Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

12,89 zł

64,45 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
9h 34m 32s
Nasze najlepszeoferty
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
34,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
53,31 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
39,82 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Flying Goose Sriracha Chilisauce scharf (200 ml)
Flying Goose Sriracha Chilisauce scharf (200 ml)
140,20 zł/1l
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
187,21 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Listki wodorostów Yaki Nori prażone suszone do sushi Takaokaya 25g
Listki wodorostów Yaki Nori prażone suszone do sushi Takaokaya 25g
1 264,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
31,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla [ 455 ml ] FLYING GOOSE Ostry sos chili Sriracha z trawą cytrynową
[ 455 ml ] FLYING GOOSE Ostry sos chili Sriracha z trawą cytrynową
128,77 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
58,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
13,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos Unagi 200ml - Asia Kitchen
Sos Unagi 200ml - Asia Kitchen
49,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Flying Goose sos hoisin ostry i słodki smak 455ml
Flying Goose sos hoisin ostry i słodki smak 455ml
53,91 zł/1l
24,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Flying Goose 70% chili 730 ml
Sos chili Sriracha Flying Goose 70% chili 730 ml
44,66 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
32,60 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla KINJIRUSHI BRAND 396257002 KINJIRUSHI BRAND Wasabi 43,0 g
KINJIRUSHI BRAND 396257002 KINJIRUSHI BRAND Wasabi 43,0 g
260,47 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
102,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla [ 500 g / 422 ml ] Sos Yakisoba OTAFUKU / Japoński sos przyprawowy do smażonego makaronu
[ 500 g / 422 ml ] Sos Yakisoba OTAFUKU / Japoński sos przyprawowy do smażonego makaronu
121,86 zł/1kg
60,93 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Flying Goose Sriracha sos chilli bez glutaminianu sodu bardzo ostry 455ml
Flying Goose Sriracha sos chilli bez glutaminianu sodu bardzo ostry 455ml
64,18 zł/1l
29,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kikkoman Teriyaki z prażonymi ziarnami sezamu 250ml
Kikkoman Teriyaki z prażonymi ziarnami sezamu 250ml
167,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
41,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Kimchi (chilli 55%) 455ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha Kimchi (chilli 55%) 455ml - Flying Goose
128,77 zł/1l
58,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy Yamasa o pojemności 500 ml
Sos sojowy Yamasa o pojemności 500 ml
95,12 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
29,23 zł
-18%
23,78 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Sos chili Sriracha Mayoo 200ml - Flying Goose

Sos chili Sriracha Mayo 200ml - Flying Goose

Spróbuj naszego wyjątkowego sosu chili Sriracha Mayo marki Flying Goose i dodaj niepowtarzalny smak do swoich ulubionych potraw! Ten sos połącza ostrość chili z kremowym majonezem, tworząc idealne połączenie, które stanie się Twoim sekretnym składnikiem kulinarnym. W naszej buteleczce o pojemności 200ml znajdziesz mnóstwo smaku i możliwości kulinarnej ekspresji!

Chili Sriracha Mayo to sos, który idealnie oddaje ducha azjatyckiej kuchni. Jego intensywny smak i delikatna pikantność nadają każdemu dania wyjątkowego aromatu. Dodaj go do sałatek, kanapek, hamburgerów, makaronów lub innych ulubionych dań i odkryj nową jakość smakową. Sriracha Mayo to propozycja dla wszystkich, którzy swoją kuchnię chcą ożywić i zaskoczyć swoich bliskich wyjątkowym smakiem.

Nasz sos chili Sriracha Mayo jest produkowany przez renomowaną markę Flying Goose, która od lat zachwyca smakoszy na całym świecie. Wysoka jakość składników i staranne przetwórstwo sprawiają, że produkty tej marki są niezwykle popularne i cenione. Sos Sriracha Mayo nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, dlatego możesz cieszyć się autentycznym smakiem w najlepszym wydaniu.

sos chili Sriracha Mayo 200ml marki Flying Goose i rozkoszuj się niepowtarzalnymi smakowymi doznaniami. Ciesz się ostrością chili i kremowym majonezem w jednym sosie, który doda charakteru Twoim danym. Dołącz do grona zadowolonych smakoszy, którzy odkryli tajemnicę wyjątkowego smaku Flying Goose!

Składniki: Chili 34%, woda, syrop cukrowy (cukier, woda), olej sojowy, ocet naturalny, modyfikowana skrobia kukurydziana, sól, stabilizator: E415, czosnek, nasiona gorczycy, regulatory kwasowości: E260, E330, wzmacniacz smaku: E621, substancja konserwująca: E202, przeciwutleniacz: E319. masa netto: 200ml Wartości odżywcze w 100 g: Energia 1170 kj/ 281 kcal Tłuszcz 19 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,8 g Węglowodany 26 g w tym cukry 17 g Białko 0,9 g Sól 4,1 g Kraj pochodzenia: Tajlandia Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:

Sos Sriracha Mayoo – przyjemnie pikantny sos, pojemność 200 ml

Przegląd produktu
SOS SRIRACHA MAYO to przyjemnie pikantny krem z chili w praktycznym opakowaniu o pojemności 200 ml. Kremowy majonez łączy się z charakterystyczną ostrością Srirachy, tworząc harmonijne połączenie przypraw i delikatnej nuty chili. Idealny dla wszystkich, którzy chcą nadać potrawom pikantny, a jednocześnie kremowy wymiar smakowy.

Najważniejsze cechy sosu
Sos SRIRACHA MAYO przekonuje swoją kremową konsystencją oraz wyważonym połączeniem ostrości i przypraw. Nadaje się zarówno jako sos stołowy, jak i składnik do gotowania. Opakowanie o pojemności 200 ml jest poręczne i idealne do bezpośredniego użycia przy stole lub w kuchni. Sos zapewnia intensywny smak i wnosi nowoczesną azjatycką nutę do wielu potraw.

Wskazówki dotyczące stosowania
Sos SRIRACHA MAYO doskonale pasuje do BURGERÓW, KANAPEK, WRAPÓW i PRZEKĄSEK. Również w połączeniu z FRYTKAMI, MIĘSEM Z GRILLA lub jako dip do warzyw zapewnia przyjemną pikantną ostrość. Podczas gotowania można ją dodawać bezpośrednio do sosów, potraw smażonych na patelni lub dań z ryżu, nadając potrawom kremową, pikantną nutę.

Często zadawane pytania
SOS SRIRACHA MAYO jest gotowy do podania i można go używać od razu. Nadaje się zarówno jako dip, jak i do doprawiania dań na ciepło i na zimno, oferując zrównoważone połączenie kremowej konsystencji i przyjemnej ostrości.

Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG
Import produktów spożywczych i niespożywczych
Industriestraße 40-42
28876 Oyten


Flying Goose Sriracha Mayo Sauce 200ml


Składniki:

Woda, chili 20%, olej sojowy, cukier, ocet spirytusowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, sól, substancja zagęszczająca E415, czosnek, gorczyca, zakwaszacze E260, E330, wzmacniacz smaku E621, substancja konserwująca E202, przeciwutleniacz E319

Informacje dla alergików:

-

Masa netto/ zawartość netto:

200ml

Importer/producent:

Importer: Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876 Oyten Niemcy
Producent: Flying Goose Brand- Exotic Food PCL., Rayong, Tajlandia

Przechowywanie/wymagania dotyczące przechowywania:

Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku tygodni.

Kraj pochodzenia:

Tajlandia

Termin przydatności do spożycia:

MFG=manufacturing date=Data produkcji
Data produkcji jest drukowana na wielu produktach, nie mylić z datą przydatności do spożycia.
Co najmniej 3 miesiące od wysyłki. Zwykle dłużej. Prosimy o o dokładną datę.

Przygotowanie:

Gotowe do spożycia.

Informacje ogólne:

Szanowni klienci, wszyscy producenci zmieniają opakowania i etykiety (naklejki) swoich produktów co kilka lat. Może się zdarzyć, że nie zawsze będziemy na bieżąco, ale zawsze natychmiast to zaktualizujemy.

Średnie informacje o wartościach odżywczych na 100 ml

Wartość opałowa1170 kJ
281 kcal
Tłuszcz
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe
19 g
2,8 g
Węglowodany
- w tym cukier
26 g
17 g
Białko0,9 g
Sól4,1 g


UNI EAGLE Sriracha Mayo to kremowy, lekko pikantny sos łączący klasyczny majonez z charakterystycznym smakiem tajskiego sosu Sriracha. Doskonale wyważony – jednocześnie łagodny i ostry – sprawdza się jako dodatek do burgerów, kanapek, frytek, sushi, dań z grilla czy sałatek.

To idealny wybór dla osób, które lubią klasyczne smaki z wyrazistym, pikantnym akcentem.

Cechy produktu:

  • Pojemność: 460g
  • Majonez z dodatkiem sosu Sriracha
  • Kremowa konsystencja i delikatna ostrość
  • Gotowy do użycia
  • Doskonały do kuchni azjatyckiej i fusion

Składniki:

Majonez (olej roślinny, żółtko jaj, ocet), sos Sriracha (papryczki chili, czosnek, ocet, cukier, sól), cukier, sól, przyprawy, aromaty, konserwanty.

Informacje dla alergików:

Zawiera jajka. Może zawierać śladowe ilości mleka, soi i gorczycy.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu trzymać w lodówce i spożyć w zalecanym terminie.

Kraj pochodzenia:

Tajlandia



Wszechstronne sosy przyprawowe o azjatyckim charakterze – sos Flying Goose w różnych smakach Sos Flying Goose to popularny sos przyprawowy z kuchni azjatyckiej, w różnych smakach. Sosy te łączą w sobie pikantne, aromatyczne, a niekiedy ostre nuty smakowe, stanowiąc wszechstronny dodatek do wielu potraw. W zależności od wariantu powstają różne profile smakowe, które mogą wahać się od łagodnych do intensywnych. Kremowa konsystencja umożliwia łatwe dozowanie i wszechstronne zastosowanie podczas gotowania lub serwowania. Sosy nadają się zarówno do przyprawiania podczas przygotowywania potraw, jak i jako dip lub dodatek. Flying Goose jest znana na całym świecie ze swoich charakterystycznych sosów chili i azjatyckich sosów przyprawowych. Marka ta kojarzy się z intensywnymi aromatami i wszechstronnymi możliwościami zastosowania w kuchni. Sosy Flying Goose pozwalają wzbogacić smak wielu potraw. Cztery sposoby wykorzystania sosów Flying Goose Sosy doskonale nadają się jako dip do sajgonek, przekąsek lub finger food. Zapewniają również aromatyczną nutę w potrawach z woka z warzywami, mięsem lub tofu. Można je również wszechstronnie stosować w daniach z makaronem lub ryżem. Ponadto sosy te można wykorzystać do wzbogacenia marynat, dressingów lub sosów. Pikantny dodatek do wielu potraw Sosy Flying Goose można dodawać podczas przygotowywania potraw lub bezpośrednio na gotowe dania. Ilość można indywidualnie dostosować w zależności od pożądanej intensywności smaku. Inne sosy do urozmaicenia kuchni azjatyckiej Miłośnicy pikantnych sosów często sięgają również po sos sojowy, sos teriyaki lub inne sosy chili. Również azjatyckie mieszanki przypraw i pasty przyprawowe oferują podobne możliwości wzbogacania potraw. W zależności od przepisu składniki te można łączyć na wiele sposobów.

Sos majonezowy Flying Goose Sriracha (1x200 ml)
Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
Zawartość
0.2 l
Lista składników
Składniki: Chili 34%, woda, syrop cukrowy (cukier, woda), olej sojowy, ocet naturalny, modyfikowana skrobia kukurydziana, sól, stabilizator: E415, czosnek, nasiona gorczycy, regulatory kwasowości: E260, E330, wzmacniacz smaku: E621, substancja konserwująca: E202, przeciwutleniacz: E319. masa netto: 200ml Wartości odżywcze w 100 g: Energia 1170 kj/ 281 kcal Tłuszcz 19 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,8 g Węglowodany 26 g w tym cukry 17 g Białko 0,9 g Sól 4,1 g Kraj pochodzenia: Tajlandia Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Alergeny
Soja i produkty pochodne
Gorczyca i produkty pochodne
Może zawierać orzechy ziemne i produkty pochodne.
Waga
250 g
Firma spożywcza
Flying Goose
Nazwa handlowa
Sos chili Sriracha Mayoo 200ml - Flying Goose
Producent
FLYING GOOSE
Numer producenta
EB-IOZD-BY67
EAN
8853662056654

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
Zawartość
0.2 l
Lista składników
Składniki: Chili 34%, woda, syrop cukrowy (cukier, woda), olej sojowy, ocet naturalny, modyfikowana skrobia kukurydziana, sól, stabilizator: E415, czosnek, nasiona gorczycy, regulatory kwasowości: E260, E330, wzmacniacz smaku: E621, substancja konserwująca: E202, przeciwutleniacz: E319. masa netto: 200ml Wartości odżywcze w 100 g: Energia 1170 kj/ 281 kcal Tłuszcz 19 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,8 g Węglowodany 26 g w tym cukry 17 g Białko 0,9 g Sól 4,1 g Kraj pochodzenia: Tajlandia Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Alergeny
Soja i produkty pochodne
Gorczyca i produkty pochodne
Może zawierać orzechy ziemne i produkty pochodne.
Waga
250 g
Firma spożywcza
Flying Goose
Nazwa handlowa
Sos chili Sriracha Mayoo 200ml - Flying Goose
Producent
FLYING GOOSE
Numer producenta
EB-IOZD-BY67
EAN
8853662056654
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla [500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty
[500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty
14,84 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
78,35 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla JH Foods Yaki Nori wodorosty zielone prażone 10 liści wodorostów 25g
JH Foods Yaki Nori wodorosty zielone prażone 10 liści wodorostów 25g
794,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,85 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Zestaw do sushi Blumtal Mata do sushi nadająca się do mycia w zmywarce - Trwały, zrównoważony sushi maker z wysokiej jakości drewnianymi pałeczkami i łyżką do ryżu dla początkujących i profesjonalistów sushi
Zestaw do sushi Blumtal Mata do sushi nadająca się do mycia w zmywarce - Trwały, zrównoważony sushi maker z wysokiej jakości drewnianymi pałeczkami i łyżką do ryżu dla początkujących i profesjonalistów sushi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
51,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent
Zdjęcie produktu dla Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
187,21 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla [10 arkuszy (25 g)] JHFOODS Yaki Sushi Nori SILVER Wysokiej jakości prażone wodorosty morskie
[10 arkuszy (25 g)] JHFOODS Yaki Sushi Nori SILVER Wysokiej jakości prażone wodorosty morskie
809,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
21,91 zł
-7%
20,24 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Flying Goose Sriracha Chilisauce scharf (200 ml)
Flying Goose Sriracha Chilisauce scharf (200 ml)
140,20 zł/1l
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla KINJIRUSHI BRAND 396257002 KINJIRUSHI BRAND Wasabi 43,0 g
KINJIRUSHI BRAND 396257002 KINJIRUSHI BRAND Wasabi 43,0 g
260,47 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
32,38 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
21,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
102,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Młody Imbir 190g Dec.Ha
Młody Imbir 190g Dec.Ha
33,53 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G
Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G
51,41 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
13,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 1kg ROYAL TIGER Sushi Rice PREMIUM QUALITY Ryż do sushi Ryż do sushi
1kg ROYAL TIGER Sushi Rice PREMIUM QUALITY Ryż do sushi Ryż do sushi
19,95 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
19,95 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
29,97 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
26,12 zł
-31%
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla JADE TEMPLE mata bambusowa do przygotowywania sushi 24 x 24 cm
JADE TEMPLE mata bambusowa do przygotowywania sushi 24 x 24 cm
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla [ROYAL TIGER Jasmin Duftreis / Ryż jaśminowy, cały / Ryż jaśminowy AAA
[ROYAL TIGER Jasmin Duftreis / Ryż jaśminowy, cały / Ryż jaśminowy AAA
10,76 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
55,83 zł
-3%
53,78 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 249
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Sos Unagi 200ml - Asia Kitchen
Sos Unagi 200ml - Asia Kitchen
49,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Varta 06032, Jednorazowa bateria, CR2032, Lit, 3 V, 5 szt., 230 mAh
Varta 06032, Jednorazowa bateria, CR2032, Lit, 3 V, 5 szt., 230 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 292
14,74 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
51,63 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 554
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet
Zdjęcie produktu dla WISFOR legowisko dla psa poduszka ortopedyczna dla psa sofa dla psa mata dla kota legowisko zmywalne wodoodporne - L: 92x56x8cm
WISFOR legowisko dla psa poduszka ortopedyczna dla psa sofa dla psa mata dla kota legowisko zmywalne wodoodporne - L: 92x56x8cm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 99
193,11 zł
6% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR
Zdjęcie produktu dla Okrągły papier ryżowy do sajgonek i pierogów Średnica 22 cm
Okrągły papier ryżowy do sajgonek i pierogów Średnica 22 cm
34,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 45 %, 190 g
Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
37,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 6 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 kwietnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos rybny Red Boat 250 ml
Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml
Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
26,12 zł
-31%
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos rybny 700ml - Squid
Sos rybny 700ml - Squid
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,56 zł/1l