4,5



Na podstawie 10 opinii
Wella Eimi Flexible Finish Lekki lakier do włosów bez aerozolu, 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
99,12 zł
396,48 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
9h 01m 53s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Lakiery do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lakier do włosów mocno utrwalający Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml155,98 zł/1l
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Balmain Session Spray Strong, Lakier do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 300 ml, Utrwalanie, 1 szt.526,73 zł/1l
158,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Professional Osis+ Spray teksturyzujący do włosów, 300 ml114,26 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Hair Lacquer 2 x 600 ml zestaw lakierów do włosów extra strong hold53,32 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Szybko utrwalający lakier do włosów, 500ml
111,20 zł/1l
55,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella EIMI Dynamic Fix, Lakier do włosów, Unisex, 500 ml, Utrwalanie, 1 szt.
85,52 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Eimi Mistify Me Strong Mocny lakier szybkoschnący do włosów, 500ml
104,44 zł/1l
52,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Performance Extra Strong Lakier do włosów 500 ml
117,42 zł/1l
58,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Lakier do wlosow Flexible, 250 ml
229,84 zł/1l
57,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Taft Keratin Lakier do włosów utrwalenie 4 250 ml
61,96 zł/1kg
16,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Eimi Mistify Me, lekki szybkoschnący lakier do włosów, 75ml
146,80 zł/1l
11,01 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella EIMI Mistify Me Light Szybkoschnący lakier do włosów 500 ml
9,44 zł/100ml
47,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lakier do włosów ELNETT o normalnym utrwaleniu 400 ml
17,34 zł/100ml
69,36 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Goldwell Goldwell Stylesign Elastyczny lakier do włosów 300 ml
229,40 zł/1l
68,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 7x500ml
72,28 zł/1l
265,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
252,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Aveda Air Control Lekko utrwalający lakier do włosów, 300ml
446,30 zł/1l
133,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Taft Shine Lakier do włosów 4, 250 ml
61,29 zł/1kg
17,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nivea Extreme Hold Lakier do włosów, 250ml
89,68 zł/1l
22,42 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Hairspray Elastyczny lakier do włosów, 500ml
144,30 zł/1l
72,15 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Spryskaj i baw się: twórz, zmieniaj i układaj, a następnie uzyskaj optymalne, lśniące utrwalenie o elastycznym wykończeniu dzięki Eimi Flexible Finish, lakierowi do włosów bez aerozolu. Został opracowany, aby chronić przed promieniowaniem UV i wysoką temperaturą.
Poziom utrwalenia 2
Sposób użycia: Spryskaj i stwórz swój styl. Nałóż równomiernie na suche włosy i ułóż je, zanim spray wyschnie i je utrwali.
Wella EIMI Flexible Finish 250ml- lekkie utrwalenie
Twórz i utrwalaj elastyczne fryzury za pomocą tego lekkiego sprayu. Spray do modelowania bez aerozolu Wella EIMI Flexible Finish pomaga chronić włosy przed promieniami UV i wysoką temperaturą. Z poziomem utrwalenia 2 na 4, następca sprayu modelującego Wella Finish Flexible Finish. Teraz z nowym pięknym zapachem.
Stosowanie:
Nałożyć EIMI Flexible Finish równomiernie na suche włosy i uformować fryzurę przed wyschnięciem sprayu.
Alcohol Denat, VP/VA Copolymer, Aqua, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Parfum, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Panthenol, Aminomethyl Propanol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol, PPG-12Dimethicone
[HALTEGRAD 2]
Spryskaj i baw się: Rzeźb, przekształcaj i manipuluj swoimi elastycznymi stylizacjami, a następnie nadaj im optymalne, lekkie utrwalenie. Zaprojektowany, aby chronić włosy przed uszkodzeniami UV i wysoką temperaturą.
[ZASTOSOWANIE]
Rozpyl i stwórz swój styl. Rozpylić równomiernie na suche włosy i rozprowadzić na włosach przed wyschnięciem i utrwaleniem.
Składniki
Alcohol Denat, VP/VA Copolymer, Aqua, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Parfum, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Panthenol, Aminomethyl Propanol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol, PPG-12Dimethicone
Wella Eimi Flexible Finish Spray do modelowania bez aerozolu 250 ml
Wella Eimi Flexible Finish Spray bez aerozolu zapewnia elastyczne utrwalenie przy jednoczesnej ochronie przed promieniami UV i wysoką temperaturą.
Flexible Finish Spray pozwala manipulować i kształtować fryzurę przed jej utrwaleniem. Spray ma świeży kwiatowy zapach, który utrzymuje się przez cały dzień.
Stosowanie. Zanim spray wyschnie, szybko uformuj i ułóż włosy.
Włosy są prawdziwą ucztą...
{Twórz dynamiczne fryzury dzięki Wella EIMI Flexible Finish Hairspray, elastycznemu lakierowi do włosów, który nadaje włosom naturalne utrwalenie i połysk. Idealny do modelowania ruchomych fryzur, które pozostają elastyczne przez cały dzień.}
[b]Wella Eimi Hairspray Flexible Finish[/b][br][br]Flexible Finish to modelujący spray bez aerozolu do stosowania na mokro i na sucho o lekkim utrwaleniu, który łączy w sobie unikalne połączenie sprayu do stylizacji i utrwalacza. Do tworzenia i utrwalania kreatywnych fryzur.[br][br]Współczynnik utrwalenia 2 na 4[br][br][br][b]Sposób użycia:[/b][br][br]Rozpyl na suche włosy, aby utrwalić fryzurę[br]Aby uzyskać kreatywne wykończenie, wymodeluj włosy przed wyschnięciem sprayu.
WELLA EIMI FINISH Flexible Finish 250 ml WELLA EIMI FINISH Flexible Finish nadaje włosom wyrazisty styl i elastyczne utrwalenie bez sklejania. Produkt jest również bardzo łatwy do usunięcia. Spray nie wymaga użycia aerozolu.
Wella EIMI Flexible Finish Lakier do włosów 250ml
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Waga
- 0.27 kg
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Wella Eimi Flexible Finish Lekki lakier do włosów bez aerozolu, 250ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 8005610587950
- Numer producenta
- 81643768
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Waga
- 0.27 kg
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Wella Eimi Flexible Finish Lekki lakier do włosów bez aerozolu, 250ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 8005610587950
- Numer producenta
- 81643768
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.Pasuje również do tego

Wella EIMI Extra Volume, Pianka do włosów, Kobiety, 300 ml, Do wszystkich włosów, Zwiększanie objętości, Wszystkie kolory
178,70 zł/1l
53,61 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Szybko utrwalający lakier do włosów, 500ml
111,20 zł/1l
55,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Spruhgold Lakier do włosów Classic, 400 ml
200,60 zł/1l
80,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella EIMI Pearl Styler Żel do włosów 100 ml
802,40 zł/1l
80,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Einhell GE-PS 18/15 Li BL-Solo, Bezszczotkowy, 12,5 cm, 4,8 m/s, 2,8 cm, Czerwony, Bateria
379,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

EIMI Pearl Styler XXL 150 ml
1 464,33 zł/1l
219,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella EIMI Pearl Styler Żel do włosów 150 ml
24,59 zł/100ml
36,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra-Volume, Pianka do włosów, Unisex, 500 ml, Utrwalanie, 1 szt.
94,96 zł/1l
47,48 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Spinki do paska męskie, spinki do paska, spinki do paska męskie, spinki do paska z 3 klipsami
90,00 zł
Sprzedawca: Safekeepers

3500W 200Bar bezszczotkowa elektryczna myjka ciśnieniowa 6 IN1 myjnia samochodowa pistolet na wodę ogrodowy pistolet natryskowy
288,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Wella Eimi Absolute Set Lakier do włosów, 500ml
95,58 zł/1kg
47,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella EIMI Dynamic Fix, Lakier do włosów, Unisex, 500 ml, Utrwalanie, 1 szt.
85,52 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella EIMI Super Set, Lakier do włosów, Unisex, Włosy normalne, 300 ml, Utrwalanie, 1 szt.
267,47 zł/1l
80,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella EIMI Extra Volume, Pianka do włosów, Kobiety, 300 ml, Włosy suche, Utrwalanie, Wszystkie kolory
377,60 zł/1l
113,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Eimi Mistify Me Strong Mocny lakier szybkoschnący do włosów, 500ml
104,44 zł/1l
52,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
172,87 zł/1l
51,86 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals Eimi Mistify Me Light lekki szybkoschnący lakier do włosów, 300ml
221,82 zł/1kg
88,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Eimi Super Set Bardzo mocno utrwalający lakier do włosów, 500ml
17,77 zł/100ml
88,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pianka do włosów falowanych i kręconych 300 ml
806,50 zł/1l
241,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume pianka mocno utrwalająca 300 ml
13,46 zł/100ml
44,35 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,39 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella EIMI Extra Volume mousse - pianka do włosów zwiększająca objętość - chroni przed wysoką temperaturą i odwodnieniem - mocne utrwalenie bez sklejania i obciążania - 1 x 75 ml
629,33 zł/1l
47,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Professionals EIMI Thermal Image Heat Protection Spray, Włosy normalne, Butelka ze sprayem, 1 szt., 150 ml, 220 °C
20,83 zł/100ml
31,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Eimi Mistify Me Light Lekki szybkoschnący lakier do włosów, 500ml
128,62 zł/1l
64,31 zł
Sprzedawca: MANADA

Wella Professionals Eimi Sugar Lift Mocno utrwalający lakier do włosów z cukrem zwiększający objętość, 150ml
499,76 zł/1kg
84,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Color Fresh Mask, Liliowy, Lilac Frost, 150 ml, Damski, Do wszystkich włosów, Tubka
1 502,00 zł/1l
225,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
208,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 60% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
60%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 30% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
30%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
10%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy utrwalacz do włosów
Zawartość 0,25 l
Płynny utrwalacz do włosów jest łatwy do nałożenia na włosy i zapewnia im elastyczne utrwalenie.
Oceniono dnia 17 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie klei się i nie pozostawia widocznych śladów.
Zawartość 0,25 l
Produkt doskonale nadaje się do utrwalania fryzury i nie zawiera aerozolu.
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Zawartość 0,3 l
Bardzo dobry produkt Używam go od dłuższego czasu
Oceniono dnia 17 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko działało dobrze
Zawartość 0,25 l
Bardzo dobry lakier do włosów
Oceniono dnia 25 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lepiej się z nimi dogadać!
Zawartość 0,5 l
Dobrze
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Oceniono dnia 30 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,3 l
Oceniono dnia 15 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Lakier do włosów mocno utrwalający Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
155,98 zł/1l

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 200 ml, Zwiększanie objętości, 1 szt.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
274,95 zł/1l

Balmain Session Spray Strong, Lakier do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 300 ml, Utrwalanie, 1 szt.
158,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
526,73 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Spray teksturyzujący do włosów, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
114,26 zł/1kg

Goldwell StyleSign Lakier do włosów extra mocny 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
83,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
182,42 zł/1kg

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 6x500ml
227,99 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
216,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
72,33 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 6x500ml
210,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,33 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 3x300ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,88 zł/1l

Goldwell Hair Lacquer 3 x 600 ml zestaw lakierów do włosów o bardzo mocnym utrwaleniu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
53,33 zł/1l

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 2x500ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
71,99 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x500ml
69,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
69,99 zł/1l

Lakier Do Włosów Syoss Fullness 3 Zwiększający Objętość 300 Ml
28,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
96,63 zł/1l

LIMBA SPRAY GLANCE nabłyszczenie włosów 120ml
94,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
791,58 zł/1l

Kevin Murphy - Session Spray Flex 400ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
319,97 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,32 zł/1l

Matrix High Amplify, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 250 ml, Zwiększanie objętości, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
231,96 zł/1l