Ankerkraut płatki soli do steków i BBQ idealne do grillowanego mięsa 190g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
60,86 zł
320,32 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sole i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina24,97 zł/1l
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego73,36 zł/1kg
36,68 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Posh

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Professional Gyros sól przyprawowa śródziemnomorska opakowanie 1000g61,85 zł/1kg
61,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sól Morska Drobna 1Kg Swojska Piwniczka7,65 zł/1kg
7,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Maldon Sea Salt Flakes naturalnie łagodna sól morska w płatkach przyprawa 250g
110,44 zł/1kg
28,65 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,61 zł
Sprzedawca: Katomix

Kamis Sól Zmiękczająca Mięso 30 G
173,67 zł/1kg
5,21 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sól peklowa O'Sole do peklowania mięs 1 Kg
16 710,00 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: Katomix

Sól do pieczywa – Smak śródziemnomorski, 15g | HERBARIA
1 359,33 zł/1kg
20,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Lekka sól korzenna z ziołami 125g
215,04 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka przypraw do grilla i barbecue, 125g, zestaw 6 sztuk
138,10 zł/1kg
107,72 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól do pieczenia chleba - zioła 75g
425,71 zł/1kg
29,80 zł
Sprzedawca: taleoo

Prymat Sól w młynku 110g
140,64 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Herbamare® Sól ziołowa - pikantna 250g
99,56 zł/1l
24,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Ankerkraut Steak Salt No.1
241,13 zł/1l
36,17 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Młynek do przypraw Brecht, sól do pomidorów, 60 g
240,83 zł/1kg
14,45 zł
Sprzedawca: taleoo

Rapunzel 1200435, Przyprawy w płatkach, 500 g, 42 kcal, 176 kJ, 0,4 g, 2 g
53,76 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól preżelowana Lichtyam® - bez dodatku środka przeciwzbrylającego 200g
246,60 zł/1kg
49,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Przyprawa ziołowa do sałatek, opakowanie uzupełniające 250g | PFIFFIKUS
161,36 zł/1kg
40,34 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól do pieczenia chleba - Bauern Mühle 70g
425,71 zł/1kg
29,80 zł
Sprzedawca: taleoo

Przyprawiona sól – frytki, 200g, zestaw 6 sztuk
87,22 zł/1kg
104,66 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ankerkraut płatki soli do steków i BBQ idealne do grillowanego mięsa 190g
Płatki soli mają przyjemnie łagodny smak, a struktura soli zapewnia ekscytujące i przyjemne odczucie w ustach. Płatki soli są wydobywane w Sierra Nevada i mają wyjątkowo chrupiącą konsystencję dzięki łagodnemu smakowi i strukturze płatków. Ich chrupiąca wyjątkowość sprawia, że jest to idealna sól do steków!
Zalecane użycie: w zależności od potrzeb.
Tempowerkring 2
21079 Hamburg
Niemcy
Drobne płatki soli z Sierra Nevada mają łagodny, słony smak. Łuszcząca się struktura nadaje płatkom soli kamiennej wyjątkowo chrupiącą konsystencję. Znaczna część soli leży głęboko pod powierzchnią ziemi i nie jest swobodnie dostępna. Wody gruntowe rozpuszczają sól z warstw i wypłukują powstałą solankę na powierzchnię jako źródło lub jezioro. Sól jest gromadzona w specjalnie stworzonych ogrodach solnych. Ze względu na swoją chrupkość jest to po prostu idealna sól do steków!
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.3 l
- Lista składników
- Odparowana sól kuchenna. Może zawierać śladowe ilości MUSTARD i CELERY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 0 kJ/0 kcal Tłuszcz: 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 0 g w tym cukier: 0 g Białko: 0 g Sól: 99 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 190 g
- Wymiary
- 7x7x13
- Firma spożywcza
- Ankerkraut GmbHTempowerkring 2 21079 Hamburg Deutschland
- Nazwa handlowa
- Sól kamienna, płatkowana
- Producent
- Ankerkraut
- Zakres dostawy
- (Sól kamienna) Może zawierać śladowe ilości gorczycy i selera.
- Numer producenta
- 73749
- EAN
- 4260347899231
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.3 l
- Lista składników
- Odparowana sól kuchenna. Może zawierać śladowe ilości MUSTARD i CELERY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 0 kJ/0 kcal Tłuszcz: 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 0 g w tym cukier: 0 g Białko: 0 g Sól: 99 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 190 g
- Wymiary
- 7x7x13
- Firma spożywcza
- Ankerkraut GmbHTempowerkring 2 21079 Hamburg Deutschland
- Nazwa handlowa
- Sól kamienna, płatkowana
- Producent
- Ankerkraut
- Zakres dostawy
- (Sól kamienna) Może zawierać śladowe ilości gorczycy i selera.
- Numer producenta
- 73749
- EAN
- 4260347899231
Pasuje również do tego

Ankerkraut Magic Dust, Przyprawy w proszku, Smoked jalapeno, Czarny pieprz, Pieprz cayenne, Kmin rzymski, Czosnek, Ground mustard, Surowa..., Środek konserwujący, 230 g, Plastikowy słoik, 1 szt.
174,43 zł/1kg
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maldon Sea Salt Flakes naturalnie łagodna sól morska w płatkach przyprawa 250g
110,44 zł/1kg
28,65 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,61 zł
Sprzedawca: Katomix

Paulmann Taśma LED Profil Podstawa Biały Dyfuzor 1m
160,18 zł
Sprzedawca: KupZarovky

Müller-Licht 400136
108,98 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,98 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: TR8

Kabel stalowy izolowany 8 mm. 10 metrów
867,80 zł/1m
216,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Listwa przypodłogowa EGGER L654 pasująca do podłogi Achensee z drewna dębowego
19,25 zł/1m
46,21 zł
Sprzedawca: EGGER

Tapeta flizelinowa 10151-47 tapeta paski fale 0,53 x 10,05 m Erismann ELLE Dekoracja szary
16,35 zł/1m²
87,13 zł
Sprzedawca: DIMEX-ART

Designerski stół do jadalni BAGLI okrągły Ø 120 x 78 cm Sheesham
1 773,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ervesto

Globo 56133-4D, G9, 3000 K, Ip20
292,64 zł
Sprzedawca: ilove-lighting

BOSCH Sanabelle Adult Trout - sucha karma dla kotów - 10 kg
46,82 zł/1kg
468,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lampa wisząca BALDE LE43406 Luces Exclusivas
326,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ilove-lighting

Rama drewniana z passepartout, struktura, 40x50 cm, kolor szary, Walther HOME
174,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lustro z oświetleniem LED 10W i włącznikiem RIVAS 84037 Globo
392,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A++.
Od A++ do ESprzedawca: Feim-SK

VidaXL 90639, 100 kg, Kalorie, Dystans, Prędkość, Czas, Czarny, Srebrny, Pionowa, 490 mm, 925 mm
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Güde GBM 970 ZU 95180, Ręczna kosiarka, 97 cm, 2000 m², 20 - 60 mm, 980 mm, 1520 mm
2 120,08 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

SCHÖNER WOHNEN Poszewka dekoracyjna bez wypełnienia Flex Kolor cynamonowy Rozmiar 38x38
148,42 zł
Sprzedawca: WohnDirect

Oświetlenie lustra BRILONER TANTOR, stopień ochrony IP44, światło białe neutralne, kolor chrom, 35,2 x 6,7 x 5,4 cm
200,77 zł
-5,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: KupZarovky

Fotel bujany HOMCOM, fotel relaksacyjny do 120 kg, poliester, brązowy
521,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Ankerkraut Bang Boom Bang, Przyprawy w proszku, Papryczka chili, Czarny pieprz, Seler, Papryczka chili, Czosnek, Ground mustard, Cebula, Surowa..., Środek konserwujący, 210 g, 1 szt.
193,62 zł/1kg
40,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maldon Sól morska kryształki wędzona 125 g
95,44 zł/1kg
25,77 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zestaw ceramicznych wierteł do wiercenia na sucho Bosch PRO, 33 mm
749,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Nowoczesna lampka stołowa Skriva, metal, niebieski, 1 źródło światła, żarówka GU10
94,98 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,01 zł
Sprzedawca: KupZarovky

Karl Krüger 1220H, Okrągły, Czarny, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, 20 cm
67,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haczyk na ręcznik Tiger Colar bez wiercenia chrom 1314730346
193,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Baton Lindt HELLO Pistachio Crunch i Solony Karmel opakowanie 100g
192,40 zł/1kg
19,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Panel LED Paulmann Amaris
1 037,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PaulmannLicht

EGLO BARLASTON, Czarny, Stal, Uniwersalne, IP20, II, E27
349,40 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: JOGISEsvietidla

Maly kwiat flaminga - Anthurium andreanum - Baby Anthurium - Mini roslina - doniczka 7 cm - biale kwitnienie - White Champion
51,68 zł
Sprzedawca: Exotenherz
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
299,80 zł/1l

Sól drobna 25kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
4,95 zł/1kg

Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth
57,22 zł/1kg

Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
38,79 zł
Sprzedawca: Posh
38,79 zł/1kg

SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,95 zł/1kg

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
290,24 zł/1l

Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Sprzedawca: Posh
73,36 zł/1kg

Sól kłodawska niejodowana 3 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,32 zł/1l

Sól drobnoziarnista 1 kg, różowa, wysoka jakość
8,46 zł
Sprzedawca: PHRoyal
169,20 zł/1l

Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1l

Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,78 zł/1l

Kotanyi sól morska z chili i czosnkiem grubo i drobno mielona 70g
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
253,29 zł/1kg

Kotanyi cynamon mielony suszony ulubiony klasyk 25g
11,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
442,00 zł/1kg

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,82 zł/1kg

Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
23,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
46,16 zł/1kg

SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,29 zł/1kg

SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,45 zł/1kg

Sól morska gruba Margherita 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,37 zł/1l

Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,79 zł/1l

SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,53 zł/1kg