5,0



Na podstawie 1 opinii
Powierzchnia:
25 m²- 25 m²
- 50 m²Pokaż dostępne warianty
- 75 m²Pokaż dostępne warianty
- 100 m²Pokaż dostępne warianty
- 150 m²Pokaż dostępne warianty
Waga:
0.165 kg- 0.58 kgPokaż dostępne warianty
- 0.165 kg
- 8 kgPokaż dostępne warianty
- 12 kgPokaż dostępne warianty
- 16 kgPokaż dostępne warianty
- 24 kgPokaż dostępne warianty
1x tapeta z włókna szklanego tkanina szklana 165g/m² jodełka 25m² wstępnie malowana
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
261,48 zł
1 584,73 zł / 1kg
+ 60,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Tynki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

3x tapeta z włókna szklanego 140g/m² tkanina z włókna szklanego podwójna osnowa cienka tkanina szklana
8,16 zł/1m²
611,78 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tapeta z włókna szklanego w jodełkę 165g/m² tkanina z włókna szklanego + klej 1x 25m²
63,95 zł/1kg
274,99 zł
Sprzedawca: Vagoshop

3x włóknina malarska pod tapetę 100g/m² włóknina malarska 25m² wstępnie malowana
53,52 zł/1kg
642,22 zł
Sprzedawca: Vagoshop

2x tapeta z włókna szklanego tkanina szklana 140g/m² podwójna osnowa cienka tapeta 25m²
7,86 zł/1m²
393,02 zł
Sprzedawca: Vagoshop

4x włóknina malarska pod tapetę 100g/m² włóknina malarska 25m² wstępnie malowana
50,99 zł/1kg
815,87 zł
Sprzedawca: Vagoshop

VaGo włóknina z włókna szklanego włóknina malarska 250g/m² włóknina malarska 15m² wstępnie malowana 1 rolka
51,18 zł/1kg
204,73 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Siatka zbrojeniowa 165 g/m² Siatka z włókna szklanego 50 m²
17,90 zł/1kg
161,08 zł
Sprzedawca: Vagoshop

350 m² Tkanina wzmacniająca 110 g/m² Tkanina tynkarska Tkanina z włókna szklanego Tynk
3,04 zł/1l
1 064,83 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Włóknina z włókna szklanego Anstrichvlies Schutzvlies 45 g/m² Polar 1500 m²
2,62 zł/1l
3 928,33 zł
Sprzedawca: Vagoshop

100m² Tkanina wzmacniająca ETICS Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Biała 4x4mm
18,16 zł/1kg
326,96 zł
Sprzedawca: Vagoshop

25mx1m Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Żółty 4x4mm
711,70 zł/1kg
117,43 zł
Sprzedawca: Vagoshop

150m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Biała tkanina gipsowa 4x4mm
2 899,33 zł/1kg
478,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Biały 50m²
953,45 zł/1kg
157,32 zł
Sprzedawca: Vagoshop

2x Runo z włókna szklanego 100g/m² Tapete 25m z Kleberem
53,33 zł/1kg
458,60 zł
Sprzedawca: Vagoshop

150m² Tkanina wzmacniająca ETICS Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Biała 4x4mm
17,80 zł/1kg
480,59 zł
Sprzedawca: Vagoshop

1x Runo z włókna szklanego 100g/m² Tapete 25m z Kleberem
55,82 zł/1kg
240,01 zł
Sprzedawca: Vagoshop

200m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² 4x4mm VWS WDVS Tkanina pomarańczowa
18,20 zł/1kg
655,33 zł
Sprzedawca: Vagoshop

100m² Tkanina wzmacniająca ETICS Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Żółty 4x4mm
18,16 zł/1kg
326,96 zł
Sprzedawca: Vagoshop

150m² Tkanina wzmacniająca Tkanina wewnętrzna 110g/m² Tkanina z włókna szklanego 5x5mm
26,42 zł/1kg
475,48 zł
Sprzedawca: jed-shop

100 m² siatki zbrojeniowej Siatka z włókna szklanego Siatka tynkarska 165 g/m² 4x4 mm Siatka tynkarska
17,19 zł/1kg
309,50 zł
Sprzedawca: Vagoshop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
1 rolka włókna szklanego 165g/m² w jodełkę 25m²Włóknina z włókna szklanego jest wstępnie pomalowana na biało!
Flizelina z włókna szklanego ze specjalnym środkiem wiążącym nadaje się do malowania lub wygładzania i wzmacniania wewnętrznych powierzchni ścian i sufitów. Tapety z włókna szklanego nadają się do zapobiegania lub naprawy pęknięć tynku. Pomagają również w naprawie istniejących pęknięć. Tapety z włókna szklanego pozostają odporne na rozdarcia i dlatego oferują trwałą gwarancję funkcjonalności.
Dane techniczne:
- Materiał: tkanina z włókna szklanego
- Szerokość wstęgi: 1 m
- Długość rolki: 25 m
- Masa powierzchniowa: ok. 165 g/m²
- Kolor: biały
- Typ wzoru: Jodełka
- Oddychająca i wolna od toksycznych składników
- Możliwość wielokrotnego malowania na kolor
- Wysoka stabilność podczas przetwarzania
- Trudnopalny, zalecany do najwyższej klasy ochrony przeciwpożarowej zgodnie z DIN 4102 B 1
Zastosowanie:
- Praktyczny do prac renowacyjnych, takich jak wzmacnianie systemów malarskich, a także pęknięć powierzchni tynku
- Nadaje się do płyt gipsowo-kartonowych i wszystkich gładkich powierzchni
- Łatwa do usunięcia
Uwaga: Włóknina z włókna szklanego łatwo przylega do dobrze zagruntowanych ścian i może być również wielokrotnie malowana dowolną farbą emulsyjną lub lateksową, do czego potrzebny będzie klej z włókna szklanego. Najważniejszą wskazówką jest obfite nałożenie podkładu na ścianę i pozostawienie go do zadziałania.
Zakres dostawy:
1 rolka włókniny z włókna szklanego 25m²
- Waga
- 0.165 kg
- Model
- Glasfasertapete Glasgewebe
- Powierzchnia
- 25 m²
- EAN
- 4060873112169
- Numer producenta
- 999005- 1 Rolle_av
- Producent
- Vago-Tools
- Waga
- 0.165 kg
- Model
- Glasfasertapete Glasgewebe
- Powierzchnia
- 25 m²
- EAN
- 4060873112169
- Numer producenta
- 999005- 1 Rolle_av
- Producent
- Vago-Tools
Pasuje również do tego

Tapeta z włókna szklanego tapeta w jodełkę tkanina szklana ściana 165g/m² włókno szklane 1x 25m²
10,47 zł/1m²
261,87 zł
Sprzedawca: Vagoshop

2x tapeta z włókna szklanego tkanina szklana 165g/m² jodełka 25m² wstępnie malowana
9,62 zł/1m²
480,98 zł
Sprzedawca: Vagoshop

VaGo tapeta z włókna szklanego tkanina z włókna szklanego 120g/m² podwójna osnowa wstępnie malowana 2 rolki
8,72 zł/1m²
436,09 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tapeta z włókna szklanego tkanina z włókna szklanego podwójna osnowa 25m² tkanina szklana 110g/m² tapeta 1x
7,82 zł/1m²
195,45 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tapeta z włókna szklanego podwójna osnowa gruba 140 g/m² tapeta z włókna szklanego 25 m²
8,19 zł/1m²
204,73 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tapeta w jodełkę z włókna szklanego 165g/m² tkanina z włókna szklanego włókno szklane 25m²
10,48 zł/1m²
261,94 zł
Sprzedawca: Vagoshop

3x tapeta z włókna szklanego tkanina szklana 165g/m² jodełka 25m² wstępnie malowana
9,32 zł/1m²
699,05 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tapeta z włókna szklanego tapeta podwójna osnowa tkanina szklana120g ściana 25m² tapeta z włókna szklanego 2x
8,73 zł/1m²
436,74 zł
Sprzedawca: Vagoshop

6x tapeta z włókna szklanego tkanina szklana 165g/m² w jodełkę 25m² wstępnie malowana
9,03 zł/1m²
1 355,19 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tapeta w jodełkę włókno szklane tapeta 165g/m² włókno szklane tkanina włókno szklane 150m²
9,03 zł/1m²
1 354,82 zł
Sprzedawca: Vagoshop

3x tapeta z włókna szklanego 140g/m² tkanina z włókna szklanego podwójna osnowa cienka tkanina szklana
8,16 zł/1m²
611,78 zł
Sprzedawca: Vagoshop

4x tapeta z włókna szklanego tkanina szklana 165g/m² w jodełkę 25m² wstępnie malowana
9,18 zł/1m²
917,64 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Profhome Normvlies 299-150-9 Flizelina gładka 150 gr/m2 biała 168,75 m2
5,81 zł/1m²
980,73 zł
Sprzedawca: Profhome

Tapeta z włókna szklanego tkanina szklana podwójna osnowa gruba 50 m² 140 g/m² tapeta z włókna szklanego
7,60 zł/1m²
379,91 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tapeta z włókna szklanego tkanina szklana zygzak 140g ściana włókno szklane 25 m² tapeta włókno szklane
8,74 zł/1m²
218,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

DECCART | Kasetony sufitowe 3D | Panele scienne | Panele scienne 3D | Glaz bialy | 100x50cm | 0,5m²
11,88 zł/1m
11,88 zł
Sprzedawca: Homeek

2x tapeta z włókna szklanego tkanina szklana 140g/m² podwójna osnowa gruba tapeta 25m²
7,59 zł/1m²
379,34 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tapeta w jodełkę włókno szklane tapeta 165g/m² włókno szklane tkanina włókno szklane 50m²
9,61 zł/1m²
480,46 zł
Sprzedawca: Vagoshop

VaGo tapeta z włókna szklanego tkanina z włókna szklanego 140g podwójna osnowa gruba 25m² tapeta 1 rolka
9,94 zł/1m²
248,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tapeta z włókna szklanego 165g/m² w jodełkę 25m² wstępnie malowana 2 rolki
9,61 zł/1m²
480,46 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tapeta z włókna szklanego 165g/m² w jodełkę 25m² wstępnie malowana 5 rolek
9,09 zł/1m²
1 136,23 zł
Sprzedawca: Vagoshop

panele ścienne 3D | panele styropianowe o wyglądzie naturalnej cegły | idealne do kuchni, salonu, sypialni | 9 paneli 100 x 50 cm (40" x 20")
687,13 zł/1m
694,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: onebv

Tapeta włókninowa Erismann RollOver 2024 - 3356-01
6,43 zł/1m²
160,78 zł
Sprzedawca: DIMEX-ART

Basen okragly Mountfield METAL FRAME 3,66 x 0,91 m wzor wikliny (podwojny rattan)
422,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mountfield

Turystyczny Grill Gazowy El Fuego Medison + Aromatyzer Solidnie Wykonany
869,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SwiatGrili

Basen Power Steel™ Frame kompletny zestaw, owalny, z pompą filtrującą, drabinką bezpieczeństwa i plandeką 488 x 305 x 107 cm, basen, pływanie, baseny
2 878,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Amazon Echo Show 5 (3 gen.), Amazon Alexa, Prostokąt, Niebieski, Android, Fire OS, iOS, 14 cm (5.5"), MediaTek
412,26 zł
-21,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
390,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Odzież robocza ART.MaSter Klasyczne białe spodnie w pasie Spodnie malarskie 46
484,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

1x tapeta z włókna szklanego tkanina z włókna szklanego 130g/m² tapeta w jodełkę 25m²
7,86 zł/1m²
196,50 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Smartwatch męski z Bluetooth Wodoodporny Fitness Tracker Sportowy krokomierz Ekran dotykowy Android iOS Opaska BT Aluminiowa czarna Retoo
56,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,165 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

300m² Tkanina wzmacniająca Tkanina gipsowa Tkanina z włókna szklanego ETICS 165g 4x4mm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 387,41 zł
Sprzedawca: Aquagart
4,62 zł/1m²

150m² Tkanina wzmacniająca Tkanina gipsowa Tkanina z włókna szklanego ETICS 165g 4x4mm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
711,91 zł
Sprzedawca: Aquagart
4,75 zł/1m²

Rosfix Frez do Płyt gipsowo-kartonowych ProFlex | 3 kg | 250 mm | 5-stopniowy Teleskopowy Wysięgnik 100-162 cm | 6-stopniowa Regulacja Ostrza
839,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
215,38 zł/1kg

Podkład głęboko penetrujący Knauf 15 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
253,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
15,87 zł/1kg

Szpachlówki do naprawy ścian szpachlówka do dziur i pęknięć zestaw do naprawy płyt kartonowo-gipsowych pasta do ścian z szpachlą 100 g - MagicFix
42,49 zł
Sprzedawca: Netscroll
424,90 zł/1kg

Knauf Rotband tynk samoprzylepny do wygładzania 10 kg



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,60 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,26 zł/1kg

Molto Aussen Reparatur Moltofill, Biały, Gotowa mieszanka, 0,33 kg, Pasta (substancja), Cegła, Beton, Gips, Polistyren, Rigid foam, Plastik



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,26 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
52,30 zł/1kg

Taśma z włókna szklanego 50 mm x 25 m DO ŁĄCZEŃ GK
17,78 zł
Sprzedawca: MasterBau