Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

79,80 zł

665,00 zł / 1l

+ 20,00 zł za wysyłkę

Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:

Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Proszek multikolagenowy 454g Stawy Kwas Hialuronowy Biotyna Suplement Diety, Obraz wygenerowany przez AI
Vita Elements Proszek multikolagenowy 454g Stawy Kwas Hialuronowy Biotyna Suplement Diety
209,01 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
Zdjęcie produktu dla PARAZAX complex 30 kapsułek oryginał
PARAZAX complex 30 kapsułek oryginał
14 516,38 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
226,02 zł
Sprzedawca: WR-Products
Zdjęcie produktu dla Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
342,02 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
153,91 zł
Sprzedawca: WR-Products
Zdjęcie produktu dla Erogen X - 60 kapsułek
Erogen X - 60 kapsułek
295 799,99 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
147,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade
Zdjęcie produktu dla Collagen Pure Glow 100% czysty kolagen w proszku 500 g
Collagen Pure Glow 100% czysty kolagen w proszku 500 g
262,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
131,20 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Ostrovit kolagen BI9062
Ostrovit kolagen BI9062
480,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
48,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Zdjęcie produktu dla Witaminy do włosów 150g (normalna kondycja włosów)
Witaminy do włosów 150g (normalna kondycja włosów)
561,27 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
84,19 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Zdjęcie produktu dla Doppelherz system Collagen Beauty fiolki, 30 szt. Ampułki
Doppelherz system Collagen Beauty fiolki, 30 szt. Ampułki
228,97 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
171,73 zł
Sprzedawca: apohealth
Vitadote Shilajit Resin 30 g – 50% więcej ilości, czysta żywica shilajit z Ałtaju
Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote
Zdjęcie produktu dla SinoPlaSan MSM w proszku 99,9% metylosulfonylometan, 600 g proszku
SinoPlaSan MSM w proszku 99,9% metylosulfonylometan, 600 g proszku
93,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,85 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Colonpax 300 g błonnik dla zdrowia jelit oryginalny VEGAN
Colonpax 300 g błonnik dla zdrowia jelit oryginalny VEGAN
446,13 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
133,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup
Zdjęcie produktu dla Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Ostrovit kolagen morski BI9214
Ostrovit kolagen morski BI9214
490,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
98,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Zdjęcie produktu dla vitamaze Biotyna + Cynk + Selen Tabletki, 365 tabletek
vitamaze Biotyna + Cynk + Selen Tabletki, 365 tabletek
1 269,34 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
115,51 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla VITAL PROTEINS Peptydy kolagenowe w proszku o neutralnym smaku, 567 g proszku
VITAL PROTEINS Peptydy kolagenowe w proszku o neutralnym smaku, 567 g proszku
283,72 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
200,02 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla KOLAGEN 750 mg 120 kapsuek
KOLAGEN 750 mg 120 kapsuek
199,16 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
149,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Vitamaze Maca 4:1 w wysokiej dawce + L-arginina, 240 kapsułek
Kapsułki Vitamaze Maca 4:1 w wysokiej dawce + L-arginina, 240 kapsułek
480,78 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
99,04 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Vitamaze Witamina C 1000 mg w wysokiej dawce + cynk w tabletkach wegańskich, 180 tabletek
Vitamaze Witamina C 1000 mg w wysokiej dawce + cynk w tabletkach wegańskich, 180 tabletek
383,60 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
100,12 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Neradin active specjalnie dla mężczyzn, 70 kapsułek
Kapsułki Neradin active specjalnie dla mężczyzn, 70 kapsułek
4 187,59 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
226,13 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

COLLAGEN SKIN CARE (kolagen -&nbsp, zmarszczki, elastyczność)- Nutrisslim zmienia się w Nature's Finest!
&nbsp,
Suplement diety z kolagenem, słodzik. Smak truskawkowy. Zmarszczki, elastyczność skóry.
&nbsp,
Kompleksowe wsparcie dla skóry zawierające opatentowaną formułę peptydów kolagenowych NatiCol®, MSM i&nbspwagandhy. Mieszanka ma smak truskawkowy (proszek truskawkowy i naturalny aromat truskawkowy), jest słodzona glikozydami stewiolowymi i jest przeznaczona przede wszystkim dla wszystkich (kobiet i mężczyzn) dbających o swój wygląd.
&nbsp,
Jak działa produkt?
&nbsp,
Kolagen to białko, które jest naturalnym składnikiem skóry, włosów, paznokci, kości i chrząstek. Jest niezbędny dla ich elastyczności i wytrzymałości. Naticol®&nbsp,to opatentowana forma kolagenu pochodzącego z ryb. Naticol®&nbsp,zawiera kolagen typu 1, który występuje głównie w skórze.
MSM, czyli metylosalfonylometan, zawiera siarkę. Jest bardzo ważnym składnikiem tkanek organizmu, podobnie jak kolagen.
Ashwaganda to jedno z głównych ziół ajurwedyjskich, które działa jako adaptogen.
&nbsp,
O marce Nature's Finest
&nbsp,
Nutrisslim zmienia się w Nature's Finest! Słoweńska firma Nutrisslim zmieniła nazwę na Nature's Finest. Poza nazwą jednak wszystko pozostaje bez zmian, Nature's Finest nadal kieruje się zasadą oferowania przystępnych cenowo&nbsp,suplementów diety,&nbspo akceptowalnej jakości i czystości. Dlatego kupuje składniki ze&nbspsprawdzonych źródeł, a&nbsptakże jest partnerem Friends of the Earth, globalnej sieci firm ekologicznych zaangażowanych w&nbspodpowiedzialność za środowisko.
&nbsp,
&nbsp,
Opakowanie:&nbsp,120 g
&nbsp,
Dawkowanie:&nbsp10g (ok. 2 łyżeczki) dziennie. Wymieszać w&nbspszklance z&nbspwodą, rozpuścić przez 2 minuty przed wypiciem. Z&nbsp10 g produktu przyjmuje się 5 g peptydów kolagenowych Naticol®.
&nbsp,
Uwaga:&nbspNiestosować u dzieci, kobiet w&nbspciąży i&nbspkarmiących piersią, skonsultować się z&nbsplekarzem. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, niem dla dzieci. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zastępuje zróżnicowanej diety.
&nbsp,

&nbsp,
Składniki w 10 g: Peptydy kolagenowe Naticol®(kolagen rybi) w proszku 5000 mg, maltodekstryna, MSM w proszku (metylosulfonylometan) 1000 mg, Ashwagandha(Withania somnifera) w proszku 200 mg, aromat truskawkowy (2%), stabilizator celuloza, witamina C (kwas L-askorbinowy) 200 mg (250% referencyjnej wartości spożycia dla witamin), koncentrat buraka ćwikłowego w proszku (maltodekstryna, burak ćwikłowy(Beta vulgaris)), substancja słodząca - glikozydy stewiolowe (0,2%).


&nbsp,



KOLAGENOWA PIELĘGNACJA SKÓRY

KOLAGEN PREMIUM DLA PROMIENNEJ SKÓRY BEZ ZMARSZCZEK O UDOWODNIONYM DZIAŁANIU!
  • Opatentowana forma kolagenu rybiego Naticol®
  • Z dodatkowymisuperfoodsiwitaminą Cdla najlepszych rezultatów!
  • Hydrolizowane peptydy dlaoptymalnego wchłaniania 1
  • Udowodniono, że redukuje zmarszczki 1
  • Poprawiaelastycznośći jednorodność skóry 1
  • Naturalny truskawkowy aromat dla doskonałego smaku
PROSTY SPOSÓB NA PIĘKNĄ, PROMIENNĄ I MŁODĄ SKÓRĘ!

Najlepszy naturalny Kolagen SkinCar z opatentowaną formułą peptydów kolagenu rybiego Naticol, MSM i superfoods dla optymalnej syntezy kolagenu.

Zawartość: 120 g netto | na 12 dni

Składniki:Naticol® hydrolizowany kolagen rybi w proszku (50%), maltodekstryna, MSM (metylosulfonylometan), ashwagandha w proszku, naturalny aromat truskawkowy (2%), burak w proszku (1%), stabilizator: celuloza w proszku, witamina C, glikozydy stewiolowe.

Wartości odżywcze:

  • Wartość energetyczna: 1462 kJ/348 kcal na 100 g, 146,2 kJ/34,8 kcal na 10 g
  • Tłuszcz: < 1 g na 100 g, < 0,1 g na 10 g
  • w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g na 100 g, 0 g na 10 g
  • Węglowodany: 40 g na 100 g, 4 g na 10 g
  • w tym cukier: 1,5 g na 100 g, 0,15 g na 10 g
  • Błonnik: 0,4 g na 100 g, < 0,1 g na 10 g
  • Białko: 47 g na 100 g, 4,7 g na 10 g
  • Witamina C: 1000 mg (1250% NRV) na 100 g, 100 mg (125% NRV) na 10 g
  • Kolagen rybi: 5000 mg na 10 g
* NRV = wartość referencyjna składnika odżywczego

Stosowanie:

Zalecana dzienna porcja to 10 g.Wymieszać w szklance wody i pozostawić na 2 minuty, aby kolagen całkowicie się rozpuścił. Z 10 g proszku wchłania się 5 g peptydów kolagenowych Naticol.

Ostrzeżenie:

Zalecamy przyjmowanie suplementu diety w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji lub dawki. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonej i zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci!

Jest tonajwyższej jakości kolagen na rynku. Dzięki opatentowanej formule Naticol®, najlepszemu naturalnemu źródłu kolagenu typu 1, udowodniono, że kolagen do pielęgnacji skóryzwiększa elastyczność skóryiznacznie zmniejsza widoczność zmarszczek.

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Zawartość
120 ml
Lista składników
Naticol [sproszkowany peptyd kolagenowy (FISH)] (50%), maltodekstryna, sproszkowany MSM (metylosulfonylometan), sproszkowana ashwagandha (Withania somnifera (L.) Dune, korzeń), aromat truskawkowy, stabilizator: celuloza, witamina C (kwas askorbinowy), koncentrat buraka ćwikłowego [maltodekstryna, burak ćwikłowy w proszku (Beta vulgaris)], substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza (100 g): Wartość energetyczna 1462 kJ/ 348 kcal, tłuszcz 1 g, w tym nasycone 0 g, węglowodany 40 g, w tym cukier 1,5 g, błonnik 0,4 g, białko 47 g, sól < 0,1 g
Alergeny
Może zawierać ryby i produkty pochodne.
Waga
120 g
Wymiary
8,5 cm x 8,5 cm x 8,7 cm
Firma spożywcza
Nutrisslim d.o.o.,Obrtniska ulica 4,1292 Ig,Slovenia
Nazwa handlowa
następuje
Producent
nutrisslim
Model
2025
Wersja
Czy
Zakres dostawy
Opakowanie zawiera jedną sztukę + miarkę
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
Naticol Collagen 5000 mg, MSM 1000 mg, Ashwagandha 200 mg, witamina C 200 mg
Liczba sztuk
1
Zalecany sposób podawania
Wymieszać 10 g proszku (2 miarki) w szklance wody (200 ml) raz dziennie, mieszać do rozpuszczenia i wypić.
Numer producenta
5482
EAN
3830052954825

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Zawartość
120 ml
Lista składników
Naticol [sproszkowany peptyd kolagenowy (FISH)] (50%), maltodekstryna, sproszkowany MSM (metylosulfonylometan), sproszkowana ashwagandha (Withania somnifera (L.) Dune, korzeń), aromat truskawkowy, stabilizator: celuloza, witamina C (kwas askorbinowy), koncentrat buraka ćwikłowego [maltodekstryna, burak ćwikłowy w proszku (Beta vulgaris)], substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza (100 g): Wartość energetyczna 1462 kJ/ 348 kcal, tłuszcz 1 g, w tym nasycone 0 g, węglowodany 40 g, w tym cukier 1,5 g, błonnik 0,4 g, białko 47 g, sól < 0,1 g
Alergeny
Może zawierać ryby i produkty pochodne.
Waga
120 g
Wymiary
8,5 cm x 8,5 cm x 8,7 cm
Firma spożywcza
Nutrisslim d.o.o.,Obrtniska ulica 4,1292 Ig,Slovenia
Nazwa handlowa
następuje
Producent
nutrisslim
Model
2025
Wersja
Czy
Zakres dostawy
Opakowanie zawiera jedną sztukę + miarkę
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
Naticol Collagen 5000 mg, MSM 1000 mg, Ashwagandha 200 mg, witamina C 200 mg
Liczba sztuk
1
Zalecany sposób podawania
Wymieszać 10 g proszku (2 miarki) w szklance wody (200 ml) raz dziennie, mieszać do rozpuszczenia i wypić.
Numer producenta
5482
EAN
3830052954825
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Collagen Pure Glow 100% czysty kolagen w proszku 500 g
Collagen Pure Glow 100% czysty kolagen w proszku 500 g
262,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
131,20 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 95
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Vitadote Shilajit Resin 30 g – 50% więcej ilości, czysta żywica shilajit z Ałtaju
Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
135,53 zł
-6,78 zł
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 413
45,49 zł
-23%
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Flexosamine Forte Krem - 100 ml - 3 Dawki
Flexosamine Forte Krem - 100 ml - 3 Dawki
1 127,67 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
338,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade
Zdjęcie produktu dla Olympia 40138, Lampa płomieniowa, Biały, CE, LED, Bateria, CR2025, AAA
Olympia 40138, Lampa płomieniowa, Biały, CE, LED, Bateria, CR2025, AAA
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
77,31 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 817
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24
Zdjęcie produktu dla SinoPlaSan MSM w proszku 99,9% metylosulfonylometan, 600 g proszku
SinoPlaSan MSM w proszku 99,9% metylosulfonylometan, 600 g proszku
93,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,85 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 404
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 215
21,89 zł
-26%
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1496
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
64,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
342,02 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
153,91 zł
Sprzedawca: WR-Products
Zdjęcie produktu dla Oil - Egyptian black cumin oil 100ml
Oil - Egyptian black cumin oil 100ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
39,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zdjęcie produktu dla Philips 3000 series Ręczny steamer z serii 3000 STH3000/20, Ręczny parowiec do ubrań, 0,1 l, 0,5 min, Niebieski, Reno Blue, 20 g/min
Philips 3000 series Ręczny steamer z serii 3000 STH3000/20, Ręczny parowiec do ubrań, 0,1 l, 0,5 min, Niebieski, Reno Blue, 20 g/min
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 380
157,00 zł
Sprzedawca: Warehouse
Zdjęcie produktu dla Witaminy do włosów 150g (normalna kondycja włosów)
Witaminy do włosów 150g (normalna kondycja włosów)
561,27 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
84,19 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Zdjęcie produktu dla Remington H5600, Czarny, Różowy, Fioletowy, 20 szt., 600 s
Remington H5600, Czarny, Różowy, Fioletowy, 20 szt., 600 s
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
235,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pawroy
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 206
12,49 zł
-12%
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Omega-3 - 400 kapsułek I olej rybny I olej rybny I kapsułki softgel I wysoko skoncentrowane EPA i DHA I dla prawidłowych lipidów krwi I metabolizm lipidów (cholesterolu) I dla prawidłowego ciśnienia krwi I prawidłowe funkcjonowanie serca I forma trójglicerydów I forma TG I wysoka biodostępność
Omega-3 - 400 kapsułek I olej rybny I olej rybny I kapsułki softgel I wysoko skoncentrowane EPA i DHA I dla prawidłowych lipidów krwi I metabolizm lipidów (cholesterolu) I dla prawidłowego ciśnienia krwi I prawidłowe funkcjonowanie serca I forma trójglicerydów I forma TG I wysoka biodostępność
423,44 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
232,89 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Leżak SONGMICS, składany, 193 x 53 x 29 cm, maks. obciążenie 150 kg, z osłoną przeciwsłoneczną, zagłówkiem i regulowanym oparciem, do ogrodu, na basen, taras, ciemnoszary GCB19UV1
Leżak SONGMICS, składany, 193 x 53 x 29 cm, maks. obciążenie 150 kg, z osłoną przeciwsłoneczną, zagłówkiem i regulowanym oparciem, do ogrodu, na basen, taras, ciemnoszary GCB19UV1
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 155
275,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
Zdjęcie produktu dla Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
461,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Herboxa LUNGWORT z 550mg miodunki plamistej - Zawiera kwas foliowy, który zmniejsza zmęczenie i znużenie, witaminę C, kwercetynę, ProG-Phen
Herboxa LUNGWORT z 550mg miodunki plamistej - Zawiera kwas foliowy, który zmniejsza zmęczenie i znużenie, witaminę C, kwercetynę, ProG-Phen
1 885,71 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
105,60 zł
Sprzedawca: Likasso

Recenzje klientów

Na podstawie 8 opinii
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 lipca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 kwietnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 lipca 2023 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 lipca 2022 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,73 zł
Sprzedawca: apohealth
1 700,21 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g
Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
114,40 zł
Sprzedawca: apohealth
114 399,99 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,09 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,72 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek
Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
240,21 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety
Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
184,74 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Witamina D3 + K2 Depot 180 Tabletek Witamina K2 Kości Odporność Suplement Diety
Vita Elements Witamina D3 + K2 Depot 180 Tabletek Witamina K2 Kości Odporność Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg