4,0



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Rura wylotowa Premium czerwona, HD-PE do kanistrów na paliwo
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
148,27 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kanistry zapasowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
5 x metalowy kanister na benzynę i olej napędowy o pojemności 20 litrów, kolor zielony RAL 6003970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Więcej informacji o reklamie
Plastikowy kanister na benzyne KOTARBAU® z wylewka do wszystkich rodzajów paliwa 10L66,07 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
DRAPER Kanister stalowy - czerwony 20L277,53 zł
Sprzedawca: NGSStores

Więcej informacji o reklamie
Kanister samochodowy 20l dunlop72,41 zł
Sprzedawca: Enero

Wylot do zbiornika wyrównawczego Hünersdorff, przeznaczony do kanistrów 5, 10 i 20 litrów
6,41 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Elastyczna wylewka do kanistra 5L i 10L
113,98 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plastik, Zielony, 1,3 kg
5,93 zł/1l
118,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Wylewka samochodowa do kanistrów na benzynę
127,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

IWH 87696 Kanister na paliwo IWH, plastikowy, 20 l, czerwony
109,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PRESSOL Flexibler Ausgießer für Kunststoffkanister
37,62 zł
Sprzedawca: 2HMOTO

Kanister Plastikowy 5L
25,78 zł
Sprzedawca: Amracing

Pressol Kraftstoffkanister 21133 (21133)
10,81 zł/1l
108,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

uniTEC 73742 Samochodowy adapter kanistra paliwa do pojazdów z silnikiem wysokoprężnym
67,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

hünersdorff 800300, 5 l, Plastik, Czarny, Czerwony, 265 mm, 147 mm, 247 mm
14,47 zł/1l
72,36 zł
Sprzedawca: somnia24

HP Autozubehör 801000, 10 l, Plastik, Zielony, 800 g
87,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Kanister na paliwo, plastikowy 10-litrowy kanister na benzynę, kanister na olej napędowy
44,84 zł
Sprzedawca: ProTechShop

Einhell 4501325, 4,25 l, Plastik, Biały
142,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Kanistry na paliwo o pojemności 5 l
66,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kanister na paliwo biały - 5L
30,87 zł
Sprzedawca: Betkowski_Service
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czy zdarzyło Ci się, że podczas przelewania paliwa coś poszło nie tak, albo dostęp do wlewu był zbyt ograniczony?
Cechy produktu: Wąż wylotowy Premium, czerwony, z wysokiej jakości polietylenu (HD-PE) do kanistrów z paliwem.
Dlaczego warto go kupić: Elastyczny wąż pozwala na precyzyjne kierowanie strumienia podczas tankowania, co zapewnia czyste i kontrolowane napełnianie, nawet jeśli wlew znajduje się w niewygodnym miejscu. Dzięki średnicy wylotu 20 mm i długości 265 mm, łatwiej dotrzesz do wlewu, zmniejszając ryzyko rozlewania, ponieważ paliwo dostaje się do zbiornika w sposób kontrolowany. Materiał, jakim jest polietylen, jest odpowiedni do kontaktu z paliwem i zachowuje stabilność kształtu, dzięki czemu wąż jest praktyczny i można go wielokrotnie używać w samochodzie.
Czerwony kolor sprawia, że wąż jest łatwo zauważalny na kanistrze i nie zostanie łatwo przeoczony podczas przechowywania. Pasuje do standardowych otworów wlewu benzyny i diesla, a także jest odpowiedni do samochodów wyposażonych w zabezpieczenie przed zatankowaniem niewłaściwego paliwa (benzyna), co pozwala na jego elastyczne zastosowanie w wielu pojazdach. Nie jest jednak odpowiedni do samochodów z zabezpieczeniem przed zatankowaniem diesla.
Zalety: Dzięki długiemu i łatwo prowadzonemu wężowi z PE, możesz kontrolowanie napełniać paliwo w samochodzie i łatwiej dotrzeć do trudno ch wlewów.
n.a.
- Producent
- Hünersdorff
- Waga
- 0.302 kg
- Kolor
- Czerwony
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Skład materiału
- 100% Kunststoff
- EAN
- 4007228819670
- Numer producenta
- 819711
- Producent
- Hünersdorff
- Waga
- 0.302 kg
- Kolor
- Czerwony
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Skład materiału
- 100% Kunststoff
- EAN
- 4007228819670
- Numer producenta
- 819711
Pasuje również do tego

Rura wylotowa HÜNERSDORFF "PREMIUM-Diesel" Ø1 25MM
108,95 zł
-35,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Cyfrowy parkometr Cartrend
70,91 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

HP Autozubehör 801000, 10 l, Plastik, Zielony, 800 g
87,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Wylot do zbiornika wyrównawczego Hünersdorff, przeznaczony do kanistrów 5, 10 i 20 litrów
6,41 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Stihl Rollomatic E Mini, Masywna prowadnica piły łańcuchowej, Stihl, 30 cm, 25,4 / 4 mm (1 / 4"), Biały, 1 szt.
141,05 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Fisher-Price 86138, Czarny, Różowy, Biały, Kask, Rowerowa, 54 - 58 cm, Styropian (EPS),
192,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

8-calowa mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh 1200 W do przycinania, prac rzemieślniczych i majsterkowania
351,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LUMIDRA

Zadaszenie drzwi wejściowych zadaszenie drzwi wejściowych zadaszenie drzwi wejściowych zadaszenie drzwi zadaszenie drzwi aluminiowe przezroczyste (100x300cm)
431,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Kanister zapasowy 20L, stalowy, do przechowywania paliwa. Kanister metalowy, do benzyny, kanister zapasowy
184,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Regulowany Wieszak Na Ubrania Z 4 Kółkami I 2 Drążkami Lumarko!
153,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Grill obrotowy Grill ogniskowy z garnkiem i 2 uchwytami do łososia 2341
1 002,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Oblique Unikalny wielofunkcyjny szalik szalik szalik motocyklowy - Czysta czerń
17,80 zł
Sprzedawca: Jumada

Skrzynia balkonowa drewniana skrzynia ogrodowa skrzynia balkonowa skrzynia balkonowa skrzynia balkonowa
131,09 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Piekarnik kuchenny Piec na drewno Prity 1P34 - 10 kw EEK A
2 500,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A++ do GSprzedawca: VKGLOBAL

Wylewka samochodowa do kanistrów na benzynę
127,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

13.000 nasion na kolorową łąkę kwiatową - czysta natura z chabrem, makiem kukurydzianym i stokrotką łąkową!
855,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Wierzba całolistna - 2 szt - Salix integra 'Flamingo' - W90-110cm - ⌀19cm
231,70 zł
Sprzedawca: Bloomique

Pudełko na zegarki Etui na zegarki ze szklanym okienkiem, mieszczące do 12 zegarków i pudełko na zegarki Wyjmowane pudełko na zegarki Poduszka na zegarki Organizer na zegarki Pudełko na zegarki Skóra syntetyczna Czarny Retoo
53,89 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,99 zł
Sprzedawca: Retoo

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plastik, Zielony, 1,3 kg
5,93 zł/1l
118,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Piła teleskopowa z nożycami do gałęzi
109,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

VIESTA® powerbank 10 000 mAh czarna szybkie ładowanie 22,5 W PD 20W ładowanie bezprzewodowe 15W USB-C USB-A Lightning magnetyczny
104,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

System prysznicowy z deszczownicą termostatyczną, zestaw prysznicowy, armatura prysznicowa, termostat 40℃, z ukrytym odpływem wody, drążek prysznicowy
619,00 zł
-40,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Kanister Plastikowy 20L
2,82 zł/1l
56,43 zł
Sprzedawca: Amracing

Pokrowiec ochronny na parasol do prania
84,50 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,39 zł
Sprzedawca: Lumarko

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 60% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
60%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
20%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rurka wylotowa
Idealnie pasuje do np. 5 litrowych kanistrów i NIE ma już rozlewania, ponieważ zużyta plastikowa wylewka jest nieszczelna. Bardzo dobrze!
Oceniono dnia 12 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rura wylotowa Premium
Opis gwintu zbyt nieprecyzyjny - nie pasuje co do milimetra
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

5 x metalowy kanister na benzynę i olej napędowy o pojemności 20 litrów, kolor zielony RAL 6003



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

20-litrowy metalowy kanister na benzynę, czarny, z wylewką, i UN, przeznaczony do przechowywania paliw



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

5 x metalowy kanister na benzynę i olej napędowy o pojemności 20 litrów, kolor czerwony (RAL 3020)



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Uchwyt na kanistry 2x20 l + 2 kanistry 20 l + wylewka Zielony RAL 6003



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Uchwyt na kanistry 2x20 litrów + 2 kanistry 20 l + wylewka, czarny RAL 9005



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Kanister GELG o pojemności 20 litrów, kanister na benzynę, kanister na paliwo, kanister z uchwytem, uchwyt do kanistra, kanister z blachy stalowej wraz z wylewką… RAL6003



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
546,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Uchwyt GELG do metalowego kanistra na benzynę o pojemności 20 litrów, zielony (RAL 6003)



3,1Średnia ocena: 3,1 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
377,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Czarny uchwyt na kanister Uchwyt na metalowy kanister na benzynę 20 litrów GELG



3,1Średnia ocena: 3,1 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
373,62 zł
Sprzedawca: misterkanister

KOTARBAU® Metalowy kanister na benzynę 10L do paliw Przechowywanie płynów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
241,69 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

20-litrowy metalowy kanister na benzynę i olej napędowy z pompą ręczną BIG 10L/min



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
297,94 zł
Sprzedawca: misterkanister

KOTARBAU® Metalowy kanister na benzyne 20L do paliw Magazynowanie plynów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
187,20 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Kanister na benzynę Kanister na paliwo Metalowy kanister o pojemności 20 litrów na benzynę i olej napędowy Czarny RAL 9005



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
220,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Kanister na benzynę, metalowy kanister na paliwo o pojemności 20 litrów, przeznaczony do benzyny i oleju napędowego, kolor czerwony RAL 3020



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
220,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Czarny uchwyt na kanister Uchwyt na metalowy kanister na benzynę 20 litrów GELG



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
207,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Uchwyt na kanister GELG do metalowego kanistra na benzynę 20 litrów - metalowy kanister czerwony (ral 3020)
208,59 zł
Sprzedawca: misterkanister

KOTARBAU® Metalowy kanister na benzyne 5L do paliw Przechowywanie plynów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
139,63 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
27,93 zł/1l

KANISTER Uchwyt do metalowego kanistra na benzynę o pojemności 20 litrów Uchwyt do metalowego kanistra Pas mocujący



3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
195,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Uchwyt GELG do metalowego kanistra na benzynę KANISTER 10 litrów, metalowy kanister w kolorze piaskowym (RAL 1001)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Stal nierdzewna paliwo can Osculati 18.348.20
438,18 zł
-10,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
427,53 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver

GELG kanister na benzynę metalowy 5l czerwony, kanister zapasowy kanister na olej napędowy kanister olejowy
178,79 zł
Sprzedawca: misterkanister