Konewki
8 068 wyników
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 12 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
133,10 zł
+ 12,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: KOTARBAU
11,09 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 10 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
128,78 zł
+ 12,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: KOTARBAU
12,88 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Stelton - Oryginalna konewka 1,7 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
375,98 zł
+ 49,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Aspect-Shop

Esschert Design W2023, 1,6 l, Cynk, Cynk



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
78,64 zł
+ 85,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – pon. 5 października
Sprzedawca: Cactula
49,15 zł/1l

Plastikowy czajniczek EDEN jasnozielony 2l



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,71 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: VISO

Plastikowy czajniczek z różową zielenią 1l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
22,76 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: VISO
22,76 zł/1l

Konewka Eva Solo AquaStar o pojemności 2,0 l



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
265,24 zł
+ 59,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
132,62 zł/1l
Nasze najlepszeoferty
Konewki i nie tylko
Zyskaj więcej
Ocynkowana konewka z różą 10l
85,81 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: VISO
8,58 zł/1l

Esschert Design TG68, 1,756 l, Plastik, Mosiądz, Zielony



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
33,90 zł
+ 16,50 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: homerci
19,26 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
105,43 zł
+ 12,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: KOTARBAU
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 8 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
98,98 zł
+ 12,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: KOTARBAU
12,37 zł/1l

KOVOTVAR Gießkanne mit Messingbrause Deluxe 5 l grün



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
213,34 zł
+ 50,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – wt. 13 października
Sprzedawca: Di-Life
42,67 zł/1l

Konewka Gowi 1szt zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
41,08 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: VISO
410,80 zł/1l

Konewka Esschert Design Flamingo o pojemności 1,46 litra - tworzywo sztuczne



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
36,99 zł
+ 16,50 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: homerci
25,34 zł/1l

Esschert Design RF63, Głowica zraszacza, Cynk, Biały



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,99 zł
+ 17,90 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: homerci
24,00 zł/1l

Konewka 10 l fioletowa z głowicą prysznicową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
32,50 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: VISO
3,25 zł/1l

Konewka 10 litrów czerwona Przyciskana głowica prysznicowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
28,60 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pon. 5 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
2,86 zł/1l

Iksp10-G642 Konewka Ogrodowa Do Podlewania Zraszania 10L Sitko



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
35,85 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 października
Sprzedawca: Morelenet
3,59 zł/1l

Konewka z rozpylaczem SPRING 3 litry, do podlewania, plastikowa



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
27,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 października
Sprzedawca: Morelenet
9,33 zł/1l

Kielich Spring 14L



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48
19,99 zł
+ 11,81 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września
Sprzedawca: BrickBloom
1,43 zł/1l

Zielony plastikowy pojemnik 10 L ze spryskiwaczem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
82,95 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zielony plastikowy pojemnik 5l ze spryskiwaczem
22,96 zł
+ 34,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 14 – pt. 16 października
Sprzedawca: Eoshop

Konewka wiosenna hr. zielona pojemność 4,5 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,09 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: VISO
4,91 zł/1l

Esschert Design konewka kaczka różne; TG120



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
178,95 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: Tormino

Plastikowa konewka SPRING z różową zielenią 10,5l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
34,31 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: VISO
3,27 zł/1l

Konewka FloraSelf plastikowa 10 litrów zielona
148,95 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: Tormino
14,90 zł/1l

Czajniczek Aquarius - antracyt 1,5 l
43,96 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: VISO

Nohel Garden Ocynkowana konewka z różą Pojemność: 5 l
66,81 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: VISO

Sito do konewki ProsperPlast uniwersalne sitko



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
18,97 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 października
Sprzedawca: Morelenet

MESTO Gießkanne (Blumen-Gießkanne / Kunststoff-Gießkanne, Fassungsvermögen 1 L
341,99 zł
-284,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,01 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 2 października
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade
57,01 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Szałwiowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
21,57 zł
+ 12,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Antracyt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
30,92 zł
+ 12,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Szałwiowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
30,92 zł
+ 12,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: KOTARBAU

EDA 022180 VA.CI CX EDA Konewka FUCHSIA, 1,5 litra, przezroczysta-cytrynowozielona



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
121,83 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – śr. 14 października
Sprzedawca: MrPackage
81,22 zł/1l

Ocynkowany Giesskanne 7L - Kon 7L
65,16 zł
+ 19,49 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: Katomix
9,31 zł/1l

Ocynkowany Giesskanne 4L - Kon 4L
58,38 zł
+ 19,49 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: Katomix

2L Elefanten-Giesskanne - E-200-0552
14,79 zł
+ 19,49 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: Katomix
7,40 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 15 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
93,32 zł
+ 12,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: KOTARBAU
6,22 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
86,40 zł
+ 12,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: KOTARBAU
19,20 zł/1l
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Pojemność
- poniżej 0,8 l
- 0,8 – 1,3 l
- 1,3 – 1,8 l
- 1,8 – 2,5 l
- 2,5 – 9 l
- powyżej 9 l
Materiał
- Plastikowy
- Stal nierdzewna
- Metal
- Stal
- Drewno
- Cynk
- Żelazo
- Szkło
- Silikon
- Mosiądz
- Aluminium
- Srebro
- Tekstylia
- Płótno
- Juta
- Polirattan
- Kamień
- Ceramika
- Poliester
- Tytan
- Porcelana
- Korek
- Wosk pszczeli
- Papier
- Sztuczny kamień
- Syntetyczna żywica
- Sztuczna skóra
- Bambus
- Bawełna
- Nylon
Kolor
- Zielony
- Srebrny
- Niebieski
- Czarny
- Szary
- Biały
- Kolorowy
- Złoty
- Żółty
- Różowy
- Czerwony
- Beżowy
- Brązowy
- Pomarańczowy
- Fioletowy
- Turkusowy
- Przezroczysty
- Naturalny
Cena
- poniżej 50 zł
- 50 – 90 zł
- 90 – 200 zł
- 200 – 500 zł
- powyżej 500 zł
–
- Wszystkie oferty
Marka
- Esschert Design
- KADAX
- Prosperplast
- Cocosity
- Geli
- 2020onlinetool
- B2X
- Balvi
- Benza
- Bigjigs
- Blue Ocean Entertainment
- Bradas
- Cabo-Toys
- CF
- Classic Cycle
- Clayre&Eef
- COLAPZ
- COMAD
- Decoris
- Dreamwork Jewelry
- easybuy
- EDA Plastiques
- elho
- Emsa
- Enjoyshopping
- EPM
- Eva Solo
- Evila Originals
- Excelsa
- ExpressMap
- Famanu
- Fiskars
- gadget master
- Galicja
- Gardenico
- Geli
- Gilde
- Gistuch
- greemotion
- Greenmill
- Guillouard
- H&S Decoration
- hajduk furniture
- Hâws
- Hermann Meyer
- Jedność
- JP PLAST
- KAXL TOOLS
- Kf
- Kikkerland
- KOTARBAU
- KOVOTVAR
- Lean
- Lechuza
- LG
- Little Company
- MAGICHOME
- Markenlos
- mc star
- MCD
- Mesto
- Moses
- Neuveden
- Nice
- NoBrand
- Nohel Garden
- OEM
- One Press
- Orion
- Orthex
- Out of the blue
- PADU
- plastia
- Plastkon
- POLPHARMA
- ProGarden
- PROSPERPL
- Relaxdays
- Reobrix
- Ribimex
- Scheurich
- Sendez
- Stelton
- Stocker
- STREND PRO
- SUNNYLIFE
- Syfax
- Testrut
- Timeless Tools
- TRIZERATOP
- TS Collection
- Ulanzi
- UN
- Waterform
- Woody
- Wydawnictwo RM
- Xala
- Yaxell
- ZAKUPYTV.NET
- Zimtky
Kategoria
- Konewki
- Pompy i sprzęt do oczek wodnych
- Węże ogrodowe
- Beczki na deszczówkę
- Akcesoria do nawadniania ogrodu
- Akcesoria do oczek wodnych
- Hydrofory domowe
- Wózki i uchwyty na węże ogrodowe
- Systemy nawadniania
- Sterowniki nawadniania
- Zawory ogrodowe czerpalne
- Akcesoria do węży ogrodowych
- Zbiorniki na deszczówkę
- Zraszacze i tryskacze do trawników
- Pistolety do węży i opryskiwacze
- Kolumny wodne do ogrodu
- Stawy i oczka wodne
- Filtry przelewowe do wody deszczowej i akcesoria
- Fontanny
Recenzje klientów
& więcej