4,8



Na podstawie 11 opinii
JOOP! Homme Absolute EDP 80 ml M
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
198,63 zł
2 482,88 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml2 600,00 zł/1l
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Więcej informacji o reklamie
Roja Parfums Enigma Pour Homme Parfém 50 ml M1 632,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX8 381,00 zł/1l
838,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Joop! Homme Absolute Woda perfumowana, 120ml
1 329,17 zł/1l
159,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

JOOP! EDP dla mężczyzn 125 ml M
1 135,20 zł/1l
141,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Joop! Homme Woda perfumowana, 75 ml
1 640,00 zł/1l
123,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Joop! Le Bain Woda perfumowana, 75ml
1 045,63 zł/1l
83,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 397,30 zł/1l
139,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dolce Gabbana - Pour Homme EDP Intenso 75ml
2 566,67 zł/1l
192,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
1 642,20 zł/1l
164,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Gisada Ambassador Men 100ml edp
3 954,50 zł/1l
395,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique E12201, Mężczyźni, 125 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Lawenda, Mandarynka, Rozmaryn, Jaśmin, Orris, Bursztyn, Mech dębowy, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
1 748,00 zł/1l
218,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace - Eros Flame EDP 100ml
2 299,90 zł/1l
229,99 zł
Sprzedawca: motivoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg JOOP! Homme Absolute edp 80ml Joop! 3614224907334
Producent: Joop!
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 80ml
JOOP! Homme Absolute to orientalno - fougere kompozycja dla mężczyzn.Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu.
Nuty zapachowe:
-nuty głowy: czarny pieprz;
-nuty serca: ylang-ylang;
-nuty podstawy: wetyweria, fasolka tonka i kadzidło
Pánská parfémová voda
pepř
ylang ylang
vetiver,tonka fazole,kadidlo
Woda perfumowana Homme Absolute marki Joop! została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 80 ml.
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 80 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- JOOP!
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3614224907334
- Numer producenta
- 50555017000
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 80 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- JOOP!
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3614224907334
- Numer producenta
- 50555017000
Pasuje również do tego

Joop! Homme Absolute Woda perfumowana, 120ml
1 329,17 zł/1l
159,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Joop! Homme Wild Woda toaletowa, 125 ml
690,40 zł/1l
86,30 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
549,25 zł/1l
109,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JOOP! EDP dla mężczyzn 125 ml M
1 135,20 zł/1l
141,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Versace - Eros Flame EDP 100ml
2 299,90 zł/1l
229,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 397,30 zł/1l
139,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
1 642,20 zł/1l
164,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
893,50 zł/1l
91,40 zł
-2,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

JOOP! Jump, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
1 013,00 zł/1l
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Rasasi Hawas Elixir woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 437,80 zł/1l
143,78 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Homme Neon Edition woda toaletowa spray 125ml
972,32 zł/1l
121,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
735,36 zł/1l
91,92 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PRADA Paradoxe EDP 100ml Refill
4 194,00 zł/1l
419,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 008,50 zł/1l
100,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Elyssia Aura czyste perfumy unisex 100 ml
1 000,00 zł/1l
100,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ClickShop

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
1 211,00 zł/1l
121,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
3 078,60 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
9%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w najlepszym porządku
Zawartość 0,08 l
Zapach dokładnie w moim guście, TOP! Jedyną wadą tej butelki jest to, że nie widać poziomu napełnienia - nie można go śledzić. Ale to nie wina sprzedawcy, więc jestem w pełni zadowolony.
Oceniono dnia 13 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie!
Zawartość 0,08 l
Jak na tę cenę, te perfumy są naprawdę dobre. Otrzymuję za nie komplementy^_^
Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Joop Homme Absolute
Zawartość 0,08 l
Wszystko poszło dobrze, jeszcze raz bardzo się cieszę!
Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość zgodna z oczekiwaniami!
Zawartość 0,08 l
Jakość zgodna z oczekiwaniami!
Oceniono dnia 12 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrej jakości i niedrogie
Zawartość 0,08 l
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 10 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 0,08 l
Super, świetny zapach
Oceniono dnia 31 marca 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pełna ocena
Zawartość 0,04 l
Przyjemny zapach
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,08 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l