5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
BY Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder 110 gr - puder myjący dla cery wrażliwej
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
112,53 zł
+ 21,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mleczka do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Omorovicza Gentle Buffing Gelee180,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Trilogy Cleanse Rosehip Cream Cleanser (200 ml)179,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Mleczko oczyszczające - MILK CLEANSER 180ml66,00 zł
Sprzedawca: JERICHO

MARBERT Soft Cleansing Enzyme Peeling Powder Oczyszczający puder do twarzy 40g
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ANUA - Rice Enzyme Brightening Cleansing Powder, 40g - enzymatyczny puder myjący
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

By Wishtrend Green Tea & Enzyme Milky Foaming Wash
109,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam, 150ml - oczyszczająca pianka do twarzy
80,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Arencia Fresh Green Rice Mochi Cleanser 120 g
275,75 zł/1kg
55,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PURITO From Green Cleansing Oil 200ml
83,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Tołpa Green Pasta-Żel Do Mycia Twarzy 125 Ml
15,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Oat-In Delikatnie złuszczający żel do mycia twarzy 150 ml
62,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Anua 8 Hyaluronic Acid Hydrating Gentle Foaming Cleanser 150 ml
386,60 zł/1l
57,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence 150 ml
772,67 zł/1l
125,64 zł
-9,74 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA - 8 Hyaluronic Acid Hydrating Gentle Foaming Cleanser - 150 ml
739,33 zł/1l
110,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Anua Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam - pianka głęboko oczyszczająca pory
53,23 zł
Sprzedawca: Azjasklep

CeraVe Oczyszczający żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej, 236 ml
239,79 zł/1l
56,59 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mleczko oczyszczające Babor Sensitive Soothing Cream Cleanser
118,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

BIODANCE Hydro Ceramide Cleansing Powder, 30szt (30 g) - delikatny puder oczyszczający
114,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Mesoestetic Brightening Foam 100 ml.
145,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
By Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder, 110g To innowacyjny proszek do pielęgnacji skóry, łączący właściwości zielonej herbaty i enzymów. Produkt jest zaprojektowany, aby delikatnie, ale skutecznie exfoliować i odświeżać skórę, poprawiając jej teksturę oraz promując zdrowy wygląd. Formuła proszku zawiera enzymy oraz zieloną herbatę, które wspólnie działają na poprawę kondycji skóry. Enzymy delikatnie usuwają martwe komórki naskórka, przyczyniając się do wygładzenia skóry i redukcji zanieczyszczeń. Zielona herbata działa jako silny przeciwutleniacz, neutralizując wolne rodniki i wspomagając ochronę skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Korzyści dla skóry: Eksfoliacja: Enzymy delikatnie usuwają martwe komórki naskórka, poprawiając teksturę skóry i wspomagając jej odnowę. Odświeżenie: Pomaga w oczyszczeniu porów i usunięciu zanieczyszczeń, co przyczynia się do poprawy wyglądu skóry. Ochrona: Zielona herbata działa jako przeciwutleniacz, chroniąc skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i wolnymi rodnikami. Wygładzenie: Regularne stosowanie proszku przyczynia się do wygładzenia i ujednolicenia tekstury skóry. Sposób użycia: Umyj twarz i osusz ją delikatnie. Wymieszaj niewielką ilość proszku z wodą lub innym płynem (na przykład tonikiem) w miseczce lub dłoni, aby uzyskać pastę. Nałóż pastę na wilgotną skórę twarzy, unikając okolic oczu. Delikatnie masuj skórę okrężnymi ruchami przez około 1-2 minuty, aby umożliwić enzymom działanie. Dokładnie spłucz pastę letnią wodą i osusz skórę ręcznikiem. Po użyciu proszku nałóż ulubiony tonik lub serum, aby nawilżyć i odżywić skórę. Uwaga: Stosuj produkt 1-2 razy w tygodniu, aby uniknąć nadmiernego złuszczania. W przypadku wrażliwej skóry lub podrażnień, zmniejsz częstotliwość stosowania. Przed pierwszym użyciem, przetestuj produkt na małej powierzchni skóry, aby upewnić się, że nie wywołuje reakcji alergicznych.
By Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder Wash to delikatny puder oczyszczający i złuszczający w jednym, który oczyszcza skórę z nadmiaru sebum i zanieczyszczeń, jednocześnie delikatnie usuwając martwe komórki naskórka. Dzięki połączeniu zielonej herbaty i enzymu papainy, pozostawia skórę odświeżoną i nawilżoną. Korzyści: Delikatne oczyszczanie i złuszczanie w jednym Usuwa sebum i zanieczyszczenia Rozjaśnia cerę i poprawia teksturę skóry Główne składniki: Zielona herbata: koi skórę i ma działanie przeciwutleniające Enzym papainy: delikatnie usuwa martwe komórki skóry Wodorowęglan sodu: oczyszcza pory i redukuje zaskórniki Odpowiedni dla: Wszystkie rodzaje skóry, szczególnie odpowiedni dla skóry tłustej i mieszanej. Stosowanie: Rozetrzyj niewielką ilość pudru w mokrych dłoniach i nałóż na twarz okrężnymi ruchami. Dokładnie spłukać ciepłą wodą. Użyj więcej wody dla delikatniejszego oczyszczania, mniej wody dla bardziej intensywnego złuszczania. Warto wiedzieć: By Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder Wash jest wegański i wolny od okrucieństwa. Pomaga utrzymać naturalną równowagę pH skóry i jest idealny do codziennego użytku.
- Kolor
- Zielony
- Waga
- 160 g
- Zawartość
- 0.11 l
- Składniki
- Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Cetearyl Alcohol*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Brassicamidopropyl Dimethylamine, Tripelargonin, Sorbitol*, Phyllanthus Emblica Fruit Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Lycium Barbarum Fruit Extract, Citrus Aurantium Amara Flower Extract, Helianthus Annuus Seed Oil*, Glycerin, Tocopherol*, Betaine*, Cannabis Sativa Seed Oil, Maltitol*, Mannitol*, Ascorbic Acid, Glucose*, Caesalpinia Spinosa Gum, Hydroxyethylcellulose, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Glucoside*, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Sodium Phytate*, Disodium Phosphate, Sodium Phosphate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Parfum, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool *składniki posiadające certyfikat naturalności
- Producent
- By Wishtrend
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8809572891168
- Kolor
- Zielony
- Waga
- 160 g
- Zawartość
- 0.11 l
- Składniki
- Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Cetearyl Alcohol*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Brassicamidopropyl Dimethylamine, Tripelargonin, Sorbitol*, Phyllanthus Emblica Fruit Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Lycium Barbarum Fruit Extract, Citrus Aurantium Amara Flower Extract, Helianthus Annuus Seed Oil*, Glycerin, Tocopherol*, Betaine*, Cannabis Sativa Seed Oil, Maltitol*, Mannitol*, Ascorbic Acid, Glucose*, Caesalpinia Spinosa Gum, Hydroxyethylcellulose, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Glucoside*, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Sodium Phytate*, Disodium Phosphate, Sodium Phosphate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Parfum, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool *składniki posiadające certyfikat naturalności
- Producent
- By Wishtrend
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8809572891168
Pasuje również do tego

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
963,61 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
65,49 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

VT Cosmetics Reedle Shot 100, 50 ml
195,58 zł/100ml
97,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

VT Cosmetics PDRN Essence 100, 30 ml
396,67 zł/100ml
119,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

AXIS-Y Wegańskie serum kolagenowe pod oczy 10 ml
667,90 zł/100ml
66,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam, 150ml - oczyszczająca pianka do twarzy
80,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum 30ml
3 137,00 zł/1l
97,35 zł
-3,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,11 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Odmładzający preparat oczyszczający z enzymami i witaminą C 40gr.
108,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ANUA - Rice Enzyme Brightening Cleansing Powder, 40g - enzymatyczny puder myjący
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Heartleaf Pore Control Olejek oczyszczający 200 ml
374,70 zł/1l
74,94 zł
Sprzedawca: VISO

Paese sypki puder ryżowy, 10 g
674,50 zł/1kg
40,47 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Ard Al Zaafaran Meethaq Extrait De Rouge woda perfumowana unisex 100 ml
764,50 zł/1l
76,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Adler AD 2112, Lokówka, Ciepły, Proste w kształcie beczki, Czarny, Złoto różowe, Ceramika, Zasilanie
49,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml
2 833,33 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

French Avenue Veneno Bianco woda perfumowana unisex 100 ml
1 351,00 zł/1l
135,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Krem do pielęgnacji skóry problematycznej Haut Acnaut (Active Cream) 30 ml
132,92 zł
Sprzedawca: Emerosa

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
1 020,00 zł/1l
102,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Annemarie Börlind ABZPENZP30, Kobiety, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Clarity, Wygładzający, 1 szt., Butelka
3 300,83 zł/1kg
198,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

TONIK REWITALIZUJĄCY DO WŁOSÓW ECO 100 ml - WELEDA
539,50 zł/1l
53,95 zł
Sprzedawca: apohealth

VT Cosmetics PDRN Glow Ampoule 100 ml
744,90 zł/1l
87,58 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,49 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Hak
Cena/wydajność w porządku
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller



Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.

5% zniżki

La Roche-Posay Toleriane oczyszczający żel do twarzy Purifying Foaming Cleanser 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
109,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Purete Thermale Oczyszczająca pianka przywracająca blask, 150 ml
75,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Słoiczek, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
559,90 zł/1l

Mydło w kostce Cocoa & Coconut Superfood Cleansing Scrub (100 g)
73,39 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Żel oczyszczający do twarzy Superfood Botanicals Grape Watermelon (60 ml)
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Dr Botanicals Dr Botanicals Arbuzowy odświeżający płyn oczyszczający
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

TimeWise Repair Volu-Firm Pianka oczyszczająca 127 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
148,14 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml
79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

La Mer The Essence pieniący się środek oczyszczający



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
438,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
939,80 zł/1l

La Mer The Calming Lotion Cleanser 200 ml
491,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Cool Micellar Cleanser Oczyszczający płyn micelarny



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
410,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
205,04 zł/100ml

Idc Institute Vitamin C Foam Cleanser 240ml
33,20 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, Żel oczyszczający, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Oczyszczenie, Oczyszczający, Wygładzający, Kojąca, Tubka, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
307,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bezolejowy eukaliptusowy krem oczyszczający do twarzy Noxzema 170 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

MARY KAY Pianka oczyszczająca do twarzy Mattifying Cleanser 127 g
116,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 372,00 zł/1kg

SKIN1004 Madagascar Centella Lekki olejek oczyszczający 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,23 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Medicube PORE BLACKHEAD DEEP CLEANSING OIL 205ml olejek do demakijażu
64,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep