4,7



Na podstawie 3 opinii
Maggi Fix Spaghetti Bolognese – mieszanka przyprawowa, aromatyczna, pyszna, klasyczna, 36 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
5,44 zł
151,11 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Produkty fix i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix do garnka spaetzle z kurczakiem, cebulą i pietruszką 48g113,33 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix do Spaghetti Carbonara kremowy z boczkiem i serem 14 pack159,01 zł/1kg
75,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix do makaronu z serkiem śmietankowym i ziołami śródziemnomorskimi 39 g139,49 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix do Spaghetti Napoli z dojrzałymi pomidorami 42g129,52 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do lasagne pikantny pomidor naturalny 30 g
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack – patelnia z porem i makaronem, mieszanka przyprawowa – szybkie i smaczne, 42 g
129,52 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do kurczaka paprykowy kremowy z cebulką 31g
164,85 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Nudel Schi.Gratin28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do zapiekanki ziemniaczanej z kalafiora z pietruszką 51g
106,67 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do Spaghetti Carbonara kremowy z boczkiem i serem 34 g
160,00 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do zapiekanki bolońskiej o delikatnym smaku do pysznych zapiekanek 35g
155,43 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do gołąbków z mięsem mielonym i wędzonym boczkiem 31g
174,84 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szwabski ser spaetzle
76,31 zł/1kg
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix do klopsów mieszanka przyprawowa z naturalnymi składnikami 70g
55,86 zł/1kg
3,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi fix do łososia kremowa zapiekanka z drobno posiekanym koperkiem 26g
209,23 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix Bolognese Mieszanka Przyprawowa 41 g
155,50 zł/1kg
6,72 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Maggi Fix do Ziemniaków z Rozmarynem, Tymiankiem i Oregano 28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf w sosie śmietanowym 810g
26,05 zł/1kg
21,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit Zupa wołowa z makaronem i warzywami 85g
61,41 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do zapiekanki ziemniaczanej z drobno startą gałką muszkatołową 43g
126,51 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maggi Fix Spaghetti Bolognese – mieszanka przyprawowa, pyszna i klasyczna, 36 g
Przegląd produktu
Maggi Fix Spaghetti Bolognese Mieszanka przypraw to mieszanka przypraw do klasycznego spaghetti bolognese z mielonym mięsem i aromatycznym sosem pomidorowym. Produkt nadaje się do przygotowania sycącego dania z makaronem, które szybko się gotuje i świetnie sprawdza się na co dzień. Smak jest zrównoważony i nawiązuje do tradycyjnego bolognese, w którym główną rolę odgrywają mięso i sos.
Najważniejsze cechy mieszanki przyprawowej „
” Mieszanka przyprawowa jest dostosowana do spaghetti bolognese i zapewnia harmonijne połączenie mielonego mięsa z sosem. Sos zyskuje przyjemną konsystencję i intensywny, sycący smak. Mieszanka przyprawowa „Maggi Fix Spaghetti Bolognese” zapewnia równomierne przyprawienie i niezawodny efekt przy każdym przygotowaniu. Danie zachowuje wyraźną strukturę i nadaje się zarówno do małych, jak i większych porcji.
Wskazówki dotyczące stosowania mieszanki przyprawowej „
” W celu przygotowania dania należy ugotować spaghetti i podsmażyć mielone mięso na niewielkiej ilości oleju. Następnie dodaje się wodę i miesza z mieszanką przyprawową, aż powstanie gęsty sos. Sos gotuje się krótko, a następnie podaje się go z makaronem spaghetti. Danie to dobrze komponuje się ze świeżą sałatką i nadaje się jako szybki, ciepły posiłek.
Często zadawane pytania dotyczące mieszanki przyprawowej „
” Mieszanka przyprawowa „Maggi Fix Spaghetti Bolognese” nadaje się do mieszanego mięsa mielonego lub mielonej wołowiny. Sos można uzupełnić cebulą lub pomidorami bez zmiany klasycznego smaku. Aby uzyskać bardziej intensywny sos, można nieco wydłużyć czas gotowania. Spaghetti Bolognese powinno być podawane na świeżo, aby sos i makaron idealnie do siebie pasowały.
- Lista składników
- 66,4% pomidory, sól morska, przyprawy (cebula, czosnek, pieprz, papryka), cukier, 2,5% zioła (oregano, pietruszka, rozmaryn, tymianek, liść laurowy), marchew, olej słonecznikowy. Może zawierać ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN, CELERIĘ, JAJKA, MLEKO, MUSZTARDĘ i SOJĘ.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 646 kj Energia kcal 151 kcal Tłuszcz 16,8 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 5,5 gM Węglowodany 66,3 gM Węglowodany, w tym cukier 7,4 gM Białko 23,3 gM Sól 2,3 gM
- Alergeny
- GlutenSeler i produkty pochodneJaja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaGorczyca i produkty pochodneSoja i produkty pochodne
- Waga
- 36 g
- Firma spożywcza
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel), Deutschland
- Nazwa handlowa
- Dla Spaghetti Bolognese
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 700001335
- EAN
- 7613287054333
- Lista składników
- 66,4% pomidory, sól morska, przyprawy (cebula, czosnek, pieprz, papryka), cukier, 2,5% zioła (oregano, pietruszka, rozmaryn, tymianek, liść laurowy), marchew, olej słonecznikowy. Może zawierać ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN, CELERIĘ, JAJKA, MLEKO, MUSZTARDĘ i SOJĘ.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 646 kj Energia kcal 151 kcal Tłuszcz 16,8 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 5,5 gM Węglowodany 66,3 gM Węglowodany, w tym cukier 7,4 gM Białko 23,3 gM Sól 2,3 gM
- Alergeny
- GlutenSeler i produkty pochodneJaja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaGorczyca i produkty pochodneSoja i produkty pochodne
- Waga
- 36 g
- Firma spożywcza
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel), Deutschland
- Nazwa handlowa
- Dla Spaghetti Bolognese
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 700001335
- EAN
- 7613287054333
Pasuje również do tego

Maggi Fix do garnka spaetzle z kurczakiem, cebulą i pietruszką 48g
113,33 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack – patelnia z porem i makaronem, mieszanka przyprawowa – szybkie i smaczne, 42 g
129,52 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix – wiejska potrawka z mielonym mięsem, o wyrazistym, pikantnym smaku, 39 g
138,97 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do zapiekanki ziemniaczanej z kalafiora z pietruszką 51g
106,67 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do kurczaka w śmietanie z pieczarkami i natką pietruszki 36g
150,56 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do gołąbków z mięsem mielonym i wędzonym boczkiem 31g
174,84 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Nudel Schi.Gratin28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do kurczaka paprykowy kremowy z cebulką 31g
164,85 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do sznycla po zurysko – kremowa konsystencja, 47 g
115,74 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do lasagne pikantny pomidor naturalny 30 g
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zupa alfabetyczna Maggi Guten Appetit
5,22 zł/1l
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Sos do sznycli idealny do każdego sznycla 2er za 2x 250ml
146,00 zł/1kg
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do piekarnika tortelloni alla panna rafinowane z ziołami 36g
54,20 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do Ziemniaków z Rozmarynem, Tymiankiem i Oregano 28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Maggi do rolady, delikatnie doprawiony do dań mięsnych, 40 g
71,80 zł/1kg
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix do klopsów mieszanka przyprawowa z naturalnymi składnikami 70g
55,86 zł/1kg
3,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix zupa z mięsa mielonego i sera z
117,83 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Wirtshaus makaron z szynką pikantny ze smażoną cebulą i boczkiem 168g
59,05 zł/1kg
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Maggi Guten Appetit zupa krem z pomidorów z naturalnymi składnikami 84g
62,14 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann ostry sos paprykowy z nutą chilli i chutney 400ml
26,32 zł/1l
10,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do Spaghetti Napoli z dojrzałymi pomidorami 42g
129,52 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
43,76 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / doniczka 10,5 - Hortensja o okazałych kwiatach
15,30 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Maggi Fix do ziemniaków z piekarnika z mięsem mielonym i smażoną cebulą 34g
160,00 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 12325120, Makaron smażony błyskawiczny, 121 g, Kurczak, 5 min, 174 kcal, 261 kcal
81,98 zł/1kg
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Maggi Fix
Waga 0,031 kg
Maggi Fix Djuvec bardzo smac,ny
Oceniono dnia 16 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt spełnia oczekiwania
Waga 0,031 kg
Produkt przetworzony zgodnie z opisem na opakowaniu. Wszystko idealnie.
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,056 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sos pomidorowy z tuńczykiem Tonno 620 g Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,98 zł/1kg

Pfanni granulat ziemniaczany Blitz puree z pełnym mlekiem 5 kg 1 opakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
382,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,47 zł/1kg

NONGSHIM - Makaron błyskawiczny Chapagetti - 20 X 140 GR - Wielopak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
86,85 zł
Sprzedawca: Heartforcards
31,02 zł/1kg

Wodorosty Nori Gold do sushi 50arkuszy/130g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,94 zł/1kg

Podawaj Sos Knorr z pieczenią, aby uzyskać obfity smak, po prostu odmierz 3000 g
228,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,32 zł/1kg

Knorr baza gulaszowa pikantna idealna do dań mięsnych 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
181,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
181,44 zł/1kg

Knorr klarowny sos błyskawiczny delikatny 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
169,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
169,18 zł/1kg

Kluski ziemniaczane Pfanni w torebce do gotowania 40 sztuk 1 opakowanie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
150,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
115,52 zł/1kg

Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
83,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,94 zł/1kg

Lukull Dessert Cherries Griottes opakowanie zbiorcze dla cateringu 2000g
134,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,33 zł/1kg

BRODO GRANULARE PESCE 150 GR - Knorr IT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,47 zł/1kg

Kluski ziemniaczane włoskie małe Gnocchetti Patat 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,24 zł/1kg

Zupa cebulowa Knorr z pyszną smażoną cebulką na 3 talerze 46g
4,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg

Knorr 8710522984055, 175 g, 110 kcal, 462 kJ, 2,2 g, 0,3 g, 0,7 g
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,84 zł/1kg

Knorr 8710522983966, 175 g, 109 kcal, 458 kJ, 2,6 g, 0,2 g, 0,8 g
12,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,28 zł/1kg

Knorr 8710522983980, 175 g, 120 kcal, 490 kJ, 2,5 g, 0,4 g, 0,6 g
9,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,33 zł/1kg

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,13 zł/1kg

Pasztety królowej Lacroix 4 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,60 zł/1kg

CHIPSY WARZYWNE SOLONE BEZGLUTENOWE90 g -ZENTRALE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,37 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
226,33 zł/1kg

Algi morskie do Sushi 10sztuk 25g - Allgroo
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
374,25 zł/1kg