5,0



Na podstawie 7 opinii
Mustela 5882631, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
81,39 zł
81,39 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Alpanten Maść ochronna 100 ml20,36 zł/100ml
20,36 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Retinal 0,2% emulsja146,16 zł
-27,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsja 30 ml396,67 zł/100ml
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Eucerin Atopicontrol Lotion 400 ml10 747,00 zł/100ml
107,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Mustela Stelatopia krem emolient do twarzy 40ml
119,27 zł/100ml
47,71 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela, Cicastela, Krem regeneracyjny, 40 ml
104,42 zł/100ml
41,77 zł
Sprzedawca: Tersorte

Mustela Łagodzący Krem do twarzy, 40 ml
83,00 zł/100ml
33,20 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Mustela Bébé Gentle Bath Gel 500 ml
14,21 zł/100ml
71,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mustela Bebe Krem odżywczy z Cold Cream
100,27 zł/100ml
40,11 zł
Sprzedawca: MANADA

Weleda 009661, 50 ml
63,74 zł/100ml
31,87 zł
Sprzedawca: apohealth

NIPPEFLEGECREME 20 ml
634,95 zł/100ml
126,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Weleda 004246, 50 ml
113,30 zł/100ml
56,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mustela Krem na rozstępy, 150 ml
396,20 zł/1kg
79,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Krem niesteroidowy SEBCLAIR, 30 ml Krem
159,27 zł/100ml
47,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Noreva Aquareva Krem 40 ml
267,32 zł/100ml
106,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin AtopiControl Balsam 400ml
11 277,00 zł/100ml
112,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem EXCELLAGE 50 ml
825,20 zł/100ml
412,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mesoestetic Hydratonic Spray 125 ml – Odświeżający
134,40 zł/100ml
168,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Krem propolisowy 50ml
49,58 zł/100ml
24,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

A-Derma, Dermalibour+ Krem regenerujący, 50 ml
5 043,00 zł/100ml
50,43 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Efekt pielęgnacji:
- Nawilżający, Kojąca
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra uniwersalna
- Odpowiedni dla skóry wrażliwej:
- Tak
- Zalecany wiek (min):
- 0 mies.
- Rodzaj opakowania:
- Tubka
- Skład:
- Aqua/water/eau, Zinc Oxide, Caprylic/capric Triglyceride, Coco-caprylate/caprate, Polyglyceryl-2-dipolyhydroxystearate, Glycerin, Cera Alba/beeswax/cire D’abeille, Persea sima (avocado) Oil, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Ethyl Linoleate, Helianthus Annuus (sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Magnesium Sulfate, Stearalkonium Hectorite, Levulinic Acid, Caprylyl Glycol, Capryloyl Glycine, Sodium Levulinate, Undecyl Dimethyl Oxazoline, Propylene Carbonate, Persea sima (avocado) Fruit Extract
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
- Pojemność:
- 100 ml
Krem przynosi ulgę dzieciom już od pierwszego zastosowania, natychmiast łagodząc podrażnioną skórę. Zapobiega zaczerwienieniom i wysypkom na skórze wokół pieluszki.
Mustela Bébé Nappy Cream 1-2-3 100 ml to łagodzący i ochronny krem do wrażliwych okolic pieluszkowych. Delikatnie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry niemowląt i dzieci, jednocześnie odżywiając ją cennymi składnikami. Delikatna i hipoalergiczna formuła sprawia, że skóra staje się miękka i elastyczna natychmiast po aplikacji, a jednocześnie wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Zawarty w nim tlenek cynku ma właściwości ochronne i hamujące enzymy, a formuła nie zawiera substancji zapachowych, parabenów ani konserwantów.
Mustela Bébé Crème Change 1>2>3> - Krem do zmiany pieluszki. Krem został opracowany specjalnie dla dzieci od urodzenia. 1. Zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom w okolicy pieluszkowej. 2. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia po pierwszym zastosowaniu. 3. Poprawia stan skóry po dłuższym stosowaniu. Stosowanie: Nakładać grubą warstwę na czystą i suchą pupę przy każdej zmianie pieluszki.
Wszystkie rodzaje skóry Mustela Creme Change Vitamin Barrier Cream
Mustela Bébé 1 2 3 witaminowy krem ochronny 100 ml
Mustela Creme Change Vitamin Barrier Cream Wszystkie rodzaje skóry 8304888 / 8305132 / 8305260 / 8305259 FRANCJA karton @ 1 sztuka x 100 ml
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- WODA (WODA), TLENEK CYNKU, TRIGLICERYD KAPRYLOWY/KAPRYNOWY, KAPRYLAN/KAPRYLAN KOKOSOWY, POLIGLICERYLO-2-DIPOLIHYDROKSYSTEARYNIAN, GLICERYNA, CERA ALBA (WOSK PSZCZELI), OLEJ PERSEA GRATISSIMA (AWOKADO), DIIZOSTEARYNIAN POLIGLICERYLO-3, LINOLEINIAN ETYLU, HELIANTHUS ANNUUS, (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, SIARCZAN MAGNEZU, HEKTORYT STEARALKONIOWY, KWAS LEWULINOWY, GLIKOL KAPRYLOWY, GLICYNA KAPRYLOILOWA, SÓL SODOWA LEWULINATU, UNDECYLODIMETYLOOKSAZOLINA, WĘGLAN PROPYLENU, EKSTRAKT Z OWOCÓW PERSEA GRATISSIMA (AWOKADO).
- Producent
- Zakres dostawy
- 100 ml.
- Grupy docelowe
- DzieciUnisex
- EAN
- 3504105025854
- Numer producenta
- 5882631
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- WODA (WODA), TLENEK CYNKU, TRIGLICERYD KAPRYLOWY/KAPRYNOWY, KAPRYLAN/KAPRYLAN KOKOSOWY, POLIGLICERYLO-2-DIPOLIHYDROKSYSTEARYNIAN, GLICERYNA, CERA ALBA (WOSK PSZCZELI), OLEJ PERSEA GRATISSIMA (AWOKADO), DIIZOSTEARYNIAN POLIGLICERYLO-3, LINOLEINIAN ETYLU, HELIANTHUS ANNUUS, (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, SIARCZAN MAGNEZU, HEKTORYT STEARALKONIOWY, KWAS LEWULINOWY, GLIKOL KAPRYLOWY, GLICYNA KAPRYLOILOWA, SÓL SODOWA LEWULINATU, UNDECYLODIMETYLOOKSAZOLINA, WĘGLAN PROPYLENU, EKSTRAKT Z OWOCÓW PERSEA GRATISSIMA (AWOKADO).
- Producent
- Zakres dostawy
- 100 ml.
- Grupy docelowe
- DzieciUnisex
- EAN
- 3504105025854
- Numer producenta
- 5882631
Pasuje również do tego

Mustela, Delikatny Szampon, 500 ml
104,00 zł/1l
67,95 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Mustela Delikatny Żel Oczyszczający Dla Noworodków 500ml
81,98 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Mustela olejek do masau dla dzieci z olejkiem z awokado 100ml
40 650,00 zł/1l
40,65 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
121,92 zł/1l
91,44 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mustela, Woda oczyszczająca bez spłukiwania, 750 ml
98,72 zł/1l
74,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Mustela Lotion Bébé Hydra Bébé Lait Corps
191,06 zł/1l
95,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mustela Musti Eau de Soin Parfumée 50 ml
1 897,20 zł/1l
94,86 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Mustela Hydra Bebe Body Lotion Mleczko do ciała dla dzieci i niemowląt, 500 ml
105,00 zł/1kg
57,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela Creme Bébé Hydra Bébé Visage
101,62 zł/100ml
40,65 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Hydra Bébé Facial Cream krem do twarzy dla dzieci 40 ml
62,32 zł/100ml
24,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela Cleansing Oil - Dry Skin
109,12 zł/1l
54,56 zł
Sprzedawca: VISO

Łóżko tapicerowane Merax 180x200 cm ze stelażem z listew i schowkiem, hydrauliczne łóżko na sprężynach, aksamitne łóżko na sprężynach, łóżko podwójne w kształcie ucha, funkcjonalne łóżko, szare
1 431,99 zł
-60,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

COSTWAY 3 w 1 łóżeczko z gondolą i łóżeczko turystyczne, 5-stopniowa regulacja wysokości łóżeczka, nachylenie 10°, łóżeczko z materacem, gondola, gondola dla dzieci o wadze do 9 kg (beżowy)
316,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym
27,50 zł/100ml
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Vaseline | Balsam do ciała - 600ml Maxi Size - Z witaminą B3 - Ochrona przed promieniowaniem UV - Szybko się wchłania i nie jest tłusty
172,22 zł/1l
103,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

NOSIDEŁKO DLA DZIECKA 2w1 - MoMi COLLET SZARE - KAPTUR HIPOALERGICZNE
129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

Twinky® chodzik w kolorze brązowym – chodzik z zestawem zabawek i akcesoriami, zapewniający bezpieczną naukę poprzez zabawę – w zestawie mata pod stopy i uchwyt
359,99 zł
Sprzedawca: Twinky

Wolketon wanienka dla niemowląt wanienka dla dzieci składana składana bezpieczna kąpiel 3 w 1 0-6 lat
161,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

BÉBÉ LINIMENT płyn do mycia siedzeń 400 ml
35,73 zł/100ml
175,70 zł
-32,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
142,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Mustela Organic Cleansing Gel Organiczny żel do mycia ciała i włosów, 400 ml
180,37 zł/1l
72,15 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mustela Krem do przewijania 100ml
55,21 zł/100ml
55,21 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

moovkee Wanienka dla niemowląt ze stojakiem 80 cm, szara, składana, z termometrem, poduszką do kąpieli i systemem drenażowym, wanienka dla niemowląt
319,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Amzteam-pro

Mustela Bebe krem do przewijania 123 150ml
498,80 zł/1l
74,82 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Mustela Baby Olejek do masażu dla dzieci, 100 ml
35,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Krem naprawczy Mustela Cicastela (40ml)
208,07 zł/100ml
83,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200 cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i schowkiem, aksamitne łóżko podwójne do przechowywania, funkcjonalne łóżko, szare
1 495,96 zł
-53,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 442,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Mustela - Bébé Stelatopia Cleansing Gel - Shower gel 500ml
66,46 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cześć
Artykuł jest świetny i dostarczony tak szybko!
Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,99 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 897,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 959,20 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,64 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,70 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,55 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml