5,0



Na podstawie 5 opinii
Zawartość:
1000 ml- 250 ml
- 1000 ml
Londa Professional - Specialist Intensive Cleanser Shampoo - Szampon głęboko oczyszczający 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
42,76 zł
42,76 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Szampon głęboko oczyszczający K-Pak (Clarifying Shampoo), 1000 ml97,15 zł/1l
97,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml94,99 zł/1l
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Kerasilk Essential Repairing Shampoo 750ml288,60 zł/1l
216,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Swiss-o-Par Tiefenreinigung Shampoo
45,24 zł/1l
11,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Londa Professional Color Radiance Shampoo odżywczy szampon do włosów farbowanych 1000 ml
42,76 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Szampon odżywiający skórę głowy, 1000ml
42,19 zł/1l
42,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo odżywczy szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
110,24 zł/1l
110,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional Visible Repair Shampoo odżywczy szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
42,76 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Impressive Volume Shampoo 1000 ml
42,19 zł/1l
42,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional TonePlex Pearl Blonde Shampoo szampon neutralizujący do włosów blond 1000 ml
56,94 zł/1l
56,94 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional C.A.L.M Marula Oil Shampoo szampon ochronny do wrażliwej skóry głowy 1000 ml
59,02 zł/1l
59,02 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional, Velvet Oil, Argan Oil & Vitamin E, Hair Shampoo, For Repairing, 1000 ml
55,49 zł/1l
55,49 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional Szampon przeciwłupieżowy, 250ml
100,48 zł/1l
25,12 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Londa Professional Nawilżający szampon do włosów, 1000ml
52,22 zł/1l
52,22 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional, Scalp Detox, Scalp Treatment Cream Mask, Anti-Dandruff, 150 ml
56,41 zł/100ml
84,62 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Londa Professional Szampon oczyszczający, 250ml
81,24 zł/1l
20,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

K18 Peptide Prep Detox Szampon detoksykujący, 930ml
342,77 zł/1kg
411,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon zwiększający objętość 1000 ml
542,00 zł/1l
542,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Šampon proti lupům Scalp (szampon przeciwłupieżowy) 250 ml
212,40 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Čistící šampon
Usuń pozostałości i uzyskaj zauważalnie oczyszczone włosy dzięki Londa Professional Intensive Cleanser Shampoo. Ten szampon Londa został zaprojektowany, aby skutecznie usuwać sebum i pozostałości po stylizacji. Ten profesjonalny szampon pomaga oczyścić włosy i skórę głowy oraz zapewnia przyjemną czystość.
Korzyści:- Londa Intensive Cleansing Shampoo do głębokiego oczyszczania włosów
- Pomaga usunąć sebum i pozostałości po stylizacji
- Natychmiast pozostawia włosy wyraźnie oczyszczone
Nałożyć Londa Intensive Cleanser na wilgotne włosy i skórę głowy, dokładnie spłukać.
Natychmiastowe, głębokie oczyszczenie włosów i skóry głowy. Włosy są wolne od sebum i pozostałości po stylizacji.
[Aplikacja]
Wmasować w wilgotne włosy. Dokładnie spłukać.
Składniki
Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Sodium Citrate, Cocamide Mea, Sodium Xylenesulfonate, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium benzoate, Parfum, Dmdm hydantoin, Glycerin, Tetrasodium EDTA, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Hydrochloric Acid, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone
Szampon intensywnie oczyszczający 1000ml
Natychmiast oczyszcza włosy i skórę głowy.
Całkowicie usuwa nadmiar sebum, pozostałości po stylizacji i chemikalia z włosów.
Włosy i skóra głowy są wyraźnie oczyszczone i odświeżone z nowym blaskiem.
Stosowanie:
Nałożyć na wilgotne włosy i skórę głowy. Dokładnie spłukać
Głęboko oczyszczający szampon delikatnie usuwa z włosów wszelkie zanieczyszczenia, sebum i produkty do stylizacji. Pozostawia włosy idealnie czyste, lśniące i miękkie w dotyku.
Londa Specialist Shampoo 1 L
Londa szampon intensywnie oczyszczający 1000 ml
Szampon do intensywnego oczyszczania z pozostałości.
Londa Professional - Specialist Intensive Cleanser Shampoo - Szampon głęboko oczyszczający 1000ml Kosmetyki. Dla kobiet.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Londa Professional z kolekcji Intensive Cleanser zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy przetłuszczające się.
Londa Intensive Cleanser Shampoo 1000 ml optymalnie oczyszcza włosy, przygotowując je do wszystkich zabiegów koloryzacji i falowania. Dokładne oczyszczenie z pozostałości produktów, zewnętrznych czynników środowiskowych i codziennego stresu może powodować, że włosy wydają się matowe i pozbawione życia. Zaleca się wtedy dokładne oczyszczenie. Szampon Intensive Cleanser optymalnie oczyszcza włosy i przygotowuje je do wszystkich zabiegów koloryzacji i falowania.
Londa Intensive Cleanser Shampoo 1000ml Szampon do intensywnego oczyszczania z pozostałości zanieczyszczeń
Londa Professional Intensive Cleanser Shampoo 1000 ml
- Model
- Specialist
- Waga
- 1000000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 1000 ml
- EAN
- 8005610605357
- Numer producenta
- 10600
- Model
- Specialist
- Waga
- 1000000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 1000 ml
- EAN
- 8005610605357
- Numer producenta
- 10600
Pasuje również do tego

Londa Professional Color Radiance Shampoo odżywczy szampon do włosów farbowanych 1000 ml
42,76 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Color Radiance Conditioner odżywcza odżywka do włosów farbowanych 1000 ml
54,75 zł/1l
54,75 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 750 ml
57,57 zł/1l
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Szampon odżywiający skórę głowy, 1000ml
42,19 zł/1l
42,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo odżywczy szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
110,24 zł/1l
110,24 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač
318,19 zł/1l
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Londa Professional Maska do kuracji odbudowującej włókna włosów, 200ml
193 750,00 zł/1kg
38,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Deep Moisture Nawilżająca odżywka do włosów, 1000ml
50,05 zł/1l
50,05 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Curls In Curl Mousse 200 ml
206,70 zł/1l
41,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
530,00 zł/1l
53,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Londa Professional VISIBLE REPAIR EXPRESS CONDITIONER 1L
102,94 zł/1l
102,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional Velvet Oil odżywczy olejek do włosów 100 ml
346,90 zł/1l
34,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Impressive Volume Shampoo 1000 ml
42,19 zł/1l
42,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional, Velvet Oil, Argan Oil & Vitamin E, Hair Shampoo, For Repairing, 1000 ml
55,49 zł/1l
55,49 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional Visible Repair Conditioner 1000 ml
54,01 zł/1l
54,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional Visible Repair Shampoo odżywczy szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
42,76 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional C.A.L.M Marula Oil Shampoo szampon ochronny do wrażliwej skóry głowy 1000 ml
59,02 zł/1l
59,02 zł
Sprzedawca: Tersorte

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Londa Professional Intensywnie nawilżająca maska do włosów, 200ml
153,70 zł/1l
30,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Nawilżający szampon do włosów, 1000ml
52,22 zł/1l
52,22 zł
Sprzedawca: Tersorte

Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Czarny
2 029,00 zł
-110,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 919,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Smartiee

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
66,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Londa Professional Visible Repair Shampoo 1000 ml
57,18 zł/1l
57,18 zł
Sprzedawca: Tersorte

Swiss-o-Par Tiefenreinigung Shampoo
45,24 zł/1l
11,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Londa Professional Fiber Infusion Mask maska odżywcza do włosów suchych i zniszczonych 750 ml
341,40 zł/1l
256,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Londa Professional Fiber Infusion 5 Minute Treatment 100 ml
327,50 zł/1l
32,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bosch Serie 6 KAG93AIEP, Wolnostojący, Typ amerykański, Stal nierdzewna, Dotyk, 560 l, SN-T
8 899,00 zł
-200,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8 699,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Gastromark
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry zapach i gładkie włosy
Zawartość 1 l
Włosy są miękkie i czyste. Szampon bardzo przyjemnie pachnie grejpfrutem.
Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Zawartość 1 l
Bardzo dobry szampon
Oceniono dnia 17 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 1 l
Świetny produkt
Oceniono dnia 23 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 28 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
94,99 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Ybera BOTULINICA - Shampoo Anti Age BioTox 500 ml
120,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
241,98 zł/1l

Felps Brazilian Nuts Keratin Clarifying Shampoo 1000ml
120,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
120,99 zł/1l