB, 48 MP, iOS 16, fioletowy
Odnowiony
2 275,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - beżowy, PAROS 02
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Sleek Line Szampon do włosów z jedwabiem, blond, 1000 ml
27,56 zł/1kg
30,32 zł
Sprzedawca: AllYour

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
8 042,67 zł/1l
120,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Gorenje R619EES5, 398 l, SN-ST, 38 dB, E, Szary, Metaliczny
2 858,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Katomix

Szafa "Nevada" w kolorze białym 6-drzwiowa szafka na buty 111 x 191 cm
1 765,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask odżywcza maska do włosów zniszczonych 500 ml
165,98 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Toaletka Z Lustrem Z Szufladami Biała Makijażu Glamour Skandynawski 100 Cm
390,00 zł
Sprzedawca: Fodymski

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo odżywczy szampon do włosów suchych 1000 ml
110,30 zł/1l
110,30 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Stapiz Szampon do włosów z jedwabiem zwiększający objętość, 1000ml
39,89 zł/1l
39,89 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 26 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Maska do włosów Coccola dla loków, zawierająca keratynę i olej kokosowy, zapobiegająca puszeniu, 200 ml
123,22 zł
Sprzedawca: BasketGuru
616,10 zł/1l

Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Naprawa, Olej makadamia, Słoiczek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
208,75 zł
Sprzedawca: VogueVista
884,53 zł/1l

Wonder Mask Keratynowa maska do włosów puszących się i niesfornych 200 ml – Wygładzająca pielęgnacja przeciw puszeniu, nawilżająca i odżywcza
119,00 zł
Sprzedawca: BasketGuru
595,00 zł/1l

Numero Dwufazowa błyskawiczna odżywka z owsem, 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
42,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
426,20 zł/1l

Maska Do Włosów Nadająca Objętość Cienkim I Delikatnym Włosom Numero Z Jagodami Acai 1000 Ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
106,48 zł/1kg

Zabezpieczająca Maska Do Włosów Farbowanych Dla Kobiet Numero
58,61 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,06 zł
Sprzedawca: EDANTI
530,60 zł/1l

Numero Nourishing Mask With Shea Butter Odżywiająca maska z masłem shea, 300ml
39,79 zł
Sprzedawca: EDANTI
397,90 zł/1l

Maska Do Włosów Natureza Pink Gold 1Kg
145,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
145,99 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask maseczka bez spłukiwania do włosów zniszczonych 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 149,90 zł/1l

La Mer Intensywna maseczka rewitalizująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
757,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 884,09 zł/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Kobiety, Naprawa, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 szt.



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
205,98 zł/1l

Numero Wygładzająca maska z olejkiem z awokado, 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,98 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
532,40 zł/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Proteinowa maska 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
187,98 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask odżywcza maska do włosów osłabionych 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
183,98 zł/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum Mask 500ml
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
233,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
181,98 zł/1kg

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
87,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
171,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regenerująca maska do włosów zniszczonych, 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
347,96 zł/1l