4,6



Na podstawie 13 opinii
Milk_Shake Spray Natural Care Odżywka bez spłukiwania
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
116,00 zł
331,43 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
I.C.O.N. Healing Cure Conditioner 1000ml370,92 zł/1l
370,92 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml704,95 zł/1l
140,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml208,40 zł/1l
208,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml
125,73 zł/1l
125,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

MILK SHAKE ICY BLOND Odżywka do włosów blond, 1000 ml
144,95 zł/1l
144,95 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Odżywka nawilżająca Milk Shake Moisture & More, 1000 ml
138,67 zł/1l
141,57 zł
-2,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Milk_Shake Conditioner Volume Solution Odżywka zwiększająca objętość
158,73 zł/1l
47,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pianka do włosów, bez spłukiwania, nawilżająca, 200 ml
234,95 zł/1l
47,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Milk_Shake Odżywka Pielęgnacja Kolorów Odżywka Utrzymująca Kolor
120,67 zł/1l
36,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Milk_Shake Odżywka Milk_Shake Icy Blond Odżywka 250ml
190,52 zł/1l
47,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Equave Instant Detangling, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy suche, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Odżywiający, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml
198,75 zł/1l
39,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola Odżywka bez spłukiwania do włosów, 300ml
73,90 zł/1l
22,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
36,99 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koktajl, serum rozświetlające, białka mleczne, odżywka bez spłukiwania do włosów, nadająca blask, 300 ml
311,37 zł/1l
100,38 zł
-6,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,41 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Garnier Fructis Goodbye Damage Krem do włosów, 400 ml
52,33 zł/1kg
22,50 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Kallos Hair Pro-Tox Odżywka do włosów z keratyną kolagenem i kwasem hialuronowym, 250ml
52,64 zł/1l
13,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional - Color Radiance Leave-In Conditioning Spray - Odżywka bez spłukiwania do włosów farbowanych 250ml
109,84 zł/1l
27,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml
279,95 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow Care 2 phase Potion Dwufazowa Od ywka Do W
251,33 zł/1l
37,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Herome Bye Bite
Natychmiast powstrzymuje obgryzanie paznokci! Bye Bite to produkt, który powstrzymuje obgryzanie paznokci i skórek dzięki super gorzkiemu smakowi lakieru. Przekształca złamane paznokcie w piękne, długie paznokcie! Lakier jest wzbogacony witaminą E, która wzmacnia strukturę paznokci i stymuluje ich wzrost. Ponadto produkt ten jest odpowiedni do zwalczania ssania kciuka i może być również stosowany przez dzieci, ponieważ nie jest szkodliwy dla zdrowia.
*Produkt jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci od 6 roku życia.
Właściwości:
- Zapobiega zarówno obgryzaniu paznokci, jak i skórek dzięki bardzo gorzkiemu smakowi
- Stymuluje strukturę i wzrost paznokci
- Wysycha do matowego wykończenia i dlatego nadaje się również dla mężczyzn
- Nie rozpuszcza się w wodzie (do spłukiwania)!
- Nie zawiera szkodliwych substancji
- Smak znika dopiero po usunięciu produktu za pomocą zmywacza Herome Caring Nail Polish Remover
Instrukcja użycia:
Dzień 1: Nałożyć jedną lub dwie warstwy Bye Bite na paznokcie
Dzień 2: Pozostawić na paznokciach
Dzień 3: Jeśli warstwa stanie się zbyt gruba, usuń ją za pomocą zmywacza Caring Nail Polish Remover i nałóż nową warstwę.
- Odżywka w sprayu do włosów normalnych lub suchych, zwiększa łatwość rozczesywania zniszczonych włosów, chroniąc łodygę włosa i promując idealną równowagę wodną włosów, Milk Shake Conditioner sin bez spłukiwania charakteryzuje się płynną i lekką konsystencją, idealną do włosów cienkich. Nakłada się ją na wilgotne włosy przed stylizacją, Proteiny mleka integrują i wzmacniają włókno włosa, podczas gdy ekstrakty z owoców i miodu rewitalizują włosy i zapewniają połysk i łatwość rozczesywania, Ekskluzywny Integrity 41 (hydroglikolowy ekstrakt z nasion słonecznika, bogaty w przeciwutleniacze polifenolowe) chroni włosy przed promieniami UV i poprawia stabilność koloru.
Milk Shake Leave In ConditionerSpray 350 ml Odżywka Milk Shake Leave In Conditioner Spray przeznaczona jest do włosów normalnych i suchych. Doskonałe rozczesywanie przy jednoczesnej ochronie struktury włosa i wyrównaniu poziomu nawilżenia. Proteiny mleka wzmacniają strukturę włosa, a ekstrakty z owoców i miodu rewitalizują i nadają włosom połysk.
Ekskluzywny składnik Integrity 41 chroni przed promieniowaniem UV i poprawia trwałość koloru.Sposób użycia: Rozprowadź spray równomiernie na umytych, osuszonych ręcznikiem włosach, a następnie stylizuj według uznania.
Milk_Shake Leave-in Treatments Odżywka bez spłukiwania. Odżywcza odżywka w sprayu odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów. Zawiera proteiny i ekstrakty owocowe. Stosowanie: Nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy, nie spłukiwać.
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 350 ml
- Składniki
- Ekstrakt z truskawek, Integrity 41 (hydroglikolowy ekstrakt z nasion słonecznika, bogaty w przeciwutleniające polifenole), proteiny mleka, ekstrakt z miodu, ekstrakt z borówki, ekstrakt z papai.
- Producent
- milk_shake
- EAN
- 8032274051534
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 350 ml
- Składniki
- Ekstrakt z truskawek, Integrity 41 (hydroglikolowy ekstrakt z nasion słonecznika, bogaty w przeciwutleniające polifenole), proteiny mleka, ekstrakt z miodu, ekstrakt z borówki, ekstrakt z papai.
- Producent
- milk_shake
- EAN
- 8032274051534
Pasuje również do tego

Milk_shake Silver Shine, 300 ml, Szampon, Unisex, Włosy blond, Kolorowe włosy, Blond, Świecący, Zmiękczający, Wybielający
164,47 zł/1l
49,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 235,20 zł/1l
311,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Milk_Shake Shampoo Milk_Shake Color Care Color Maintainer Shampoo 1000ml
93,19 zł/1l
121,14 zł
-27,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml
125,73 zł/1l
125,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Milk_Shake Powder Direct Colour, 100 ml, zestaw podstawowy. Odżywczy szampon koloryzujący
419,90 zł/1l
43,18 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon MILK SHAKE do włosów siwych i blond, 1000 ml
110,66 zł/1l
110,66 zł
Sprzedawca: Tersorte

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
12 030,67 zł/1l
180,46 zł
Sprzedawca: somnia24

Milk_Shake Energizing Blend Conditioner 1000ml
101,60 zł/1kg
108,73 zł
-7,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,60 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pianka do włosów, bez spłukiwania, nawilżająca, 200 ml
234,95 zł/1l
47,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Odżywka nawilżająca Milk Shake Moisture & More, 1000 ml
138,67 zł/1l
141,57 zł
-2,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

MILK SHAKE Szampon rozjaśniający do włosów blond i siwych, 1000 ml
74,08 zł/1kg
88,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Depot No. 306 Strong Hairspray mocno utrwalający lakier do włosów 400 ml
47,63 zł/1kg
47,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Odżywka Curl Passion marki milk_shake, pojemność 1000 ml
130,18 zł/1l
130,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 394,41 zł/1l
82,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Olaplex No.3 Hair Perfector 250 ml
1 979,97 zł/1kg
593,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Mówiąca pluszowa zabawka Chomik Powtórzenia Elektroniczna zabawka dla niemowląt Dzieci Powtórzenia Funkcja Mówiący pluszowy chomik Prezenty Retoo
19,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
83,31 zł/1l
124,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Insight Rebalancing Szampon do przetłuszczającej się skóry głowy, 900 ml
627,84 zł/1kg
596,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolu Full Trainer Potty, Biały, 1,5 lat(a), 380 mm, 390 mm, 280 mm
90,39 zł
Sprzedawca: Easytoys

Milk_Shake Odżywka Milk_Shake Cold Brunette Odżywka 250ml
194,48 zł/1l
48,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Milk_Shake Conditioner Volume Solution Odżywka zwiększająca objętość
158,73 zł/1l
47,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Taśma siatkowa BACKLAxx® - 140 sztuk wysokiej jakości zestawu siatek tynkarskich w 3 rozmiarach typu a b c - BEZPŁATNY obszerny eBook z ponad 60 przykładami zastosowań
410,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Milk_Shake Maske Argan Deep Treatment
33,39 zł/100ml
66,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

tillvex parasol antracyt Ø 300 cm parasol wiszący parasol ogrodowy parasol market korba balkon aluminiowy uchylny
375,96 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DWD-Company

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, Słuchawki, Biały
1 003,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 77% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
77%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 15% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
15%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
8%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Stały się takie piękne i naprawdę fajne
Oceniono dnia 23 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super!
Pachnie niesamowicie! I spełnia zadanie łatwego rozczesywania.
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Dobry spray. Po zastosowaniu włosy są miękkie, łatwo się rozczesują i mają piękny połysk.
Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
462,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
925,18 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
102,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,17 zł/1kg

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
93,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Philip B Oud Royal Forever Odżywka nabłyszczająca 178ml
335,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 886,35 zł/1l

KMS Moistrepair Conditioner 750ml
306,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
409,21 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l