4,8



Na podstawie 37 opinii
Konewka z rozpylaczem SPRING 3 litry, do podlewania, plastikowa
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,99 zł
9,33 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konewki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 15 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona6,22 zł/1l
93,32 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
Plastikowa konewka KOTARBAU® o pojemnosci 5 litrów z rozpylaczem do podlewania roslin79,91 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
GELI Gießkanne 5l blau3,83 zł/1l
19,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Konewka Okrągła Plastikowa 1,2 L Konewka z Długą Wylewką Podlewanie Roślin Fioletowa24,47 zł/1l
29,36 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Konewka 5 l antracyt Przyciskana głowica prysznicowa wysokiej jakości tworzywo sztuczne
5,11 zł/1l
25,54 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka ogrodowa GARU czarna 7,5 l
5,04 zł/1l
37,79 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Euroelectronics

Konewka Geli czerwona plastikowa o pojemności 5 litrów z głowicą prysznicową
19,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek MONI pomarańczowy 1,8 l
7,89 zł/1l
14,69 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,21 zł
Sprzedawca: Eoshop

Konewka ogrodowa do podlewania czarna 10 L Masywna Agri IKAG100-S411
4,12 zł/1l
41,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Konewka ogrodowa do podlewania roślin Koni 1,8 litra
7,38 zł/1l
13,29 zł
Sprzedawca: Toolandia

orthex4002090 orthex przystawka do konewki, konewka 10,0 l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bradas KTK10
2,42 zł/1l
67,80 zł
-64%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,20 zł
Sprzedawca: Preis-Zone

Konewka 1,8l Meduza antracytowa
15,77 zł/1l
28,38 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Kielich Spring 14L
1,43 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Konewka Herstera Giraffe 1,5 l zielona
18,66 zł/1l
27,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Konewka sprężynowa antracytowa pojemność 4,5 l
22,09 zł
Sprzedawca: VISO

Iksp10-G642 Konewka Ogrodowa Do Podlewania Zraszania 10L Sitko
3,59 zł/1l
35,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

IKZ05-623U KONEWKA OGRODOWA DO PODLEWANIA KWIATÓW warzyw 5L SITKO UNIWERSALNA SZAŁWIA
3,82 zł/1l
20,07 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,08 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

Plastikowy czajniczek z różową zielenią 1l
22,76 zł/1l
22,76 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka balkonowa plastykowa antracytowy 2L Coubi IDUKON2-S433
13,12 zł/1l
26,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
J.A.D. TOOLS SPRING Konewka plastikowa, zielona
Konewka ogrodowa o zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni słonecznych. duży uchwyt, wyjmowany zraszacz materiał: tworzywo sztuczne
Konewka Spring, dzięki szerokiej gamie ch rozmiarów, będzie nieocenionym pomocnikiem w każdym, nawet dużym ogrodzie, Duża powierzchnia i wyjmowane sitko to kolejne z jej zalet, ponieważ ułatwia czyszczenie i przechowywanie..., Wykazuje większą odporność na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działanie promieni słonecznych..., Jest wykonana z bardzo trwałego tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury i promienie UV,, Konewka posiada wyprofilowany, wygodny uchwyt i wyjmowane sitko, które można łatwo wyczyścić w przypadku zabrudzenia. Pojemność: 3 litry. Wymiary: 39,4 (długość) x 12 (szerokość) x 26,5 (wysokość) cm.
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 3 l
- Pojemność
- 3 l
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- Prosperplast
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Zielony
- EAN
- 5905197695372
- Numer producenta
- GSHB_unimet_5905197695372
- Producent
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 3 l
- Pojemność
- 3 l
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- Prosperplast
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Zielony
- EAN
- 5905197695372
- Numer producenta
- GSHB_unimet_5905197695372
- Producent
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
14,89 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Przenośne radio cyfrowe Retekess V115 (FM/AM/SW), akumulator 1000 mAh 48H, pamięć 100 stacji, funkcja nagrywania, idealne do kuchni lub ogrodu
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Retevis_Official_Shop

Medisana FM 900, Masaż uciskowy, Stopa, Czarny, Szary, Przyciski, Prąd przemienny, 36 W
604,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

10m LED Strip Stripe RGB taśma świetlna 230V ciepła biel zdalne sterowanie ściemnianie
157,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Torba Street nylonowa torebka damska szara 30x12x22 OTJ205K
112,09 zł
Sprzedawca: Fit4Style-IMPPAC-DE

Notatnik Premium DIN A6 192 strony czarny ok. 15 x 11 x1,5 cm kratka w kropki
34,31 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Piła dwustronna BRADAS V-SERIES - 310 mm
29,90 zł
Sprzedawca: Vayox

2x 50cm lampa roślinna z przełącznikiem łańcuchowym LED Pełne spektrum światła roślinnego Podłączane światło roślinne Lampa do uprawy roślin, L
291,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Adler AD 7303, Biały, Stół, 42,1 dB, 30 cm, 90°, 45 W
310,65 zł
-83,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
227,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

vidaXL Akwariowa pompa filtrująca z węglem aktywnym 600 l/h
80,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Aga Tunel foliowy MR4001CH 2x2x2 m
179,74 zł
Sprzedawca: Aga24

VEVOR myjka ultradźwiękowa 3L myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z grzałką cyfrowy timer
293,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Zestaw głowic prysznicowych Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Oszczędność wody Uniwersalne głowice prysznicowe Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Ręczna słuchawka prysznicowa Funkcja masażu Z wężem 1,5 m Retoo
16,89 zł
-41%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Konewka ogrodowa Prosperplast SPRING zielona 8 l
4,55 zł/1l
36,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pudełko na tabletki Relaxdays z etui, 7 dni, 4 przegródki, tygodniowy pojemnik na tabletki na co dzień i w podróży, etui na tabletki, czarne
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

SONGMICS Pojemnik na odpady 24L ze stali nierdzewnej Wewnętrzny pojemnik na odpady 3 x 8L z pedałem
249,00 zł
Sprzedawca: homerci

Konewka Geli czerwona plastikowa o pojemności 5 litrów z głowicą prysznicową
19,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bosch Siemens Neff Constructa blacha do pieczenia, blacha do ciasta, emaliowana blacha do tłuszczu 00662999, 662999, 17008354
196,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Sztuczny Bluszcz, 90 Cm, 2 Sztuki Lumarko!
265,98 zł/1kg
132,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 84% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
84%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 16% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
16%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Pojemność 8 l
Co można powiedzieć o konewce? Należy podkreślić, że ten element o pojemności 8 litrów jest rzadko dostępny. Jest też uchwyt na głowicę rozpylającą.
Oceniono dnia 30 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Pojemność 8 l
nie są tak ciężkie jak puszki 10 litrowe i jest w nich więcej niż w puszkach 5 litrowych, co bardzo mi się podoba, mają cudowne prysznice, które umożliwiają przyjemną, mocną przyjemność nalewania, jestem w pełni zadowolony, nawet kolor wprawia mnie w dobry nastrój, glgg
Oceniono dnia 23 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Pojemność 8 l
Jest tym, czym jest, konewką... Używam jej do napełniania akwarium, 8 litrów jest do tego idealne...
Oceniono dnia 18 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Konewka
Pojemność 8 l
Szybka dostawa, wszystko zgodnie z opisem i zdjęciem
Oceniono dnia 25 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealna
Pojemność 8 l
Pasuje idealnie, 8-litrowa konewka jest dokładnie tym, czego potrzebuję. Dobry materiał, pięknie wykonana.
Oceniono dnia 21 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealny dzbanek o pojemności 8 litrów
Pojemność 8 l
Wreszcie dzbanek o pojemności 8 litrów. Jest praktyczny, poręczny i dobry. 5 litrów to za mało, 10 litrów to za dużo.
Oceniono dnia 2 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Typowy przystanek
Pojemność 3 l
Konewka pozostaje konewką, dużą zieloną konewką do podlewania.
Oceniono dnia 9 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra obsługa.
Pojemność 8 l
Jestem bardzo zadowolony.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 12 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
133,10 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
11,09 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 10 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
128,78 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
12,88 zł/1l

Stelton - Oryginalna konewka 1,7 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
375,98 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
105,43 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 8 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
98,98 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
12,37 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 15 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
93,32 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
6,22 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
86,40 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
19,20 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 12 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
84,24 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,02 zł/1l

Plastikowa konewka KOTARBAU® o pojemnosci 5 litrów z rozpylaczem do podlewania roslin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
79,91 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Vintage - Owalna emaliowana metalowa konewka - Retro konewka do roślin - 70 x 20 x 32 cm - Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,11 zł
Sprzedawca: Benza-nl

GELI Gießkanne 5l blau



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
19,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3,83 zł/1l

Konewka ze stali nierdzewnej do podlewania roślin domowych 0,9/1,5 litra złota konewka do kwiatów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
134,85 zł
Sprzedawca: Easybuy

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,37 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
37,43 zł/1l

Stylowa konewka Decoris o pojemności 8 litrów ze zdejmowaną głowicą natryskową
109,25 zł
Sprzedawca: Benza-nl
13,66 zł/1l

Lampka nocna lampa LED stojak na biżuterię organizer ekspozytor wieszak
229,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi z kamerą i czujką ruchu PIR z PUSH 720p EDUP
239,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 10 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
50,12 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
5,01 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
48,78 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
27,10 zł/1l

Ładowarka bezprzewodowa Qi + Podświetlane lusterko kosmetyczne do makijażu
189,89 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

Karta sieciowa PCIe do komputera PC WiFi 7 Bluetooth 5.4 z Intel BE200
199,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U