5,0



Na podstawie 3 opinii
Damenparfüm Coriandre Jean Couturier (100 ml) EDT
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
277,70 zł
2 777,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Pour Homme Edt 100ml1 852,50 zł/1l
185,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Escentric Molecules Molecule 02 Edt Spray6 231,00 zł/1l
623,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Cartier - Déclaration EDT 150ml2 905,67 zł/1l
435,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia for Men EDT 150 ml M3 965,40 zł/1l
594,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

LACOSTE L.12.12 Pour Elle Elegant EDT 50ml
10 098,00 zł/1l
504,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Nina Ricci Luna, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
4 830,63 zł/1l
386,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Angel Schlesser Profund Orange woda toaletowa spray 100ml
1 523,70 zł/1l
152,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alyssa Ashley Green Tea Essence woda toaletowa spray 15ml
2 828,00 zł/1l
42,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armand Basi Homme woda toaletowa spray 125ml + głośniki
1 971,04 zł/1l
246,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Jean Patou Joy woda toaletowa dla kobiet 30 ml
10 054,00 zł/1l
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Kobiety, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 szt.
1 736,00 zł/1l
173,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Eau Jeune L'Orientale Edt Spray
1 541,33 zł/1l
115,60 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Devota & Lomba Escarchado Paradise EDT 100 ml W
687,00 zł/1l
70,60 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FCUK Her EDT 100ml
644,60 zł/1l
64,46 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Annayake Kiji for Him EDT 100 ml M
2 969,10 zł/1l
296,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Givenchy Amarige EDT 100 ml W
3 233,30 zł/1l
323,33 zł
Sprzedawca: somnia24

FCUK FCUK 3 for Her EDT 100 ml W
1 002,20 zł/1l
100,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Naseem Lamsa EDT W 30 ml
947,33 zł/1l
28,42 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
2 767,40 zł/1l
276,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ungaro Emanuel Pour L'Homme III EDT 100 ml M
1 294,40 zł/1l
129,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Perfumy damskie
Coriandre Jean Couturier (
100 ml) EDTDaj się zaskoczyć w m perfum
om damskimCoriandre Jean Couturier (100 ml) EDT i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Jean Couturier!
- Pojemność: 100 ml
- Typ:
- EDT (woda toaletowa)
- edt
- Nazwa perfum: Coriandre
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALKOHOL, WODA (AQUA), ZAPACH (PARFUM), HYDROKSYCYTRONELAL, LINALOL, METOKSYCYNAMONIAN ETYLOHEKSYLU, METOKSYDIBENZOILOMETAN BUTYLU, KUMARYNA, JONON ALFA-IZOMETYLU, SALICYLAN ETYLOHEKSYLU, LIMONEN, CYTRONELOL, GERANIOL, BHT, BŁĘKIT 1 (CI 42090), CZERWIEŃ 33 (CI 17200)
- Producent
- Jean Couturier Parfums
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3439660701076
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALKOHOL, WODA (AQUA), ZAPACH (PARFUM), HYDROKSYCYTRONELAL, LINALOL, METOKSYCYNAMONIAN ETYLOHEKSYLU, METOKSYDIBENZOILOMETAN BUTYLU, KUMARYNA, JONON ALFA-IZOMETYLU, SALICYLAN ETYLOHEKSYLU, LIMONEN, CYTRONELOL, GERANIOL, BHT, BŁĘKIT 1 (CI 42090), CZERWIEŃ 33 (CI 17200)
- Producent
- Jean Couturier Parfums
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3439660701076
Pasuje również do tego

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Jean Couturier Coriandre 100 ml Woda perfumowana w sprayu Wkład Rarität
2 774,00 zł/1l
277,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
919,00 zł/1l
91,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 180,60 zł/1l
146,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 100 ml, Spray
8 860,10 zł/1l
886,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
1 520,00 zł/1l
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vertus Sole Patchouli EDP 100 ml UNISEX
5 519,50 zł/1l
551,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy - Organza EDP 100ml
1 889,80 zł/1l
273,30 zł
-84,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
188,98 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Salvador Dalí Dali EDP 30 ml W
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 291,50 zł/1l
133,45 zł
-4,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Dynasty woda perfumowana unisex 100 ml
1 248,90 zł/1l
124,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 173,00 zł/1l
417,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia
6 369,00 zł/1l
636,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 299,00 zł/1l
197,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

LACOSTE L.12.12 Pour Elle Elegant EDT 50ml
10 098,00 zł/1l
504,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Nina Ricci Luna, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
4 004,00 zł/1l
200,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jean Patou Joy woda toaletowa dla kobiet 30 ml
10 054,00 zł/1l
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 541,50 zł/1l
254,15 zł
Sprzedawca: motivoo

Trussardi Donna, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Kwiatowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drewniany, Spray
3 358,33 zł/1l
100,75 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka wysyłka
Szybka wysyłka dobrze zapakowany produkt, wszystko idealne
Oceniono dnia 25 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie!
Towar zgodny z opisem.
Oceniono dnia 21 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 815,40 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
926,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 351,33 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 671,40 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
557,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 579,00 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l