4,2



Na podstawie 14 opinii
Relaxdays 10026391, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
3h 51m 22s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 30 dni
Nasze najlepszeoferty
Poidła dla ptaków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
vidaXL Kąpiel dla ptaków/stacja karmienia169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Więcej informacji o reklamie
COSTWAY Karmnik dla ptaków Kąpiel dla ptaków Karmnik dla ptaków Karmnik dla ptaków na balkon, do ogrodu109,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Więcej informacji o reklamie
Wanienka dla ptaków, wanienka dla ptaków na słupku ogrodowym, wykonana z żeliwa, 2 różne, 1 sztuka, 20 cm x 14 cm x 98 cm283,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
vidaXL Wanienka dla ptaków z fontanną zielona 50×91 cm plastikowa253,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Esschert Design FB165, Brązowy, Żeliwo, 225 mm, 225 mm, 385 mm, 2,39 kg
129,00 zł
Sprzedawca: homerci

Żeliwne poidełko dla ptaków na nóżce
59,99 zł
Sprzedawca: homerci

vidaXL Wanienka dla ptaków z ozdobnym ptakiem
132,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Relaxdays – żeliwna poidło dla ptaków do wbicia w ziemię, z kołkiem, dekoracja ogrodowa, karmnik dla ptaków, miska na wodę o wysokości 1 m, białe
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Poidełko dla ptaków Wolnostojąca wanienka dla ptaków ze stojakiem Poidło dla ptaków Ø50 x 72 cm Kolor zielony
50,66 zł/1l
151,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Esschert Design FB489, Zielony, Ceramika, 2,8 kg
94,99 zł
Sprzedawca: homerci

Moritz kąpiel dla ptaków kąpiel dla ptaków zielona z małym ptaszkiem na misce wysokość 73cm stojąca kąpiel dla ptaków korytko na wodę zdobiony ogród mrozoodporny
309,22 zł
Sprzedawca: MC-Sell-GmbH

Esschert Design FB297, Wolnostojący, Biały, Cementowy
69,99 zł
Sprzedawca: homerci

Kąpiel dla ptaków Moritz 78 cm wysokości zielona żeliwna kąpiel dla dzikich ptaków do ogrodu kąpiel dla ptaków ze stojakiem antyczny design
829,77 zł
Sprzedawca: MC-Sell-GmbH

vidaXL Kąpiel dla ptaków brązowy plastik
122,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

ALIGHTUP, stojąca fontanna dla ptaków z oświetleniem solarnym, kąpielisko dla ptaków do ogrodu, wymiary: 51x51x106 cm
172,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

PLASTIA s.r.o. Karmnik dla ptaków FINCH, szaro-beżowy
37,18 zł/1l
36,06 zł
Sprzedawca: VISO

Esschert Design FB91, Brązowy, Żeliwo, 5,39 kg
269,00 zł
Sprzedawca: homerci

vidaXL Dekoracyjna wanienka dla ptaków z oświetleniem LED zasilanym energią słoneczną, plastikowa
175,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Esschert Design FB403, Szary, Żeliwo, Żelazo, 534 g
75,00 zł
Sprzedawca: homerci

Esschert Design Kąpiel dla ptaków Kąpiel dla ptaków Karmnik dla ptaków Żeliwna żerdź dla ptaków
69,99 zł
Sprzedawca: homerci
Opis i dane produktu
Ciesz się widokiem dzikich ptaków odwiedzających tę wannę dla ptaków w Twoim ogrodzie. Miska na wodę jest ozdobą nawet bez małych ptaszków, które przylatują do niej po wodę. Stojak w stylu vintage ma korytko na wodę w kształcie muszli. Odporne na warunki atmosferyczne poidełko dla ptaków można pozostawić na zewnątrz przez cały rok. Sam zdecyduj, czy chcesz zaoferować swoim zwierzęcym gościom wodę, czy orzeszki ziemne i inne smakołyki.
Ważne: Upewnij się, że woda jest regularnie wymieniana i że raz w tygodniu płuczesz miskę gorącą wodą. Nie używaj płynu do mycia naczyń. Idealne miejsce to 3 metry od sąsiednich krzewów, aby chronić ją przed drapieżnikami, takimi jak koty.
Żeliwna wanienka dla ptaków w szczegółach
- Wymiary wys. x szer. x gł.: ok. 24,5 x 22 x 18 cm
- Miska wys. x głęb.: ok. 3 x 18 cm
- Średnica podstawy: ok. 10 cm
- Wysokość kolumny: ok. 18 cm
- Waga: ok. 1,7 kg
- Materiał: żeliwo (malowane proszkowo)
- Kolor: brązowy
Karmnik dla ptaków w kształcie muszli
- Miska na wodę jest odporna na warunki atmosferyczne i mróz
- Do umieszczenia na zewnątrz w ogrodzie lub na patio
- Wykonana z żeliwa - Stabilna dzięki podstawie
- Zapewnia dzikim ptakom wodę lub pożywienie
- Marzycielski wzór vintage z małym ptaszkiem
Zakres dostawy
- 1x wanienka dla ptaków ze stojakiem w oddzielnych częściach
- Z instrukcją
- Elementy dekoracyjne nie wchodzą w zakres dostawy
- Wymiary
- 18 x 22 x 24,5 cm
- Wysokość
- 24.5 cm
- Szerokość
- 22 cm
- Długość
- 18 cm
- Waga
- 1.59 kg
- Miejsce użytkowania
- Na zewnątrz
- Materiał
- Żeliwo
- Skład materiału
- 100% żeliwa
- Napięcie
- 24.5 V
- Kolor
- Brązowy
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- 1x wanienka dla ptaków na kolumnie w pojedynczych częściach
- EAN
- 4052025263911
- Numer producenta
- 10026391_0
- Producent
- Wymiary
- 18 x 22 x 24,5 cm
- Wysokość
- 24.5 cm
- Szerokość
- 22 cm
- Długość
- 18 cm
- Waga
- 1.59 kg
- Miejsce użytkowania
- Na zewnątrz
- Materiał
- Żeliwo
- Skład materiału
- 100% żeliwa
- Napięcie
- 24.5 V
- Kolor
- Brązowy
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- 1x wanienka dla ptaków na kolumnie w pojedynczych częściach
- EAN
- 4052025263911
- Numer producenta
- 10026391_0
- Producent
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Żeliwne poidełko dla ptaków na nóżce
59,99 zł
Sprzedawca: homerci

Fontanna solarna LED z akumulatorem, pompa solarna do stawu, pompa wodna solarna 10W do użytku zewnętrznego, idealna do stawu, ogrodu, jako kąpieliska dla ptaków
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: foreverspeed-eu

Esschert Design FB165, Brązowy, Żeliwo, 225 mm, 225 mm, 385 mm, 2,39 kg
129,00 zł
Sprzedawca: homerci

Wielofunkcyjna maszynka do strzyżenia zwierząt 4 w 1, maszynka do strzyżenia psów, trymer dla psów z USB, 4 wymiennymi nasadkami i 4 nasadkami prowadzącymi
1 490,00 zł/1kg
178,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Relaxdays – żeliwna poidło dla ptaków do wbicia w ziemię, z kołkiem, dekoracja ogrodowa, karmnik dla ptaków, miska na wodę o wysokości 1 m, białe
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays 10026394, 1 szt.
267,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop

Ręczna zamiatarka ATIKA HKM 680, zamiatarka, zamiatarka ręczna, szerokość robocza 680 mm, do chodników i podjazdów
244,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

1049 sztuk świecących naklejek, naklejki ścienne, naklejki do pokoju dziecięcego, księżyc i gwiazdy, fluorescencyjne naklejki ścienne
70,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Tefal 8535, 20 W, 600 g, Chiny, 137 mm, 140 mm, 235 mm
113,66 zł
Sprzedawca: Sotel

Karma dla sikor Premium z owadami 200 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
9,47 zł/1kg
170,40 zł
Sprzedawca: boni-shop

Pudełko na tabletki Relaxdays na 7 dni, 2 przegródki, rano, wieczorem, tygodniowy pojemnik na tabletki do domu i w podróży, biało-niebieski
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Karma tłuszczowa 25 kg, karma dla ptaków, karma na ściółkę, karma dla dzikich ptaków, mieszanka dla dzikich ptaków
5,86 zł/1kg
146,40 zł
Sprzedawca: boni-shop

Ogrodowa Poduszka 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
41,27 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Oryginalny kabel Samsung USB C EP-DG950CBE 1,2 m czarny wytrzymały kabel do ładowania Kabel do szybkiego ładowania typu C kabel do transmisji danych S20 S10 S9 S8 Note 9 Note 8 P30 P20 P10 P9 i wiele więcej.
66,52 zł/1m
79,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Poidełko dla ptaków Wolnostojąca wanienka dla ptaków ze stojakiem Poidło dla ptaków Ø50 x 72 cm Kolor zielony
50,66 zł/1l
151,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

DURABLE Obwoluta 3-cz??ciowa 210x105 mm, Przezroczysty, 214219
42,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

zewnętrzne lampki choinkowe 480 LED 36 m ciepły żółty - Home Styling Collection
67,93 zł
Sprzedawca: VISO

Karlie Collar Sil Visio Light Blue 70X1
47,79 zł
Sprzedawca: VISO

Relaxdays – żeliwna poidło dla ptaków, dekoracja ogrodowa w stylu antycznym, stojąca karmnik dla ptaków, miska na wodę dla dzikich ptaków, biała
97,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Esschert Design FB297, Wolnostojący, Biały, Cementowy
69,99 zł
Sprzedawca: homerci

Topchances Zewnętrzne lampki solarne LED G40 wodoodporne do ogrodu, na wesele, balkon, do domu, na imprezę, do dekoracji świątecznych, ciepłe białe z 25 żarówkami (25 LED)
196,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

WMF Profi Plus 32.0100.2883, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Oczko do wieszania
175,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

ProfiCook 8910155, Próżniowa maszyna uszczelniająca, Translusent, 2 szt., 6 m, 28 cm, 28 cm
73,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

AREBOS prysznic solarny 20 L prysznic ogrodowy prysznic basenowy prysznic zewnętrzny prysznic kempingowy
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - kremowy
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 64% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
64%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 21% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
21%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
7%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super by było, świetne wykonanie!!! Świetna jakość!
Kolor Czarny
Jestem zadowolony z jakości i wykonania koryta.
Oceniono dnia 28 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Żeliwna wanienka dla ptaków
Kolor Brązowy
Odpowiada mojemu pomysłowi
Oceniono dnia 4 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kąpiel dla ptaków
Kolor Brązowy
Wygląda dobrze. Wróbel już odwiedził poidełko.
Oceniono dnia 5 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo słabo zapakowane
Kolor Brązowy
Artykuł jest w porządku, z wyjątkiem gwintowanych prętów, które się z nim obracają. Opakowanie bardzo słabe, wewnątrz i na zewnątrz. Został również zaklejony taśmą przez dpd.
Oceniono dnia 14 lipca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wanienka dla ptaków
Kolor Brązowy
Produkt był niestety uszkodzony (jedno skrzydło ozdobnego ptaka zostało odłamane, udało mi się je skleić). Poza tym zgodny z opisem, dość ciężki i przez to stabilny.
Oceniono dnia 8 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Żeliwna wanienka dla ptaków
Kolor Biały
Właściwie ładna, ale górna część, do której wpływa woda, jest niestety krzywa po odkręceniu
Oceniono dnia 31 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Brązowy
Oceniono dnia 20 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Brązowy
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Agrarzone Wiadro do pojenia drobiu z nóżkami, czerwone, 25 l
185,00 zł
Sprzedawca: Agrarzone
7,40 zł/1l

Wielofunkcyjna miska do karmy i wody
651,98 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Demontowalna miska do kąpieli ptaków i karmnik do użytku na tarasie
317,18 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Nowoczesna fontanna dla ptaków, idealna na balkon i do ogrodu, średnica 30 cm
308,49 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Fontanna dla ptaków, stojąca, wykonana z żeliwa odpornego na mróz, do użytku na zewnątrz
347,62 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Ibenzoa® – karmnik dla ptaków ze stali nierdzewnej – odporna na warunki atmosferyczne podstawa do kąpieli dla ptaków, idealna do ogrodu, tarasu i balkonu, zdejmowana miska, stabilna konstrukcja, łatwy montaż
355,62 zł
Sprzedawca: Unyqoos

Fontanna ozdobna ogrodowa drewniana
351,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Kąpiel dla ptaków metalowa antyczny brąz 35In na zewnątrz - Odporna na zimę i warunki atmosferyczne - Kąpiel dla ptaków z miską - Kąpiel dla ptaków ogrodowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
332,66 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

WISFOR – poidło dla ptaków na tyczce, metalowa wanienka dla ptaków, karmnik, tyczka ogrodowa, ozdoba ogrodowa



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
127,89 zł
Sprzedawca: WISFOR

Surykatka EASYmaxx z oświetleniem słonecznym jako kąpiel dla ptaków



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
100,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Relaxdays 10026391, 1 szt.



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
110,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays – żeliwna poidło dla ptaków, dekoracja ogrodowa w stylu antycznym, stojąca karmnik dla ptaków, miska na wodę dla dzikich ptaków, kolor brązowy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Karmnik dla ptaków do ogrodu, metalowy, oraz ozdobne paliki do kwiatów do użytku zewnętrznego
77,67 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,79 zł
Sprzedawca: Mormark

Metalowa wanienka dla ptaków Antyczny brąz 35In dla ptaków ogrodowych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
326,11 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Relaxdays – poidło dla ptaków z żeliwa, tabliczka „WELCOME”, dekoracja ogrodowa, montaż na ścianie, styl vintage, miska na wodę dla dzikich ptaków, kolor brązowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
97,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays – żeliwna poidło dla ptaków, dekoracja ogrodowa w stylu antycznym, stojąca karmnik dla ptaków, miska na wodę dla dzikich ptaków, biała



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
97,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Kąpiel dla ptaków Miska do kąpieli dla ptaków - Wielofunkcyjny domek kąpielowy 3 w 1
304,79 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Duża wanna dla ptaków metalowa dekoracja ogrodowa 35 cali miska na wodę zielona
326,88 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Relaxdays 10026396, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
88,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays