4,7



Na podstawie 22 opinii
Armaf Blue Homme woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
102,01 zł
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Coach Coach for Men woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml1 455,00 zł/1l
291,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX2 624,20 zł/1l
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M3 923,10 zł/1l
392,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Tag Him Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Różowy pieprz, Imbir, Mięta, Gałka muszkatołowa, Cedr, Paczula, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Spray
758,00 zł/1l
75,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Tres Nuit Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Irys, Cytryna, Werbena, Lawenda, Przyprawy, Fioletowy, Drzewo sandałowe, Spray
792,40 zł/1l
79,24 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armaf Club de Nuit Woman olejek perfumowany 18 ml W
7 533,33 zł/1l
135,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Hunter Intense, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Kardamon, Cytryna, Mandarynka, Geranium, Lawenda, Pieprz, Różowy, Cedr, Labdanum, Piżmo, Paczula, Wetiwer, Spray
954,10 zł/1l
95,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armaf Derby Club House Blanche Woda toaletowa, 100 ml
712,50 zł/1l
71,25 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Shades Blue EDT 100 ml M
1 703,00 zł/1l
170,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Armaf Shades woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
743,50 zł/1l
74,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf - Club De Nuit Man EDT 105ml
1 272,10 zł/1l
133,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 484,50 zł/1l
148,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Armaf Derby Club House woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
882,10 zł/1l
88,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Rasasi Blue For Men EDT 100 ml M
740,50 zł/1l
76,30 zł
-2,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Prive Blue woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
69,12 zł
-2,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,05 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Rasasi Egra Women woda perfumowana dla kobiet 100 ml
560,00 zł/1l
58,55 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hermès Eau D'Hermès EDT 100 ml UNISEX
3 068,90 zł/1l
306,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Blue Homme for Men to aromatyczny zapach fougere, który odświeża i pozostawia zanurzonego w aromatycznych esencjach. Blue Homme marki Armaf przypomina Acqua Di Gio Profumo Giorgio Armaniego. Zapach otwiera się świeżymi cytrusowymi nutami bergamotki, grejpfruta nałożonymi na kwiatowe serce gałki muszkatołowej, rozmarynu i jaśminu, kończąc na kusząco miękkich zapachach drzewa cedrowego, bursztynu, mchu dębowego i paczuli.
Woda perfumowana Blue Homme marki Armaf została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Armaf - Blue Homme EDP 100ml Standard package. For men.
Woda perfumowana Blue Homme marki Armaf została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Armaf Blue Homme woda toaletowa 100 ml to świeży, aromatyczny zapach dla mężczyzn z owocowymi akcentami. Orzeźwiająca świeżość zapachu pochodzi z górnych nut bergamotki, cytryny, mandarynki, neroli i pikantnej limonki, które są dopełnione kwiatowymi i aromatycznymi nutami lawendy, rozmarynu i jaśminu w sercu. Ciepłe i fougere nuty bursztynu, bursztynu, cedru, wanilii i mchu dębowego są dodawane do bazy, dzięki czemu Blue Homme jest czystym i czystym, ale na wskroś uduchowionym zapachem na każdy dzień.
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 100 ml
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 6085010094816
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 100 ml
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 6085010094816
Pasuje również do tego

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
800,56 zł/1l
72,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Tag Him Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Różowy pieprz, Imbir, Mięta, Gałka muszkatołowa, Cedr, Paczula, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Spray
758,00 zł/1l
75,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Aura Fresh woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 510,30 zł/1l
151,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
506,50 zł/1l
50,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
944,00 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
736,10 zł/1l
73,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armaf - Hunter Jungle Green EDP 100ml
918,80 zł/1l
91,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
1 232,76 zł/1l
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Emeer, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Juniper Berries, Clary Sage, Bergamot and Lemon, Sandalwood, Olibanum, White Tea and Cardamom, Patchouli, Ambergris, Cashmeran and Cedarwood
1 658,50 zł/1l
165,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
879,90 zł/1l
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Hayaati, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
897,10 zł/1l
89,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oferuje stosunek ceny do jakości
Znam ten zapach i uważam, że jest świetny. Świeży morski zapach od razu mnie rozmarza i budzi wakacyjne uczucia. Zapach jest świeży i długo się utrzymuje. Stosunek ceny do wydajności Kaufland jest świetny !!! Super obsługa i szybka dostawa. Dziękuję bardzo!
Oceniono dnia 26 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Armaf Blue Homme
Jestem bardzo zadowolony z tych perfum. Przyjemnie świeże i długotrwałe. Bardzo szybka wysyłka
Oceniono dnia 14 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładne perfumy
Atrakcyjne opakowanie/korpus produktu. Pięknie pachnie - jako kobieta uwielbiam takie zapachy i sama ich używam. Wysyłka szybka i bezbolesna po Paypal.
Oceniono dnia 1 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Armaf Blue Homme
Jest w porządku
Oceniono dnia 26 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Armaf Tag Him Prestige Edition
Super fajny
Oceniono dnia 16 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa wszystko jest w porządku
Wszystko jest w porządku
Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Korzystna cena
Bardzo mi się podoba
Oceniono dnia 9 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo niska jakość
W ogóle nie ma dobrego i trwałego zapachu
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l