5,0



Na podstawie 1 opinii
Milk_Shake Lotion Lifestyling Liquid Styler
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
50,97 zł
203,88 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Oryginalny brzozowy tonik do włosów Hagners 500 ml46,70 zł/1l
23,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Milva Nawilżający balsam do włosów i skóry głowy z D-pantenolem i kwasem hialuronowym, 200 ml235,00 zł/1l
47,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Tonik do włosów Seborin (butelka 400 ml)
74,80 zł/1l
29,92 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Farmavita Matująca pasta do stylizacji włosów, 50ml
1 204,20 zł/1l
60,21 zł
Sprzedawca: Scentist

Tonik do włosów CAFFEINE 200 ml
530,40 zł/1l
106,08 zł
Sprzedawca: somnia24

LuxeOil Nä hrende Haarcreme ( Keratin Protect Cream) 95 ml
1 521,89 zł/1l
144,58 zł
Sprzedawca: VISO

SQUANORM balsam przeciwłupieżowy 200 ml
441,45 zł/1l
88,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Ellips Hair Treatment Hair Vitamin 8 U
2 896,25 zł/1l
24,28 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,17 zł
Sprzedawca: Scentist

Seboradin Men Lotion, 200 ml
974,10 zł/1l
194,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

L3VEL3 - Hair Tonic - Tonik do włosów 250 ml
176,00 zł/1kg
55,50 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,00 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Milva Quinine Water Spray 300 ml
133,87 zł/1l
40,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Guhl Hyaluron+ Serum pielęgnacyjne w sprayu (150 ml)
2 814,00 zł/1l
183,40 zł
-42,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
140,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Syoss Mousse Keratin (250 ml)
2 643,20 zł/1l
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Tonik do włosów rozmaryn 100 ml
1 034,50 zł/1l
103,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alpecin Coffein Liquid 200 ml
226,40 zł/1l
45,28 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Lotion SCALP Care przeciwłupieżowy 150 ml
361,40 zł/1l
54,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Phyto Phytocyane Men przeciw wypadaniu włosów 12x5ml
3 463,00 zł/1l
207,78 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Farmavita Bioxil Intense Treatment Kuracja do włosów przeciw wypadaniu, 12x8ml
1 058,02 zł/1l
101,57 zł
Sprzedawca: Tersorte

Pressensa ROSELIPS 2 ml
355 904,98 zł/1l
711,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EshopDrnek
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Milk Shake Lifestyling Liquid Styler 250ml
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Aqua
- Producent
- milk_shake
- EAN
- 8032274010869
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Aqua
- Producent
- milk_shake
- EAN
- 8032274010869
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Milk_Shake Spray Natural Care Odżywka bez spłukiwania
331,43 zł/1l
116,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Depot No. 306 Strong Hairspray mocno utrwalający lakier do włosów 400 ml
47,63 zł/1kg
47,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Milk_Shake Creme Lifestyling Krem wygładzający
341,27 zł/1l
51,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Milk_Shake Maske Argan Deep Treatment
33,50 zł/100ml
66,99 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
5 977,60 zł/1l
298,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon MILK SHAKE do włosów siwych i blond, 1000 ml
110,66 zł/1l
110,66 zł
Sprzedawca: Tersorte

Odżywka nawilżająca Milk Shake Moisture & More, 1000 ml
138,67 zł/1l
141,57 zł
-2,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Milk_Shake Shampoo Milk_Shake Color Care Color Maintainer Shampoo 1000ml
93,19 zł/1l
121,14 zł
-27,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Milk_Shake Conditioner Volume Solution Odżywka zwiększająca objętość
158,73 zł/1l
47,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

MILK SHAKE ICY BLOND Odżywka do włosów blond, 1000 ml
144,95 zł/1l
144,95 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Milk_shake Silver Shine, 300 ml, Szampon, Unisex, Włosy blond, Kolorowe włosy, Blond, Świecący, Zmiękczający, Wybielający
164,47 zł/1l
49,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Odżywka do włosów Milk Shake Hair Milk, odżywcza, 55 ml
53,11 zł/100ml
33,11 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,21 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Milk_Shake Odżywka Pielęgnacja Kolorów Odżywka Utrzymująca Kolor
120,67 zł/1l
36,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

CHI Keratin Conditioner, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Nawilżający, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Wzmacniający, 355 ml, Butelka, Keratyna
316,11 zł/1l
112,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Czarny
5 461,34 zł
-261,34 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5 200,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: nbmobile

Lionelo Haari trójkołowy rower dziecięcy trójkołowy rower dziecięcy kierownica rower dziecięcy wózek dziecięcy różowy
636,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpecin After Shampoo Coffein Liquid, Hair Energizer, Doppelpack (2x 200ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
137,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
343,50 zł/1l

Milva Nawilżający balsam do włosów i skóry głowy z D-pantenolem i kwasem hialuronowym, 200 ml
47,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International
235,00 zł/1l

Oryginalny brzozowy tonik do włosów Hagners 500 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
23,35 zł
Sprzedawca: apohealth
46,70 zł/1l

Joanna, Styling Effect, Lotion do układania włosów, bardzo mocny, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
67,58 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
397,53 zł/1kg