4,8



Na podstawie 4 opinii
Waga:
400 g- 400 g
- 1000 g
Knorr Professional Sos pieczeniowy w paście o intensywnym smaku mięsnym 400 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
87,56 zł
218,90 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Produkty fix i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Podawaj Sos Knorr z pieczenią, aby uzyskać obfity smak, po prostu odmierz 3000 g76,32 zł/1kg
228,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Knorr Professional Turecka zupa z soczewicy w proszku wystarcza na 16 l – 1,44 kg129,74 zł/1kg
186,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix do garnka spaetzle z kurczakiem, cebulą i pietruszką 48g113,33 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg83,94 zł/1kg
83,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® DELIKATESS sos do pieczeni 1,0 kg
84,05 zł/1kg
84,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi sos śmietanowy do pieczeni idealny do sznycla i mięsa w plastrach 228g
117,50 zł/1kg
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Delkatess bulion klarowny 16 litrów nasz klasyk 329g
67,26 zł/1kg
22,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Maggi do pieczeni – mieszanka przyprawowa, pikantna, klasyczna, wydajna, 3000 ml
94,00 zł/1kg
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 12417627 Maggi® Gekörnte Brühe 900,0 g, 1 St.
100,69 zł/1kg
90,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi Fix Spaghetti Bolognese – mieszanka przyprawowa, aromatyczna, pyszna, klasyczna, 36 g
151,11 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Sos do sznycli idealny do każdego sznycla 2er za 2x 250ml
146,00 zł/1kg
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Maggi do uzupełnienia lub z mięsem 72g 4er na 4x 250ml
9,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi sos delikatesowy do pieczeni opakowanie zbiorcze dla gastronomii 900g
207,44 zł/1l
1 120,15 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kluski ziemniaczane Pfanni pół na pół klasyczne 12 klusek 400g
28,92 zł/1kg
23,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instant Nudeln
75,56 zł/1kg
52,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Knorr Makaron z sosem bolońskim 60 g
111,57 zł/1kg
7,81 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kichererbsen in Tomatensauce 350g | NUR PUUR
38,31 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos pieczarkowo-borowikowy Knorr 1kg
131,06 zł/1kg
142,85 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Knorr Nudle Teriyaki z Sosem 65 g
62,14 zł/1kg
4,64 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Knorr sos śmietanowo - grzybowy 400g
40,03 zł/1kg
24,42 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Knorr Professional Pasta do sosu pieczeniowego, intensywny smak mięsa, 400g
Opis produktu
Pasta do sosu pieczeniowego Knorr Professional to wysokiej jakości baza do sosów, idealna do profesjonalnych kuchni, która zachwyca intensywnym smakiem mięsa oraz zrównoważonym smakiem. Starannie opracowana receptura, zawierająca wołowinę, tłuszcz wołowy i wywar kostny wołowy, zapewnia bogaty sos pieczeniowy o pełnym aromacie i subtelnych nutach prażonych. Dzięki praktycznej, gęstej konsystencji, pasta do sosu pieczeniowego Knorr Professional jest wyjątkowo łatwa w dozowaniu i szybka w przygotowaniu. Opakowanie 400g pozwala uzyskać do 4 litrów gotowego sosu pieczeniowego i jest idealne do gastronomii, cateringu, stołówek oraz wymagających kuchni.
Najważniejsze cechy
Pasta do sosu pieczeniowego Knorr Professional zachwyca intensywnym smakiem mięsa i harmonijną równowagą intensywnych nut prażonych oraz wyrazistego smaku. Wysokiej jakości receptura zapewnia autentyczny smak przy każdym użyciu.
Gęsta konsystencja zapewnia łatwe dozowanie i gwarantuje spójne rezultaty. Dzięki temu sos jest idealny do codziennego użytku w profesjonalnych kuchniach.
Opakowanie 400g, dzięki wydajności do 4 litrów gotowego sosu pieczeniowego, stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla kuchni o wysokich wymaganiach jakościowych.
Wskazówki dotyczące użycia
Pasta do sosu pieczeniowego Knorr Professional doskonale nadaje się jako klasyczny sos do mięs, takich jak wołowina, cielęcina, dziczyzna oraz potraw duszonych. Dodaje potrawom mięsnym wyrazisty i zrównoważony smak.
Pasta do sosów, idealna jako baza do ciemnych sosów, bulionów, gulaszy i indywidualnych kompozycji smakowych. Pasta do sosów zapewnia aromatyczną bazę o profesjonalnej jakości.
Do przygotowania wystarczy wymieszać pastę z gorącą wodą, ciągle mieszając, aż się zagotuje. Następnie sos można podawać bezpośrednio lub wzbogacić według własnych preferencji.
Często zadawane pytania
Jak używać pasty do sosów Knorr Professional?
Wymieszać pastę z gorącą wodą, ciągle mieszając, aż się zagotuje.
Do jakich potraw nadaje się pasta do sosów?
Nadaje się do pieczeni, potraw duszonych, dań z dziczyzny, gulaszy, a także jako baza do ciemnych sosów.
Ile gotowego sosu można uzyskać z jednego opakowania?
Opakowanie 400 g pozwala uzyskać do 4 litrów gotowego sosu.
Czy pasta do sosów jest odpowiednia do gastronomii?
Tak, produkt został specjalnie opracowany dla gastronomii, dużych kuchni i branży cateringowej.
Jakie zalety ma pasta o konsystencji?
Umożliwia łatwe dozowanie, szybkie przygotowanie i zapewnia stałą jakość.
Unilever Deutschland GmbH
Postfach 570 112
22771 Hamburg
| Nazwa | Knorr Bratenjus Pastös - Mieszanka pasztecików do przygotowania sosu pieczeniowego |
| Waga | 400g |
| Sposób użycia | Zawartość opakowania wymieszać w 4 litrach (zimnej, ciepłej lub wrzącej) wody. Gotować przez 1 minutę, mieszając. |
| Okres trwałości i przechowywanie | W przypadku przyjmowania częściowych ilości, ponownie zamknięte opakowanie należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Składniki | Maltodekstryna, skrobia, olej słonecznikowy, sól kuchenna jodowana, olej palmowy, aromaty, cukier, ekstrakt drożdżowy, ekstrakt wołowy, karmelizowany syrop cukrowy, substancja zagęszczająca (guma guar), cebula, CELERYZACJA, koncentraty soku z cebuli |
| Alergeny | Jaja i produkty pochodne, seler i produkty pochodne, mleko i produkty pochodne, zboża zawierające gluten i produkty pochodne |
| Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym | Unilever Food Solutions Unilever Deutschland GmbH KnorrstraBe 1.74074 Heilbronn 0800/8 32 46 36 (połączenie bezpłatne) Serviceteam@unileverfoodssolutions. |
| Więcej informacji | na 100g |
| średnia wartość odżywcza | 190kj/45kcal |
| Wartość opałowa (kJ/kcal) | 2,5g |
| Tłuszcz | 0,8g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 5g |
| Węglowodany | 0,8g |
| w tym cukier | 0,7g |
| Białko | 1,3g |
| Sól | 0,1g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), skrobia, maltodekstryna, aromaty, sól kuchenna, ekstrakt drożdżowy, 4,5% wywaru (bulion z kości wołowej, tłuszcz wołowy, wołowina w proszku), cukier, syrop z cukru karmelizowanego, substancja zagęszczająca (guma guar), prażona cebula w proszku, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 447 kilokalorii (kcal) Wartość energetyczna: 1873 kilodżule (kJ) Węglowodany: 40 g węglowodanów, w tym cukry: 6,6 g Tłuszcz: 26 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 12 g Błonnik: 1,4 g Białko: 11 g Sól: 15,3 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- Unilever Deutschland Holding GmbHKnorrstraße 1, 74074 Heilbronn
- Nazwa handlowa
- Mieszanka o konsystencji pasty do przygotowania sosu pieczeniowego z wołowiny, tłuszczu wołowego i bulionu z kości wołowych
- Producent
- Unilever Deutschland
- Numer producenta
- 38556
- EAN
- 4000400143334
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), skrobia, maltodekstryna, aromaty, sól kuchenna, ekstrakt drożdżowy, 4,5% wywaru (bulion z kości wołowej, tłuszcz wołowy, wołowina w proszku), cukier, syrop z cukru karmelizowanego, substancja zagęszczająca (guma guar), prażona cebula w proszku, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 447 kilokalorii (kcal) Wartość energetyczna: 1873 kilodżule (kJ) Węglowodany: 40 g węglowodanów, w tym cukry: 6,6 g Tłuszcz: 26 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 12 g Błonnik: 1,4 g Białko: 11 g Sól: 15,3 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- Unilever Deutschland Holding GmbHKnorrstraße 1, 74074 Heilbronn
- Nazwa handlowa
- Mieszanka o konsystencji pasty do przygotowania sosu pieczeniowego z wołowiny, tłuszczu wołowego i bulionu z kości wołowych
- Producent
- Unilever Deutschland
- Numer producenta
- 38556
- EAN
- 4000400143334
Pasuje również do tego

Sos grzybowy Knorr w postaci suchej mieszanki w opakowaniu 6000 ml
48,01 zł/1l
288,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr paszteciki z sosem pieczeniowym szczególnie wyrazisty smak pieczeni 1400g
157,35 zł/1kg
220,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DanKlorix, Środek do czyszczenia, 1,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
11,43 zł/1l
21,37 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,15 zł
Sprzedawca: Katomix

Blumtal prześcieradło 160x200cm - Oddychające prześcieradło z mikrofibry w kolorze szarym - Poszwa na kołdrę 160x200 cm dla świeżości i komfortu
44,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Zestaw 2 poduszek 80x80 cm Wypełnienie: 1500 gramów pierza, pierze gęsie 100% naturalne Poszewka poduszki: 100% bawełna Poduszka pierzasta 80 x 80 cm
239,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
69,81 zł/1kg
69,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Knorr® DELIKATESS sos do pieczeni 1,0 kg
84,05 zł/1kg
84,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Mondamin Roux klasyczna zasmażka jasna profesjonalna jakość 1000g
93,09 zł/1kg
93,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
140,00 zł/1kg
5,60 zł
Sprzedawca: Katomix

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

ABSINA 2x latarka LED dla dzieci mała i jasna - Mini latarka ręczna o mocy 60 lumenów i zasięgu światła 110 m - Latarka dla dzieci
190,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
67,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

X2 e-bike 27,5 cala, rower elektryczny 720Wh z 7-biegową przekładnią w piaście Shimano, zasięg 65-90 km, silnik tylnego koła 15Ah/48V, wszechstronny rower elektryczny holandia
4 672,75 zł
Sprzedawca: mindsupply

Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
161,06 zł/1kg
80,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 12576951 Maggi® Klare Suppe mit Rind 900,0 g, 1 St.
117,29 zł/1kg
105,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Mondamin Roux klasyczna zasmażka ciemna profesjonalna jakość 1000g
93,09 zł/1kg
93,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Osram SPC.T CL 15 W 230 V E14, G, 15 kWh, Od A do G
6,48 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: LEDDO

Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
83,94 zł/1kg
83,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Maggi Guten Appetit zupa krem z pomidorów z naturalnymi składnikami 84g
62,14 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Konewka 10 l antracyt Przyciskana głowica prysznicowa wysokiej jakości tworzywo sztuczne
2,70 zł/1l
26,96 zł
Sprzedawca: Eoshop

Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
175,03 zł
Sprzedawca: Sotel

Knorr Delkatess bulion klarowny 16 litrów nasz klasyk 329g
67,26 zł/1kg
22,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SINGER M1005, Biały, Półautomatyczna maszyna do szycia, Szycie, Dźwignia, Obrotowy, 4 mm, Prąd elektryczny
538,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Słoik CONTACTO, pojemność: 0,35 litra, wysokość: 100 mm
34,47 zł
Sprzedawca: getgastro

Maggi sos śmietanowy do pieczeni idealny do sznycla i mięsa w plastrach 228g
117,50 zł/1kg
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g
24,43 zł/1kg
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

VASAGLE kosz na pranie 3 przegrody, z półką, wysuwany, zdejmowany, 3 x 38 L, czarny
276,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
Waga 0,4 kg
Bardzo dobry
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,4 kg
Oceniono dnia 1 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,4 kg
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,4 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sos pomidorowy z tuńczykiem Tonno 620 g Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,98 zł/1kg

Maggi – mieszanka przyprawowa do bulionu z ziaren, klasyczna, wydajna, 10 000 g
470,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,09 zł/1l

Pfanni granulat ziemniaczany Blitz puree z pełnym mlekiem 5 kg 1 opakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
382,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,47 zł/1kg

Wodorosty Nori Gold do sushi 50arkuszy/130g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,94 zł/1kg

NONGSHIM - Makaron błyskawiczny Chapagetti - 20 X 140 GR - Wielopak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
86,85 zł
Sprzedawca: Heartforcards
31,02 zł/1kg

Podawaj Sos Knorr z pieczenią, aby uzyskać obfity smak, po prostu odmierz 3000 g
228,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,32 zł/1kg

Knorr baza gulaszowa pikantna idealna do dań mięsnych 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
179,05 zł/1kg

Knorr klarowny sos błyskawiczny delikatny 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
169,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
169,18 zł/1kg

Kluski ziemniaczane Pfanni w torebce do gotowania 40 sztuk 1 opakowanie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
148,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,01 zł/1kg

Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
83,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,94 zł/1kg

BRODO GRANULARE PESCE 150 GR - Knorr IT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,47 zł/1kg

Zupa cebulowa Knorr z pyszną smażoną cebulką na 3 talerze 46g
4,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg

Knorr 8710522984055, 175 g, 110 kcal, 462 kJ, 2,2 g, 0,3 g, 0,7 g
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,84 zł/1kg

Knorr 8710522983966, 175 g, 109 kcal, 458 kJ, 2,6 g, 0,2 g, 0,8 g
12,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,28 zł/1kg

Knorr 8710522983980, 175 g, 120 kcal, 490 kJ, 2,5 g, 0,4 g, 0,6 g
9,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,33 zł/1kg

Lukull Dessert Cherries Griottes opakowanie zbiorcze dla cateringu 2000g
134,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,33 zł/1kg

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,13 zł/1kg

Kluski ziemniaczane włoskie małe Gnocchetti Patat 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,24 zł/1kg

Pasztety królowej Lacroix 4 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,50 zł/1kg

CHIPSY WARZYWNE SOLONE BEZGLUTENOWE90 g -ZENTRALE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,37 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
226,33 zł/1kg