5,0



Na podstawie 4 opinii
MARBERT Bath & Body Sensitive, Balsam, Kobiety, Odżywiający, Kojąca, Uniwersalne, 400 ml, Buteleczka z pompką
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
101,95 zł
254,87 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Synchroline Terproline Body, krem 250 ml39 322,00 zł/100ml
393,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka1 926,13 zł/1l
288,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Balsam do ciała, 200 ml Balsam1 212,20 zł/1l
121,22 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Eubos Balsam do ciała do skóry suchej z mocznikiem 10% 400 ml289,87 zł/1l
115,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Marbert Balsam do ciała dla kobiet 400ml
119,74 zł/1kg
56,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Marbert Milk Body Care Bath & Body Fresh Orzeźwiający balsam do ciała
188,07 zł/1l
75,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cetaphil 3499320017640, Balsam, Kobiety, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Zmiękczający, 236 ml, Buteleczka z pompką
76,34 zł
Sprzedawca: VISO

Aveda 18084885000, Balsam do twarzy, Kobiety, 150 ml, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Nawilżający, Orzeźwiający, Buteleczka z pompką
1 935,47 zł/1l
290,32 zł
Sprzedawca: somnia24

AHAVA 86215065, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Zmiękczający, Kojąca, Skóra uniwersalna, 250 ml, Buteleczka z pompką
379,96 zł/1l
94,99 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Collistar 7007842, Krem, Kobiety, Antycellulitowy, Skóra uniwersalna, 400 ml, Buteleczka z pompką
44,47 zł/100ml
177,89 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

L'Occitane Néroli Orchidée, Krem, Kobiety, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, 30 ml, Tubka
127,30 zł/100ml
38,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Speick 266, Balsam, Kobiety, Odżywiający, Uniwersalne, 150 ml, Tubka
298,87 zł/1l
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Sonett 521003022, Balsam, Unisex, Uspokajający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 145 ml, Buteleczka z pompką
428,07 zł/1l
62,07 zł
Sprzedawca: taleoo

Eubos Urea nawilżający balsam do ciała 5% Hydro Lotion 200 ml
436,20 zł/1kg
87,24 zł
Sprzedawca: apohealth

Isdin Acniben Body 150 ml
923,40 zł/1l
138,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Collistar 7007849, Masło, Kobiety, Nawilżający, Pouczający, Skóra uniwersalna, 200 ml, Słoik
554,25 zł/1l
110,85 zł
Sprzedawca: VISO

Juvena Body Care Wygładzająco-ujędrniający balsam do ciała 200 ml
420,00 zł/1l
84,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jurlique, Comforting, Lavander, Hydrating, Body Lotion, 300 ml
430,73 zł/1l
129,22 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Balsam do ciała Bepanthol do skóry wrażliwej, 200 ml
377,15 zł/1kg
75,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Kneipp 913439, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 200 ml, Tubka
571,75 zł/1l
149,24 zł
-34,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Model:
- Balsam
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Efekt pielęgnacji:
- Odżywiający, Kojąca
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Uniwersalne
- Pojemność:
- 400 ml
- Typ dozownika:
- Buteleczka z pompką
- Waga
- 463 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- WODA, GLICERYNA, MASŁO SHEA, PANTHENOL, PROPANEDIOL, ETYLOHEKSYL STEARAN, IZOPROPYL STEARAN, GLIKOL BUTYLENOWY, TRIGLICERYD KAPRILINOWY/KAPRYNOWY, ALKOHOL CETYLOWY, PENTAERYTRYTYL DISTEARAN, GUMA BIOSACHARYDOWA-1, FOSFORAN SKROBLI, OLEJ Z AWOKADO, FENOKSYETANOL, DIMETYKON, KOPOLIMER AKRYLANU SODU/AKRYLOJLODIMETYL TAURAN, PARFUM, GLUTAMINIAN STEAROYLOWY SODU, KWAS MLECZNY, ALANTOINA, GUMA GUMOWA, EDTA DISODOWA
- Producent
- Marbert
- EAN
- 4050813008027
- Numer producenta
- 40453045
- Waga
- 463 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- WODA, GLICERYNA, MASŁO SHEA, PANTHENOL, PROPANEDIOL, ETYLOHEKSYL STEARAN, IZOPROPYL STEARAN, GLIKOL BUTYLENOWY, TRIGLICERYD KAPRILINOWY/KAPRYNOWY, ALKOHOL CETYLOWY, PENTAERYTRYTYL DISTEARAN, GUMA BIOSACHARYDOWA-1, FOSFORAN SKROBLI, OLEJ Z AWOKADO, FENOKSYETANOL, DIMETYKON, KOPOLIMER AKRYLANU SODU/AKRYLOJLODIMETYL TAURAN, PARFUM, GLUTAMINIAN STEAROYLOWY SODU, KWAS MLECZNY, ALANTOINA, GUMA GUMOWA, EDTA DISODOWA
- Producent
- Marbert
- EAN
- 4050813008027
- Numer producenta
- 40453045
Pasuje również do tego

MARBERT Bath & Body Vital, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Uniwersalne, 400 ml, Buteleczka z pompką
172,47 zł/1l
68,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Marbert Milk Body Care Bath & Body Fresh Orzeźwiający balsam do ciała
188,07 zł/1l
75,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Marbert Balsam do ciała dla kobiet 400ml
119,74 zł/1kg
56,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOMCOM Mini sztuczna choinka 60 cm Sztuczna jodła z 73 końcówkami, 8 jagód ostrokrzewu, choinka z bombkami, cementowa podstawa, dekoracja świąteczna do wnętrz, biura, salonu
126,94 zł/1kg
107,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Woda toaletowa Marbert Man Classic Eau de Toilette
2 658,40 zł/1l
265,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Buty do wody – obuwie do sportów wodnych
163,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PAPSTAR 15360 PAPSTAR Stumpenkerze "Ivory", Durchmesser: 40 mm, elfenbein
63,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic

Materac dmuchany Bestway "Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 sztuka, różne kolory. Kolory
111,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Fritownica bezolejowa Airfryer o pojemności 12 litrów, z podwójną komorą i oknem umożliwiającym podgląd, wyposażona w 2 oddzielne kosze, funkcję Dual Cook, synchronizacji zakończenia gotowania, bezolejowe smażenie, moc 2600W, sterowanie cyfrowe, oszczędność czasu
434,26 zł
-8,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
425,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

LENTZ toster na 2 kromki 700 W automatyczny toster z półką na bułki 7 poziomów szary 74221
152,73 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Nadstawka do szafy szerokiej 136 cm FUNZA 4 - dąb wellington
338,00 zł
Sprzedawca: VenetiPL

MARBERT Profutura, Balsam, Unisex, Nawilżający, Starzejąca się skóra, 400 ml, Allantoina
200,65 zł/1l
80,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Uspokajający, Nawilżający, Skóra sucha, 500 ml, 480 g
0,14 zł/1kg
68,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ProfiCook PC-FR 1200 H, Frytkownica na gorące powietrze, 11 l, 200 °C, Pojedyńczy, Czarny, Stal nierdzewna, Dotyk
627,98 zł
Sprzedawca: GaladorEU

Bestway 55031, Basen nadmuchiwany, 1612 l, Okrągły, 3 lat(a), PCW, Winyl, Wielobarwny
163,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Szafa ALIGHTUP z 1 drążkiem na wieszaki, system modułowy typu "zrób to sam", możliwość konfiguracji przegród, głęboka konstrukcja, 5 poziomów z 10 przegródkami, wymiary: 72x47x142 cm, kolor: czarny i biały
192,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Zegarek, Huawei Watch Fit 2, Sakura różowy, Yoda-B19V, 1,74" AMOLED 336x480. BT 5.2, pasek silikonowy
1 127,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Severin 2589, 2 kaw., Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Przyciski, 800 W, 318 mm
141,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Stojak na kwiaty KESPER 17278 z półkami wykonany z białej lakierowanej płyty wiórowej / Stojak na kwiaty / Stojak z półkami
159,00 zł
Sprzedawca: homerci

Escada Turquoise Summer Balsam do ciała 150ml
354,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

WISFOR półka na kwiaty schody kwiatowe 6 poziomów schody na rośliny do wnętrz balkon salon ogród zewnętrzny wystrój półka na rośliny drewno 71×25×58cm
121,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Braun FaceSpa Face 810, Biały, 10 pęset(y), Policzki, Podbródek, Czoło, 0,02 mm, Bateria, AA
252,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bestron ATS1000CO, 2 kaw., Miedziany, obrotowy, 1000 W
183,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kosmetyczny kalendarz adwentowy Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 makijażowe niespodzianki
283,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
Balsam do ciała Sensitive jest bardzo przyjemny dla skóry i nawilża suchą skórę. Jestem bardzo zadowolona! Niestety nie ma zapachu. Ale tak musi być w przypadku wrażliwych być.
Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1l

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 062,25 zł/1l

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
205 589,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,60 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
164,15 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 926,13 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,67 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Byredo Rose Of No Man's Land krem do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
271,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 356,50 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,85 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
153,01 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 060,20 zł/1kg