5,0



Na podstawie 1 opinii
Zawartość:
1.9 l- 1.9 l
- 8 l
Lee Kum Kee Sos sojowy Light Premium do aromatyzowania sosów 1900ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,04 zł
25,28 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L16,85 zł/1l
134,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Yildriz – Sos Sambal Original – 535 ml195,91 zł/1kg
104,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Sos rybny Red Boat 250 ml174,60 zł/1l
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml29,84 zł/1l
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lee Kum Kee Chiński Sos Ostrygowy Oyster Flavoured Sauce 510 ml
55,16 zł/1l
28,13 zł
Sprzedawca: LAVONIO
![Zdjęcie produktu dla [500ml ] Megachef PREMIUM sos rybny [ bezglutenowy ] i bez glutaminianu sodu / Fish Sauce](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f1725ca3e5dc60398294cbbb81ae026e.webp)
[500ml ] Megachef PREMIUM sos rybny [ bezglutenowy ] i bez glutaminianu sodu / Fish Sauce
70,56 zł/1l
35,28 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Flying Goose Sriracha Chilisauce scharf (200 ml)
140,20 zł/1l
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
32,10 zł/1l
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos sojowy ciemny premium 500ml - Lee Kum Kee 80
31,78 zł/1l
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lee Kum Kee Bezglutenowy sos sojowy light 250 ml
127,92 zł/1l
31,98 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Sos Teriyaki Produkt Premium firmy Lee Kum Kee Zawartość 1800ml
49,34 zł/1l
88,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lee Kum Kee Premium Oyster Sauce 255g - Ostry sos do dań azjatyckich
183,49 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos sojowy grzybowy Supreme 500ml - Lee Kum Kee
33,96 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
102,72 zł/1kg
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos sojowy ciemny produkt premium firmy Lee Kum Kee Zawartość 1900ml
24,85 zł/1l
47,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lee Kum Kee Premium jasny sos sojowy 150 ml, delikatnie ostry, uniwersalny
124,40 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
![Zdjęcie produktu dla [ 368 g ] LEE KUM KEE Sos teriyaki bezglutenowy / LKK Sos teriyaki bezglutenowy](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Sos teriyaki bezglutenowy / LKK Sos teriyaki bezglutenowy
117,34 zł/1l
43,18 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Lee Kum Kee Sos śliwkowy 397 GR
89,52 zł/1kg
35,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lee Kum Kee Sos sojowy Light Premium do aromatyzowania sosów 1900ml
Lekki sos sojowy Lee Kum Kee jest aromatyczny i lekko słony w smaku. Wyprodukowany z soi wolnej od GMO, warzonej w naturalny sposób, nie zawiera wzmacniaczy smaku, konserwantów ani barwników. Idealny do marynat, sosów, dań typu stir-fry, dressingów, dipów i przypraw.
Kreyenhop & Kluge GmbH & Co KG Food & Non-Food Import Industriestrasse 40-42 28876 Oyten
Sojasauce hell
Drodzy klienci, wszyscy sprzedawcy od kilku lat niszczą swoje opakowania produktów, a także etykiety (Aufkleber). Może się zdarzyć, że nie będziemy na bieżąco z aktualną sytuacją, ale będziemy ją stale aktualizować.
Zutaten:
Wasser, Salz, Sojabohnen12%, Weizenmehl
Alergie:
Soja, Weizen
Nettogewicht/Nettoinhalt:
1,9L
Importeur/Hersteller:
Kreyenhop & Kluge GmbH & Co.KG, Industriestr. 40-42, 28876 Oyten, Deutschland
Anforderung an die Lagerung/Aufbewahrung:
Nach dem Öffnen im Kühlschrank aufbewahren und innerhalb weniger Wochen verbrauchen.
Ursprungsland/Herkunft:
Chiny
Mindesthaltbarkeitsdatum:
Mindestens 3 Monate ab Versand. In der Regel länger. For ein genaues Datum bitte anfragen.
Zubereitung:
Durchschnittliche Nährwertangaben pro 100ml
| Brennwert | 322kJ 76kcal |
| Fett - fettsäuren | <0,5g <0,1g |
| Kohlenhydrat - davon Zucker | 8,2g 2,1g |
| Ballaststoffe | g |
| Eiweiß | 8,2g |
| Salz | 16,7g |
| Extra 1 | g/mg |
| Extra 2 | g/mg |
| Ekstra 3 | g/mg |
- Zawartość
- 1.9 l
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Firma spożywcza
- Lee Kum Kee
- Nazwa handlowa
- Sos sojowy light Produkt premium firmy Lee Kum Kee Zawartość 1900 ml
- Producent
- Lee Kum Kee
- Numer producenta
- 858421
- EAN
- 788951239750078895123975
- Zawartość
- 1.9 l
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Firma spożywcza
- Lee Kum Kee
- Nazwa handlowa
- Sos sojowy light Produkt premium firmy Lee Kum Kee Zawartość 1900 ml
- Producent
- Lee Kum Kee
- Numer producenta
- 858421
- EAN
- 788951239750078895123975
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1![Zdjęcie produktu dla [500ml ] Megachef PREMIUM sos rybny [ bezglutenowy ] i bez glutaminianu sodu / Fish Sauce](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f1725ca3e5dc60398294cbbb81ae026e.webp)





4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4![Zdjęcie produktu dla [400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/26a86b2b38f5c014f6e0be47ebb92b4a.webp)




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6





4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6






3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7

Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos rybny Red Boat 250 ml
174,60 zł/1l
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
16,85 zł/1l
134,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
19,73 zł/1l
157,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lee Kum Kee Chiński Sos Ostrygowy Oyster Flavoured Sauce 510 ml
55,16 zł/1l
28,13 zł
Sprzedawca: LAVONIO

KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
34,89 zł/1l
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Flying Goose Sriracha Chilisauce scharf (200 ml)
140,20 zł/1l
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
39,82 zł/1l
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
![Zdjęcie produktu dla [500ml ] Megachef PREMIUM sos rybny [ bezglutenowy ] i bez glutaminianu sodu / Fish Sauce](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f1725ca3e5dc60398294cbbb81ae026e.webp)
[500ml ] Megachef PREMIUM sos rybny [ bezglutenowy ] i bez glutaminianu sodu / Fish Sauce
70,56 zł/1l
35,28 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Megachef premium anchois sos rybny 200ml | Bezglutenowy, bez glutaminianu sodu
144,85 zł/1l
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
13,58 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kikkoman 100906, 150 ml, Butelka, 1 szt., 77 kcal, 325 kJ, 10 g
125,33 zł/1l
18,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sos chili Sriracha Flying Goose 70% chili 730 ml
44,66 zł/1l
32,60 zł
Sprzedawca: Katomix

Sos rybny 700ml - Squid
25,56 zł/1l
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
187,21 zł/1l
85,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Sos chili Sriracha Kimchi (chilli 55%) 455ml - Flying Goose
128,77 zł/1l
58,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

PRB Dunkle Soja-Pilzsauce 150 ml | Najwyższej jakości ciemny sos sojowy o smaku grzybowym
76,07 zł/1l
11,41 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
29,84 zł/1l
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
![Zdjęcie produktu dla [400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/26a86b2b38f5c014f6e0be47ebb92b4a.webp)
[400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu
70,10 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pasta z tamaryndowca Thai Dancer o słodko-kwaśnym smaku 250ml
57,74 zł/1kg
15,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

226g LEE KUM KEE Sos z czarnej fasoli Sos z czarnej fasoli Sos z czarnej fasoli
145,18 zł/1kg
32,81 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

SEMPIO Sos sojowy Jin S 1,7 litra | Koreański sos sojowy | bez stosowania technik modyfikacji genetycznej
44,06 zł/1l
74,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
51,27 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kikkoman Original Soy Sauce szklana butelka sos przyprawowy w płynie 250ml
110,32 zł/1l
27,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
29,97 zł/1l
26,12 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
53,31 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SOS RYBNY BEZGLUTENOWY 300 ml - SQUID
31,30 zł/1l
9,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
19,92 zł/1kg
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos sojowy Megachef bezglutenowy 500 ml | bez glutaminianu | Sos sojowy
78,74 zł/1l
39,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 8 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg

Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l

Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg

Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg

Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l

Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg

Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l

Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l

Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l

Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l

Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l

Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l

KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l

Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l

Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l

Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l

Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
26,12 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,97 zł/1l

Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,89 zł/1l

Sos rybny 700ml - Squid



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,56 zł/1l