Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

45,99 zł

85,17 zł / 1kg

Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu

+ 9,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Kiełbasy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska wędzona 500g - Bukovina Schutz
Kiełbasa wiejska wędzona 500g - Bukovina Schutz
76,71 zł/1kg
39,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla BiFi Turkey Roll 24 x 45 g – salami w cieście – przekąska
BiFi Turkey Roll 24 x 45 g – salami w cieście – przekąska
231,92 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
301,50 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bifi Roll Original ze smaczną miękką panierką 3 sztuki 135g
Bifi Roll Original ze smaczną miękką panierką 3 sztuki 135g
134,44 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
66,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakowska sucha z szynki 330 g Tarczyński
Krakowska sucha z szynki 330 g Tarczyński
103,18 zł/1kg
35,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kabanosy wędzone drobiowe z dodatkiem wieprzowiny 220 g Tarczyński
Kabanosy wędzone drobiowe z dodatkiem wieprzowiny 220 g Tarczyński
83,26 zł/1kg
19,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla La Fattoria di Parma - Prosciutto di Parma DOP 24 miesiące - Połówka - 2,9/3,4 kg
La Fattoria di Parma - Prosciutto di Parma DOP 24 miesiące - Połówka - 2,9/3,4 kg
182,27 zł/1kg
619,73 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Radatz Käsekrainer pikantny krainer na grilla 330g
Radatz Käsekrainer pikantny krainer na grilla 330g
287,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
100,51 zł
-5,74 zł
94,77 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiedeńska 180g
Kiełbasa wiedeńska 180g
44,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,39 zł
-24%
16,95 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Szynka Premium w kawałku Krakus 300 g
Szynka Premium w kawałku Krakus 300 g
36,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
17,12 zł
-35%
10,97 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
223,59 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
715,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Meica Deutschländer (360g)
Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla JACK LINK'S Beef Jerky Original 12x25g suszona wołowina przekąska fitness
JACK LINK'S Beef Jerky Original 12x25g suszona wołowina przekąska fitness
750,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
225,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
238,92 zł
-13,63 zł
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Bifi Carazza XXL herbatniki pszenne z sosem salami do pizzy i serem 75g
Bifi Carazza XXL herbatniki pszenne z sosem salami do pizzy i serem 75g
137,60 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina

Naturalna krakowska sucha ze Schroniska Bukowina – rarytas wśród przetworów mięsnych

Nasza kiełbasa krakowska sucha to coś więcej niż zwykła wędlina. W składzie oprócz mięsa, soli peklującej, czosnku i przypraw nie ma nic więcej. Naturalna krakowska sucha ze Schroniska Bukowina to kiełbasa, która powstaje z połączenia mięsa wieprzowego i wołowego, jest następnie wędzona naturalnym dymem i podsuszana. Kiełbasa ma niską zawartość tłuszczu: 7 procent. 100 gramów gotowego wyrobu powstaje z nie mniej niż 120 gramów mięsa. W odróżnieniu od tanich kiełbas nie dodajemy do niej wody, błonnika grochowego, albo białka sojowego. Produkt bezglutenowy. Kiełbasę znajdziesz w opakowaniu próżniowym, które jeszcze lepiej zachowa jej smak. Jedna porcja to 450-500 gramów produktu.

Kiełbasa krakowska sucha – odkryj moc prawdziwego smaku

Naturalna krakowska sucha ze Schroniska Bukowina przede wszystkim świetnie nadaje się na kanapki. Doskonale komponuje się ze świeżym pieczywem oraz warzywnymi dodatkami, zwłaszcza w postaci na przykład ogórków kiszonych. Możesz jednak z powodzeniem dodać ją również do innych dań, w tym przygotowywanych na gorąco. Dobrze skomponuje się z jajecznicą. Z kolei danie chłopskie z dodatkiem krakowskiej suchej zachwyci nawet najbardziej wymagającego smakosza. Z uwagi na tradycyjny sposób przygotowania, kiełbasa ta zaspokoi wymagania każdego fana polskich smaków. Z tego powodu możesz podarować ją jako prezent komuś, kto ceni sobie podobne potrawy. Ta kiełbasa stanowczo wyróżnia się spośród podobnych tego rodzaju.

Krakowska kiełbasa sucha – rozkoszna dla podniebienia, cenna dla zdrowia

Naturalna krakowska sucha ze Schroniska Bukowina powstała z kilku składników: mięsa wieprzowego i wołowego, soli peklującej, czosnku i unikalnej mieszanki przypraw. Starannie wyselekcjonowane składniki najlepszej jakości sprawiają, że doskonale smakuje i swoim aromatem wyraźnie wyróżnia się spośród innych produktów. Tymczasem jest to kiełbasa pozbawiona konserwantów, aromatów i wzmacniaczy smaków. Warto wiedzieć, że najwięcej wartości odżywczych posiadają właśnie kiełbasy suche.

Historia kiełbasy suszonej krakowskiej

Początkowo wytwarzana była w XIX wieku w Krakowie z najlepszej jakości mięsa wieprzowego, jednak była tak smaczna, że zagościła również na pozostałych terenach. Była produktem, który wyszedł spod ręki majstra masarskiego Winctentego Sataleckiego z Krakowa. Ten z kolei dawne receptury odziedziczył po swoim zmarłym przodku. Obecnie krakowską kiełbasę produkuję się również w Austrii i Niemczech. Przysmak ten wpisany jest na listę produktów tradycyjnych.

Jak wygląda sucha krakowska?

Kiełbasa krakowska sucha staropolska to innymi słowy kiełbasa suszona, o walcowatym kształcie, grubo rozdrobniona, mająca długość batonów około 300 mm i średnicy 50-70 mm. Powierzchnia tego mięsnego przysmaku posiada barwę ciemnobrązową. Po przekrojeniu, wewnątrz szynki widoczne są wyraźnie większe kawałki mięsa najwyższej jakości o ciemnoróżowym kolorze. Z zewnątrz kiełbasa jest sucha, pomarszczona i lśniąca. Dzięki temu, że wszystkie składniki mięsne są starannie związane, produkt można w łatwy sposób kroić. Plasterki pokrojonej kiełbasy można porównać do witrażyka, ze względu na ich lekkie prześwity i charakterystyczny mozaikowy układ. Smak i zapach tego mięsnego wyrobu jest typowy dla peklowanych, wędzonych i pieczonych przysmaków. W suszonej kiełbasie można wyczuć przyjemne nuty pieprzu, czosnku oraz gałki muszkatołowej.

Staropolski smak wędliny

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego kiełbasa sucha z szynki ma tak liczne grono smakoszy? To nie tylko zasługa najlepszej jakości mięsa i starannie dobranej kompozycji przypraw. O smaku i aromacie kiełbasy wieprzowej decyduje również sposób przygotowania. Metoda produkcji tego rodzaju wyrobów mięsnych opiera się na tradycyjnych recepturach i procesach takich jak: peklowanie, osadzanie, wędzenie i suszenie. W efekcie suchego peklowania utrwalona zostaje barwa wędliny oraz przedłużona zostaje jej trwałość. To tradycyjny rarytas, który idealnie sprawdzi się na rodzinne biesiady - zniknie ze stołu w oka mgnieniu!

Lista składników
Składniki: mięso wieprzowe, mięso wołowe, peklosól, czosnek, przyprawy, cukierWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 282kcalTłuszcz 20g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 7,3gWęglowodany 0,7g w tym cukry 0,5gBiałko 25gSól 2,3gMasa netto: 500g Kraj pochodzenia: PolskaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
540 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
EAN
5908252810031

Lista składników
Składniki: mięso wieprzowe, mięso wołowe, peklosól, czosnek, przyprawy, cukierWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 282kcalTłuszcz 20g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 7,3gWęglowodany 0,7g w tym cukry 0,5gBiałko 25gSól 2,3gMasa netto: 500g Kraj pochodzenia: PolskaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
540 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
EAN
5908252810031
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiedeńska 180g
Kiełbasa wiedeńska 180g
44,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,39 zł
-24%
16,95 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Krakowska sucha z szynki 330 g Tarczyński
Krakowska sucha z szynki 330 g Tarczyński
103,18 zł/1kg
35,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
66,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Meica Deutschländer (360g)
Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla 40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 233
39,99 zł
-12%
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
238,92 zł
-13,63 zł
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
13,59 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
223,59 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
715,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bifi Carazza Pizza Snack wypełniona sosem do pizzy Ciasto pszenne 40g
Bifi Carazza Pizza Snack wypełniona sosem do pizzy Ciasto pszenne 40g
134,50 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla La Fattoria di Parma - Prosciutto di Parma DOP 24 miesiące - Połówka - 2,9/3,4 kg
La Fattoria di Parma - Prosciutto di Parma DOP 24 miesiące - Połówka - 2,9/3,4 kg
182,27 zł/1kg
619,73 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
Zdjęcie produktu dla Salami z Mediolanu, ok. 3,2 kg - Maletti 1867
Salami z Mediolanu, ok. 3,2 kg - Maletti 1867
215,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
689,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona, boczek, kawałek ok. 500 g - Sklep mięsny Hell
Szynka wędzona, boczek, kawałek ok. 500 g - Sklep mięsny Hell
150,52 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
75,26 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska wędzona 500g - Bukovina Schutz
Kiełbasa wiejska wędzona 500g - Bukovina Schutz
39,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BiFi Original Roll Hot 24x45g salami w cieście pikantna przekąska mięsna
BiFi Original Roll Hot 24x45g salami w cieście pikantna przekąska mięsna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
343,07 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
245,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BiFi | Carazza Original XXL | 16-pack | pikantna przekąska do pizzy na wynos | idealny towarzysz między posiłkami | 16 x 75 g
BiFi | Carazza Original XXL | 16-pack | pikantna przekąska do pizzy na wynos | idealny towarzysz między posiłkami | 16 x 75 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
343,07 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
285,89 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BiFi Ranger | Opakowanie 20 sztuk | 20 x 60 g | Salami "herzhafter" w cieście, idealna jako przekąska | Wędlina do jedzenia w podróży, zawierająca wołowinę, fasolę i boczek | Idealna do zabrania ze sobą
BiFi Ranger | Opakowanie 20 sztuk | 20 x 60 g | Salami "herzhafter" w cieście, idealna jako przekąska | Wędlina do jedzenia w podróży, zawierająca wołowinę, fasolę i boczek | Idealna do zabrania ze sobą
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
299,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
299,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BiFi Turkey Roll 24 x 45 g – salami w cieście – przekąska
BiFi Turkey Roll 24 x 45 g – salami w cieście – przekąska
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
301,50 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
231,92 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
50,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BiFi Roll XXL | 24-pack | pikantna przekąska z salami w cieście | idealna na wynos | 70 g na przekąskę
BiFi Roll XXL | 24-pack | pikantna przekąska z salami w cieście | idealna na wynos | 70 g na przekąskę
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
243,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
144,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
238,92 zł
-13,63 zł
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
208,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa myśliwska z dzika - Schronisko Bukowina
Kiełbasa myśliwska z dzika - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nduja Piccante z peperoncino 400 g San Vincenzo
Nduja Piccante z peperoncino 400 g San Vincenzo
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
108,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Bukowiańska 300g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Bukowiańska 300g - Schronisko Bukowina
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
103,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kabanosy z dzika 250g - Schronisko Bukowina
Kabanosy z dzika 250g - Schronisko Bukowina
31,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,53 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa małopolska ok. 400g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa małopolska ok. 400g - Schronisko Bukowina
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kabanos wieprzowy ok. 300g - Schronisko Bukowina
Kabanos wieprzowy ok. 300g - Schronisko Bukowina
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasztetowa tradycyjna podwędzana 400g - Schronisko Bukowina
Pasztetowa tradycyjna podwędzana 400g - Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,73 zł/1kg