4,7



Na podstawie 129 opinii
Armaf Odyssey Mandarin Sky Edp 60ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
98,44 zł
1 640,67 zł / 1l
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's Empressa Woda perfumowana, 100 ml11 734,90 zł/1l
1 173,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Perfumes - Blue Oud EDP 100ml1 092,50 zł/1l
109,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Insolence Woda perfumowana, 75ml5 082,93 zł/1l
381,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armaf Odyssey Mandarin Sky EDP 100 ml + spray do ciała 50 ml + SG 100 ml + szampon męski 250 ml M
583,30 zł/1l
291,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Armaf - Odyssey Limoni EDP 100ml
1 146,30 zł/1l
114,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Odyssey Mega Man EDP 100ml
939,50 zł/1l
93,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Odyssey Homme woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
887,50 zł/1l
88,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 100ml
118,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Odyssey Mandarin Sky Elixir 100Ml Woda Perfumowana Unisex
1 423,60 zł/1l
142,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf - Odyssey Spectra EDP 100ml
823,00 zł/1l
82,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Odyssey Tyrant Special Edition, Mężczyźni, 100 ml, Cytrus, Grejpfrut, Elemi, Geranium, Lawenda, Pieprz, Ambroxan, Cedr, Wetiwer, Drewniany, Spray
826,40 zł/1l
82,64 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armaf - Odyssey Wild One Gold Edition EDP 100ml
1 013,90 zł/1l
101,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armaf Beach Party parfémovaná voda unisex 100 ml
1 187,00 zł/1l
118,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
png Armaf Odyssey Mandarin Sky Edp 60ml Armaf 6294015189575
Producent: Armaf
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 60ml
Wydane w 2023 roku perfumy dla mężczyzn Odyssey Mandarin Sky otulą Twoje zmysły mieszanką szałwii, mandarynki, pomarańczy i szafranu. Nuty serca - karmel, fasolka tonka i nagietek odpowiadają za słodycz, a wetyweria, cedr i ambroksan tworzą trwałe, niezapomniane doznania zapachowe. Poczuj magnetyczne przyciąganie zapachu Odyssey Mandarin Sky, który jest tak samo porywający jak Ty.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: szałwia, mandarynka, pomarańcza
Nuta serca: karmel, fasolka tonka, aksamitka
Nuta serca: wetyweria, cedr, ambroksan
Składniki: ALCOHOL DENAT, FRAGRANCE (PARFUM), WATER (AQUA), LIMONENE , CITRONELLOL, CITRAL, COUMARIN, GERANIOL.
Odyssey Mandarin Sky to męska woda perfumowana, która oczaruje Twoje otoczenie. Głowa zapachu jest pełna mandarynki, pomarańczy, szafranu i szałwii. Serce otula bób tonka z aksamitem i karmelem. W bazie pojawia się wetyweria, cedr i ambroksan. Zapach został wprowadzony na rynek w 2021 roku.
Parfémová voda Armaf Odyssey Mandarine Sky je povzbuzující módní vůně, která okouzlí vaše okolí. Vůně se otevírá živou citrusovou směsí mandarinky, pomeranče, šafránu a šalvěje. Jak se vůně vyvíjí, srdce se rozvíjí sladkými a gurmánskými tóny karamelu, fazole tonka a aksamitníku. V základu ambroxan poskytuje pižmovou a ambrovou vůni, která dodává vůni hloubku. Vetiver nabízí dřevité aroma, zatímco cedrové dřevo dodává suchý a aromatický nádech. Celkově je tento parfém luxusní a lákavou směsí, která přechází od jasného a citrusového otevření ke sladkému a uklidňujícímu srdci a nakonec k teplému základu.
Woda perfumowana Odyssey Mandarin Sky marki Armaf została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 60 ml.
Armaf Odyssey Mandarine Sky Eau de Parfum to orzeźwiający zapach mody, który oczaruje Twoje otoczenie. Zapach otwiera żywa cytrusowa mieszanka mandarynki, pomarańczy, szafranu i szałwii. W miarę rozwoju zapachu, serce rozwija się słodkimi i aromatycznymi nutami karmelu, bobu tonka i aksamitu. W bazie ambroksan zapewnia piżmowy i bursztynowy zapach, który dodaje zapachowi głębi. Wetyweria oferuje drzewny aromat, a drzewo cedrowe dodaje suchej i aromatycznej nuty. Ogólnie rzecz biorąc, te perfumy to luksusowa i uwodzicielska mieszanka, która przechodzi od jasnego i cytrusowego otwarcia do słodkiego i kojącego serca, a na koniec do ciepłej bazy.
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 6294015189575
- Numer producenta
- ARMODM60
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 6294015189575
- Numer producenta
- ARMODM60
Pasuje również do tego

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
1 207,10 zł/1l
120,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Armaf Odyssey Homme woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
887,50 zł/1l
88,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
840,50 zł/1l
84,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 096,00 zł/1l
109,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf - Odyssey Limoni EDP 100ml
1 146,30 zł/1l
114,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
1 292,19 zł/1l
135,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
1 520,00 zł/1l
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan 9 Pm Rebel 100Ml Woda Perfumowana Unisex Perfumy Damskie Męskie
1 670,30 zł/1l
167,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Khamrah Waha – woda perfumowana 100 ml
1 200,00 zł/1l
150,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
120,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 100ml
118,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
1 232,76 zł/1l
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 81% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
81%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kremowa mandarynka
Zawartość 0,06 l
Jak zawsze świetny stosunek ceny do jakości. Wyraźnie wyczuwalna mandarynka z lekko kremowo-słodką nutą w tle na początku. Zdecydowanie coś innego, na pewno nie dla każdego. Trwałość u mnie jest dobra, może minimalnie gorsza niż w przypadku innych niezwykle trwałych zapachów Armaf.
Oceniono dnia 14 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne męskie perfumy
Zawartość 0,1 l
Świetne męskie perfumy w tej cenie, trwałe i nienachalne! Jak na zakup w ciemno, oparty wyłącznie na recenzjach innych osób, jestem w pełni zadowolony!
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Artysta performance
Zawartość 0,1 l
Po prostu cudowne, jak te zapachy przylegają do ciebie i przenikają cię niemal zmysłowo!!! Mega dobre samopoczucie
Oceniono dnia 20 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne perfumy.
Zawartość 0,1 l
Szybka dostawa, bardzo ładne, bardzo smaczne, jestem bardzo zadowolona.
Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach
Zawartość 0,1 l
Pachnie naprawdę super latem tylko trwałość jest mierna
Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czysta mandarynka!
Zawartość 0,1 l
Super letni zapach! Mandarynka na pierwszym planie i długotrwała.
Oceniono dnia 11 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Godny polecenia
Zawartość 0,1 l
Super...bardzo przyjemny i świetny zapach na lato.
Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
słodki i owocowy
Zawartość 0,1 l
świetna cena, szybka dostawa i perfumy pachną naprawdę dobrze
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,41 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,47 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l