Jo Malone Blackberry & Bay EDC 30 ml W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
265,71 zł
8 857,00 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Jo Malone Poppy & Barley EDC 100 ml UNISEX4 896,50 zł/1l
489,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M3 647,75 zł/1l
729,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Jo Malone Gardenia & Oud Absolu Woda kolońska, 100 ml8 481,50 zł/1l
848,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Jo Malone Hinoki & Cedarwood Cologne Intense Spray (100 ml)7 791,00 zł/1l
779,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jo Malone Blackberry & Bay 100ml EDC UNBOX
4 862,50 zł/1l
486,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Jo Malone Blackberry & Bay EDC 30 ml W
9 857,00 zł/1l
295,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Jo Malone Blackberry & Bay EDC 100 ml W
4 846,00 zł/1l
484,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jo Malone Wild Bluebell EDC 30 ml W
9 165,33 zł/1l
274,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt EDC 100 ml UNISEX
5 032,50 zł/1l
503,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
4 979,00 zł/1l
497,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone English Pear & Freesia Woda kolońska, 100ml
5 354,40 zł/1l
535,44 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jo Malone English Pear & Freesia 30ml, Kobiety, 30 ml, Gruszka, Frezja, Paczula, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Farnesol, Limonene, Geraniol, Linalool, Hexyl...
8 316,00 zł/1l
249,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jo Malone Peony & Blush Suede Woda kolońska, 30ml
8 965,00 zł/1l
268,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jo Malone - Pomegranate Noir EDC 30ml
7 893,33 zł/1l
236,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jo Malone Red Roses EDC 100 ml W
6 515,10 zł/1l
651,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Jo Malone Velvet Rose & Oud Intense Woda kolońska, 100 ml
6 632,30 zł/1l
663,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt Cologne, Kobiety, 100 ml, Ambrette, Sól morska, Szałwia, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool,...
4 926,80 zł/1l
492,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jo Malone - Lime Basil & Mandarin EDC 30ml
7 975,00 zł/1l
239,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jo Malone Peony & Blush Suede EDC 50 ml W
9 298,00 zł/1l
464,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dámská kolínská voda
Każdy, kto szuka zapachu z rodziny drzewno-przyprawowej, powinien wybrać Jo Malone Blackberry & Bay. Zapach unisex jest na rynku od 2015 roku. Woda kolońska wie, jak zrobić wrażenie. Jo Malone Blackberry & Bay rezygnuje z typowej piramidy zapachowej. Zamiast tego nuty czarnego pieprzu, brzozy i kardamonu stoją obok siebie i emanują swoimi aromatami. A komu mamy dziękować za ten wspaniały zapach? Tego niestety nie wiadomo. Blackberry & Bay od Jo Malone to nie tylko woda perfumowana, ale prawdziwe wzbogacenie kolekcji zapachów.
Woda kolońska marki Jo Malone została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 30 ml.
Jo Malone Blackberry & Bay woda kolońska spray 30 ml
- Waga
- 0.03 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisexMężczyźniMężczyźni
- EAN
- 6902510260980690251026098
- Numer producenta
- L9PE010000
- Waga
- 0.03 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisexMężczyźniMężczyźni
- EAN
- 6902510260980690251026098
- Numer producenta
- L9PE010000
Pasuje również do tego

Jo Malone - Wood Sage & Sea Salt EDC 30ml
10 076,67 zł/1l
302,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Masa, Kobiety, 100 ml
1 079,00 zł/1l
107,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jo Malone Blackberry & Bay EDC 50 ml W
7 084,60 zł/1l
354,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
948,90 zł/1l
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Jo Malone Blackberry & Bay EDC 30 ml W
9 857,00 zł/1l
295,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Tharwah Gold EDP 100ml
2 755,10 zł/1l
275,51 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jo Malone Blackberry & Bay 100ml EDC UNBOX
4 862,50 zł/1l
486,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Uspokajający, Nawilżający, Skóra sucha, 500 ml, 480 g
0,14 zł/1kg
68,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SoBuy Szafka łazienkowa - Wąska szafka łazienkowa z 3 szufladami, 4 przegrodami, wieszakiem na ręczniki, komodą - Kompaktowe meble łazienkowe z białego drewna 30x90x30cm BZR29-W
343,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
996,67 zł/1l
59,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Jo Malone Blackberry & Bay EDC 100 ml W
4 846,00 zł/1l
484,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jo Malone Wild Bluebell EDC 30 ml W
9 165,33 zł/1l
274,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt EDC 100 ml UNISEX
5 032,50 zł/1l
503,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Jo Malone English Pear & Freesia 30ml, Kobiety, 30 ml, Gruszka, Frezja, Paczula, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Farnesol, Limonene, Geraniol, Linalool, Hexyl...
8 316,00 zł/1l
249,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
4 979,00 zł/1l
497,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wood Sage & Sea Salt woda kolońska spray 50ml
11 859,80 zł/1l
592,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Buy-Store-Official

Jo Malone English Pear & Freesia Woda kolońska, 100ml
5 354,40 zł/1l
535,44 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 513,60 zł/1l
225,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.

Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 243,87 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 716,20 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 143,87 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 916,90 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
301,06 zł
Sprzedawca: pttonline
1 505,30 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 647,75 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 380,10 zł/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
524,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 249,30 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 075,20 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 912,60 zł/1l

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
497,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 979,00 zł/1l