3,7



Na podstawie 3 opinii
25mx1m Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Żółty 4x4mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
117,60 zł
712,73 zł / 1kg
+ 60,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Tynki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

1500m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² Tkanina ETICS Tkanina gipsowa Żółty
27 820,54 zł/1kg
4 590,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca VaGo Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Tkanina gipsowa ETICS 10m ŻÓŁTA
527,27 zł/1kg
87,00 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca VaGo Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Tkanina gipsowa ETICS Żółta 25m
712,73 zł/1kg
117,60 zł
Sprzedawca: Vagoshop

50m² Tkanina wzmacniająca ETICS Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Żółty 4x4mm
17,48 zł/1kg
157,32 zł
Sprzedawca: Vagoshop

500m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² Żółta tkanina VWS WDVS 4x4mm
17,78 zł/1kg
1 617,57 zł
Sprzedawca: Vagoshop

300m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² Żółta tkanina VWS WDVS 4x4mm
17,85 zł/1kg
963,67 zł
Sprzedawca: Vagoshop

1000m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² Tkanina 4x4mm Tkanina żółta Tkanina gipsowa
17,65 zł/1kg
3 177,25 zł
Sprzedawca: Vagoshop

350m² tkanina wzmacniająca tkanina z włókna szklanego 165g/m² tkanina 4x4mm żółta tkanina gipsowa
18,04 zł/1kg
1 136,23 zł
Sprzedawca: Vagoshop

150m² Tkanina wzmacniająca ETICS Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Biała 4x4mm
17,72 zł/1kg
478,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

500m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² 4x4mm VWS WDVS Tkanina pomarańczowa
17,79 zł/1kg
1 618,87 zł
Sprzedawca: Vagoshop

150m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² 4x4mm VWS WDVS Tkanina pomarańczowa
17,79 zł/1kg
480,46 zł
Sprzedawca: Vagoshop

1500m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² 4x4mm VWS WDVS Tkanina pomarańczowa
16,83 zł/1kg
4 595,33 zł
Sprzedawca: Vagoshop

350n² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego 165g/m² ETICS 4x4mm tkanina gipsowa pomarańczowa
18,04 zł/1kg
1 136,23 zł
Sprzedawca: Vagoshop

450 m² Tkanina wzmacniająca 110 g/m² Tkanina tynkarska Tkanina z włókna szklanego Tynk
12 518,73 zł/1kg
1 377,06 zł
Sprzedawca: Vagoshop

450n² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego 165g/m² ETICS 4x4mm tkanina gipsowa pomarańczowa
17,81 zł/1kg
1 442,26 zł
Sprzedawca: Vagoshop

300n² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego 165g/m² ETICS 4x4mm tkanina gipsowa pomarańczowa
17,82 zł/1kg
962,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

300m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² 4x4mm Tkanina VWS ETICS Orange
17,82 zł/1kg
962,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

1000n² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego 165g/m² ETICS 4x4mm tkanina gipsowa pomarańczowa
17,53 zł/1kg
3 190,98 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Tkanina tynkarska VWS ETICS 2 rolki
17,92 zł/1kg
322,54 zł
Sprzedawca: jed-shop

350m² Tkanina wzmacniająca Tkanina wewnętrzna 110g/m² Tkanina z włókna szklanego 5x5mm
26,26 zł/1kg
1 102,82 zł
Sprzedawca: jed-shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tkanina zbrojąca 165g/m² Tkanina PLASTER FABRIC1 rolka 1m x 25m - 4mm x 4mm - Żółty
Nadaje się do systemu VWS/WDVS
Profesjonalna jakość / Wyprodukowano w UE
Tkanina jest testowana zgodnie z ETA 19/0697 i EAD 040016-00-0404.
Tkanina wzmacniająca (tkanina z włókna szklanego) 165 g/m² może być stosowana we wszystkich systemach VWS/WDVS. Tkanina wzmacniająca służy do zbrojenia, a także do izolacji elewacji i powierzchni w obszarach wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu tkaniny, ruchy fasady izolacji termicznej spowodowane wahaniami temperatury są absorbowane, a widoczne pęknięcia są zminimalizowane. Siatka wzmacniająca jest odpowiednia do zapobiegania lub naprawy pęknięć tynku. Pomaga jednak również w walce z istniejącymi pęknięciami. Siatka wzmacniająca jest odpowiednia do wyrównywania naprężeń podczas nakładania mas wyrównujących na otynkowane fasady. Tkanina z włókna szklanego jest odporna na alkalia i posiada antypoślizgową impregnację.
Dane techniczne:
- Materiał: tkanina z włókna szklanego (siatka szklana)
- Rozmiar oczek: ok. 4 mm x 4 mm
- Waga na jednostkę powierzchni: ok. 165 g/m²
- Kolor: żółty
- Szerokość rolki: 1m
- Długość rolki: 25m
Zastosowanie
- do budowy ścian i elewacji
- jako wzmocnienie tynku
- Naprawa pęknięć tynku
- Zapobieganie pęknięciom tynku
- do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych
- nadaje się do systemu VWS/WDVS
Zakres dostawy:
1 rolka siatki wzmacniającej 1m x 25m
Może nieznacznie różnić się od ilustracji
- Waga
- 0.165 kg
- Powierzchnia
- 25 m²
- EAN
- 4060873284224
- Numer producenta
- AG-165g-25-G-1 Rolle_xv
- Producent
- Vago-Tools
- Waga
- 0.165 kg
- Powierzchnia
- 25 m²
- EAN
- 4060873284224
- Numer producenta
- AG-165g-25-G-1 Rolle_xv
- Producent
- Vago-Tools
Pasuje również do tego

10mx1m Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Żółty 4x4mm
15,83 zł/1kg
87,09 zł
Sprzedawca: Vagoshop

VaGo tkanina wzmacniająca z włókna szklanego tkanina gipsowa 165g/m² żółta tkanina 4x4mm 25m
712,91 zł/1kg
117,63 zł
Sprzedawca: Vagoshop

50m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² Tkanina 4x4mm Tkanina żółta Tkanina gipsowa
9,67 zł/1kg
87,00 zł
Sprzedawca: Vagoshop

1500m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² Tkanina ETICS Tkanina gipsowa Żółty
27 820,54 zł/1kg
4 590,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca VaGo Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Tkanina gipsowa ETICS Żółta 25m
712,73 zł/1kg
117,60 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca VaGo Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Tkanina gipsowa ETICS 10m ŻÓŁTA
527,27 zł/1kg
87,00 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Bettizia 50 m² siatka zbrojeniowa, siatka tynkarska (1 m x 50 m), 160 g/m², siatka tynkarska, siatka kratowa, siatka z włókna szklanego, 4 mm x 4 mm, włókno szklane, fasada, biała
193,46 zł
-13,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

1 rolka tkaniny wzmacniającej 50 m² Tkanina z włókna szklanego 110 g/m² Tkanina wewnętrzna
15 995,00 zł/1l
159,95 zł
Sprzedawca: Vagoshop

OFERTA SPECJALNA TKANINA ZBROJENIOWA 165g/m² TKANINA PLASTEROWA 50m² TKANINA Z WŁÓKNA SZKLANEGO
3,23 zł/1l
161,49 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Spodnie robocze spodnie z paskiem spodnie malarskie spodnie męskie odzież robocza Craftland białe spodnie z paskiem64
93,35 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Paleta pelletu Olczyk 65 worków 975 kg certyfikowanego paliwa drzewnego
128,76 zł/1kg
3 219,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DomoDomo

Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Bewello - Przenośny elektryczny kominek dekoracyjny na kominek lub stół - Kominek z efektem płomienia LED - Bateria lub USB - 60 x 10 x 20 cm
284,20 zł
Sprzedawca: JOGISEsvietidla

SWANEW furtka ogrodowa stal ocynkowana zamykana 100x 100 cm , antracyt
539,96 zł/1m
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Podpora sufitowa Wiltec 115-290 cm do 30 kg i do 45°, stalowa podpora montażowa, jednoręczna podpora, szybkozłączka do ścian, sufitów, ościeżnic drzwiowych
122,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

POWERMAT Kosa spalinowa 6 KM PM-KS-600T
452,00 zł
Sprzedawca: Ekoflam

Dzwonek do drzwi z kamerą noktowizyjną Full HD, wideodomofon do domu dwurodzinnego
1 774,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Krause Corda Rusztowanie Montażowe Wys. Rob. 5,0M
4 097,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
24,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Walizka narzędziowa KANWOD na 1452 części | Skrzynka narzędziowa, zestaw narzędzi w walizce na kółkach | Zestaw narzędzi do domu, garażu i warsztatu
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Wodoodporne przezroczyste plandeki PCV Plandeki chroniące rośliny Zasłony przeciwdeszczowe Plandeka, 2m x4m Plandeka ochronna na meble ogrodowe, odporna na zimno, deszcz, przeciw zamarzaniu
40,12 zł/1m²
320,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Komink Prity K1D
2 304,87 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A+.
Od A++ do GSprzedawca: Jacobwarm

Peszel 50mm 50m Ziemny Arot DVR QRK
4,20 zł/1m
209,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EBH

Zestaw 10 lamp solarnych Relaxdays, wodoodporne lampy solarne LED, do ogrodu i na taras, zmiana kolorów, stal nierdzewna, srebrne
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Przecinarka do glazury POWERMAT 1400W PM-PDG-1400M
190,00 zł
Sprzedawca: Ekoflam

Makita DTW 190 Z akumulatorowy klucz udarowy 18 V 190 Nm 1/2" solo - bez akumulatora, bez ładowarki
319,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

VaGo siatka wzmacniająca z włókna szklanego siatka gipsowa 165g/m² siatka 10m żółta 4x4mm
527,27 zł/1kg
87,00 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Materac 160x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
899,99 zł
Sprzedawca: hatservice

BUF BOOF® P100 Fotelik samochodowy i-Size R129 40–150 cm, obracany 360°, ISOFIX, ochrona boczna, funkcja leżenia do 165°, BlackBear
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BUF_BOOF
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
33%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 5,5 kgPowierzchnia 10 m²
Oceniono dnia 5 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 6,5 kgPowierzchnia 25 m²
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 9 kgPowierzchnia 10 m²
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

300m² Tkanina wzmacniająca Tkanina gipsowa Tkanina z włókna szklanego ETICS 165g 4x4mm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 382,59 zł
Sprzedawca: Aquagart
4,61 zł/1m²

Rosfix Frez do Płyt gipsowo-kartonowych ProFlex | 3 kg | 250 mm | 5-stopniowy Teleskopowy Wysięgnik 100-162 cm | 6-stopniowa Regulacja Ostrza
839,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
215,38 zł/1kg

150m² Tkanina wzmacniająca Tkanina gipsowa Tkanina z włókna szklanego ETICS 165g 4x4mm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
709,44 zł
Sprzedawca: Aquagart
4,73 zł/1m²

Podkład głęboko penetrujący Knauf 15 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
253,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
15,87 zł/1kg

Szpachlówki do naprawy ścian szpachlówka do dziur i pęknięć zestaw do naprawy płyt kartonowo-gipsowych pasta do ścian z szpachlą 100 g - MagicFix
42,49 zł
Sprzedawca: Netscroll
424,90 zł/1kg

Knauf Rotband tynk samoprzylepny do wygładzania 10 kg



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,60 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,26 zł/1kg

Molto Aussen Reparatur Moltofill, Biały, Gotowa mieszanka, 0,33 kg, Pasta (substancja), Cegła, Beton, Gips, Polistyren, Rigid foam, Plastik



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
17,26 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
52,30 zł/1kg

Taśma z włókna szklanego 50 mm x 25 m DO ŁĄCZEŃ GK
17,78 zł
Sprzedawca: MasterBau