5,0



Na podstawie 1 opinii
Annemarie Börlind ABZPENZP30, Kobiety, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Clarity, Wygładzający, 1 szt., Butelka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
197,87 zł
3 297,83 zł / 1kg
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
9h 28m 11s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Peelingi do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Aqua Mineral Clarity Peeling Gel 50 ml2 600,00 zł/1kg
130,00 zł
Sprzedawca: JERICHO

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Peeling do ciała TimeWise Microdermabrasion Refine 70 g2 376,57 zł/1kg
166,36 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809738312872, Kobiety, Skóra uniwersalna, Równomierna cera, 1 szt., Żelowy, Tubka369,90 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Peeling do twarzy Exfoliating Scrub – peeling do wszystkich rodzajów skóry 88 ml1 272,16 zł/1l
111,95 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Cosphera Hyaluron Enzyme Peeling Powder | 50 g | delikatna formuła peelingu | wegańska
9 179,80 zł/1kg
458,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ma:nyo - Galactomy Enzyme Peeling Gel, 75ml peeling enzymatyczny
533,20 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
![Zdjęcie produktu dla Annemarie Börlind FRUIT ACID EXFOLIANT, Żel oczyszczający, Unisex, Skóra uniwersalna, Wygładzający, Buteleczka z pompką, AQUA [WATER] GLYCERIN VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE BENZYL ALCOHOL...](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cd6e58bc9baefe8553ff161f61a557f5.webp)
Annemarie Börlind FRUIT ACID EXFOLIANT, Żel oczyszczający, Unisex, Skóra uniwersalna, Wygładzający, Buteleczka z pompką, AQUA [WATER] GLYCERIN VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE BENZYL ALCOHOL...
3 859,00 zł/1l
118,80 zł
-3,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ALCINA 4008666144249, 150 ml, Tubka, Skóra tłusta, Oczyszczenie, 1 szt., 1 szt.
551,73 zł/1l
82,76 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Embryolisse 3350900002107, Kobiety, Skóra uniwersalna, Złuszczanie, Orzeźwiający, 1 szt., Tubka, 40 ml
2 739,25 zł/1l
109,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Uriage 3661434006494, Kobiety, Skóra wrażliwa, Łuszczenie się, Oczyszczający, Zmiękczający, 1 szt., Żelowy, Tubka
1 201,80 zł/1l
60,09 zł
Sprzedawca: VISO

AHAVA AHAFME100, Kobiety, Skóra normalna, Oczyszczenie, 1 szt., Krem, Tubka
929,30 zł/1l
92,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

JUVENA Pure Cleansing, Kobiety, Uniwersalne, Wygładzający, 1 szt., Tubka, 100 ml
814,50 zł/1l
81,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dermalogica Liquid Peelfoliant 59 ml
5 516,10 zł/1l
325,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Clinique Exfoliating Scrub, Kobiety, Skóra tłusta, Oczyszczający, Wygładzający, Zmiękczający, 1 szt., Krem, Tubka
1,19 zł/1kg
118,52 zł
Sprzedawca: VISO

Dermalogica, Daily Microfoliant, Exfoliating, Exfoliating Powder, 13 g
212,36 zł/1kg
106,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cosrx Złuszczająco-nawilżające płatki, 70 sztuk
944,50 zł/1kg
94,45 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Rexaline, Derma, Purifying, Exfoliating Lotion, 30 ml
2 476,67 zł/1l
74,30 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Holika Holika 20011712, Maska oczyszczająca, Kobiety, Antyzaskórnikowy, Zmiękczający, Cytryna, 30 ml, 1 szt.
1 765,00 zł/1l
52,95 zł
Sprzedawca: Scentist
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra normalna, Skóra wrażliwa
- Efekt pielęgnacji:
- Clarity, Wygładzający
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Typ dozownika:
- Butelka
OPIS Oczyszczanie. Oczyszczający. Delikatny.
Naturalne enzymy rozpuszczają martwe komórki naskórka i aktywują proces odnowy komórek skóry. Dla czystej, promiennej i bardziej jednolitej cery. Idealny również dla skóry wrażliwej. Innowacyjna konsystencja bez mechanicznych drobinek złuszczających.
Do 100 aplikacji peelingu.
Tolerancja potwierdzona przez niezależny instytut badawczy. Bez pochodnych oleju mineralnego. Produkt wegetariański.
ZASTOSOWANIE Stosować rano lub wieczorem po oczyszczeniu skóry. Rozetrzeć w dłoniach z niewielką ilością wody, nałożyć na zwilżoną twarz i pozostawić na około minutę. Następnie spłukać wodą.
Kontakt z wodą może spowodować zbrylenie się cząsteczek proszku w butelce i wpłynąć na dozowanie.
POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ*
*
test konsumencki z udziałem 89 uczestników, okres testowy cztery tygodnie.
SKŁADNIKI* SODIUM LAUROYL GLUTAMATE Aktywna substancja myjąca/surfaktant. Bardzo łagodny i wysoce biodegradowalny środek powierzchniowo czynny pochodzenia roślinnego.
FOSFORAN DISKROBIOWY GLUKOZA TALK KAOLIN SKROBIA Z TAPIOKI MALTODEKSTRYNA AQUA [WODA] GUMA KSANTANOWA AROMAT [ZAPACH] KWAS GALAKTAROWY SPROSZKOWANY SOK Z LIŚCI ALOESU BARBADENSIS SUBTYLIZYNA LINALOL LIPAZA
*
Deklaracja na opakowaniu ma decydujące znaczenie. Wykaz składników zgodnie z INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients) umożliwia ujednoliconą deklarację składników w całej Europie, niezależnie od języka. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat składników, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
Aktywuje odnowę komórkową skóry.
Naturalnie czysta głęboka woda źródlana z naszego własnego źródła, ekstrakty roślinne i inne naturalne składniki: od 1959 roku polegamy na delikatnej, pielęgnującej sile natury. Łącząc to z innowacyjnymi badaniami, osiągamy wysoki poziom skuteczności w kosmetykach naturalnych.
Toruje to drogę dla dobrze przemyślanych linii pielęgnacyjnych i ukierunkowanych produktów pielęgnacyjnych, którym można bez wahania powierzyć swoje naturalne piękno.
Dwufazowa wibracja
System systematycznej pielęgnacji Absolute
Peeling delikatnie usuwa zanieczyszczenia ze skóry i odblokowuje pory. Dzięki enzymowi zrogowaciałe komórki skóry łatwiej odchodzą. Pozwala to komórkom skóry na łatwiejszą odnowę - skóra natychmiast wygląda świeżo i młodzieńczo. Efekt jest zauważalny już po kilku pierwszych zastosowaniach.
Annemarie Börlind Beauty Specials Enzyme Peeling Powder Wszystkie rodzaje skóry. Oczyszczająca, delikatna i oczyszczająca pielęgnacja, idealna dla skóry wrażliwej. Naturalne enzymy rozpuszczają martwe komórki naskórka i aktywują proces odnowy komórkowej skóry. Dla czystej, promiennej i jednolitej cery. Innowacyjna konsystencja bez mechanicznych cząsteczek złuszczających. Stosowanie: Stosować rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry. Rozetrzeć w dłoniach z niewielką ilością wody i nałożyć na wilgotną skórę twarzy, pozostawić na minutę.
Wykwintny,
- Wymiary
- 30 g
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Informacje o składnikach można znaleźć na dostarczonym produkcie i/lub jego opakowaniu. Zaleca się, aby zawsze sprawdzać informacje o składnikach bezpośrednio na produkcie.
- Producent
- Annemarie Börlind
- EAN
- 4011061009068
- Numer producenta
- ABZPENZP30
- Wymiary
- 30 g
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Informacje o składnikach można znaleźć na dostarczonym produkcie i/lub jego opakowaniu. Zaleca się, aby zawsze sprawdzać informacje o składnikach bezpośrednio na produkcie.
- Producent
- Annemarie Börlind
- EAN
- 4011061009068
- Numer producenta
- ABZPENZP30
Pasuje również do tego

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Odmładzający preparat oczyszczający z enzymami i witaminą C 40gr.
107,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

BY Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder 110 gr - puder myjący dla cery wrażliwej
112,53 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Ściemnialna lampka biurkowa LED Lampka biurkowa 9W IP20 3000K 4500K 6500K
57,63 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Euroelectronics

MARBERT Soft Cleansing Enzyme Peeling Powder Oczyszczający puder do twarzy 40g
88,42 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
82,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,67 zł/1l
120,05 zł
Sprzedawca: somnia24

ma:nyo - Galactomy Enzyme Peeling Gel, 75ml peeling enzymatyczny
533,20 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
678,00 zł/1l
169,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Annemarie Börlind ZZ Sensitive Fortifying Night Cream, Krem na noc, Kobiety, Skóra wrażliwa, Twarz, Przeciwstresowy, Kojąca, 50 ml
367,44 zł/100ml
183,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Annemarie Börlind ENERGYNATURE Regenerative Night Cream, Krem na noc, Kobiety, Skóra sucha, Skóra normalna, Twarz, Przeciwstarzeniowy, Energetyzujący, Regeneracja, 50 ml
264,14 zł/100ml
132,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dywany z krótkim włosiem Unicolor – jednokolorowe dywany w nowoczesnym stylu Dywan do salonu Kolor: Krem Rozmiar: 160 cm x 230 cm
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SIMPEX24

Annemarie Börlind Naturoyale Night Cream, Krem na noc, Kobiety, Skóra dojrzała, Decollete, Twarz, Szyja, Regeneracja, Odżywiający, 50 ml
415,08 zł/100ml
207,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Anua Rice + Ceramide rozjaśniający puder oczyszczający Enzyme Brightening Cleansing Powder 40 g
2 645,75 zł/1kg
105,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube Collagen Overnight Wrapping Peel Off 75 ml
1 090,67 zł/1l
81,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml
2 562,33 zł/1l
76,87 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
184,23 zł
-3,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Czarny, Niebieski
2 139,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4GB RAM, 128GB
Używany
1 099,55 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Annemarie Börlind PURA SOFT Q10 Anti Wrinkle Cream, Krem na dzień, Kobiety, Skóra dojrzała, Decollete, Twarz, Szyja, Krem przeciwzmarszczkowy, 50 ml
320,74 zł/100ml
160,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Remmers biały RAL 9016, wiadro 5 litrów
76,33 zł/1l
381,67 zł
Sprzedawca: Artisan

Robot planetarny o mocy 1700 W
355,90 zł
Sprzedawca: Ellano

Tefal CY7548, 5 l, Czarny, Polipropylen (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
623,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

HG, Schimmel Vernichter, Środek do usuwania pleśni, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
210,66 zł/1l
105,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Urządzenie Do Peelingu Kawitacyjny Ultradźwiękowego 2 w 1, Skin Srcubber GESS YOU



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
195,50 zł
Sprzedawca: GESS
195 499,99 zł/1l

GESS Ultradźwiękowy peeling z 4 trybami Skin Scrubber, ultradźwiękowe urządzenie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
142,38 zł
Sprzedawca: GESS
14 238,00 zł/1l

MARY KAY Peeling do twarzy Volu Firm Repair Revealing Radiance 48 g
292,25 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
6 088,54 zł/1kg

Peeling kawitacyjny bezprzewodowy EMS ION ultradźwięki oczyszczanie twarzy
129,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,00 zł
Sprzedawca: MediSleep
1 147,37 zł/1l

Aqua Mineral Clarity Peeling Gel 50 ml
130,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 600,00 zł/1kg

MARY KAY Peeling do ciała TimeWise Microdermabrasion Refine 70 g
166,36 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 376,57 zł/1kg

Beauty of Joseon 8809738312872, Kobiety, Skóra uniwersalna, Równomierna cera, 1 szt., Żelowy, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
369,90 zł/1l

Babor Resurface złuszczający żel antyoksydacyjny 50ml
340,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 808,40 zł/1l

Darphin - Specific Care Age-Defying Dermabrasion Peeling - Skin peeling 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
254,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 094,20 zł/1l

Dermalogica, Daily Skin Health, Salicylic Acid, Brightening, Exfoliating Powder, 74 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
300,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
601,12 zł/1kg

MARY KAY Peeling do twarzy Exfoliating Scrub – peeling do wszystkich rodzajów skóry 88 ml
111,95 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 272,16 zł/1l

Oczyszczający peeling do twarzy z mikroigłami Medi Peel Herbal Peel Tox PRO (120g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
71,30 zł
Sprzedawca: ISEI
347,80 zł/1kg

Estée Lauder Perfectly Clean, Pianka oczyszczająca, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Skóra tłusta, Mokra skóra, Oczyszczenie, Oczyszczający, Orzeźwiający, Tubka, Plastik



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
111,34 zł
Sprzedawca: Parfumart
742,27 zł/1l

Alfaparf Linseed Scalp Rebalance Gentle Exfol. Scrub
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
253,27 zł/1l

The Ordinary – Roztwór złuszczający z 30% AHA i 2% BHA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
2 966,67 zł/1l

Annemarie Börlind ABZPENZP30, Kobiety, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Clarity, Wygładzający, 1 szt., Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
197,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 297,83 zł/1kg

Dr. Grandel Alpha Effect AHA-Peeling



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 503,00 zł/1l

Ahava Apple Of Sodom Enzyme Facial Peel 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
188,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 886,70 zł/1kg

iHerb Celimax, peeling w płatkach z ekstraktem z listka groszku (Ji Woo GAE Heartleaf BHA Peeling Pad), 60 sztuk, 4,22 ml
59,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
13 981,04 zł/1l

Zestaw do pielęgnacji ust z bakuchiolem i winogronami, maska na noc i peeling cukrowy
252,81 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 611,57 zł/1kg