5,0



Na podstawie 9 opinii
Londa Professional, Velvet Oil, Argan Oil & Vitamin E, Hair Shampoo, For Repairing, 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
23,74 zł
94,96 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Rabat 3% od 2 szt.




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
















5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml341,01 zł/1l
341,01 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Więcej informacji o reklamie
Goldwell, Dualsenses Ultra Volume, Hair Shampoo, Bodifying, 1000 ml127,99 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml846,00 zł/1l
169,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Oribe Brilliance & Shine Supershine Szampon nawilżający 250 ml870,24 zł/1l
244,10 zł
-26,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Londa Professional Color Radiance Shampoo odżywczy szampon do włosów farbowanych 1000 ml
42,76 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kadus Professional, Velvet Oil, Hair Shampoo, For Smoothening, 1000 ml
400,00 zł/1kg
200,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Kadus Professional Velvetö l Treatment 200 ml
485,00 zł/1l
97,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Szampon Kadus Professional Care Velvet Oil
284,00 zł/1l
71,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Londa Professional Velvet Oil Shampoo odżywczy szampon dla nawilżenia włosów 250 ml
137,84 zł/1l
34,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Londa Professional Color Radiance Shampoo 50 ml
190,80 zł/1l
9,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Framesi Morphosis Sublimis Oil Shampoo 1000ml
214,00 zł/1l
214,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Kallos Caviar Restorative Hair Shampoo 1000 ml
14,11 zł/1l
14,11 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

TRESemmé - Purify & Hydrate Shampoo - Cleansing shampoo for oily hair 400ml
38,94 zł/1kg
38,94 zł
Sprzedawca: VISO

We are Paradoxx, Moisture, Argan Oil, Hair Shampoo, For Cleansing, 250 ml
224,76 zł/1l
56,19 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kallos Almond Shampoo 1000 ml
18,42 zł/1l
18,42 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Kadus Professional Color Radiance Shampoo 1000ml
170,00 zł/1l
170,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Sachajuan Moisturizing Shampoo 990 ml
237,32 zł/1l
234,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Palmers Coconut Oil Shampoo 400 ml
169,22 zł/1l
67,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Kadus Professional Impressive Volume Shampoo 1000ml
170,00 zł/1l
170,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Londa professional WLP-11286 Velvet Oil Shampoo to naprawczy szampon wzbogacony olejkiem arganowym i witaminą E, który wzmacnia i odżywia zniszczone włosy oraz nadaje im elastyczność i połysk.
Zastosowanie:
Właściwości techniczne:
Odżywić i naprawić włosy z el Velvet Oil de Londa profesjonalny szampon, sformułowane, aby przywrócić witalność i el naturalny połysk do zniszczonych włosów.
Zastosowanie:
- Delikatnie oczyszcza
- włosy i skórę głowy.
Naprawia i
- wzmacnia zniszczone i suche włosy.
- Nawilża i dodaje blasku
- dzięki olejkowi arganowemu i witaminie E.
Właściwości techniczne:
-
Marka
- : Londa professional
- : WLP-11286
- : Velvet Oil Shampoo
- : 250 ml
- 8005610562254
Odżywić i naprawić włosy z el Velvet Oil de Londa profesjonalny szampon, sformułowane, aby przywrócić witalność i el naturalny połysk do zniszczonych włosów.
Londa Velvet Oil Szampon odżywczy z olejkiem arganowym 250ml
Szampon Velvet Oil może być stosowany do wszystkich rodzajów i długości włosów. Polecany do systematycznego, nawet codziennego stosowania. Dzięki unikalnemu połączeniu składników aktywnych nie obciąża i nie podrażnia włosów.
- Delikatnie oczyszcza włosy z pozostałości
- Odżywia i regeneruje włosy
- Zapewnia doskonałe wygładzenie i połysk
- Nadaje włosom miękkość i lekkość
- Chroni przed puszeniem się włosów
Zawiera olejek arganowy i witaminę E, które razem mają silne właściwości odbudowujące, przeciwstarzeniowe i odżywcze. Olejek arganowy intensywnie regeneruje powierzchnię włosa, zwiększa poziom nawilżenia i uelastycznia włosy, a witamina E chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
Sposób użycia: Nanieść szampon na wilgotne włosy i delikatnie wmasować do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć aplikację.
Efekt: Intensywnie odżywione, wzmocnione i zrewitalizowane włosy.
W celu uzupełnienia codziennej pielęgnacji polecamy stosowanie innych kosmetyków Londa dostosowanych do potrzeb włosów.
Kosmetyki do włosów Londa znane są na rynku od ponad wieku. Koloryzacja i pielęgnacja włosów nie mają przed nią tajemnic. Jest uznawana za profesjonalistę w swojej dziedzinie. Zaoferuje Ci dokładnie to, czego od niej oczekujesz. Słynie z wysokiej jakości oferowanych kosmetyków, które produkowane są w najnowocześniejszych laboratoriach, ale w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Niemiecka marka Londa jest rozpoznawalna na całym świecie jako producent profesjonalnych kosmetyków do włosów, któremu można zaufać.
Londa Velvet Oil Shampoo 250 ml
Szampon Velvet Oil natychmiast rewitalizuje i delikatnie oczyszcza włosy, pozostawiając je wyraźnie zdrowsze i młodsze. Sprawia, że włosy stają się cudownie gładkie i nabierają naturalnego blasku. Zawiera wysokiej jakości substancje zapachowe. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Aby uzyskać optymalne rezultaty, zalecamy stosowanie z odżywką Velvet Oil, kuracją i lekkim olejkiem. Z olejkiem arganowym i witaminą E.
Stosowanie
Wmasować w mokre włosy. Dokładnie spłukać.
Londa Professional, Velvet Oil, Argan Oil & Vitamin E, Hair Shampoo, For Repairing, 250 ml
Velvet Oil Shampoo, 250ml
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- EAN
- 8005610562254
- Numer producenta
- 12100
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- EAN
- 8005610562254
- Numer producenta
- 12100
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Londa Professional Velvet Oil Conditioner odżywka do wszystkich rodzajów włosów 250 ml
143,00 zł/1l
35,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional, Velvet Oil, Argan Oil & Vitamin E, Hair Treatment Cream Mask, For Shine, 200 ml
184,65 zł/1l
36,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional, Velvet Oil, Argan Oil & Vitamin E, Hair Cream Treatment, For Repairing, 750 ml
93,35 zł/1l
70,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional, Velvet Oil, Argan Oil & Vitamin E, Hair Shampoo, For Repairing, 1000 ml
55,49 zł/1l
55,49 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional Velvet Oil Conditioner 250 ml
200,24 zł/1l
50,06 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional Velvet Oil odżywczy olejek do włosów 100 ml
346,90 zł/1l
34,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Color Radiance Shampoo odżywczy szampon do włosów farbowanych 1000 ml
42,76 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional VISIBLE REPAIR EXPRESS CONDITIONER 1L
102,60 zł/1l
102,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 750 ml
57,57 zł/1l
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo odżywczy szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
111,32 zł/1l
111,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional - Specialist Intensive Cleanser Shampoo - Szampon głęboko oczyszczający 1000ml
42,76 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Velvet Oil maska do włosów dla kobiet 200 - Londa Professional
20,20 zł/100ml
46,63 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,39 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Londa Professional Deep Moisture Nawilżająca odżywka do włosów, 1000ml
50,05 zł/1l
50,05 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Nawilżający szampon do włosów, 1000ml
52,22 zł/1l
52,22 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional P.U.R.E Shampoo szampon odżywczy do włosów bardzo suchych 1000 ml
513,99 zł/1l
513,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Londa Professional Visible Repair Conditioner 1000 ml
54,01 zł/1l
54,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional C.A.L.M Marula Oil Shampoo szampon ochronny do wrażliwej skóry głowy 1000 ml
58,11 zł/1l
58,11 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional Velvet Oil Shampoo 250 ml
114,68 zł/1l
28,67 zł
Sprzedawca: MANADA

Apple iPhone 14 128 GB czarny
6 425,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Londa Professional Color Radiance Conditioner odżywcza odżywka do włosów farbowanych 1000 ml
54,75 zł/1l
54,75 zł
Sprzedawca: Tersorte

Balsam pentru par Londa Professional Velvet Oil, 250ml
272,64 zł/1l
68,16 zł
Sprzedawca: somnia24

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner odżywka do włosów bardzo zniszczonych 750 ml
193,80 zł/1l
145,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals INVIGO Balance Senso Calm Sensitive, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Wrażliwe włosy, Kojąca
365,60 zł/1l
365,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Londa Professional Scalp Vital Booster Shampoo 250 ml
77,24 zł/1l
19,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Lightplex Bond Retention Shampoo wzmacniający szampon do włosów farbowanych, poddawanych zabiegom chemicznym i rozjaśnianych 250 ml
71,52 zł/1l
17,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

Londa Professional Fiber Infusion Odbudowujący szampon do włosów, 1000ml
46,99 zł/1l
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Londa Professional Szampon odżywiający skórę głowy, 1000ml
42,19 zł/1l
42,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Visible Repair Shampoo Odbudowujący szampon do włosów zniszczonych, 250ml
77,24 zł/1l
19,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo odżywczy szampon do włosów bardzo zniszczonych 500 ml
157,98 zł/1l
78,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 28 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Oceniono dnia 18 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 30 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 26 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 27 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 5 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 26 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
341,01 zł
Sprzedawca: PolisElectro
341,01 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,31 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,37 zł
Sprzedawca: apohealth
281,85 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l