5,0



Na podstawie 2 opinii
Zawartość:
50 ml- 50 ml
- 100 ml
Kenzo, Aqua Kenzo, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
222,85 zł
4 457,00 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml1 833,18 zł/1l
201,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari, Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 656,20 zł/1l
282,81 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml2 070,10 zł/1l
207,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
KENZO Kenzo Pour Femme Aqua EDT 100ml2 807,50 zł/1l
280,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 100 ml M
1 828,00 zł/1l
182,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 50 ml M
2 942,80 zł/1l
147,14 zł
Sprzedawca: MANADA

Kenzo L'eau Kenzo Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
2 610,00 zł/1l
261,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Kenzo Homme Intense Woda toaletowa, 60 ml
3 100,17 zł/1l
186,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

L'eau Kenzo Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
1 883,50 zł/1l
214,97 zł
-26,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
188,35 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Kenzo Homme Intense Woda toaletowa, 110 ml
2 703,18 zł/1l
297,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, L'Homme Rochas, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 281,30 zł/1l
128,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kenzo Aqua Kenzo pour Femme EDT 50 ml W
3 822,00 zł/1l
191,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, Eau De Rochas, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
5 884,80 zł/1l
294,24 zł
Sprzedawca: VogueVista

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
2 530,00 zł/1l
126,50 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Kenzo, World, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
4 920,67 zł/1l
147,62 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Agua De Sevilla Men Edt Spray 125ml
1 540,72 zł/1l
192,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Boucheron, Boucheron, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 232,80 zł/1l
123,28 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Versace, Eau Fraiche, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
2 365,00 zł/1l
236,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Aqua Pour Homme to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy tego zapachu są różowy pieprz, bergamotka i jabłko. Nutami serca są orzech laskowy, nuty wodne, nuty zielone i nasiona sezamu. Nutami bazy są bób tonka, drzewo sandałowe, cedr, bursztyn, piżmo i wanilia. Zapach został wydany w 2018 roku. Perfumiarzami odpowiedzialnymi za ten zapach są Ane Ayo i Philippe Romano
Perfumy męskie Kenzo Aqua Kenzo Pour Homme EDT (50 ml)
- Płeć: Mężczyźni
- Pojemność: 50 ml
- Nazwa perfum: Aqua Kenzo Pour Homme
- Właściwości: Waporyzator
- Typ: EDT (woda toaletowa)
Pozwól, aby w Parfum Kenzo Aqua Kenzo Pour Homme EDT (50 ml) zaskoczyły Cię i zdefiniowały Twoją osobowość dzięki tym perfumom męskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Kenzo!
Kenzo, Aqua Kenzo, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
Woda toaletowa Aqua marki Kenzo została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 50 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Aqua marki Kenzo została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Kenzo Aqua Pour Homme woda toaletowa 50 ml to aromatyczny męski zapach charakteryzujący się świeżością i ponadczasowością. Zanurz się w morskich głębinach połączonych z aromatycznymi męskimi esencjami. Nuty rześkiego jabłka i pikantnego różowego pieprzu uzupełniają wodne składniki i akordy orzecha laskowego. W bazie dodano ciepłe akordy drzewa sandałowego i bursztynu. Podobnie jak świeżość wody, ta woda toaletowa ma równie dynamiczny flakon.
Kenzo Aqua Pour Homme Edt Spray K015031 FRANCE karton @ 1 butelka x 50 ml
- Model
- Aqua Kenzo pour Homme
- Waga
- 0.215 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALKOHOL, WODA, PERFUMY, SALICYLAN BENZYLU, METOKSYCYNAMAT ETYLOHEKSYLOWY, LIMONEN, KUMARYNA, ALFA-IZOMETYLIONON, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, BHT, CITRONELLOL, CITRAL, ISOEUGENOL, EUGENOL, TOCOPHEROL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 42090 (BLUE 1), CI 19140 (YELLOW 5).
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3274872357211
- Numer producenta
- 90623
- Model
- Aqua Kenzo pour Homme
- Waga
- 0.215 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALKOHOL, WODA, PERFUMY, SALICYLAN BENZYLU, METOKSYCYNAMAT ETYLOHEKSYLOWY, LIMONEN, KUMARYNA, ALFA-IZOMETYLIONON, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, BHT, CITRONELLOL, CITRAL, ISOEUGENOL, EUGENOL, TOCOPHEROL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 42090 (BLUE 1), CI 19140 (YELLOW 5).
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3274872357211
- Numer producenta
- 90623
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

KÜCHENPROFI Timer do jajek EI-Time
47,99 zł
Sprzedawca: MARKA24

Kenzo, Aqua Kenzo, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
2 780,50 zł/1l
278,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

L'eau Kenzo Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
1 883,50 zł/1l
214,97 zł
-26,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
188,35 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 100 ml M
1 828,00 zł/1l
182,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kenzo Homme Intense Woda toaletowa, 60 ml
3 100,17 zł/1l
186,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Kenzo Homme Intense Woda toaletowa, 110 ml
2 703,18 zł/1l
297,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kenzo Homme Woda perfumowana, 110ml
2 608,82 zł/1l
286,97 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml
1 833,18 zł/1l
201,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,30 zł/1l
139,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Pour Homme Edt Spray
2 796,00 zł/1l
209,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss - Boss Selection EDT 100ml
1 375,00 zł/1l
137,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Christian Dior, Dior Homme, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
4 565,00 zł/1l
456,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Kenzo Homme Intense Woda toaletowa, 40 ml
3 993,00 zł/1l
159,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
1 211,00 zł/1l
121,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kenzo L'eau Kenzo Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
2 610,00 zł/1l
261,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
1 232,76 zł/1l
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 50 ml M
2 942,80 zł/1l
147,14 zł
Sprzedawca: MANADA

Reyane Tradition Insurrection II Pure EDT 90 ml M
1 029,44 zł/1l
92,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 16 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l