4,9



Na podstawie 148 opinii
CHOPARD Casmir EDP 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
188,10 zł
1 881,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml1 132,10 zł/1l
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
VERSET Claudia edp 100 ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Chopard Caśmir woda perfumowana dla kobiet 30 ml
3 501,67 zł/1l
105,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
2 831,67 zł/1l
84,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chopard, Wish, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
1 305,33 zł/1l
97,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Chopard Casmir zestaw upominkowy 30ml EDP + 75ml żel pod prysznic
899,24 zł/1l
94,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Chopard Brilliant Wish EDP 75 ml W
1 432,93 zł/1l
107,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
3 133,44 zł/1l
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Roberto Cavalli , Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Różowy pieprz, Green mandarin,Pink pepper, Kwiat pomarańczy
2 073,33 zł/1l
155,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Chopard, Wish, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
1 844,40 zł/1l
138,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Katy Perry Purr, Kobiety, 100 ml, Jabłko, Liście bambusa, Frezja, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
727,50 zł/1l
72,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Thierry Mugler Alien 30ml edp z możliwością napełnienia
7 863,00 zł/1l
262,21 zł
-26,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
235,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

LAURA BIAGIOTTI Forever EDP 30ml
4 091,67 zł/1l
122,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Escada Magnetism Woda perfumowana, 75ml
1 504,67 zł/1l
112,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg CHOPARD Casmir EDP 100ml Chopard 7640177366047
Premiera:1991
Typ:dla kobiet - 100ml
Rodzaj: woda perfumowana
Chopard Casmir to zniewalający orientalny zapach. Ciepła romantyczna i egzotyczna kompozycja wywołująca nieodparte wrażenie atmosfery tajemniczości. Miękki i gładki jak kaszmir. Zamknij na chwilę oczy i pozwól swoim zmysłom poczuć klimat dalekiego wschodu.
Nuty zapachowe:
-nuta głowy: brzoskwinia, czarna porzeczka, malina, morela .
-nuta serca: mandarynka, cynamon, goździki, drzewo różane .
-nuta podstawy: wanilia, bób tonka, benzoin, opoponaks
[b]Kierunek zapachu:[/b] orientalny [br][br][br][b]Nuty głowy:[/b] mango, kokos, brzoskwinia [br][br][b]Nuty serca:[/b] jaśmin, geranium, lilia [br][br][b]Nuty bazy:[/b] bursztyn, piżmo, wanilia [br][br][br]Zapach Chopard Casmir to klasyczny zapach, który działa na zmysły swoim orientalnym charakterem. Ten damski zapach rozpoczyna się owocową nutą, a kończy korzenno-garbnikową nutą. Nad wszystkim unosi się fascynujący aromat wanilii.[br][br][br][b]Informacje:[/b][br][br]Może to skutkować nowym projektem lub edycją limitowaną.[br]Dlatego zapach różni się od zdjęcia i może skutkować nową formułą. [br]
Chopard Casmir Edp Spray 131911 FRANCE karton @ 1 butelka x 100 ml
Chopard Edp Casmir 100vapo
Chopard Casmir woda perfumowana spray 100 ml
- Waga
- 0.325 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alcohol denat, *******, benzophenone-3, benzyl alcohol, bht, *******, ci 15510, ci 47000, *******, citronellol, geraniol, hydroxycitronellal, *******, pareum (*).
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 7640177366047
- Numer producenta
- WFZZRPWCIM
- Waga
- 0.325 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alcohol denat, *******, benzophenone-3, benzyl alcohol, bht, *******, ci 15510, ci 47000, *******, citronellol, geraniol, hydroxycitronellal, *******, pareum (*).
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 7640177366047
- Numer producenta
- WFZZRPWCIM
Pasuje również do tego

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 132,10 zł/1l
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
2 598,80 zł/1l
194,91 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Chopard, Wish, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
1 305,33 zł/1l
97,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
2 831,67 zł/1l
84,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tablet Blackview Tab 90 WiFi 11'' Android 14 (2024), 12 GB + 128 GB (z możliwością rozszerzenia), wyświetlacz HD-IPS, aparat 13 MP, 8200 mAh, 10 W, Face Unlock, szary
537,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
1 816,35 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Teshop

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Chopard Caśmir woda perfumowana dla kobiet 30 ml
3 501,67 zł/1l
105,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Chopard Casmir zestaw upominkowy 30ml EDP + 75ml żel pod prysznic
899,24 zł/1l
94,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
996,67 zł/1l
59,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Roberto Cavalli , Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Różowy pieprz, Green mandarin,Pink pepper, Kwiat pomarańczy
2 073,33 zł/1l
155,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wydaje się prawdziwy...
Zapach utrzymuje się długo. Wydaje się być prawdziwą wodą perfumowaną.
Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko dobrze
Wszystko w porządku
Oceniono dnia 1 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Punktualna dostawa / przedmiot zgodny z opisem
Zgodnie z opisem
Oceniono dnia 3 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Świetny stosunek jakości do ceny
Oceniono dnia 8 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top bardzo szybka dostawa
Uważam, że zapach jest bardzo dobry
Oceniono dnia 1 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l