4,9



Na podstawie 48 opinii
Zawartość:
100 ml- 50 ml
- 100 ml
Jean Louis Scherrer Pop Delights 01 EDT 100 ml W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
63,77 zł
637,70 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia for Men EDT 150 ml M3 965,40 zł/1l
594,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M2 753,26 zł/1l
481,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M3 917,30 zł/1l
391,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Paco Rabanne 1 Million Edt Spray3 671,30 zł/1l
367,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jean Louis Scherrer Pop Delights 02 EDT 50 ml W
914,80 zł/1l
45,74 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jean-Louis Scherrer Pop Delights 03 woda toaletowa dla kobiet 100 ml
560,50 zł/1l
57,75 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jean Louis Scherrer Scherrer EDT 50 ml W
2 820,20 zł/1l
141,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
2 022,33 zł/1l
64,76 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,67 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Jean-Louis Scherrer Pop Delights 02 woda toaletowa dla kobiet 100 ml
557,00 zł/1l
57,90 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Scherrer Immense Femme woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 172,10 zł/1l
117,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jean Patou Patou Forever EDT 100 ml W
1 838,50 zł/1l
183,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Damenparfüm Coriandre Jean Couturier (100 ml) EDT
2 777,00 zł/1l
277,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jean-Louis Scherrer Immense Pour Femme woda toaletowa 30 ml spray
2 419,67 zł/1l
72,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Mandarina Duck For Him EDT 100 ml M
1 110,60 zł/1l
111,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Carolina Herrea 212 POP - EdT - 60ml
3 843,67 zł/1l
230,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Annayake Omiyage Him EDT 100 ml M
2 686,30 zł/1l
268,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

FCUK Her EDT 100ml
644,60 zł/1l
64,46 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
2 765,10 zł/1l
276,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Banderas The Secret EDT 200 ml M
619,25 zł/1l
123,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Caron Aimez Moi Comme Je Suis woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
4 286,40 zł/1l
321,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dámská toaletní voda
zelená mandarinka,bergamot
květy pomerančovníku,zelený čaj,ledový čaj
pižmo
Woda toaletowa marki Jean-Louis Scherrer została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Jean-Louis Scherrer Pop Delights 01 EDT W 100 ml
Wykwintny,
- Model
- Pop Delights 01
- Waga
- 0.374 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Jean Louis Scherrer
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5050456001491
- Numer producenta
- JLS8071
- Model
- Pop Delights 01
- Waga
- 0.374 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Jean Louis Scherrer
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5050456001491
- Numer producenta
- JLS8071
Pasuje również do tego

Jean Louis Scherrer One Love EDP 100 ml W
918,50 zł/1l
95,55 zł
-3,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jean Louis Scherrer Pop Delights 02 EDT 50 ml W
914,80 zł/1l
45,74 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jean Louis Scherrer Pop Delights 03 EDT 50 ml W
884,80 zł/1l
44,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jean Louis Scherrer - Pop Delights 01 EDT 50ml
1 076,00 zł/1l
53,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jean-Louis Scherrer Pop Delights 03 woda toaletowa dla kobiet 100 ml
560,50 zł/1l
57,75 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 325,50 zł/1l
132,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jean Louis Scherrer - Scherrer 2 EDT 50ml
2 567,00 zł/1l
128,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jean-Louis Scherrer Pop Delights 02 woda toaletowa dla kobiet 100 ml
557,00 zł/1l
57,90 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
727,00 zł/1l
72,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo Pour Femme Woda perfumowana, 100 ml
1 231,00 zł/1l
123,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 299,00 zł/1l
197,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ser Al Malika EDP 100ml
582,00 zł/1l
60,95 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nina Ricci L'Air Du Temps Woda perfumowana, 100 ml
2 503,00 zł/1l
250,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lalique AMETHYST, Kobiety, 100 ml, Jeżyna, Czarna porzeczka, Malina, Lilia, Piwonia, Różowy, Piżmo, Wanilia, Spray
1 161,00 zł/1l
116,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
1 603,30 zł/1l
160,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 180,60 zł/1l
146,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jovan White Musk for Woman EDC 59 ml W
1 664,75 zł/1l
98,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
825,50 zł/1l
82,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, Byzance, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
2 720,50 zł/1l
108,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lalique de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 032,00 zł/1l
103,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lanvin Jeanne Lanvin Blossom, Woda perfumowana, 100ml
1 047,90 zł/1l
104,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
649,90 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Elizabeth Arden Always Red Femme woda toaletowa dla kobiet 100 ml
978,50 zł/1l
106,70 zł
-8,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
97,85 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Jacomo Silences In White Woda perfumowana, 100 ml
1 120,50 zł/1l
112,05 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 96% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
96%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 stycznia 2016 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jean Louis Scherrer woda toaletowa 100 ml
Zawartość 0,1 l
Mój zapach od ponad 25 lat i wciąż mnie inspiruje, odpowiedni na każdą porę dnia. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, to wciąż mój charakterystyczny zapach! Oto jak zapach może wpływać na innych.
Oceniono dnia 19 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wyjątkowe perfumy
Zawartość 0,1 l
Ten zapach to klasyk, ciężki, uwodzicielski, kobiecy zapach !!!! Używam go od dziesięcioleci i wciąż go uwielbiam.
Oceniono dnia 19 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo mi się podoba - szybka dostawa
Zawartość 0,05 l
Niestety perfumy nie były już dostępne przez jakiś czas, więc świetnie, że znalazłem je ponownie. Zamówienie było super szybkie, cieszę się ponownie
Oceniono dnia 17 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko działało świetnie i super szybka dostawa
Zawartość 0,1 l
Woda toaletowa Scherer to moja marka od lat i wciąż jestem zadowolony.
Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealny pod każdym względem
Zawartość 0,1 l
Wszystko jest całkowicie zgodne z oczekiwaniami pod względem jakości i ceny
Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny zapach
Zawartość 0,1 l
Wciąż piękny zapach. Nawet po latach
Oceniono dnia 9 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa w dobrym opakowaniu
Zawartość 0,05 l
Szybka dostawa w dobrym opakowaniu.
Oceniono dnia 14 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,1 l
Szybka dostawa, świetne perfumy, super zapakowane
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 815,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
206,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 067,00 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l