Właściwości
Szampon wysokiej jakości, przeznaczony do usuwania produktów do stylizacji z włosów.
Ten wyjątkowy, delikatny szampon o właściwościach pielęgnacyjnych łączy w sobie ekskluzywny
system oczyszczania z substancjami łagodzącymi
i witaminą, która zwiększa poziom nawilżenia. Ciesz się wyrazistym zapachem pomarańczowej skórki i
wanilii, a poczuj wyjątkowe doznania podczas pielęgnacji.
Zalety – przywraca włosom blask, miękkość i ułatwia rozczesywanie; w przeciwieństwie do wielu tradycyjnych szamponów, nie pozostawia uczucia suchych włosów. Skład
Ekskluzywne, delikatne i wielofunkcyjne substancje powierzchniowo czynne
zapewniają wyjątkowo łagodną, a jednocześnie bardzo skuteczną formułę szamponu.
Pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia we włosach. Sposób użycia
Zalecamy stosowanie przynajmniej 1 raz w tygodniu. Nie jest przeznaczony do codziennego stosowania.
Szampon Malibu C Un-Do-Goo 266 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
66,00 zł
248,12 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
wt. 6 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Szampon Linola, 200 ml
376,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
75,26 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
Szampon do włosów SANDALWOOD VETIVER
356,32 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
Więcej informacji o reklamie
Szampon Sensitiv, 250 ml
344,60 zł/1l
86,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej informacji o reklamie
Organicals® REMEDY Rewitalizujący szampon energetyzujący 250 ml
212,40 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Szampon pielęgnujący skórę głowy Malibu C, 266 ml
221,80 zł/1l
68,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
80,49 zł
Sprzedawca: apohealth
Szampon Retterspitz 200 ml
140,85 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,17 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Seboradin Forte, Szampon, 200 ml
190,00 zł/1l
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
38,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Szampon Andrelon 2 w 1 (300 ml)
397,83 zł/1l
157,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-38,43 zł
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Szampon pod prysznic Biomaris 200 ml
361,70 zł/1l
72,34 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Właściwości
Szampon wysokiej jakości, przeznaczony do usuwania produktów do stylizacji z włosów.
Ten wyjątkowy, delikatny szampon o właściwościach pielęgnacyjnych łączy w sobie ekskluzywny
system oczyszczania z substancjami łagodzącymi
i witaminą, która zwiększa poziom nawilżenia. Ciesz się wyrazistym zapachem pomarańczowej skórki i
wanilii, a poczuj wyjątkowe doznania podczas pielęgnacji.
Zalety – przywraca włosom blask, miękkość i ułatwia rozczesywanie; w przeciwieństwie do wielu tradycyjnych szamponów, nie pozostawia uczucia suchych włosów. Skład
Ekskluzywne, delikatne i wielofunkcyjne substancje powierzchniowo czynne
zapewniają wyjątkowo łagodną, a jednocześnie bardzo skuteczną formułę szamponu.
Pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia we włosach. Sposób użycia
Zalecamy stosowanie przynajmniej 1 raz w tygodniu. Nie jest przeznaczony do codziennego stosowania.