4,8



Na podstawie 399 opinii
podpałka grillas®6 kg podpałka do komina wełna drzewna rozpałka do grilla drewno podpałka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
135,96 zł
22,66 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Podpałki do grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® 2600 szt. Rozpałka do Pieca Podpałka do Grilla Kominka Kostki27,96 zł/1kg
176,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
Podpałka do grilla Octoplus brykiet do kominka ogniska 1 sztuka7,40 zł/1kg
17,01 zł
Sprzedawca: Octoplus

Więcej informacji o reklamie
Kolba kukurydzy do podpałki LANDMANN, 450 g92,81 zł/1kg
44,55 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Więcej informacji o reklamie
1 opakowanie rozpałki do komina rozpałka do pieca rozpałka do grilla rozpałka do węgla68,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

ORGINALNA Ekopodpałka do kominka 10kg, Podpałka grillowa, rozpałka do pieca
17,00 zł/1kg
169,98 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

Raiffeisenwaren Feuerbällchen Anzünder, Inhalt 0,5 kg (Schachtel), Brenndauer 10 min
146,24 zł/1kg
73,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Favorit Anzündewürfel für Grill, Kamin + Ofen weiße Anzünder 64 Stück
118,87 zł/1kg
360,99 zł
-297,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Favorit Öko - Zündwolle 2,5 kg in verschließbarer Faltschachtel aus Naturholz
35,59 zł/1kg
236,85 zł
-147,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

1 opakowanie kostek podpałki Podpałka do kominka Podpałka do pieca Podpałka do węgla Podpałka do drewna
34,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Relaxdays 10022808, 1 szt.
79,40 zł/1kg
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Weber 17631, Zestaw do grillowania, Srebrny, Weber, 205,7 mm, 322,6 mm, 317,5 mm
162,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rozpałka Z Wełny Drzewnej 32
101,91 zł
-8,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Komin do rozpalania grilla, rozpalacz węgla, brykietu, rozpalarka
53,26 zł/1kg
49,00 zł
Sprzedawca: TVPRODUCTS

Eko Wełna Drzewna 1 Kg
120,99 zł/1kg
147,97 zł
-26,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
120,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Grillx – wełna rozpałkowa 5 kg – kostki rozpałkowe ±420 sztuk – ekologiczne kostki rozpałkowe – rozpałki z wełny drzewnej – grill i kominek
29,80 zł/1kg
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HandelsfirmaKok

Feuerbällchen Anzündwolle, Kaminanzünder, Ofenanzünder, Anzünder Holz 0,5 kg
131,48 zł/1kg
149,45 zł
-78,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Rozpałka do grilla i komina, 28 sztuk
212,60 zł/1kg
63,78 zł
Sprzedawca: Jumada

Podpałka do kominków i pieców kaflowych wykonana z czystych włókien drzewnych
127,00 zł/1l
38,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ERES - Podpałka wełniana - ERES11682
475,32 zł/1kg
102,67 zł
Sprzedawca: InstaSpares

Bez запаchowe kostki rozpałkowe do kominka i grilla - 5 kg
63,44 zł/1kg
317,18 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
podpałki Grillas są idealne do rozpalania drewna i węgla w piecach i kominkach, do grilla i innych kominków.
Nasze ekologiczne podpałki wykonane są z wełny drzewnej i czystego wosku - ten naturalny skład gwarantuje beztroską przyjemność z grillowania bez wpływu na smak potraw z grilla.
ekologiczne podpałki Grillas są wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów ispalają się bezwonnie bez żadnych szkodliwych dodatków. Ich stosowanie jest zatem przyjazne dla klimatu i jednocześnie ekonomiczne - w trosce o środowisko.
Dane techniczne:
- wykonane z wełny drzewnej, nasączone woskiem
- Czas palenia: ok. 10-13 minut (testowane przy temperaturze zewnętrznej 0°C i lekkim wietrze)
- Spalanie bez pozostałości
- w 100% biodegradowalny
- Pozostałości mogą być kompostowane
- Bezwonny i bez smaku
- Obszar degradacji: 100% z lasów europejskich
- testowany zgodnie z normą DIN EN 1860-3
- może być przechowywany przez czas nieokreślony w ciemnym i chłodnym miejscu
- Waga
- 6 kg
- EAN
- 4260613490520
- Numer producenta
- KMNAZD60
- Producent
- grillas
- Waga
- 6 kg
- EAN
- 4260613490520
- Numer producenta
- KMNAZD60
- Producent
- grillas
Pasuje również do tego

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

900 (18x50) kawałków drewna opałowego do grilla 50 kawałków o długości 20 cm
265,50 zł/1m
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ORGINALNA Ekopodpałka do kominka 10kg, Podpałka grillowa, rozpałka do pieca
17,00 zł/1kg
169,98 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

Feniks Ekopodpałka Rozpałka Podpałka 5kg do kominka, grilla, pieca
17,20 zł/1kg
86,00 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

Uniwersalna poduszka do karmienia z mikrogranulkami - szara
117,66 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Otulina izolacyjna samoprzylepna 28×13 mm, izolacja rur grzewczych CO
18,37 zł
Sprzedawca: boni-shop

Brandson - Zapalniczka w sztyfcie, elektryczna zapalniczka łukowa, 100 zapłonów, ładowalna przez USB zapalniczka do świec kuchennych, świec, kuchenek gazowych, grilla, kominka
634,35 zł/1kg
85,95 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

KIDUKU 86-elementowa mata do układania puzzli - mata do zabawy dla dzieci, mata do zabawy, mata do zabawy dla niemowląt i dzieci
139,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Spodnie robocze TUBBOS jasnoniebieskie/niebieskie spodnie męskie Avacore slim stretch kieszenie rozmiar 52
205,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop

KRUMAD elektryczna packa na muchy 2 w 1 - ładowana przez USB-C, LED, 3-warstwowa siatka ochronna i stojak - zabójca komarów, much i os
51,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EBRAN_EUROPE

Klatka dla psa Feandrea, XXL, 122 x 74,5 x 80,5 cm, składana, z 2 drzwiczkami
511,99 zł
-144,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
367,10 zł
Sprzedawca: Lumarko

Brennenstuhl BN-1298680, Drewno, Czarny, Pomarańczowy, LCD, 3 min, 65 mm, 150 mm
109,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

esco Streusalz 09450621 12,5kg
6,32 zł/1kg
78,95 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Dziecięca lampka nocna Aliens LED Gwieździste niebo Lampa projektorowa Gwieździste światło nocne Akumulatorowa lampa projekcyjna Impreza Sypialnia Pokój dziecinny Dekoracja Prezenty
88,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Tefal Duetto+ G719S735, Zestaw do gotowania, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Bez powłoki, Stal nierdzewna, 250 °C
375,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

jura Filterpatrone Claris Smart+ 3er Set- 24233
199,99 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wodoodporny ochraniacz na materac 140 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
184,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

SONGMICS 40 m x 19 cm PVC paski prywatności bardzo gruba folia ogrodzeniowa nieprzezroczysta z 25 klipsami mocującymi
285,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

NRM | Puklice Strong 15" Grafit 4ks
130,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Varta 06032, Jednorazowa bateria, CR2032, Lit, 3 V, 5 szt., 230 mAh
24,86 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Zestaw odpływowy Bächlein z przelewem do umywalki i szafki podumywalkowej - chrom
233,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Stelaż Do Łóżka Z 28 Listwami, 7 Stref, 140 X 200 Cm Lumarko!
539,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Osłona rurowa z wełny mineralnej Armacell z powłoką aluminiową, grubość warstwy izolacyjnej 40 mm, 42/42,4 mm
1 512,48 zł/1m²
763,19 zł
-146,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
617,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Swirl M 40, Pomarańczowy, Biały, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Pudełko, 166 mm, 234 mm, 74 mm
48,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Samsung Galaxy A53 5G 128GB Dual Sim Awesome Black
1 779,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mobile-Discounter

Bramka schodowa Tulano Guardian 3.0 bramka dla dzieci bramka dla zwierząt | 75-110cm | bez wiercenia | obrotowa bramka drzwiowa | metal | czarny
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MeesterGroup

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Waga 5 kg
Bardzo dobrze wykonany produkt, każdy spust jest dobrze zbity, nie kruszy się i jest taki sam jak inne, inne doświadczenia z podobnymi produktami sprawiły, że wróciłem do tego producenta, ponieważ ma lepszą jakość, która gwarantuje spójny spust
Oceniono dnia 18 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Villiam
Waga 5 kg
Od około 3 lat pracuję na Lienbacher Arsonist 2kg (160szt), który kosztował około 22eur(11eur/kg) i nigdy nie zdarzyło mi się, żebym nie puścił dymu przy pierwszej próbie. Dym = jedno zaklęcie = 14 centów. . W przypadku tego produktu cena wynosi 6,4eur/kg. Cena jest lepsza, a sulky siedzi większy. Nie podają ile sztuk na kilogram. W każdym razie, nawet gdyby było ich mniej, cena jest niższa, a sulok pali się dłużej :)
Oceniono dnia 16 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa jakość
Waga 15 kg
Używam tych podpałek od lat, bardzo dobra jakość, szybko się zapalają i palą się około 15 minut, co wystarcza na rozpalenie ognia w kominku. Mogę je tylko polecić.
Oceniono dnia 19 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zgodne z opisem
Waga 15 kg
Jestem bardzo zadowolony. Próbowałem nawet podzielić podpałkę na trzy części i dzięki odpowiednim zabiegom udało mi się rozpalić piec za pomocą tylko jednego fragmentu! Świetnie!
Oceniono dnia 22 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku
Waga 20 kg
Wszystko w porządku z zapalniczkami, wcześniej miałem kilka od innego dostawcy, które bardziej się rozpadły. Ale te wydają się być w porządku
Oceniono dnia 30 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Waga 10 kg
Podpałki są bardzo dobrze zapakowane, bez latającej wełny drzewnej. Wspaniale rozpalają moje drewno opałowe. Dobrze przyjmują płomień i palą się przez długi czas.
Oceniono dnia 2 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapalnik do ofiar
Waga 10 kg
Zamawiałem już tu kilka razy. Dobra jakość. Szybka i bezpłatna dostawa. Chętnie skorzystam ponownie.
Oceniono dnia 29 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Podpałka do kominka - TOP towar
Waga 10 kg
To już drugi raz, kiedy zamówiliśmy ten produkt u tego dostawcy: Dobry produkt! Super szybka dostawa! Następnym razem znowu tutaj!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® 2600 szt. Rozpałka do Pieca Podpałka do Grilla Kominka Kostki



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
176,13 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
27,96 zł/1kg

Podpałka do grilla Octoplus brykiet do kominka ogniska 1 sztuka
17,01 zł
Sprzedawca: Octoplus
7,40 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 22 sztuki
13,21 zł
Sprzedawca: Octoplus
47,18 zł/1kg

Podpałka Gorill brązowa do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
4,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,66 zł
Sprzedawca: Octoplus
29,13 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
17,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,01 zł
Sprzedawca: Octoplus
34,02 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,51 zł/1l

Podpałka Gorill brązowa do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
3,90 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,70 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,67 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,51 zł/1l

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
23,80 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,61 zł
Sprzedawca: Octoplus
22,61 zł/1l

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,51 zł/1l

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 12 sztuk
7,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
50,07 zł/1kg

Podpałka Gorill biała do grilla kominka pieca i ogniska 32 sztuki
8,46 zł
Sprzedawca: Octoplus
28,20 zł/1kg

podpałka do grilla z wełny drzewnej grillas®20 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
355,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
17,80 zł/1kg

grillas® podpałka 15 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
275,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
18,40 zł/1kg

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
199,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
20,00 zł/1kg

Zapalarka do węgla drzewnego Smoke2u Hotplate | 500W



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
64,40 zł
Sprzedawca: Trade2u

Przenośny podpał do kominka na węgiel drzewny, ze stali nierdzewnej, składany, model MT-18
389,10 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
259,40 zł/1kg

KOTARBAU® Rozpałka do Pieca Podpałka do Grilla Kominka Kostki Zestaw 180 SZT



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
26,18 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
52,36 zł/1kg

podpałka grillas®6 kg podpałka do komina wełna drzewna rozpałka do grilla drewno podpałka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
135,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
22,66 zł/1kg

podpałka grillas®5 kg podpałka do komina wełna drzewna rozpałka do grilla drewno podpałka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
135,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
27,19 zł/1kg