5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
122,00 zł
244,00 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml212,15 zł/1l
212,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
REF Weightless Volume Conditioner 600 ml188,08 zł/1l
112,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Behentrimonium Chloride 2% odżywka do włosów 240 ml495,83 zł/1l
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Redken Acidic Bonding Concentrate Odżywka 500 ml387,02 zł/1l
193,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna - Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Conditioner - Odżywka zwiększająca objętość 1000ml
237,28 zł/1l
237,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner odżywka nawilżająca do włosów 250 ml
483,10 zł/1kg
144,93 zł
Sprzedawca: Tersorte

Alterna - Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Conditioner - Odżywka do włosów niesfornych i puszących się 250ml
833,56 zł/1l
208,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 40ml
1 533,25 zł/1l
61,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Alterna, Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair, ekstrakt z kawioru, odżywka do włosów, do odżywiania, 250 ml
348,80 zł/1l
87,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner odżywka dla nawilżenia włosów 1000 ml
311,82 zł/1kg
343,00 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 976 ml
210,96 zł/1l
205,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 40ml
1 521,25 zł/1l
60,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Alterna Caviar Anti-Aging Clinical Densifying Foam Conditioner 42 g
1 699,20 zł/1kg
84,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna Caviar Replenishing Moisture Priming Leave-in Conditioner 147 ml
1 412,72 zł/1l
207,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 40 ml
1 888,00 zł/1l
75,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Conditioner Odżywka do włosów zniszczonych 976 ml
245,66 zł/1kg
288,23 zł
-18,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
270,23 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Alterna Caviar Replenishing Moisture Leave-in Conditioning Milk 147 ml
565,25 zł/1kg
113,05 zł
Sprzedawca: VISO

Kativa Hyaluronic Keratin Coenzyme Q10 Odżywka 355 ml
152,51 zł/1l
54,14 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Blowout Butter 150 ml
938,93 zł/1l
140,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
OdżywkaCaviar Anti-Aging Multiplying Volume de AlternaCaviar to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka odżywki, która nie tylko odżywia włosy, ale także dodaje im objętości i objętości. Dzięki ekskluzywnemu ekstraktowi z kawioru, ta odżywka została opracowana, aby zapewnić kompleksową pielęgnację włosów, pozostawiając je miękkie, podatne na układanie i zrewitalizowane.
Zaprojektowany specjalnie dla włosów kręconych, produkt ten oferuje lekką konsystencję, która nie obciąża włosów i pomaga naturalnie zdefiniować loki. Formuła z wysokiej jakości składnikami zapewnia skuteczną pielęgnację, która utrzymuje włosy zdrowe i mocne.
Ponadto migdałowy zapach zapewnia miękkość i przyjemny dotyk oraz otula włosy delikatnym aromatem, który utrzymuje się przez cały dzień. Połączenie tych wysokiej jakości składników sprawia, że odżywka jest idealna dla kobiet poszukujących luksusowej pielęgnacji włosów.
Produkty marki Alterna są tworzone z najlepszych składników, aby zapewnić wyjątkowe rezultaty. Odkryj na nowo naturalne piękno swoich włosów dzięki tej odżywce, która obiecuje poprawić teksturę i objętość grzywy.
Specyfikacje:
- Rodzaj produktu: Odżywka do włosów.
- Marka: Alterna
- Nazwa: Caviar Anti-Aging Multiplying Volume
- Pojemność: 250 ml
- Główne składniki: ekstrakt z kawioru
- Zalecany typ włosów de: Włosy kręcone
- Zapach: migdałowy
- Korzyści: Dodaje objętości i poprawia teksturę włosów.
- Typ skóry de: Wszystkie rodzaje skóry
Odżywka zwiększająca objętość do wszystkich rodzajów włosów, która dodaje lokom intensywnej objętości i głęboko nawilża włosy, pomagając zatrzymać wilgoć.
Alterna Caviar Volume Conditioner to odżywka idealna do włosów cienkich i przerzedzonych. Odżywka zapewnia włosom objętość i zmniejsza ich łamliwość. Odżywka ma również formułę utrwalającą kolor, która zapewnia ochronę koloru włosów przed blaknięciem. Produkt pomaga zatrzymać wilgoć we włosach, co oznacza, że są one lepiej odżywione. Nadaje również włosom więcej objętości i objętości. Odżywka jest wolna od parabenów i siarczanów.
Główne cechy- Dla delikatnych, cienkich włosów
- Zmniejsza łamliwość włosów
- Dodaje włosom nawilżenia
- Chroni kolor włosów
- Nie zawiera parabenów i siarczanów
Po umyciu włosów szamponem, nałożyć niewielką ilość Caviar Volume Conditioner na osuszone ręcznikiem włosy. pozostaw na 1 do 3 minut, a następnie dokładnie spłucz.
Wskazówka!Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj odżywkę Alterna Caviar Volume Conditioner w połączeniu z szamponem Alterna Anti Aging Caviar Multiplying Volume Shampoo. Jeśli użyjesz tego produktu w połączeniu z innymi produktami z linii Caviar Volume, rezultaty będą lepsze i utrzymają się dłużej.
RezultatCaviar Volume Conditioner dodaje objętości delikatnym, cienkim włosom i chroni je przed utratą koloru i łamliwością.
Kondicionér
Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Conditioner 250 ml
Odżywka dodająca włosom objętości i zapewniająca im lekkie nawilżenie.
Odżywka jest idealna do włosów cienkich i przerzedzonych, natychmiastowo dodaje im objętości dzięki Marine Plumping Complex.
Właściwości:
- Odżywka z Marine Plumping Complex
- dla natychmiastowej objętości
- zapewnia lekkie nawilżenie
- idealna dla cienkich i przerzedzonych włosów
O Alterna Caviar Volume:
Każdy z produktów Caviar Volume zawiera Marine Plumping Complex, opatentowany kompleks, który wzmacnia cienkie włosy, aby przywrócić im naturalną grubość i zmniejszyć łamliwość, jednocześnie unosząc włosy od skóry głowy. Marine Plumping Complex zawiera mieszankę ekstraktu z kawioru, charakterystycznego dla Alta składnika Seasilk oraz składników wzmacniających włosy: keratyny, pantenolu i biotyny. Produkty natychmiast zwiększają objętość włosów, a z czasem zapewniają coraz większą gęstość i pełnię.
Odżywka odbudowująca dodająca objętości
Caviar Anti-Aging Volume Boosting Conditioner marki Alterna oferuje odbudowującą formułę, która dodaje objętości i nawilżenia cienkim włosom bez ich obciążania. Pozbawiona siarczanów formuła dostarcza włosom niezbędnych aminokwasów, które wzmacniają ich strukturę oraz poprawiają elastyczność i nawilżenie. Rezultat: cienkie, łamliwe włosy, które wyglądają i czują się pełniejsze, mocniejsze i zdrowsze.
Odżywka Caviar Anti-Aging zwiększająca objętość włosów cienkich ułatwia rozczesywanie, jednocześnie pielęgnując włosy bez ich obciążania. Nawilża włosy, dodaje im blasku i przeciwdziała starzeniu.
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner
- Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner dla większej objętości i lekkiego nawilżenia. Idealna do włosów prostych, falowanych, kręconych i mocno zwiniętych.
Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Odżywki marki Alterna z kolekcji Caviar zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy delikatne.
Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Care Odżywka zwiększająca objętość włosów. Odżywka przeznaczona jest do włosów cienkich i starszych, którym brakuje witalności i objętości. Odżywka zapewnia objętość bez obciążania włosów. Odbudowuje łamliwe włosy. Nie zawiera parabenów i siarczanów. Stosowanie: Nałożyć odżywkę na osuszone ręcznikiem włosy. Następnie spłukać.
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 250ml
ALTERNA_Caviar Multiplying Volume Conditioner odżywka nadająca objętości 250ml
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 0873509027935873509027935
- Numer producenta
- 2419916
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 0873509027935873509027935
- Numer producenta
- 2419916
Pasuje również do tego

Alterna Caviar Anti-Aging Clinical Densifying Shampoo 250 ml
0,59 zł/1kg
147,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
528,64 zł/1l
132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna - Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Conditioner - Odżywka do włosów niesfornych i puszących się 250ml
833,56 zł/1l
208,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Dry Oil Mist 147 ml
101,96 zł/100ml
149,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Alterna - Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Conditioner - Odżywka zwiększająca objętość 1000ml
237,28 zł/1l
237,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner odżywka nawilżająca do włosów 250 ml
483,10 zł/1kg
144,93 zł
Sprzedawca: Tersorte

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Szampon do włosów zniszczonych 250 ml
516,68 zł/1l
129,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo szampon zwiększający objętość 1000 ml
330,00 zł/1l
330,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 40ml
1 533,25 zł/1l
61,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo szampon dla nawilżenia włosów 1000 ml
339,78 zł/1kg
373,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna, Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair, ekstrakt z kawioru, odżywka do włosów, do odżywiania, 250 ml
348,80 zł/1l
87,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Szampon do włosów farbowanych, 250ml
465,60 zł/1l
116,40 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 047,00 zł/1l
104,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner odżywka dla nawilżenia włosów 1000 ml
311,82 zł/1kg
343,00 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner odżywka do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
221,04 zł/1l
221,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Volumizing, Pianka do włosów, Unisex, 250 ml, Mocne włosy, Włosy normalne, Zwiększanie objętości, Wszystkie kolory
62,30 zł/100ml
155,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Alterna Haircare Caviar Replenishing Moisture Shampoo, 488 ml, Szampon, Kobiety, Kręconych włosów, Włosy suche, Proste włosy, Ochrona koloru, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający, Buteleczka z pompką
290,98 zł/1l
150,86 zł
-8,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
142,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml
366,80 zł/1l
98,84 zł
-7,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Prada, La Femme Intense, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
6 749,80 zł/1l
337,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jean-Louis Scherrer Scherrer woda toaletowa dla kobiet 100 ml
2 039,00 zł/1l
203,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nishane, Fan Your Flames, Extrait De Parfum, Unisex, 50 ml
9 362,00 zł/1l
468,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alterna - Caviar Anti-Aging Moisture Replenishing Shampoo 40ml
33,32 zł/1kg
33,32 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition Woda perfumowana, 60 ml
3 557,33 zł/1l
213,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Tonkowiec wonny, Benzoina
3 369,20 zł/1l
421,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 355,78 zł/1l
212,02 zł
Sprzedawca: Sykz
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner odżywka dla ochrony i blasku włosów 250 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
397,93 zł/1kg

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
143,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
719,95 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów kręconych - Z olejem kokosowym - Nawilżająca - Pielęgnacja loków - 828ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,26 zł/1kg

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
462,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
924,82 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l