5,0



Na podstawie 5 opinii
Zawartość:
250 ml- 40 ml
- 250 ml
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
132,19 zł
528,76 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
9h 23m 55s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
OLAPLEX No. 4 Bond Maintenance - Szampon Odbudowujący Do Włosów 100 ml600,00 zł/1l
60,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Więcej informacji o reklamie
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml212,40 zł/1l
212,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml678,00 zł/1l
169,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml366,80 zł/1l
91,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo szampon zwiększający objętość 1000 ml
330,00 zł/1l
330,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Caviar Anti-Aging šampon Clinical Densifying pro ženy 250 - Alterna
836,00 zł/1l
209,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Szampon do włosów zniszczonych 250 ml
516,68 zł/1l
129,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna Caviar Anti-Aging Clinical Densifying Shampoo 250 ml
0,59 zł/1kg
147,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Shampoo 976 ml
341,30 zł/1l
333,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner 250 ml
619,44 zł/1l
154,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Szampon do włosów farbowanych, 250ml
465,60 zł/1l
116,40 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Alterna, My Hair.My Canvas. Meltaway, Vegan Botanical Caviar, Szampon bez spłukiwania do włosów, do oczyszczania, 101 ml
920,89 zł/1l
93,01 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 487 ml
393,86 zł/1kg
191,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kallos Caviar Restorative Hair Shampoo 1000 ml
14,11 zł/1l
14,11 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sachajuan Moisturizing Shampoo 990 ml
236,01 zł/1l
233,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

RevitaLash Thickening Shampoo 250 ml
524,32 zł/1l
131,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Szampon Phyto Shampoo Phytocyane Densifying Treatment Shampoo
218,64 zł/1l
54,66 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Szampon do włosów zniszczonych 487 ml
335,24 zł/1l
163,26 zł
Sprzedawca: Tersorte

Sachajuan Moisturizing Shampoo 250 ml
283,60 zł/1l
70,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Delikatny, codzienny szampon, który zwiększa objętość i pełnię włosów, zachowując jednocześnie odpowiedni poziom nawilżenia. Idealny do prostych, falistych, kręconych, zniszczonych i mocno splątanych włosów.
Kluczowe korzyści:
• Wygładza włosy
• Ułatwia układanie i rozczesywanie włosów
• Nadaje włosom połysk
• Zapewnia nawilżenie włosów
• Zapewnia włosom dodatkową objętość
Ekskluzywny kawior
1. Udowodniono klinicznie, że natychmiast zapewnia większą objętość i pełnię
2. Delikatnie oczyszcza, dodając grubości i objętości
3. Zawiera ekstrakt z kawioru, bogaty w kwasy tłuszczowe omega, witaminy i minerały, które pomagają bronić i chronić przed czynnikami, które powodują, że włosy szybciej się starzeją (fizycznymi, chemicznymi i naturalnymi)
Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Shampoo to delikatny, codzienny szampon, który pomaga zagęścić włosy od nasady aż po same końce podczas oczyszczania. Formuła zawierająca charakterystyczny ekstrakt z kawioru i zwiększający objętość kompleks Marine Plumping, pomaga cienkim, wiotkim włosom odzyskać pełnię i lekką objętość, zachowując jednocześnie nawilżenie i połysk. Udowodniono, że szampon natychmiast zapewnia większą objętość i pełnię, zapewniając włosom zdrowy wygląd.
Co jeszcze musisz wiedzieć?
Doświadcz transformacji już po jednym użyciu! Zainspirowana przez Science of Skincare for Hair, Caviar Anti-Aging to pierwsza kompleksowa linia produktów Alterna do pielęgnacji włosów, które przeciwdziałają naturalnemu procesowi starzenia, starzeniu chemicznemu i środowiskowemu poprzez nasycanie włosów najlepszymi, najskuteczniejszymi składnikami przywracającymi nawilżenie, siłę, żywotność i elastyczność dla bardziej młodzieńczego wyglądu. Każdy produkt zawiera czysty kawior z ikry niezagrożonego wyginięciem jesiotra, pochodzącego ze zrównoważonej hodowli we Francji. i bogaty w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe Omega, które pomagają przywrócić optymalny stan warstwy lipidowej włosów - klucz do zdrowszych, młodszych włosów. Bez dodatku SLS/SLES, parabenów, ftalanów, DEA/TEA i barwników syntetycznych. Odpowiedni dla włosów farbowanych.
Sposób użycia: Dokładnie zwilż włosy. Niewielką ilość szamponu wlej na dłoń i zemulguj, aby stworzyć bogatą piankę. Nałóż na skórę głowy i pasma włosów i wmasuj. Dokładnie spłucz.
Delikatny szampon do wiotkich włosów, który nadaje intensywną objętość od nasady aż po same końce i sprawia, że włosy wyglądają na pełniejsze.
Alterna Anti Aging Caviar Multiplying Volume Shampoo to szampon nadający włosom objętość. Szampon intensywnie odżywia włosy i zapobiega ich łamaniu. Ponadto szampon zapobiega starzeniu się włosów, chroni kolor i zapewnia intensywną objętość. Produkt pogrubia włosy od nasady aż po same końce. Formuła z Seasilkiem wzmacnia i regeneruje włosy. Technologia Color Hold chroni kolor włosów przed blaknięciem. Dodatkowo składnik kawioru sprawia, że wilgoć zostaje zatrzymana, a pasma włosów znów stają się lśniące i gładkie. Rezultat jest widoczny już od pierwszej aplikacji. Alterna Anti Aging Caviar Multiplying Volume Shampoo nie zawiera parabenów i siarczanów.
Najważniejsze właściwości- Dla delikatnych, cienkich włosów
- Zwiększa objętość
- Zagęszcza włosy
- Chroni kolor włosów
- Nie zawiera parabenów i siarczanów
- Odbudowuje włosy
Nałóż szampon Alterna Anti Aging Caviar Multiplying Volume Shampoo na mokre włosy. Dobrze wmasuj szampon we włosy i skórę głowy. Następnie dokładnie spłucz szampon.
Wskazówka!Aby uzyskać najlepsze i najskuteczniejsze rezultaty, używaj szamponu Alterna Anti Aging Caviar Multiplying Volume Shampoo w połączeniu z odżywką Alterna Caviar Volume Conditioner. całą gamę Caviar Volume i doświadcz jeszcze lepszych rezultatów.
RezultatSzampon dodaje włosom grubości i objętości. Wzmacnia włosy i zmniejsza ich łamliwość, dzięki czemu włosy stają się cudownie miękkie i elastyczne.
Šampon
Caviar Anti-Aging Shampoo zwiększający objętość cienkich włosów delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy oraz dodaje objętości cienkim i rzadkim włosom bez ich obciążania. Ponadto intensywnie nawilża włosy i przywraca im naturalną objętość. Jest idealny do codziennego stosowania.
Składniki aktywne:
- Marine Plumping Complex - przywraca włosom naturalną gęstość i zmniejsza ich łamliwość, jednocześnie unosząc włosy od skóry głowy,
- ekstrakt z kawioru - wygładza włókno włosa i dodaje blasku,
- seasilk® - zapewnia włosom dodatkową dawkę nawilżenia i regeneruje zniszczone włosy, chroniąc je przed łamaniem i przywracając naturalną siłę włókna włosa,
- Technologia Color Hold® - zatrzymuje kolor i jego blask głęboko we włosach,
- keratyna, pantenol, biotyna - wzmacniają włosy.
Właściwości:
- szampon do włosów cienkich,
- myje włosy,
- nie obciąża ich,
- dodaje objętości,
- pozostawia włosy lśniące,
- nawilża,
- zapobiega łamaniu się włosów,
- regeneruje włosy.
Sposób użycia
Nałożyć na mokre włosy i spienić, a następnie dokładnie spłukać.
Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Shampoo 250 ml
Pozbawiony siarczanów, delikatnie oczyszczający szampon, który doskonale zwiększa objętość włosów.
Zapewnia również optymalną ochronę koloru i poprawia ogólny wygląd cienkich i przerzedzonych włosów. Szampon zmniejsza również łamliwość włosów i wzmacnia je.
Właściwości:
- delikatnie oczyszczający szampon
- bez parabenów, bez siarczanów
- nadaje włosom idealną objętość
- chroni kolor włosów, zmniejsza ich łamliwość
O Alterna Caviar Volume:
Każdy z produktów Caviar Volume zawiera Marine Plumping Complex, opatentowany kompleks, który wzmacnia cienkie włosy, aby przywrócić im naturalną grubość i zmniejszyć łamliwość, jednocześnie unosząc włosy od skóry głowy. Marine Plumping Complex zawiera mieszankę ekstraktu z kawioru, charakterystycznego dla Alta składnika Seasilk oraz składników wzmacniających włosy: keratyny, pantenolu i biotyny. Produkty natychmiast zwiększają objętość włosów, a z czasem zapewniają coraz większą gęstość i pełnię.
Volumising Hair
Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Conditioner to szampon zwiększający objętość i nawilżający, który jest idealny do codziennego stosowania i dodaje objętości cienkim i delikatnym włosom. Szampon dodaje włosom objętości, oczyszcza je i pomaga zagęścić je od nasady aż po końce. Został opracowany specjalnie z myślą o cienkich i bardzo delikatnych włosach, aby je nawilżać, dodawać im objętości i zapewniać zdrowszy wygląd. Rezultat: Włosy wyglądają i są zdrowe.
Alterna Miracle Multiplying Volume Shampoo to szampon dodający objętości przeznaczony do włosów starszych, pozbawionych życia i objętości. Szampon nadaje włosom objętość bez ich obciążania. Dzięki zawartości Caviar Anti-Aging Complex zmniejsza łamliwość włosów. Włosy są zregenerowane. Porowate włosy są delikatnie oczyszczone i odbudowane. Przy regularnym stosowaniu włosy zyskują objętość i blask. Stosowanie: Nałożyć na wilgotne włosy, wmasować i spienić. Dokładnie spłukać nadmiar produktu.
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo
- Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo delikatnie oczyszcza i odżywia włosy od nasady aż po same końce, jednocześnie dodając im objętości. Formuła nadaje włosom młodzieńczy wygląd, a kompleks Age Control zwiększa objętość każdego pojedynczego pasma, dzięki czemu włosy stają się grubsze.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Alterna z kolekcji Caviar zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy delikatne.
Składniki: Wasser, Cocamidopropyl Betaine, Methyl Natrium 2-Sulfolaurate, Disodium 2-Sulfolaurate, Methyl Coyl Taurate de Sodium, MEA Lauramide, Acrylate/Neodecanoate de Vinyl Polymer, Glycereth-26, de Caviar Extract, de Algae Extract, de Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extrakt, Linum Usitatissimum (Leinsamen) Öl, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Keratin, Hydrolysiertes Keratin, Biotin, Phospholipide, Ferment de Saccharomyces/Magnesium, Saccharomyces/Kupfer Ferment, Saccharomyces/Silizium Ferment, Saccharomyces/Zink-Ferment, Saccharomyces/Eisen-Ferment, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Superoxid-Dismutase, Ascorbinsäure, Polysilicone-15, Tocopherol, Glycerin, Panthenol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, VP/DMAPA Acrylates Copolymer, Cetrimonium Chloride, PEG-150 Distearate, Disodium EDTA, Citric Acid, Butylene Glycol, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Silicone Quaternium-8, Silicone Quaternium-16, Benzalkoniumchlorid, Undeceth-11, Butyloctanol, Undeceth-5, Iodopropynylbutylcarbamat, Methylchlorisothiazolinon, Methylisothiazolinon, Parfüm.
Szampon zwiększający objętość Caviar
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250ml
ALTERNA_Caviar Multiplying Volume Shampoo szampon dodający objętości 250ml
- Model
- Caviar Volume
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Kaviar Anti-Aging Multiplying Volume Szampon to luksusowy szampon do włosów, który zapewnia intensywną regenerację i dodaje objętości twojej fryzurze. Zawiera skoncentrowane składniki odżywcze i jony kawioru, które działają na każdym włosie, od korzenia po same końce. Dzięki unikalnej formule, Twoje włosy staną się gęstsze, bardziej lśniące i odżywione. Pozwól swoim włosom doświadczyć luksusowego zabiegu odmładzającego z tym szamponem.
- Producent
- Zakres dostawy
- 250 ml
- EAN
- 8735090279280873509027928
- Numer producenta
- 2419912
- Model
- Caviar Volume
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Kaviar Anti-Aging Multiplying Volume Szampon to luksusowy szampon do włosów, który zapewnia intensywną regenerację i dodaje objętości twojej fryzurze. Zawiera skoncentrowane składniki odżywcze i jony kawioru, które działają na każdym włosie, od korzenia po same końce. Dzięki unikalnej formule, Twoje włosy staną się gęstsze, bardziej lśniące i odżywione. Pozwól swoim włosom doświadczyć luksusowego zabiegu odmładzającego z tym szamponem.
- Producent
- Zakres dostawy
- 250 ml
- EAN
- 8735090279280873509027928
- Numer producenta
- 2419912
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Dry Oil Mist 147 ml
101,78 zł/100ml
149,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml
244,00 zł/1kg
122,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Moroccanoil Volumizing, Pianka do włosów, Unisex, 250 ml, Mocne włosy, Włosy normalne, Zwiększanie objętości, Wszystkie kolory
62,32 zł/100ml
155,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna - Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Conditioner - Odżywka do włosów niesfornych i puszących się 250ml
833,56 zł/1l
208,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna - Caviar Anti-Aging Moisture Replenishing Shampoo 40ml
33,32 zł/1kg
33,32 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo szampon zwiększający objętość 1000 ml
330,00 zł/1l
330,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml
366,80 zł/1l
91,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Szampon do włosów zniszczonych 250 ml
516,68 zł/1l
129,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Caviar Anti-Aging šampon Clinical Densifying pro ženy 250 - Alterna
836,00 zł/1l
209,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Alterna Caviar Anti-Aging Clinical Densifying Shampoo 250 ml
0,59 zł/1kg
147,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
517,12 zł/1l
129,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Alterna - Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Conditioner - Odżywka zwiększająca objętość 1000ml
236,31 zł/1l
236,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Włosy suche, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
2 671,67 zł/1l
80,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Włosy normalne, Wszystkie kolory
343,70 zł/1l
343,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
117,55 zł/1l
117,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač
318,28 zł/1l
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 784,50 zł/1l
278,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner odżywka dla nawilżenia włosów 1000 ml
311,82 zł/1kg
343,00 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Szampon do włosów farbowanych, 250ml
465,60 zł/1l
116,40 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner odżywka nawilżająca do włosów 250 ml
483,10 zł/1kg
144,93 zł
Sprzedawca: Tersorte

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Shampoo 40 ml
1 213,75 zł/1l
48,55 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Szybko utrwalający lakier do włosów, 500ml
111,20 zł/1l
55,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Szampon Wella Shampoo Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
112,97 zł/1l
112,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sprawia, że moje włosy są bardziej sprężyste
Zawartość 0,25 l
Ponieważ znam ten produkt już od bardzo dawna, jestem oczywiście bardzo zadowolona!
Oceniono dnia 6 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Zawartość 0,25 l
Dobry szampon do włosów cienkich. Bardzo ekonomiczny, więc dobry stosunek jakości do ceny.
Oceniono dnia 5 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolenie
Zawartość 0,25 l
Moja żona używa tego produktu od dłuższego czasu i jest z niego w pełni zadowolona.
Oceniono dnia 26 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
beszens
Zawartość 0,25 l
dokładnie według moich życzeń
Oceniono dnia 19 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Nabłyszczający Do Włosów Z Olejkami Szlachetnymi 300 Ml Numero



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
35,82 zł
Sprzedawca: EDANTI
119,40 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l