5,0



Na podstawie 2 opinii
Liczba sztuk:
4- 1
- 4
Krüger Cappuccino Classico bez laktozy z dodatkową pianką 150 g, opakowanie 4 sztuki
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
75,44 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kawy rozpuszczalne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Krüger Family Cappuccino White-Vanille – napój w proszku, opakowanie 12 sztuk (12 torebek po 500 g)42,07 zł/1kg
257,87 zł
-5,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
252,39 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Krüger, karmelowe kruche cappuccino o delikatnym karmelowym smaku 500 g, opakowanie 5 szt132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs58,07 zł/1kg
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Krüger Chai Latte Classic India herbata mleczna w proszku puszka 4 opakowania105,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Cappuccino Classico napój bez laktozy w proszku 10x15g 150g
93,95 zł/1kg
18,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Caramel - 450g
24,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Cappuccino Czekoladowe zawiera kofeinę, bez laktozy, 10 x 15 g, opakowanie zawierające 4 sztuki
76,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Classic 500g
52,82 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Classico (500g Beutel) + blok usy
90,37 zł/1kg
46,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
297,04 zł/1kg
74,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Krüger Family Cappuccino Double Choco 500g mit Schoko-Splittern 4er Pack
106,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cappuccino Da Zuccherare 250g - Crastan
64,50 zł/1kg
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10029169 Sahne-Caramel 500g
53,68 zł/1kg
26,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Melitta 7215 Gastro Topping – śmietanka do kawy 28,0 g, 1,0 kg
76,73 zł/1kg
76,73 zł
Sprzedawca: somnia24

HEARTS Cappuccino Amaretto 10 x 1kg Vorratspackung
52,30 zł/1kg
576,95 zł
-54,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
522,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel)
52,82 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte biała czekolada pistacjowa 10x25g opakowanie 250g
60,00 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Eiskaffee 10027830 Schoko 500g
115,60 zł/1kg
57,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cappuccino Mokate o smaku Waniliowym 110 g
72,55 zł/1kg
7,98 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krüger Signature Blend Cappuccino – napój w proszku, opakowanie 8 x 17,5 g, 140 g
123,79 zł/1kg
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krüger Cappuccino Classico bez laktozy z dodatkową pianką 150 g, opakowanie 4 sztuki
Nasze klasyczne cappuccino zabierze Cię do krainy fantastycznej przyjemności bez laktozy.
- Klasyczne cappuccino
- Fantastyczna rozkosz bez laktozy
- Dodatkowa porcja pianki
KRÜGER GmbH & Co. KG
Senefelderstr. 44
51469 Bergisch Gladbach
KRÜGER GmbH & Co. KG Senefelderstr. 44, 51469 Bergisch Gladbach
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, olej kokosowy, rozpuszczalne ziarna kawy (10%), aromaty, stabilizator E 340, białko MLEKA, sól, substancja przeciwzbrylająca E 341, emulgator E 472e, emulgator E 471
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1692 kj Energia kcal 401 kcal Tłuszcz 10,2 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 10 gM Węglowodany 74,2 gM Węglowodany, w tym cukier 39,3 gM Białko 1,6 gM Sól 1,14 gM
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Firma spożywcza
- KRÜGER GmbH & Co. KGSenefelderstr. 44, 51469 Bergisch Gladbach
- Nazwa handlowa
- Krüger Cappuccino Classico bez laktozy z dodatkową pianką 150 g, opakowanie 4 sztuki
- Producent
- Krüger Family
- Liczba sztuk
- 4
- Numer producenta
- OQ-QNWL-8IU1
- EAN
- 4251753729007
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, olej kokosowy, rozpuszczalne ziarna kawy (10%), aromaty, stabilizator E 340, białko MLEKA, sól, substancja przeciwzbrylająca E 341, emulgator E 472e, emulgator E 471
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1692 kj Energia kcal 401 kcal Tłuszcz 10,2 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 10 gM Węglowodany 74,2 gM Węglowodany, w tym cukier 39,3 gM Białko 1,6 gM Sól 1,14 gM
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Firma spożywcza
- KRÜGER GmbH & Co. KGSenefelderstr. 44, 51469 Bergisch Gladbach
- Nazwa handlowa
- Krüger Cappuccino Classico bez laktozy z dodatkową pianką 150 g, opakowanie 4 sztuki
- Producent
- Krüger Family
- Liczba sztuk
- 4
- Numer producenta
- OQ-QNWL-8IU1
- EAN
- 4251753729007
Pasuje również do tego

Krüger Cappuccino Fein & Cremig 350g
27,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie serowo-śmietanowym 62g
163,17 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Classic 500g
52,82 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cappuccino Mokate z Magnezem 110 g
72,55 zł/1kg
7,98 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

KuchenMeister Stollen drobny marcepan z rodzynkami sułtańskimi i migdałami 1000g
34,34 zł/1kg
34,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
52,82 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Puszka smakowa Tchibo, puszka na kawę, pojemność 500 g, szczelna, stal nierdzewna, czarna
71,99 zł
Sprzedawca: Metler

HEARTS Cappuccino Amaretto 10 x 1kg Vorratspackung
52,30 zł/1kg
576,95 zł
-54,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
522,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Drzewko pomarańczowe Arcobal 70–100 cm – Citrus sinensis ‘Arcobal’ – egzotyczne drzewko cytrusowe, aromatyczne owoce, roślina doniczkowa na balkon i taras
150,82 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
975,83 zł/1kg
58,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic w kubkach 10 x 2g
448,00 zł/1kg
8,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g
161,33 zł/1kg
9,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Cappuccino Czekoladowe zawiera kofeinę, bez laktozy, 10 x 15 g, opakowanie zawierające 4 sztuki
76,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Cappuccino Classico napój bez laktozy w proszku 10x15g 150g
93,95 zł/1kg
18,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Caramel - 450g
24,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Type Chocolate Cappuccino 450g
24,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino White 450g
53,80 zł/1kg
24,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10027839 Schoko 500g
153,28 zł/1kg
76,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Krüger Cappuccino delikatne i kremowe 350g
78,51 zł/1kg
27,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Double Choco 500g mit Schoko-Splittern 1er Pack
52,82 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cappuccino Da Zuccherare 250g - Crastan
64,50 zł/1kg
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10027833 Caramel-Krokant 500g
155,00 zł/1kg
77,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

KRÜGER Cappuccino Czekolada zawiera kofeinę Bez laktozy 10x15 g
127,40 zł/1kg
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
297,04 zł/1kg
74,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

KRÜGER FAMILY Eiskaffee 10027830 Schoko 500g
115,60 zł/1kg
57,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
105,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NESCAFÉ 605635009 NESCAFÉ Cappuccino Cremig Zart Getränkepulver 10x 14,0 g
517,57 zł/1kg
72,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,46 zł/1kg
88,80 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Liczba sztuk 4
Smakuje bardzo pysznie..... Polecam.....
Oceniono dnia 21 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne kakao
Liczba sztuk 1
Rozcieńczać wyłącznie mlekiem!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - mocna i pikantna (zestaw 3 sztuk)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
716,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
238,77 zł/1kg

Kawa mrożona typu frappé Nescafé 275 g - Napój w proszku z kawą rozpuszczalną (opakowanie 8 sztuk)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
215,34 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
97,88 zł/1kg

Cappuccino czekoladowe 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Cappuccino Classic 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,07 zł/1kg

Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g torebek) + blok usy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
192,47 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
53,32 zł/1kg

KAWA ROZPUSZCZALNA BEZKOFEINOWA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
49,13 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Caro Kaffee Instant 500g
81,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa cappuccino instant 250 g – Ristora



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,06 zł/1kg

CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
35,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
70,22 zł/1kg

Cappuccino Da Zuccherare 250g - Crastan
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
64,50 zł/1kg

Nescafe Frappe – orzeźwiająca mieszanka kawowa do przygotowania mrożonej kawy, 275 g, opakowanie zawierające 4 sztuki



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,89 zł/1kg

Krüger Family Cappuccino Caramel Brittle 6-pack (6x 500g worek) + blok usy
179,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
59,68 zł/1kg

MASSIMO Cappuccino Vanilla 125g (10 paluszków á 12,5g) napój instant w proszku z kawą rozpuszczalną i kakao w proszku, szybkie przygotowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1l

Massimo Fantasy Cappuccino Caramel Brittle 10 paluszków á 12,5g rozpuszczalny napój kawowy w proszku o smaku karmelowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1l

Massimo 1 z 3 kawa rozpuszczalna mokka, 10 paluszków po 18 g, kawa rozpuszczalna, napój w proszku z rozpuszczalnymi ziarnami kawy, cukier i śmietanka do kawy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
229,50 zł/1l

Massimo Cappuccino Classic 10 paluszków á 12,5g kawa rozpuszczalna, kawa ziarnista rozpuszczalna z kakao w proszku, cappuccino rozpuszczalne, szybkie przygotowanie



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1kg

MASSIMO Latte Macchiato 10 paluszków á 12,5 g, rozpuszczalna kawa ziarnista z kakao i odtłuszczonym mlekiem w proszku, latte instant, kawa rozpuszczalna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1kg

MASSIMO Cappuccino Unsweetened 10 paluszków/porcji á 12,5g kawy rozpuszczalnej



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Massimo 3w1 (180 g)
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
229,50 zł/1kg